GęśVPN Review. Idealne dla TV, Netflix, Amazon, Maxdome lub P2P.

GęśVPN

2.99 EUR
8.8

Geschwindigkeit

9.3 / 10

prywatność

7.5 / 10

Ausstattung

8.0 / 10

Obsługa klienta

9.8 / 10

cena

9.5 / 10

korzyści

  • Tani dostawca bez zobowiązań
  • Możliwe przesyłanie strumieniowe z serwisów Netflix, Amazon i SkyGo
  • Lokalizacje w 25 stanach i proste oprogramowanie dla najważniejszych urządzeń
  • Dobre prędkości i doskonała obsługa klienta
  • Wypróbuj miesiąc 1 za darmo!

ujemny

  • Dostępne tylko w języku angielskim
  • Płatność PayPal lub kartą kredytową

GęśVPN jest dostawcą z Holandii. Usługa jest wciąż całkiem nowa i nadal oferuje dużą liczbę 25 różnych lokalizacji serwerów oraz oprogramowania i aplikacji dla najważniejszych urządzeń. To, co wyróżnia tę usługę, to możliwość grania w Netflix, Amazon Video & Co z zagranicy.

GęśVPN Serwer (raport z testu)

Dostawca wynajmuje serwery w 25 różnych lokalizacjach, ale nie jest to „wirtualny”, ale używany jest dedykowany sprzęt, który pozwala również na dobrą kontrolę nad funkcjami. Jednak, podobnie jak w przypadku wszystkich wariantów serwerów do wynajęcia, adresy IP nie są rejestrowane na samym dostawcy, ale na hoście. W rezultacie organy zawsze przychodzą do hosta jako pierwsze, próbując wyśledzić użytkowników adresu. W takim przypadku serwery Goose mogąVPN nawet zajęte lub monitorowane bez wiedzy dostawcy.

GęśVPN Serwery i lokalizacje
GęśVPN Serwery i lokalizacje

VPN w przypadku serwisów Netflix, Amazon i innych usług przesyłania strumieniowego wideo.

GęśVPN do tej pory miał szczęście indeksując adresy IP używane na większości platform wideo. Dystrybutorzy filmów nalegają, aby korzystanie z nich VPNUsługi z zagranicy muszą zostać zatrzymane, dlatego platformy takie jak Netflix & Co as VPNUsługa blokuje znane adresy IP przed użyciem. Moim zdaniem adresy IP gęsi są absolutnie przewidywalneVPN trafią na te listy wcześniej lub później, ale w tej chwili możesz nadal korzystać z usługi.

Oprogramowanie i aplikacje

Dostawca jest nadal bardzo młodą firmą i posiada wymagane oprogramowanie i aplikacje stworzone przez firmy zewnętrzne. Dlatego funkcje są obecnie ograniczone do podstawowych wymagań. W związku z tym obecnie nie są poszukiwane dodatkowe funkcje, takie jak wybór DNS, ochrona przed wyciekiem DNS, zapora ogniowa itp. Podstawowe funkcje oferują zatem również podstawową funkcjonalność do obsługi jednego z nich VPNSerwer dostawcy do połączenia. Jest to oparte na protokołach OpenVPN i IEKV2, w zależności od obsługi urządzenia.

OVPN Pliki konfiguracyjne dla routerów WLAN

Przez OVPN Pliki konfiguracyjne są również bardzo łatwym do otwarcia oprogramowaniem i oprogramowaniem ASUS VPN-Użyj z nim routera. Jest to duża zaleta z mojego punktu widzenia, ponieważ uważam, że wielu użytkowników GooseVPN będą również używane za granicą, aby umożliwić transmisje telewizyjne z zagranicy za pośrednictwem routera.

