Perfect Privacy VPN »Doświadczenie, ocena i alternatywy

Perfect-Privacy VPN

8.96 EUR
9.3

Geschwindigkeit

10.0 / 10

prywatność

10.0 / 10

Ausstattung

9.3 / 10

Obsługa klienta

9.5 / 10

Cena

7.5 / 10

korzyści

 • Absolutnie najwyższa anonimizacja i nieograniczone użycie urządzenia!
 • Nie pytaj i nie zapisuj danych
 • Mulit-Hop VPN zaciemnia tożsamość lepiej niż jakiekolwiek inne rozwiązanie!
 • Świetna osobista obsługa klienta
 • Szybkie serwery i połączenia z max. Przejrzystość dla użytkownika

ujemny

 • Wyższa, ale rozsądna cena (dostawca premium)

Perfect Privacy VPN

Test na VPNDostawca ze Szwajcariiktóry najwyższa anonimowość gwarantowana. prywatność jest przedmiotem zainteresowania usługi i jest konsekwentnie wdrażana.

To będzie brak plików dziennika przechowywane, żadne dane użytkownika nie są tworzone na serwerach, a jeśli jeden z VPNSerwer został zamknięty lub ponownie uruchomiony, wszystkie dane są natychmiast usuwane. Ponadto istnieje „prawdziwe” połączenie wielokrotne (Multi-Hop) w celu dalszej anonimizacji tożsamości użytkowników i, w razie potrzeby, nawet w przypadku połączenia bezpośrednio z siecią ONION (TOR)

Nasz wniosek też Perfect Privacy VPN

Usługodawcę można określić jedynie jako „specjalistę” w zakresie prywatności, ponieważ podjęte środki ostrożności wykraczają daleko poza zwykłe usługi. Jeśli naprawdę chcesz się chronić bez poświęcania wydajności, wolisz zachować swoją tożsamość we wszystkim, co robisz w Internecie Perfect-Privacy nie koniec!

Co chcę również wspomnieć: Dostawca oferuje osobnego klienta dla systemu Windows i pomaga we wszystkich innych urządzeniach w konfiguracji, ale nie wszystko jest tak proste jak w przypadku innych dostawców - ale tylko bardziej godne zaufania i bezpieczniejsze dzięki oprogramowaniu open source.

Zalecane jest również to Wywiad że prowadziłem z chłopakami z PP na 03.02.2016!

O firmie z Perfect Privacy VPN

Usługa obsługiwana jest w dwóch firmach: szwajcarska firma zajmuje się rozliczeniami, ale nie ma dostępu do danych technicznych firmy operującej w Panamie. oferty w tym zakresie Perfect-Privacy maksymalna ochrona również przed wszelkimi oficjalnymi wnioskami lub monitorowaniem. Oczywiste jest, że PP oczywiście wydaje również stale aktualizowaną deklarację (kanarek warrantu), a tym samym potwierdza, że ​​nie współpracuje z żadnym organem.

Umierać VPN serwer są obecnie w następujących krajach:

 • ägypten
 • Australien
 • Niemcy
 • Francja
 • Polen
 • Hong Kong
 • Islandia
 • Izrael
 • Japonia
 • Kanada
 • Łotwa
 • Litwa
 • Luksemburg
 • Niederlande
 • Norwegia
 • Rumunia
 • Rosja
 • Schweden
 • Szwajcaria
 • Singapur
 • Czechy
 • Turcja
 • USA

Bieżące wykorzystanie serwera jest widoczne w dowolnym momencie, nawet bez logowania Strona przeglądu (status serwera).

lokalizacja operacyjnyFrancjaPanamaCzechy
lokalizacja rozliczeniowySzwajcaria
Lokalne przepisy wpływają na ochronę klienta
Operacja i fakturowanie osobno
lokalizacje serwerów25
Brak plików dziennika
Własny serwer DNS
Serwer wirtualny
Serwer dedykowany
Serwer dyskowy RAM
Właściciel sprzętu
Właściciel adresów IP

