HideMyAss® VPN »Doświadczenie, ocena i alternatywy

HideMyAss VPN

3.69 USD
7.4

Geschwindigkeit

6.5 / 10

prywatność

3.5 / 10

Ausstattung

8.5 / 10

Obsługa klienta

9.0 / 10

cena

9.5 / 10

korzyści

 • Największy VPN Sieć na całym świecie
 • Zaimplementowano wiele przydatnych funkcji.
 • Obsługa klienta jest zawsze dostępna szybko
 • Oprogramowanie jest dobre i stabilne z łatwą obsługą
 • lider rynku ze standardami jakości

ujemny

 • Lokalizacja w Wielkiej Brytanii
 • Obsługa klienta tylko w języku angielskim
 • Nie 100% anonimowości
 • Zapisuje dane użytkownika (pliki dziennika)
 • Wiele raportów problemów od czytelników dotyczących stabilności i prędkości

VPNTester_ChecklisteHideMyAss jest świat największy VPN-Anbieter mit Lokalizacje w stanach 190 i ponad milion klientów 1! To jest to duże doświadczenie jako dostawca już od tego czasu ponad 12 lata temu jest aktywny. W niektórych przypadkach dane były jednak również udostępniane władzom, ponieważ były one oparte na orzeczeniu sądowym. Dlatego pełna anonimowość nie będzie możliwa w przypadku HMA, ale szybkie i niezawodne połączenia w większej liczbie krajów niż z jakimkolwiek innym dostawcą.

Geschwindigkeit

HideMyAss zawsze był jednym z najszybszych dostawców na rynku, co wynika również z faktu, że HMA zawsze budował nowe i dodatkowe farmy serwerów, które rozkładały obciążenia użytkowników. Od kilku lat oprogramowanie zawiera automatyczny test prędkości, który zawsze wyszukuje najszybsze połączenie dla użytkownika i odpowiednio go optymalizuje. Teraz możesz oczywiście wątpić, że i tak nie byłoby to możliwe, mając ponad milion aktywnych użytkowników, ale nadal jest to przyjemna i łatwa opcja dla osób, które wybierają automatyczne, szybkie połączenia. Jeśli chcesz być podłączony ręcznie i tylko przez wybrane lokalizacje, możesz to oczywiście zrobić.

Prywatność i anonimowość

O anonimowości HideMyAss oferty są również gorąco dyskutowane w Internecie. Faktem jest, że dostawca faktycznie wypowiedział się na ten temat w jasny sposób. Nie przechowuje żadnej aktywności użytkownika, ale zapisuje dane połączenia (tj. Adres IP klienta), a także ich nazwę i dane dotyczące płatności. W przypadku wniosku sądowego te istniejące dane zostaną również przekazane władzom. Naprawdę nie ma się o co trząść. Oznacza to, że HMA może zagwarantować dobrą prywatność podczas korzystania z niego, ale zapewnia informacje tajnym służbom lub organom na podstawie sytuacji prawnej w UE, a także w Wielkiej Brytanii. Dlatego powiedziałbym: HMA nie oferuje żadnych Anonimowość, ale wiele możliwości prywatność chroń w Internecie.

ceny

CENA-power
CENA-power

HideMyAss wynalazł „reklamę produktu online”, wydaje się, że przynajmniej spojrzy się na rozwój w przeszłości. Istnieją stosunkowo wysokie „ceny katalogowe”, które są obniżane do normalnego poziomu dzięki stałej kampanii, a 4x rocznie są okresy, w których udzielane są dodatkowe rabaty. Nie ma wątpliwości, że obecność reklamowa HMA jest doskonała pod każdym względem. Najważniejsze jest to, że za „normalne pieniądze” dostajesz około 6 USD miesięcznie dobrą usługę z największym wyborem serwerów na całym świecie.

Wszystkie ceny w szczegółach

Czas działania miesiąca 1

 • Lista: $ 11.95
 • Standardowa: $ 9.99
 • Działanie: $ 9.99

Czas działania 6 miesięcy

 • Lista: $ 71.70
 • Standardowa: $ 59.99
 • Działanie: $ 44.99 (od $ 6.99 / miesiąc)

Czas działania 12 miesięcy

 • Lista: $ 143.40
 • Standardowa: $ 78.70
 • Działanie: $ 59.99 (od $ 4.99 / miesiąc)

Bieżące działanie zawsze można znaleźć tutaj:

HideMyAss VPN Specjalne ceny

Moje streszczenie

,de VPN Oceniony przez testera.Znajduję usługę HideMyAss VPN całkiem interesujące, ponieważ ma różnorodność VPNLokalizacje na całym świecie, a także niektóre dodatki, które lubię. Możesz także przypisać statyczny adres IP z dowolnego kraju lub możesz po prostu i automatycznie zoptymalizować połączenia pod kątem prędkości. HMA jest łatwy w użyciu i oferuje dobrą obsługę. niestety nie 100% Anonimowy, ale nadal w porządku.