GęśVPN Oprogramowanie dla systemów Windows, Mac, iOS i Android
GęśVPN Oprogramowanie dla systemów Windows, Mac, iOS i Android

Bezpieczeństwo danych i prywatność dzięki GooseVPN

GęśVPN jako młoda usługa z głównie wynajętymi serwerami, nie może oczywiście spełniać absolutnie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Nie sądzę, że taki jest cel usługi. Chodzi o osiągnięcie prywatności i oszustwa w zakresie nadzoru prawnego, dostawca nie chroni przed ukierunkowanym nadzorem. Byłoby to również problematyczne ze względu na lokalną sytuację prawną w porażkach lub w UE, firmy są oskarżane o bardzo szybkie wspieranie terroryzmu, co oczywiście jest całkowitym nonsensem.

Więc kto jest gęsiąVPN używane, które mają podstawowe wymagania dotyczące ochrony ich prywatności. Ten punkt nie będzie jednak brany pod uwagę w przypadku osób, dla których anonimowość i ochrona przed eksploracją są szczególnie ważne!

Udostępnianie plików i torrent z GooseVPN

W moim teście były tylko dwa serwery, które mogły udostępniać pliki P2P przez torrenty. Jak dotąd jest to również rozsądna decyzja, ponieważ biorąc pod uwagę serwery w krajach, w których nie ma opcji ostrzeżenia prawnego według adresów IP, jesteś tak VPN-Usługa oszczędza wiele kłopotów. Szybkość na istniejących serwerach była również dobra. Więc możesz gęsiąVPN polecam także dla użytkowników torrent.

GęśVPN Ceny i taryfy

Płatności PayPal TYLKO przy pomocy zdeponowanej karty kredytowej

Jedną rzecz, którą musisz powiedzieć z góry: gęśVPN obecnie akceptuje tylko płatności PayPal +, aby dokonywać płatności za pośrednictwem niemieckich kont PayPal, musisz mieć kartę kredytową na swoim koncie PayPal. Jest to zaskakujące dla wielu użytkowników, którzy nie wiedzą, że PayPal po prostu odmawia zapłaty.

Taryfy dla GęśVPN nie mają minimalnych zobowiązań. Możesz już zarezerwować tylko 1 miesiąc i nie musisz akceptować dużych dopłat.

  • 1 Month GooseVPN (50 GB danych w zestawie) tylko 2.99 €
  • 1 Month GooseVPN Nieograniczony tylko 4.67 € (wprowadź kod rabatowy: vavt30)
  • 12 miesięcy gęsiVPN Nieograniczony tylko 48 € (wprowadź kod rabatowy: vavt30)

Z mojej filozofii: „Lepsza zniżka niż prowizja!” Udało mi się uzyskać dobrą ofertę dla moich czytelników.
-30% zniżki na wszystkie nieograniczone opłaty w GooseVPN na stałe!

GęśVPN ekskluzywne zniżki dla czytelników
Ekskluzywne zniżki dla czytelników

GęśVPN Wypróbuj miesiąc 1 za darmo!

Usługodawca umożliwia również usługę przez pierwszy miesiąc i bez żadnych dalszych zobowiązań.

Musisz wziąć pod uwagę, że musisz się zidentyfikować w PayPal. Będzie więc naliczana jednorazowa opłata w wysokości 0,02 EUR za PayPal. Aby to zrobić, konieczne jest już zdeponowanie karty kredytowej na koncie PayPal! W dowolnym momencie możesz zatrzymać dalsze obciążenia lub przedłużyć bezpłatny okres próbny za pomocą PayPal. Bez dalszego uzasadnienia!

GęśVPN Wypróbuj miesiąc 1 za darmo!

Mój wniosek do GooseVPN

Dostawca z Holandii jest wciąż stosunkowo nowy na rynku. Oprogramowanie dostępowe jest bardzo proste, ale bardzo ułatwia tworzenie połączeń. Najważniejsze jest to, że usługa jest bardzo odpowiednia dla wszystkich rodzajów telewizji lub transmisji strumieniowych. Wymiany i DownloadMożna bezpiecznie i bezpiecznie używać na dedykowanych serwerach. Usługa nie zapewnia jednak absolutnego bezpieczeństwa danych w odniesieniu do ukierunkowanego monitorowania itp. Wystarczy jednak uniknąć ogólnego nadzoru.


Utworzono: 01 / 09 / 2017