Ceny i taryfy od Perfect Privacy VPN

Oferowane są różne pakiety miesięczne, które oferują również pewną przewagę cenową dzięki dłuższym zaliczkom. Nie możesz jednak oczekiwać super specjalnych ofert! Perfect-Privacy nie jest tanie! Ale zawsze to oferuje ”nieograniczona liczba zastosowań urządzenia za pomocą jednego konta„Oraz obsługa klienta, która pomaga także bezpośrednio przez TeamViewer na PC.

Koszty / taryfy
Bezpłatne korzystanie
Taryfa (1 miesiąc)12.99 EUR
Taryfa (12 miesięcy)119.99 EUR (miesięcznie 10 EUR)
Taryfa (24 miesięcy)214.95 EUR (miesięcznie 8.96 EUR)
Liczba jednoczesnych połączeń na kontonieograniczony
Opcje testoweGwarancja zwrotu pieniędzyOgraniczony bezpłatny okres próbny (bez płatności)

To są nagie liczby. Ale musisz tylko pamiętać, że jakość i bezpieczeństwo, a to jest oferowane, musi również mieć swoją cenę!

Perfect Privacy - Bezpłatny okres próbny przez 3 dni!

Możesz Perfect Privacy Testuj za darmo, ale jesteśmy jedyną witryną, która również otrzymała kupony od dostawcy. Oznacza to, że nasi czytelnicy mogą korzystać z usługi przez 3 dni bezpłatnie i bez żadnych dalszych zobowiązań. Dostępy te nie są ograniczone i można z nich później skorzystać.

Zastosowania Perfect Privacy VPN

Perfect Privacy nie jest tak obszerny z własnymi aplikacjami, ale są naprawdę dobrze do niego przygotowane, chociaż nie wszystkie wyglądają tak samo jak inne VPNUsług. Istnieje PP Manager dla Windows, macOS i aplikacja StrongSwan na Androida. Na urządzeniach z systemem iOS możesz śmiało korzystać z integracji IEKv2 dostępnej w systemie operacyjnym. Istnieje również menedżer SSH i aplikacja Linux. W przeciwnym razie możesz korzystać z całej gamy innych aplikacji ze względu na różnorodne możliwości łączenia się z PP. PP może być również używany w routerach lub innych urządzeniach.

Dostępne protokołyWłasny protokółIKEv2L2TP / IPSecMulti-hopVPNZałóżVPN (TCP)ZałóżVPN (UDP)PPTPSOCKS5SSL / Proxy
Własne aplikacje / aplikacjeInne systemy operacyjne / integracjaandroidapple iOSASUSWRTDD-WRTLinuxMac OSXZałóżVPN UDPOpenWRTPomidorOkna
Funkcja KillSwitch
Język aplikacjiDeutschpolnisch

Testowana prędkość z Perfect Privacy VPN

Serwery Perfect-Privacy nie mają zbędnego statecznika i zostały zoptymalizowane do działania w szybkiej pamięci RAM DDR3 (pamięć tymczasowa), co skutkuje ekstremalnymi prędkościami. VPN Menedżer zawsze zapewnia przegląd obciążenia i dostępnych przepustowości. Nawet połączenia w wielu lokalizacjach (kaskadowe połączenia wielu płyt grzewczych) zapewniają wygodną pracę. Nie możesz tego zrobić lepiej. Płace są we wszystkich obszarach absolutnymi szczytami w transmisji, a także czasami PING. Moim zdaniem absolutnie wzorowy!

