HideMy.name VPN Test: lider w anonimowości

Zostaw recenzję

HideMy.name VPN

3 USD
7.2

Geschwindigkeit

6.7 / 10

prywatność

8.0 / 10

Ausstattung

6.7 / 10

Obsługa klienta

6.9 / 10

cena

7.8 / 10

korzyści

  • Bez plików dziennika, bez zapytań o dane - absolutna anonimowość
  • Siedziba w Rosji / Panamie
  • Świetny stosunek jakości do ceny
  • Bardzo dobre prędkości
  • Bardzo łatwy do działania

ujemny

  • Niedostępne w języku niemieckim
Absolutnie brak rekordów danych - czy to możliwe? Według HideMy.name VPN (dawniej InCloak VPNtak Przyjrzeliśmy się dokładnie tej wspaniałej obietnicy dostawcy, a także innym funkcjom. Więcej w następującej HydeMy.name VPN Sprawdź!

Anonimowość i ochrona prywatności są najwyższym dobrem użytkowników - i VPNpowinny nam pomóc je chronić. Niestety zwykle nie można udzielić absolutnej anonimowości, czy to z przyczyn technicznych, prawnych czy innych. Dźwiękoszczelne, oczywiście, jeśli tak VPNDostawca, ale oferuje dokładnie tę całkowitą anonimowość. Jak HideMy.name VPN (dawniej InCloak VPN).

Niewiarygodne, ale prawdziwe: HideMy.name VPN oferuje absolutną anonimowość

Rzućmy okiem na strukturę: HideMy.name VPN pochodzi z Rosji i ma swoją siedzibę w Panamie - która jest już dobra pod względem lokalizacji. Dostawca przywiązuje ogromną wagę do anonimowości swoich klientów i wymyślił wiele rzeczy. Ponieważ HideMy.name VPN przechowuje absolutnie NIE dane użytkownika. Nada, niente, nic. Dostawca faktycznie nie przechowuje żadnych kont użytkowników, nawet nazw użytkowników i haseł. Twoja tożsamość jest więc całkowicie niejasna - a ponieważ nie ma danych, HideMy.name VPN te zapytania władz publicznych itp. również nie są przekazywane. Nadzór masa, ostrzeżenia itp. nie są tematem dla użytkowników!

HideMy.name VPN faktycznie przechowuje NIE dane

Brzmi niewiarygodnie, myślisz? Mamy naszą HideMy.name VPN Testuj, ale okazało się, że to naprawdę prawda. Ochrona Twojej prywatności zaczyna się od zakupu: Musisz tylko podać adres e-mail, który oczywiście może być również adresem jednorazowym, który nie może być z Tobą powiązany. Następnie otrzymasz numer dostępu, który określa generator liczb losowych. Z tym numerem (który nie jest zapisany) masz już dostęp do HideMy.name VPN Serwerów. Po upływie opłaconego okresu wystarczy zamówić nowy kod. Logicznie rzecz biorąc, ten system nie jest automatycznie rozszerzany bez konta użytkownika. I oczywiście: oferowane metody płatności są anonimowe.
HideMy.name VPN nie tworzy żadnych kont użytkowników i nie zapisuje żadnych danych!

HideMy.name VPN Szybkość: bardzo dobra, prawie żadnych przeciążeń

Nasza HideMy.name VPN Test prędkości był bardzo dobry. Chociaż było kilka serwerów (od prawie 100 do krajów 47) - na przykład starsze rosyjskie serwery - które miały większe obciążenie. Ogólnie jednak serwery oferują bardzo dobrą prędkość i w razie potrzeby można je łatwo zmienić. Jednak wyszukiwanie najszybszego serwera zależy od Ciebie. Ponieważ HideMy.name VPN nie wie nic o tobie i twoim zachowaniu i nie może zabrać twojego poszukiwania. Ale to naprawdę niewielka wada w porównaniu z prawdziwą prywatnością, którą osiągasz dzięki HideMy.name.

HideMy.name VPN Aplikacje

Bez względu na to, czy jesteś fanem systemu Windows, czy użytkownikiem Androida, HideMy.name oferuje oprogramowanie do niemal każdej aplikacji (w tym Mac, Linux, iOS). Nawet urządzenia takie jak smart TV, router lub konsole do gier możesz się z nim połączyć. Oprogramowanie automatycznie wybiera jeden z czterech różnych protokołów - OtwórzVPN TCP i UDP, L2TP, PPTP. I jak powiedziałem: nie potrzebujesz hasła itp., Tylko kod dostępu. Wpisz kod, surfuj bezpiecznie i anonimowo! Naprawdę łatwe.

Inne funkcje HideMy.name VPN

Udostępnianie i przesyłanie plików jest dozwolone i możliwe na wszystkich serwerach. Własne usługi DNS są dostępne w HideMy.name VPN niedostępne, ale możesz używać bezpłatnie. Nie ma blokowania złośliwego oprogramowania, bezpośredniego połączenia TOR, przekierowywania portów ani kaskadowania wielu przeskoków.

Wersja próbna i ceny

Co najlepsze, możesz także wypróbować HideMy.name za darmo, przez 24 godzin i bez ograniczeń. I oczywiście tutaj również całkowicie anonimowy. Po tym nadal masz ofertę jednodniowej gwarancji zwrotu pieniędzy 30 przy zakupie. Taryfy wyglądają następująco:
  • 1 miesiąc: $ 8 / miesiąc
  • 6 miesięcy: $ 4 / miesiąc ($ 24 / 6 miesięcy - X% oszczędności 58)
  • 1 rok: $ 3 / miesiąc ($ 36 / rok - X% oszczędności 64)

Wniosek HideMy.name VPN

Jesteśmy bardzo krytyczni, jeśli chodzi o anonimowość i prywatność. Biorąc pod uwagę te czynniki, zawsze bierzemy dostawców pod mikroskop podczas naszych testów. HideMy.name VPN Jednak w tym względzie byliśmy naprawdę przekonani: dostawca nie prosi o żadne dane i nie prowadzi plików dziennika. Anonimowy adres e-mail wystarczy, aby kupić lub przetestować usługę, a wszystko inne odbywa się za pomocą kodu jednorazowego. Z HideMy.name VPN jesteś absolutnie anonimowy i odpowiednio chroniony przed tajnymi służbami, zatrzymywaniem danych, a także zapytaniami rządowymi.

Najwyższa prywatność i wydajność w doskonałej cenie

Ponadto HideMy.name jest w Rosji w domu, a lokalne przepisy nie mogą zmusić dostawców do przechowywania danych. Oprócz tego ekstremalnego plusu, którego nie znaleźliśmy u żadnego innego dostawcy, HideMy.name przynosi VPN w przeciwnym razie doskonała wydajność. Przesyłanie strumieniowe i udostępnianie plików to taka przyjemność. I nawet przy tej cenie nie ma absolutnie żadnych powodów do narzekań, prywatności i szybkości za jedyne 3 dolarów miesięcznie. Świetnie!
Więcej informacji można znaleźć na stronie oficjalna strona dostawcy.

Utworzono:09 / 17 / 2019

Schreibe einen Kommentar