IPVanish VPN Test: najlepsze do przesyłania strumieniowego

Zostaw recenzję

IPVanish

4 USD
7.4

Geschwindigkeit

8.8 / 10

prywatność

8.1 / 10

Ausstattung

8.2 / 10

Obsługa klienta

6.8 / 10

cena

5.1 / 10

korzyści

 • Jest bardzo dobry do udostępniania plików i przesyłania strumieniowego (koncentracja na USA!)
 • Bardzo dobre prędkości
 • Ochrona przed ostrzeżeniami
 • Dostępna jest własna aplikacja FireTV - łatwa i nieskomplikowana
 • szybciej Downloadza pośrednictwem usługi proxy

ujemny

 • Niedostępne w języku niemieckim
 • Zakupiony przez J2Global - ryzyko braku inwestycji w funkcje
 • Bezosobowa obsługa klienta

Te różne VPN Dostawcy zwykle przypinali specjalne flagi do flag. Tak samo IPVanish VPN, Amerykański dostawca wyrobił sobie markę specjalisty od przesyłania strumieniowego i udostępniania plików. Mamy w naszym IPVanish VPN Sprawdziłem, co naprawdę może usługa i oczywiście, jak to wygląda z prywatnością użytkownika.

Jak wspomniano wcześniej, IPVanish specjalizuje się w transmisji telewizyjnej i strumieniowej transmisji wideo. Jednak ze względu na lokalizację w USA dostawca jest przede wszystkim ukierunkowany na grupę docelową użytkowników amerykańskich. Załóżmy, że możesz łatwo oglądać amerykańskie wersje Netflix & Co, ale niestety zostaniesz zablokowany na niemieckich portalach (tak często). Sky, Amazon Video i Netflix Germany nie działają. W przeciwnym razie jest użycie VPNChociaż jest to praktyczne dla USA, nie jest idealne dla świata niemieckojęzycznego.

Streaming i wymiana plików z IPVanish VPN bez niebezpieczeństwa ostrzeżeń

Jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe i udostępnianie plików, które są odtwarzane Ryzyko ostrzeżeń zawsze duża rola. VPN musi być do bezpiecznego przesyłania strumieniowego i udostępniania plików lub Downloads podjąć odpowiednie środki ostrożności. Tutaj zbiera IPVanish VPN Plus punkty. Ponieważ ostrzeżenia są częścią prawa cywilnego i tam znajduje się siedziba USA. W tym przypadku niemieckie władze gryzą granitowe dane, USA nie rozdają danych od obywateli. Nie musisz się więc martwić takim (często nieuzasadnionym, ale zwykle drogim) pisaniem. Zasadniczo dozwolone jest zarówno przesyłanie strumieniowe, jak i udostępnianie plików na wszystkich dostępnych serwerach IPVanish

Prędkość w teście

Zasadniczą rolę w wydajnym przesyłaniu strumieniowym odgrywa szybkość VPN Serwer. Znowu IPVanish VPN Jego rola jako specjalisty od streamingu, jak wykazały nasze testy: poszliśmy do całości i godzinami streamowaliśmy z różnymi serwerami IPVanish VPN, Ale nawet to ekstremalne obciążenie nie powodowało żadnych zakłóceń i naprawdę osiągnęliśmy super prędkość. IPVanish oferuje także więcej niż 1.000 serwerów na całym świecie, dzięki czemu możesz łatwo wybrać mniej obciążony serwer w przypadku przeciążenia. Zgodnie z mottem: Pełna przepustowość dla wszystkich! Udostępnianie plików również działało bardzo dobrze. Ponadto IPVanish zapewnia usługi proxy w celu szybszego Downloadpl ./>

Ochrona i anonimowość w IPVanish VPN

Jeśli szukasz absolutnej anonimowości, lokalizacja IPVanish powinna sprawić, że będziesz trochę sceptyczny. Ponieważ dostawca zapewnia, że ​​nie zapisuje plików dziennika, ale w Stanach Zjednoczonych nadal znajduje się NSA & Co. I że ci zagraniczni użytkownicy raczej nie mają dobrych intencji, również nie jest tajemnicą. Jednak tylko kilka osób zarządza VPN Dostawca ma zagwarantować swoim użytkownikom prawdziwie niepodważalną anonimowość. Jeśli nie masz tak wysokich standardów, IPVanish jest całkiem w porządku pod względem prywatności. Dostawca korzysta z OpenVPN, L2TP i PPTP, z których wszystkie zapewniają dobre bezpieczeństwo (zwłaszcza OpenVPN). W każdym razie funkcje IPVanish chronią przed szpiegowaniem publicznych sieci WLAN.

Prywatność to nie tylko prywatność

Ogólnie rzecz biorąc, musisz zdawać sobie sprawę, że „prywatność” w USA jest interpretowana zupełnie inaczej niż nasza. Jesteśmy o wiele bardziej krytyczni i nie zaakceptowalibyśmy zwykłego dostępu Stanów Zjednoczonych do danych użytkowników przez władze. Jednak Amerykanie postrzegają to jako „zysk bezpieczeństwa dla narodu”, a nie jako naruszenie ich prywatności. Ale - jak już opisano wcześniej - amerykańscy dostawcy nie są tak negatywni, ponieważ chronią przed ostrzeżeniami i nie przekazują danych władzom w Niemczech itp.

IPVanish VPN Aplikacje: dostępna również własna aplikacja FireTV!

IPVanish oferuje aplikacje dla wszystkich urządzeń. Możesz połączyć się bardzo szybko, a także mieć takie zalety, jak KillSwitch lub automatyczna zmiana adresu IP. Jednak usługi przekierowania portów lub kaskady połączeń nie są możliwe. To, co wyróżnia IPVanish, to jego własna aplikacja do FireTV, którą można uzyskać w sklepie iOS. To sprawia, że ​​korzystanie z niego jest bardzo proste i łatwe.
IPVanish VPN Aplikacje na wszystkie urządzenia

ceny

Pod względem ceny IPVanish należy do górnego segmentu. Ceny są w porządku, ponieważ dostawca nie ustanawia żadnych ograniczeń w zakresie transferu danych i prędkości oraz oferuje dobre, niezawodne oprogramowanie i można podłączyć jednocześnie pięć urządzeń na konto. Obecnie dostępne są następujące stawki:

 • 1 miesiąc 10.00
 • 12 miesięcy 77.99
 • 24 miesięcy 99.00IPVanish VPN Test: najlepsze do przesyłania strumieniowego 1

IPVanish VPN Podsumowanie testu

IPVanish pochodzi z USA i jest przeznaczony głównie dla grupy docelowej użytkowników amerykańskich. Tak więc dostawca oferuje idealne warunki do udostępniania plików i przesyłania strumieniowego, ale niemieckie portale niestety blokują Ci to. Prędkość jest bardzo dobra, prywatność nie obejmuje wszystkich, ale jest w porządku. Z IPVanish VPN Przynajmniej jesteś chroniony przed ostrzeżeniami o 100% - a to już dużo. Ponieważ IPVanish 2018 został przejęty przez J2Global, należy się obawiać, że niewiele zostanie zainwestowanych w dalsze funkcje, ale tylko usługa zostanie utrzymana. Ale lubimy być przekonani przez coś innego!

Utworzono:09 / 23 / 2019

Schreibe einen Kommentar