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 06.06.2020

Prywatność z Perfect Privacy VPN

Prawdziwy zawód VPNDostawcy to funkcje pomagające chronić tożsamość w sieci. Mówiąc w kilku słowach technicznych: WOW .... wow !! Serwery są całkowicie pozbawione usług nagrywania, cała konfiguracja, łącznie z historią rejestracji, odbywa się tylko w pamięci tymczasowej i jest automatycznie usuwana po ponownym uruchomieniu. Możesz mieć swoją tożsamość w wielu lokalizacjach (Multi-Hop) podobny do Sieć TOR w przebraniu i nadal ma wygodną przewagę prędkości. Podczas rejestracji nie są wymagane dane osobowe, a jeśli chcesz, możesz również wysyłać zaszyfrowane wiadomości e-mail. Pomyślano o wszystkim, co pomaga uniknąć wnioskowania na użytkownikach, dlatego też anonimowość usługi dotyczy wyraźnego NUMERU 1 we wszystkich testach, które do tej pory wykonałem! Możesz również użyć całkowicie anonimowych metod płatności, po prostu zapytaj w dziale obsługi klienta!

Anonimowy w Internecie
Zmieniona wirtualna lokalizacja
Ochrona przed prośbami o informacje
Gen. Zapobiegaj monitorowaniu
Zapobiegaj ukierunkowanemu monitorowaniu
Brak plików dziennika
Obfusication (maskowanie)

Tutorial video:

Multi-hop VPNKaskadowanie na wielu serwerach z Perfect Privacy (WieloVPN)

Streaming z Perfect Privacy VPN

Przesyłanie strumieniowe jest bezpieczne dzięki dowolnej formie VPNusługa nie ma jednak możliwości obejścia bloków geograficznych w portalach wideo premium. wiele VPN Usługi używają tutaj SmartDNS, aby umożliwić użytkownikom oglądanie Netflix, DAZN lub Sky, na przykład za granicą. Perfect-Privacy ale specjalizuje się w bezpieczeństwie i anonimowości,

Przesyłanie strumieniowe treści telewizyjnych i wideo
Użyj na routerze domowym
Używaj z KODI
SmartDNS
Aplikacja FireTV
Unikaj ostrzeżeń
Obsługiwane platformy przesyłania strumieniowegozattoo (CH)WaipuJOYNTVNowARD (EN)ZDF (DE)BR DE)N24 (EN)MDR (EN)rbbWDR (DE)Arte DE)3Sat (EN)Pro7 (EN)Sat1 (EN)Cable1 (EN)SRF (CH)Servus TV (DE, AT, CH)
Obsługiwane międzynarodowe platformy przesyłania strumieniowegoDisney + (US)Hulu (USA)Amazon Prime Video (US)Netflix (USA)Apple TVOglądaj ESPN (USA)Kanał 4 (USA)NFL Gamepass (US)MLB.tv (US)abc (US)CBS (US)FOX (US)NBCShowtime (USA)FLIX (US)epix (US)HBO Now (US)ITV (Wielka Brytania)Eurosport (Wielka Brytania)Sky (Wielka Brytania)BBC iPlayer (Wielka Brytania)Sky News (Wielka Brytania)Bloomberg (Wielka Brytania)BT Sports (UK)Channel 4 (UK)Sky Go (IT)YoutubeSpotifystarz (US)hustlerTV (US)PenthouseTV (US)PlayboyTV (US)

Download I Torrent z Perfect Privacy VPN

Bo torrent jest perfect-Privacy idealne, oczywiście, ponieważ istnieją nawet programy przekierowujące porty, które można skonfigurować i używać w różnych klientach torrent. Jest już jasne, że nie ma problemów z bezpieczeństwem, w zasadzie środki stosowane przez PP są o wiele za wysokie ze względu na wymagane tutaj bezpieczeństwo, nawet jeśli nie zaleca się korzystania z neuroroutingu lub kaskad do torrentowania, po prostu nie będzie dobrze .

W przeciwnym razie PP jest oczywiście w 100% bezpieczny z powodu eksploracji lub ostrzeżeń.

