HideMy.name VPN Test: lider w anonimowości

HideMy.name VPN

3 USD
7.2

Geschwindigkeit

6.7 / 10

prywatność

8.0 / 10

Ausstattung

6.7 / 10

Obsługa klienta

6.9 / 10

cena

7.8 / 10

korzyści

  • Brak plików dziennika, brak zapytań o dane - absolutna anonimowość
  • Siedziba w Rosji / Panamie
  • Najlepszy stosunek ceny do wydajności
  • Bardzo dobre prędkości
  • Bardzo łatwy do działania

ujemny

  • Niedostępne w języku niemieckim
Absolutnie żadnych nagrań danych - czy to możliwe? Według HideMy.name VPN (poprzednio InCloak VPN) tak. Przyjrzeliśmy się dokładnie tej wspaniałej obietnicy dostawcy i innym funkcjom. Więcej na ten temat w poniższej nazwie HydeMy. VPN Sprawdź!

Anonimowość i ochrona prywatności są największym atutem naszych użytkowników - i VPNpowinny nam pomóc je chronić. Niestety, absolutnie anonimowość zwykle nie może być udzielona, ​​czy to z przyczyn technicznych, prawnych czy innych. Oczywiście staje się coraz głośniej VPN-Provider oferuje dokładnie tę całkowitą anonimowość. Jak HideMy.name VPN (poprzednio InCloak VPN).

Niewiarygodne, ale prawdziwe: HideMy.name VPN oferuje absolutną anonimowość

Rzućmy okiem na strukturę: HideMy.name VPN pochodzi z Rosji i ma swoją siedzibę w Panamie - co jest dobre z punktu widzenia lokalizacji. Dostawca przywiązuje dużą wagę do anonimowości swoich klientów i naprawdę wpadł na kilka pomysłów. Ponieważ HideMy.name VPN przechowuje absolutnie NIE dane użytkownika. Nada, niente, nic. Dostawca faktycznie nie zapisuje żadnych kont użytkowników, w tym nazw użytkowników i haseł. Twoja tożsamość jest zatem całkowicie niejasna - a ponieważ nie ma danych, HideMy.name VPN nie przekazuj ich władzom itp. Masowa inwigilacja, ostrzeżenia itp. nie stanowią problemu dla użytkowników!

HideMy.name VPN tak naprawdę NIE przechowuje żadnych danych

Brzmi niewiarygodnie, myślisz? Mamy naszą HideMy.name VPN Ale test wykazał, że to naprawdę prawda. Ochrona Twojej prywatności zaczyna się od zakupu: musisz jedynie podać adres e-mail, może to oczywiście być również adres jednorazowy, którego nie można połączyć z tobą. Otrzymasz wtedy numer dostępu, który określa generator liczb losowych. Z tym numerem (który nie jest zapisany) masz już dostęp do HideMy.name VPN Serwery Po upływie opłaconego okresu wystarczy zamówić nowy kod. Ten system logicznie nie rozszerza się automatycznie bez konta użytkownika. I jasne: oferowane metody płatności są również anonimowe.
HideMy.name VPN nie tworzy żadnych kont użytkowników i nie zapisuje żadnych danych!

HideMy.name VPN Szybkość: bardzo dobra, prawie żadnych przeciążeń

Nasza HideMy.name VPN Test prędkości był bardzo dobry. Było kilka serwerów (z prawie 100 do 47 krajów) - na przykład starsze rosyjskie serwery - które miały większe obciążenie. Ale ogólnie serwery oferują bardzo dobrą prędkość i można po prostu przełączyć w razie potrzeby. To wyszukiwanie najszybszego serwera zależy od Ciebie. Ponieważ HideMy.name VPN nic nie wie o tobie i twoim zachowaniu i nie może zwolnić cię z tego poszukiwania. Ale to naprawdę tylko niewielka wada w porównaniu z prawdziwą prywatnością, którą można osiągnąć dzięki HideMy.name.

HideMy.name VPN Aplikacje

Bez względu na to, czy jesteś fanem systemu Windows, czy użytkownikiem Androida: HideMy.name oferuje oprogramowanie dla prawie wszystkich aplikacji (także dla komputerów Mac, Linux, iOS). Można go również używać do podłączania urządzeń, takich jak telewizory inteligentne, routery lub konsole do gier. Oprogramowanie automatycznie wybiera spośród czterech różnych protokołów - OtwórzVPN TCP i UDP, L2TP, PPTP. I jak powiedziałem: nie potrzebujesz hasła itp., Tylko kod dostępu. Wpisz kod, surfuj bezpiecznie i anonimowo! Naprawdę łatwe.

Inne funkcje HideMy.name VPN

Udostępnianie plików i przesyłanie strumieniowe są dozwolone i możliwe za pośrednictwem wszystkich serwerów. Własne usługi DNS są dostępne w HideMy.name VPN niedostępne, ale możesz używać bezpłatnie. Nie ma blokowania złośliwego oprogramowania, bezpośredniego połączenia TOR, przekierowania portów ani kaskadowania wielu przeskoków.

Wersja próbna i ceny

A co najlepsze: możesz również przetestować HideMy.name za darmo, przez 24 godziny i bez ograniczeń. I oczywiście całkowicie anonimowy tutaj. Po tym nadal masz 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na zakup. Taryfy wyglądają następująco:
  • 1 miesiąc: $ 8 / miesiąc
  • 6 miesięcy: 4 USD / miesiąc (24/6 miesięcy - 58% oszczędności)
  • 1 rok: 3 USD / miesiąc (36 USD / rok - 64% oszczędności)

Wniosek HideMy.name VPN

Jesteśmy bardzo krytyczni, jeśli chodzi o anonimowość i prywatność. W odniesieniu do tych czynników w naszych testach zawsze zwracamy szczególną uwagę na dostawców. HideMy.name VPN naprawdę nas przekonał w tym względzie: dostawca nie żąda żadnych danych i nie przechowuje żadnych plików dziennika. Anonimowy adres e-mail wystarczy, aby kupić lub przetestować usługę, a wszystko inne odbywa się za pomocą jednorazowego kodu. Z HideMy.name VPN jesteś całkowicie anonimowy i odpowiednio chroniony przed tajnymi służbami, zatrzymywaniem danych, a także badaniami rządowymi.

Najwyższa prywatność i wydajność w doskonałej cenie

Ponadto HideMy.name jest w Rosji w domu, a przepisy tam obowiązujące nie mogą zmusić dostawców do przechowywania danych. Oprócz tego ekstremalnego plusu, którego obecnie nie znaleźliśmy u żadnego innego dostawcy, HideMy.name przynosi VPN w przeciwnym razie doskonała wydajność. Przesyłanie strumieniowe i udostępnianie plików to taka przyjemność. I nie ma absolutnie nic złego w cenie, prywatności i szybkości za jedyne 3 USD miesięcznie. Świetnie!
Więcej informacji można znaleźć na stronie oficjalna strona dostawcy.

Utworzono: 09 / 17 / 2019

Schreibe einen Kommentar