GęśVPN Review. Idealne dla TV, Netflix, Amazon, Maxdome, a nawet P2P.

Zostaw recenzję

GęśVPN

2.99 EUR
8.8

Geschwindigkeit

9.3 / 10

prywatność

7.5 / 10

Ausstattung

8.0 / 10

Obsługa klienta

9.8 / 10

cena

9.5 / 10

korzyści

  • Tani dostawca bez zobowiązań
  • Możliwe przesyłanie strumieniowe z serwisów Netflix, Amazon i SkyGo
  • Lokalizacje w stanach 25 i proste oprogramowanie dla najważniejszych urządzeń
  • Dobre prędkości i doskonała obsługa klienta
  • Wypróbuj miesiąc 1 za darmo!

ujemny

  • Dostępne tylko w języku angielskim
  • Płatność PayPal lub kartą kredytową

GęśVPN jest dostawcą z Holandii. Usługa jest wciąż całkiem nowa i nadal oferuje większą liczbę różnych lokalizacji serwerów 25 oraz oprogramowania i aplikacji dla najważniejszych urządzeń. Tym, co wyróżnia tę usługę, jest to, że Netflix, Amazon Video & Co można odtwarzać również z zagranicy.

GęśVPN Serwer (raport z testu)

Dostawca wynajmuje serwery w różnych lokalizacjach 25, ale nie używa „wirtualnego”, ale dezitierte sprzętu, który pozwala również na dobrą kontrolę nad funkcjami. Podobnie jak w przypadku wszystkich Mietservervarianten, ale dlatego adresy IP nie są zarejestrowane dla samego dostawcy, ale dla hosta. W rezultacie organy zawsze przychodzą do hosta jako pierwsze, próbując zlokalizować użytkowników adresu. W tym przypadku serwery od GooseVPN nawet bez wiedzy dostawcy zajętego lub nadzorowanego.

GęśVPN Serwery i lokalizacje
GęśVPN Serwery i lokalizacje

VPN dla Netflix, Amazon i innych usług przesyłania strumieniowego wideo.

GęśVPN jak dotąd miał szczęście w indeksowaniu adresów IP używanych na większości platform udostępniania wideo. Wypożyczalnie filmów nalegają, aby korzystanie z nich VPNUsługi z zagranicy muszą zostać zatrzymane, dlatego platformy takie jak Netflix & Co as VPNUsługa blokuje znane adresy IP przed użyciem. Moim zdaniem adresy IP gęsi są absolutnie przewidywalneVPN Wcześniej czy później znajdziesz się na tych listach, ale w tej chwili możesz nadal korzystać z tej usługi.

Oprogramowanie i aplikacje

Dostawca jest nadal bardzo młodą firmą i może tworzyć wymagane oprogramowanie i aplikacje od firm zewnętrznych. Dlatego jednak funkcje są obecnie ograniczone do podstawowych wymagań. Dlatego dodatkowe funkcje, takie jak wybór DNS, ochrona przed wyciekiem DNS, zapora sieciowa itp. Są obecnie na próżno. Podstawowe funkcje zapewniają zatem również podstawową funkcjonalność dzięki VPNSerwer dostawcy do połączenia. Jest to oparte na protokołach OpenVPN i IEKV2, w zależności od obsługi urządzenia.

OVPN Pliki konfiguracyjne dla routerów WLAN

Przez OVPN Pliki konfiguracyjne to także bardzo proste rozwiązania programowe OpenSource, ale także ASUS VPNUżywaj z nim routera. Jest to duża zaleta z mojego punktu widzenia, ponieważ uważam, że wielu użytkowników GooseVPN użyje również za granicą, aby umożliwić transmisje telewizyjne z zagranicy za pośrednictwem routera.