Download i torrent
Dozwolone użycie torrenta
Własny serwer torrentów
Unikaj ostrzeżeń
Port Forwarding

Perfect Privacy VPN na routerze

Perfect Privacy można to zrobić za pomocą OpenVPN na wielu VPN-Używaj routerów bez problemów. Usługa była również świadczona przez VPN- Producent routera: Vilfo dodaje bezpośrednio do swojego systemu i umożliwia praktycznie każdą inną możliwą implementację routera. Serwer oferuje możliwość korzystania z Internetu przez niego z prędkością większą niż 400 MB / s. Dlatego idealny do stabilnego i stałego użytkowania VPNRoutery.

Operacja włączona VPNRouter klienta
Użyj na routerach
Równoważenie obciążenia
Bezpieczna praca
Własna aplikacja routera
Zgodny zASUSGL-iNetDD-WRTPomidorRouter Vilfo

Perfect Privacy VPN do gier online

Gry on-line
Małe opóźnienie
Użyj na konsole do gier
Ochrona przed DDoS

Perfect Privacy VPN podróżować

Usługa oferuje aplikacje na urządzenia mobilne i może oferować dodatkowe funkcje w systemach macOS i Windows, oprócz praktycznie wszystkich istniejących VPNBlokada obejścia. Ponieważ jednak działa to niezawodnie tylko z tymi dwoma systemami, a usługa pokazuje również słabości, jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe niemieckich portali wideo, nie jest to pierwszy wybór dla osób często podróżujących.

VPN w podróży i za granicą
Zastosowanie w sieciach restrykcyjnych (Chiny, hotele)
Obfusication (maskowanie)
Ochrona w niepewnych sieciach Wi-Fi
Shadowsocks lub SOCKS5

Obsługa klienta od Perfect Privacy VPN

Obsługa klienta PP jest gwarantowana przez e-mail i bilety, ale jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, pracownicy (wszyscy mówią po niemiecku!) Mogą również pomóc bezpośrednio z problemami przy użyciu przeglądarki zespołu. Istnieje również wiele informacji i wymiana poglądów na forum Perfecht-Privacy. W sumie bardzo dobra obsługa klienta.

Całkowicie niemiecka obsługa klienta!

Obsługa klienta
Język aplikacjiDeutschpolnisch
Obsługa klientaStrona FAQForum
Język w obsłudze klientaDeutschpolnisch

Przegląd funkcjonalny Perfect Privacy VPN

Perfect Privacy jest pełen funkcji i stworzył całkowicie unikalną funkcję z „neuroroutingiem”, której nie ma żaden inny dostawca. Różnorodność funkcji potwierdza usługę w naszych testach jako najbezpieczniejszego dostawcy do ochrony tożsamości użytkowników.

funkcje specjalne
Serwer AlwaysOn
Automatyczna zmiana adresu IP
Serwer dedykowany
Własny DNS
Własny sprzęt
zapora
Wspólny adres IP
IPv4
IPv6 (nowy)
Brak plików dziennika
Killswitch
równoważenie obciążenia
Filtr Malware
Multi-Hop VPN
Neuro routingu
Obfuscation (maska)
Własne adresy IP
Własny serwer torrentów
Port Forwarding
Dysk RAM (k.HDD)
SmartDNS
Statyczny adres IP
Tracking Blocker
Serwer wirtualny
VPN-to-TOR

Często zadawane pytania na temat Perfect Privacy VPN


Więcej postów na temat Perfect-Privacy VPN

Perfect-Privacy Zestawy

Co Perfect-Privacy VPN różni się od innych dostawców!

Perfect-Privacy VPN Różnice w stosunku do innych VPN Dostawcy Poniższa lista 17 różnych funkcji wyróżnia VPN Dostawca Perfect-Privacy z ...
Czytaj więcej ...

Utworzono:02 / 02 / 2016

Myśli 4 też ”Perfect Privacy VPN »Doświadczenie, ocena i alternatywy”

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie