IPVanish VPN Test: najlepsze do przesyłania strumieniowego

IPVanish

4 USD
7.4

Geschwindigkeit

8.8 / 10

prywatność

8.1 / 10

Ausstattung

8.2 / 10

Obsługa klienta

6.8 / 10

cena

5.1 / 10

korzyści

  • Nadaje się do udostępniania plików i przesyłania strumieniowego (w centrum uwagi!)
  • Bardzo dobre prędkości
  • Ochrona przed ostrzeżeniami
  • Dostępna jest własna aplikacja FireTV - prosta i nieskomplikowana
  • szybciej Downloadza pośrednictwem usługi proxy

ujemny

  • Niedostępne w języku niemieckim
  • Bezosobowa obsługa klienta

Te różne VPN Dostawcy zwykle przypinali specjalne flagi do flag. Tak samo IPVanish VPN, Amerykański dostawca wyrobił sobie markę specjalisty od przesyłania strumieniowego i udostępniania plików. Mamy w naszym IPVanish VPN Test sprawdził, co usługa może naprawdę zrobić i oczywiście jak wygląda z prywatnością użytkownika.

Nasz wniosek na temat IPVanish VPN

IPVanish pochodzi z USA i jest przeznaczony głównie dla grupy docelowej amerykańskich użytkowników. Dostawca oferuje idealne warunki do udostępniania plików i przesyłania strumieniowego, ale niemieckie portale niestety blokują Ci to. Prędkość jest bardzo dobra, prywatność nie jest pełna, ale w porządku. Z IPVanish VPN jesteś co najmniej w 100% chroniony przed ostrzeżeniami - i to jest dużo warte. Ponieważ IPVanish został przejęty przez J2018Global w 2 roku, istnieją obawy, że niewiele zostanie zainwestowanych w dalsze funkcje, ale tylko usługa zostanie utrzymana. Ale lubimy być przekonani o czymś innym!

O firmie

Jak już wspomniano, IPVanish specjalizuje się w transmisji telewizyjnej i wideo. Jednak ze względu na lokalizację w USA dostawca jest skierowany przede wszystkim do grupy docelowej amerykańskich użytkowników. Innymi słowy, możesz łatwo przeglądać amerykańskie wersje Netflix & Co, ale niestety zostaniesz (tak często) zablokowany przez niemieckie portale. Sky, Amazon Video i Netflix Germany nie działają. I resztę wykorzystania VPNjest praktyczny dla USA, ale nie idealny dla krajów niemieckojęzycznych.

Ceny i taryfy

Pod względem ceny IPVanish należy do górnego segmentu. Ceny są jednak w porządku, ponieważ dostawca nie określa żadnych limitów transferu danych i prędkości oraz oferuje dobre, niezawodne oprogramowanie, a do każdego konta można podłączyć jednocześnie pięć urządzeń. Obecnie dostępne są następujące taryfy:

IPVanish VPN Aplikacje: dostępna jest również własna aplikacja FireTV!

IPVanish oferuje aplikacje dla wszystkich urządzeń. Możesz połączyć się bardzo szybko, a także mieć takie zalety, jak KillSwitch lub automatyczna zmiana adresu IP. Przekierowanie portów lub połączeniekaskady nie są jednak możliwe. W IPVanish szczególnie wyróżnia się własna aplikacja dla FireTV, którą można uzyskać w sklepie iOS. Oczywiście sprawia to, że jest bardzo nieskomplikowany i łatwy w użyciu.
IPVanish VPN Aplikacje na wszystkie urządzenia

Prędkość w teście

Szybkość wideo odgrywa istotną rolę dla wydajnego przesyłania strumieniowego VPN Serwer. Znowu IPVanish VPN Jego rola jako specjalisty od streamingu, jak wykazały nasze testy: poszliśmy do całości i godzinami streamowaliśmy z różnymi serwerami IPVanish VPN. Ale nawet to ekstremalne obciążenie nie spowodowało żadnych zakłóceń i naprawdę osiągnęliśmy super prędkość. IPVanish oferuje również ponad 1.000 serwerów na całym świecie, dzięki czemu możesz łatwo wybrać mniej obciążony serwer w przypadku przeciążenia. Zgodnie z mottem: Pełna oferta dla każdego! Udostępnianie plików również działało bardzo dobrze. IPVanish oferuje również usługi proxy dla szybszego Downloadw.
Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 16.03.2020

Ochrona i anonimowość w IPVanish VPN

Jeśli szukasz absolutnej anonimowości, lokalizacja IPVanish powinna być nieco sceptyczna. Ponieważ dostawca zapewnia, że ​​nie zapisuje plików dziennika, ale USA nadal są domem dla NSA & Co. I nie jest tajemnicą, że ci zagraniczni użytkownicy nie są szczególnie dobrze przygotowani. Jednak bardzo niewielu się udaje VPN Dostawcy gwarantują swoim użytkownikom prawdziwie niepodważalną anonimowość. Jeśli nie jesteś tak wymagający, IPVanish jest całkiem w porządku, jeśli chodzi o prywatność. Dostawca korzysta z OpenVPN, L2TP i PPTP, z których wszystkie zapewniają dobre bezpieczeństwo (zwłaszcza OpenVPN). W każdym razie funkcje IPVanish chronią przed szpiegowaniem przez operatorów publicznych sieci WLAN.

Prywatność to nie tylko prywatność

Zasadniczo należy pamiętać, że „prywatność” jest interpretowana w USA bardzo odmiennie niż w naszym kraju. Jesteśmy o wiele bardziej krytyczni i nie akceptujemy po prostu dostępu rządu do danych użytkowników w Stanach Zjednoczonych. Amerykanie postrzegają to jako „zysk bezpieczeństwa dla narodu”, a nie jako naruszenie ich prywatności. Ale - jak już wcześniej wspomniano - amerykańskich dostawców nie można inaczej oceniać jako negatywnych, ponieważ chronią przed ostrzeżeniami i nie przekazują danych władzom w Niemczech itp.

Streaming i wymiana plików z IPVanish VPN bez niebezpieczeństwa ostrzeżeń

Jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe i udostępnianie plików, które są odtwarzane Ryzyko ostrzeżeń zawsze duża rola. A VPN musi być dostępny do bezpiecznego przesyłania strumieniowego, a także udostępniania plików lub Downloads podjąć odpowiednie środki ostrożności. Tutaj zbiera IPVanish VPN Plus punkty. Ponieważ ostrzeżenia są częścią prawa cywilnego i tam przydaje się siedziba w USA. Ponieważ tutaj niemieckie władze gryzą dane na temat granitu, Stany Zjednoczone nie ujawniają danych od obywateli. Więc nie musisz się martwić o takie (często nieuzasadnione, ale przede wszystkim drogie) litery. Ogólnie rzecz biorąc, zarówno strumieniowanie, jak i udostępnianie plików są dozwolone na wszystkich dostępnych serwerach IPVanish.

Download I Torrent

Użyj na routerze

Granie z IPVanish VPN

Podczas podróży

Obsługa klienta od IPVanish VPN

Obsługa klienta jest dostępna tylko w języku angielskim. Otrzymujesz odpowiedź bardzo szybko, ale tylko w standardowych zdaniach, które nie mają nic wspólnego z samym zapytaniem. Więc jeśli jesteś w IPVanish VPN Jeśli masz pytanie lub problem techniczny, przygotuj się na żywą korespondencję z obsługą klienta.

Dane techniczne z IPVanish VPN podsumowane


Utworzono: 09 / 23 / 2019

Schreibe einen Kommentar