GęśVPN Oprogramowanie dla systemów Windows, Mac, iOS i Android
GęśVPN Oprogramowanie dla systemów Windows, Mac, iOS i Android

Bezpieczeństwo danych i prywatność dzięki GooseVPN

GęśVPN Oczywiście, jako młoda usługa z głównie wynajętymi serwerami, nie może spełniać najwyższych standardów bezpieczeństwa. Tak myślę, ale nie do końca cel usługi. Chodzi o osiągnięcie prywatności i oszustwa w zakresie nadzoru prawnego, dostawca nie chroni przed ukierunkowanym monitorowaniem. Byłoby to częściowo nawet problematyczne ze względu na lokalne przepisy dotyczące klęsk lub UE, bardzo szybko firmy są oskarżane o wspieranie terroryzmu za ich pomocą, co jest oczywiście zupełnym nonsensem, ale także faktem.

Więc kto jest gęsiąVPN używany, który ma podstawowe wymagania dotyczące ochrony prywatności. Ten punkt nie będzie jednak odpowiedni dla osób, dla których anonimowość i ochrona przed badaniami są szczególnie ważne!

Udostępnianie plików i torrent z GooseVPN

W moim teście były tylko dwa serwery, które mogły udostępniać pliki P2P przez torrenty. Jest to również rozsądna decyzja, ponieważ podejmuje się podejmując serwery w krajach, w których nie ma legalnej Abmahnmöglichkeit według adresów IP, ponieważ VPNSerwis oszczędza wiele kłopotów. Na istniejących serwerach prędkość była dobra. Dlatego możesz GooseVPN polecam także dla użytkowników torrent.

GęśVPN Ceny i taryfy

Płatności PayPal TYLKO przy pomocy zdeponowanej karty kredytowej

Jedną rzecz, którą musisz powiedzieć z góry: gęśVPN obecnie akceptuje tylko płatności PayPal + aby dokonywać płatności za pośrednictwem niemieckich kont PayPal, musisz mieć kartę kredytową zdeponowaną na swoim koncie PayPal. Jest to zaskakujące dla wielu użytkowników, którzy nie wiedzą, że PayPal inaczej po prostu odmawia płatności.

Taryfy dla GęśVPN nie mają minimalnych powiązań. Możesz już zarezerwować tylko 1 miesiąc i nie musisz pobierać dużych dopłat.

  • 1 Month GooseVPN (Objętość danych 50GB w zestawie) tylko 2.99 €
  • 1 Month GooseVPN Nieograniczony tylko € 4.67 (wprowadź kod rabatowy: vavt30)
  • 12 miesięcy gęsiVPN Nieograniczony tylko € 48 (wprowadź kod rabatowy: vavt30)

Z mojej filozofii: „Drogi rabacie jako prowizja!” Mogę zrobić dobrą ofertę dla moich czytelników.
-30% zniżki na wszystkie nieograniczone opłaty w GooseVPN na stałe!

GęśVPN ekskluzywne zniżki dla czytelników
Ekskluzywne zniżki dla czytelników

GęśVPN Wypróbuj miesiąc 1 za darmo!

Usługodawca zezwala również na usługę w pierwszym miesiącu i bez dodatkowych zobowiązań za darmo.

Musisz pamiętać, że musisz się zidentyfikować za pośrednictwem PayPal. Tym samym 0,02 Euro zostanie raz obciążony przez PayPal. Ale konieczne jest już posiadanie karty kredytowej na koncie PayPal! Dalsze obciążenia lub przedłużenie bezpłatnego testu można zakończyć w dowolnym momencie bezpośrednio w PayPal. Bez dalszych uzasadnień!

GęśVPN Wypróbuj miesiąc 1 za darmo!

Mój wniosek do GooseVPN

Dostawca z Holandii jest wciąż stosunkowo nowy na rynku. Oprogramowanie dostępowe jest bardzo proste i bardzo ułatwia tworzenie połączeń. Najważniejsze jest to, że usługa jest bardzo odpowiednia dla wszystkich rodzajów telewizji lub transmisji strumieniowych. Podobnie, udostępnianie plików i Downloadjest bezpieczny na dedykowanych serwerach. Usługa nie zapewnia jednak absolutnego bezpieczeństwa danych w odniesieniu do ukierunkowanego monitorowania. Ale wystarczy uciec od ogólnego nadzoru.


Utworzono:01 / 09 / 2017