idealne prywatności VPN »Doświadczenie, ocena i alternatywy

idealne prywatności VPN

8.96 EUR
9.3

Geschwindigkeit

10.0 / 10

prywatność

10.0 / 10

Ausstattung

9.3 / 10

Obsługa klienta

9.5 / 10

cena

7.5 / 10

korzyści

 • Absolutnie najwyższa anonimizacja i nieograniczone korzystanie z urządzenia!
 • Nie pytaj i nie zapisuj danych
 • Mulit-Hop VPN maskuje tożsamość lepiej niż jakiekolwiek inne rozwiązanie!
 • Świetna osobista obsługa klienta
 • Szybkie serwery i połączenia z max. Przejrzystość dla użytkownika

ujemny

 • Wyższa, ale rozsądna cena (dostawca premium)

Idealna prywatność VPN

Test na VPNDostawca ze Szwajcariiktóry najwyższa anonimowość gwarantowana. prywatność jest przedmiotem zainteresowania usługi i jest konsekwentnie wdrażana.

To będzie brak plików dziennika przechowywane, żadne dane użytkownika nie są tworzone na serwerach, a jeśli jeden z VPNSerwer jest wyłączony lub ponownie uruchomiony, wszystkie dane są natychmiast usuwane. Istnieje również „prawdziwe” połączenie wielokrotne (Multi-Hop) w celu dalszej anonimizacji tożsamości użytkowników i, w razie potrzeby, nawet w przypadku połączenia bezpośrednio z siecią ONION (TOR)

Nasz wniosek dotyczący doskonałej prywatności VPN

Usługodawcę można określić jedynie jako „specjalistę” w zakresie prywatności, ponieważ podjęte środki ostrożności wykraczają daleko poza zwykłe usługi. Jeśli naprawdę chcesz się chronić bez poświęcania wydajności, wolisz zachować swoją tożsamość we wszystkim, co robisz w Internecie, nie możesz uniknąć doskonałej prywatności!

Ale o czym też chcę wspomnieć: Dostawca oferuje własnego klienta dla systemu Windows, a także pomaga w konfiguracji wszystkich innych urządzeń, ale nie jest to tak łatwe jak w przypadku innych dostawców - ale jest bardziej niezawodne i bezpieczne dzięki zastosowaniu oprogramowania typu open source.

Zalecane jest również to Wywiad że prowadziłem z chłopakami z PP 03.02.2016 lutego XNUMX roku!

O doskonałej prywatności VPN

Usługa obsługiwana jest w dwóch firmach: szwajcarska firma zajmuje się rozliczeniami, ale nie ma dostępu do danych technicznych firmy operującej w Panamie. Pod tym względem Perfect-Privacy oferuje również maksymalną ochronę przed wszelkimi oficjalnymi żądaniami lub monitorowaniem. Oczywiste jest, że PP oczywiście wydaje również stale aktualizowaną deklarację (kanarek warrantu), a tym samym potwierdza, że ​​nie współpracuje z żadnym organem.

Umierać VPN serwer obecnie znajdują się w następujących krajach:

 • Egipt
 • Australien
 • Niemcy
 • Francja
 • Wielka Brytania
 • Hong Kong
 • Islandia
 • Izrael
 • Japonia
 • Kanada
 • Łotwa
 • Litwa
 • Luksemburg
 • Niederlande
 • Norwegia
 • Rumunia
 • Rosja
 • Schweden
 • Szwajcaria
 • Singapur
 • Czechy
 • Turcja
 • USA

Bieżące wykorzystanie serwera jest widoczne w dowolnym momencie, nawet bez logowania Strona przeglądu (status serwera).

Ceny i taryfy od Perfect Privacy VPN

Oferowane są różne pakiety miesięczne, które oferują również pewną przewagę cenową dzięki dłuższym zaliczkom. Nie możesz jednak oczekiwać super specjalnych ofert! Doskonała prywatność nie jest tania! Ale zawsze oferuje również ”nieograniczona liczba zastosowań urządzenia na jednym koncie”Oraz obsługa klienta, która pomaga również bezpośrednio przez TeamViewer na komputerze klienta.

To są same liczby. Trzeba jednak pamiętać, że jakość i bezpieczeństwo, a oferta jest oferowana, musi mieć również swoją cenę!

Wypróbuj Perfect Privacy za darmo!
Wypróbuj Perfect Privacy za darmo!

Idealna prywatność - wypróbuj za darmo przez 3 dni!

Możesz przetestować Perfect Privacy za darmo, ale jesteśmy jedyną witryną, która otrzymała kupony od dostawcy. Oznacza to, że nasi czytelnicy mogą korzystać z usługi przez 3 dni bezpłatnie i bez żadnych dalszych zobowiązań. Dostępy te nie są ograniczone i można z nich później skorzystać.

Połączyć:
Wypróbuj Perfect Privacy za darmo!

Aplikacje Perfect Privacy VPN

Perfect Privacy nie jest tak dobrze wyposażony we własne aplikacje, ale są do tego naprawdę dobrze przygotowane, choć nie wszystkie wyglądają tak samo jak inne VPNUsługi Istnieje PP Manager dla Windows, macOS i aplikacja StrongSwan na Androida. Na urządzeniach z systemem iOS możesz z pewnością korzystać z integracji IEKv2 dostępnej w systemie operacyjnym. Istnieje również menedżer SSH i aplikacja Linux. W przeciwnym razie możesz korzystać z całej gamy innych aplikacji ze względu na różnorodne możliwości łączenia się z PP. PP może być również używany w routerach lub innych urządzeniach.