!! AKTUALIZACJA: W ostatnich tygodniach pojawiło się wiele skarg czytelników na problemy ze stabilnością i szybkością, dlatego dostosowałem ocenę w tym zakresie.

Dla wszystkich, którzy także moją osobistą opinię HideMyAss Jako podwójny agent polecam następujący post:

HideMyAss VPN jako podwójny agent
HideMyAss VPN jako podwójny agent

Wskazówki dotyczące anonimowości i prywatności HideMyAss VPN

Mówiąc bardziej precyzyjnie, chciałbym również kilka wskazówek dotyczących korzystania HideMyAss VPN dać.

Usługa opiera się głównie na standardowym szyfrowaniu, które można również zaklasyfikować jako bardzo bezpieczne. Pozwala to osiągnąć bardzo dobry poziom prywatności, jeśli przestrzegasz również następujących środków:

 1. Nigdy bez ochrony VPN być w Internecie. Zawsze używaj jednego VPN Tunel, również na smartfonie. Często zdarza się, że programy takie jak Windows lub iOS również przesyłają niezakłócone dane osobowe przez Internet. Wynika z tego, że Twój własny adres IP, a tym samym Twoja lokalizacja, będą znane.
 2. Użyj trybu inkongnito w przeglądarce internetowej. Wszystkie oferują dziś tę funkcję, powinna stać się dla Ciebie standardem, nawet w przypadku codziennych drobnych czynności w Internecie. Ale kiedy już się do tego przyzwyczaisz, jest to w rzeczywistości oczywiste.
 3. Zawsze wyloguj się z wyszukiwarek i stron internetowych, takich jak Facebook, Google, Yahoo, Instagram itp. Wiele witryn rozpoznaje użytkowników tych platform, a Twoje dane i działania lub wyszukiwania w Internecie są rejestrowane, nawet poza witrynami tych dostawców!
 4. Użyj śledzenia jak "Ghostery" aby odfiltrować inne narzędzia śledzące, które mogą Cię rozpoznać. Ghostery jest dostępny bezpłatnie i nie przenosi żadnych danych z powrotem do dostawcy. Możesz także szybko zainstalować rozszerzenie w mobilnych przeglądarkach internetowych i tym samym zablokować 99% wszystkich trackerów w Internecie. Zaletą jest to, że zwykle oszczędza się irytujących reklam.
 5. Ponieważ będziesz żył „bez plików cookie”, musisz pamiętać wiele haseł zalogować się ponownie i ponownie. Użyj menedżera haseł, który przechowuje Twoje dane zaszyfrowane. Musisz tylko zapamiętać hasło i możesz używać złożonych haseł (na przykład: 8CvgvTYniN32DrHjYcv $) i różnych dla każdej witryny bez obniżania wygody. Używam „LastPass” istnieją niezliczone narzędzia do tego.
 6. Użyj więcej niż jednego adresu e-mail do rejestracji na forum lub różnych stronach internetowych. Istnieje wystarczająco dużo bezpłatnych usług e-mail, jeśli masz dostawcę, który oferuje kilka „adresów aliasów”, a następnie utwórz własne adresy dla niektórych grup witryn. Będziesz mógł żyć wolniej od spamu, a także będzie trudniejszy do zidentyfikowania.

Jeśli zastosujesz się do tych kilku porad, od razu zyskasz więcej prywatności i nie będziesz już mógł być śledzony przez Internet. Anonimowość ma również coś wspólnego z faktem, że nie publikujesz swojego prawdziwego nazwiska w żadnym miejscu na forach, ale myślę, że i tak jest to jasne! HideMyAss VPN pomoże ci rozsądnie, czyniąc twojego dostawcę Internetu lub sieć firmową „ślepymi” dla wszystkich twoich działań online, a także ze względu na nowy adres IP nie możesz już wydedukować swojego pochodzenia!


Utworzono: 02 / 02 / 2016

Myśli 2 też ”HideMyAss® VPN »Doświadczenie, ocena i alternatywy”

Schreibe einen Kommentar