Szybkość przetestowana z Perfect Privacy VPN

Serwery idealne prywatności nie mają zbędnego statecznika i zostały zoptymalizowane do działania w szybkiej pamięci RAM DDR3 (pamięci tymczasowe), co skutkuje ekstremalnymi prędkościami. The VPN Menedżer zawsze zapewnia przegląd obciążenia i dostępnych przepustowości. Nawet połączenia w wielu lokalizacjach (kaskadowe połączenia wielu płyt grzewczych) zapewniają wygodną pracę. Nie możesz tego zrobić lepiej. Płace są absolutnymi najwyższymi wartościami w transmisji, a także czasami PING. Moim zdaniem absolutnie wzorowy!

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 17.02.2020

Prywatność z idealną prywatnością VPN

Prawdziwy zawód VPNDostawca to funkcje służące do ochrony tożsamości w całej sieci. Mówiąc w kilku słowach technicznych: WOW…. wow !! Wszystkie serwery są całkowicie pozbawione usług nagrywania, cała konfiguracja, w tym proces rejestracji, odbywa się tylko w pamięci tymczasowej i jest automatycznie usuwana po ponownym uruchomieniu. Możesz mieć swoją tożsamość w wielu lokalizacjach (Multi-Hop) podobny do Sieć TOR w przebraniu i nadal ma wygodną przewagę prędkości. Podczas rejestracji nie są wymagane żadne dane osobowe, a jeśli chcesz, możesz przesłać całą korespondencję e-mail w postaci zaszyfrowanej. Wszystko zostało przemyślane, co pomaga uniknąć wniosków na temat użytkowników, dlatego usługa anonimowości jest oczywistym NUMEREM 1 we wszystkich testach, które do tej pory przeprowadziłem! Możesz również użyć całkowicie anonimowych metod płatności, po prostu zapytaj obsługę klienta!

VPN-kaskadierung Multi-hop
idealne prywatności VPN-Kaskadierung Multi Hop

Tutorial video:

Multi-hop VPNKaskadowanie na wielu serwerach z Perfect Privacy (wieleVPN)

Streaming z doskonałą prywatnością VPN

Przesyłanie strumieniowe jest bezpieczne dzięki dowolnej formie VPNusługa nie ma jednak możliwości obejścia bloków geograficznych w portalach wideo premium. Wiele VPN Usługi używają tutaj SmartDNS, aby umożliwić użytkownikom oglądanie Netflix, DAZN lub Sky, na przykład za granicą. Perfect-Privacy specjalizuje się w bezpieczeństwie i anonimowości,

Download & Torrent z doskonałą prywatnością VPN

Idealna prywatność jest oczywiście idealna dla torrentów, ponieważ istnieją nawet przekierowania portów, które można skonfigurować i używać w różnych klientach torrentów. Jest już jasne, że nie ma problemów z bezpieczeństwem, w zasadzie środki stosowane przez PP są zdecydowanie zbyt wysokie ze względu na wymagane tutaj bezpieczeństwo, nawet jeśli nie jest zalecane używanie neuroroutingu lub kaskad do torrentowania, po prostu nie będzie dobrze .

W przeciwnym razie PP jest oczywiście w 100% bezpieczny z powodu eksploracji lub ostrzeżeń.

Idealna prywatność VPN na routerze

Idealną prywatność można osiągnąć dzięki OpenVPN na wielu VPN-Używaj routerów bez problemów. Usługa była również świadczona przez VPNProducent routera: Vilfo wbudowane bezpośrednio w ich system i umożliwiają praktycznie każdą inną możliwą implementację routera. Serwer oferuje możliwość korzystania z Internetu powyżej niego z prędkością przekraczającą 400 MB / s. Dlatego idealny do stabilnego i stałego użytkowania VPNRoutery.

Idealna prywatność VPN do gier online

Idealna prywatność VPN podróżować

Usługa oferuje aplikacje na urządzenia mobilne i może oferować dodatkowe funkcje w systemach macOS i Windows, oprócz praktycznie wszystkich istniejących VPNBlokada obejścia. Ponieważ jednak działa to niezawodnie tylko z tymi dwoma systemami, a usługa pokazuje również słabości podczas przesyłania strumieniowego niemieckich portali wideo, nie jest to pierwszy wybór dla osób często podróżujących.

Obsługa klienta Perfect Privacy VPN

Obsługa klienta PP jest gwarantowana przez e-mail i bilety, ale jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, pracownicy (wszyscy mówią po niemiecku!) Mogą również pomóc w problemach z przeglądaniem zespołu. Istnieje również wiele informacji i wymiana poglądów na forum Perfecht-Privacy. W sumie bardzo dobra obsługa klienta.

Całkowicie niemiecka obsługa klienta!

Przegląd funkcjonalny Perfect Privacy VPN

Perfect Privacy jest pełen funkcji i stworzył całkowicie unikalną funkcję z „Neurorouting”, której nie ma żaden inny dostawca. Różnorodność funkcji potwierdza usługę w naszych testach jako najbezpieczniejszego dostawcy do ochrony tożsamości użytkowników.

Często zadawane pytania dotyczące idealnej prywatności VPN


Więcej artykułów na temat Perfect-Privacy VPN

Nie znaleziono postów.

Utworzono: 02 / 02 / 2016

Myśli 4 na temat „Doskonała prywatność VPN »Doświadczenie, ocena i alternatywy”

Schreibe einen Kommentar