Na północVPN Test, doświadczenie, ocena i alternatywy

Na północVPN

3.3 EUR
9.5

Geschwindigkeit

9.7 / 10

prywatność

9.5 / 10

Ausstattung

9.5 / 10

Obsługa klienta

9.5 / 10

Cena

9.4 / 10

korzyści

  • Łatwa obsługa aplikacji i oprogramowania. Strefa klienta w języku niemieckim
  • Duży wybór serwerów dostępny na całym świecie.
  • Wysokie bezpieczeństwo danych dzięki wielokrotnemu szyfrowaniu + wielu dodatkowym funkcjom
  • Świetna obsługa klienta (czat na żywo)
  • Możliwy jest bardzo dobry stosunek ceny do wydajności + płatność za pośrednictwem Amazon Pay!

ujemny

  • Płacenie przez PayPal odbywa się wyłącznie za pośrednictwem strony trzeciej i wiąże się z dodatkową opłatą.
  • Aplikacje dla systemu Windows + macOS są dostępne tylko w języku angielskim.
Sieć POPUP
Na północVPN Logo w kolorze białym

Na północVPN oferta

Możesz teraz skorzystać z 2-letniej oferty NordVPN za jedyne 3.30 € / miesiąc!

00dni
:
00godzin
:
00minuty
:
00sekund

Na północVPN test

,de VPN Dostawca północVPN z Panamy rozumie swoją działalność i oferuje oprócz wielu funkcji anonimizacji i bezpieczeństwa danych nawet doskonałą wydajność swoich serwerów. To, że ta usługa w Europie jest wciąż mało znana, naprawdę nie jest do zrozumienia. Kto z VPNWitryny w krajach 60 nie dogadują się, ale musi zdecydować się na innego dostawcę, chociaż z pewnością zalecany jest test.

Nazwa produktuNa północVPN
Polecane aplikacjeUnikaj ostrzeżeńAmazon VideoAnonimowa komunikacjaFirewall i ochronaWysoka anonimowośćNetflixUżyj w ChinachBezpieczna transmisja danychSkyGoBlokowanie obejściaStreaming (prawa autorskie)Udostępnianie / torrentDostęp do TOR (.onion)VPN-Router

Moje zakończenie na północVPN

Na północVPN jest usługą raczej nieznaną w Europie, ale technicznie zaawansowaną. Od instalacji po obsługę klienta - wszystko działa bezbłędnie, a bezpieczeństwo nie spada. Każdy, kto chciałby wybrać dostawcę po bardzo przystępnej cenie, który opanuje kilka innowacji technicznych, a także oferuje bardzo dobrą prędkość, będzie z NordVPN całkiem idealny VPNDostawcy znajdują się.

treść

Na północVPN - Firma

siedziba: Na północVPN została założona w Skandynawii, obecnie prowadzi firmę w Panamie, która zajmuje się obsługą techniczną NordVPN pozwala. Klienci są obciążani za pośrednictwem Fa.CloudVPN Inc. w Nowym Jorku, USA. Zaangażowanie opinii innych VPNDostawcy, ten korporacyjny projekt powinien zapewniać dobrą ochronę przed zapytaniami rządowymi.

lokalizacja operacyjnyPanama
lokalizacja rozliczeniowyCypr
Lokalne przepisy wpływają na ochronę klienta
Operacja i fakturowanie osobno
lokalizacje serwerów56
Brak plików dziennika
Własny serwer DNS
Serwer wirtualny
Serwer dedykowany
Serwer dyskowy RAM
Właściciel sprzętu
Właściciel adresów IP

Ceny Taryfy z północyVPN

Ceny wahają się od € 10.50 do 2.62 € miesięcznie i obejmują korzystanie z maksymalnie 6 urządzeń jednocześnie. Nie ma żadnych ograniczeń ani pod względem przepustowości, ani pod względem czasu. Tak więc dostawca liczy nawet bez „specjalnych rabatów” na naprawdę tanie usługi w naszym teście.

Taryfy nie zawierają żadnych ograniczeń ani innych specjalnych klauzul. Zawsze zawiera jeden 30 dni gwarancja zwrotu pieniędzy i nigdy nieograniczone korzystanie ze wszystkich usług dla do urządzeń 6 jednocześnie!

Koszty / taryfy
Bezpłatne korzystanie
Taryfa (1 miesiąc)10.64 EUR
Taryfa (12 miesięcy)52.51 EUR (miesięcznie 4.38 EUR)
Taryfa (24 miesięcy)79.21 EUR (miesięcznie 3.3 EUR)
Liczba jednoczesnych połączeń na konto6
Opcje testoweGwarancja zwrotu pieniędzy

Oferta specjalna - północVPN dostępne tylko przez krótki czas!

Na północVPN Oferta - miesiąc 1 za jedyne € 10.63
miesięcznie
Na północVPN Oferta - miesiąc 1 za jedyne € 10.63
Aktualna oferta NordVPN oznacza, że ​​możesz uzyskać usługę za miesiąc 1 w cenie 10.63 €.
Aktualna oferta NordVPN oznacza, że ​​możesz uzyskać usługę za miesiąc 1 w cenie 10.63 €. Zobacz mniej
€ 2.62 / miesiąc
Nord vpn rabat
3 roku
Na północVPN Oferta 3 lata za jedyne 3.10 € / miesiąc
Aktualna oferta NordVPN oznacza, że ​​usługę można nabyć przez 3 lata w cenie 111.82 €. Odpowiada to miesięcznemu ...Zobacz więcej
Aktualna oferta NordVPN oznacza, że ​​usługę można nabyć przez 3 lata w cenie 111.82 €. Odpowiada to miesięcznemu wydatkowi wynoszącemu tylko 3.10 EUR. Po upływie tego czasu usługę można nadal uzyskać dla tych samych warunków. Zobacz mniej
41%
Nord vpn rabat
Jährlich
Na północVPN Oferta - miesiące 12 za jedyne € 74.65 (6.22 € / miesiąc)
Aktualna oferta Nord VPN oznacza, że ​​możesz uzyskać usługę przez 12 miesięcy w cenie 74.65 €. To odpowiada ...Zobacz więcej
Aktualna oferta Nord VPN oznacza, że ​​możesz uzyskać usługę przez 12 miesięcy w cenie 74.65 €. Odpowiada to miesięcznemu wysiłkowi wynoszącemu tylko X € EUR. Po upływie tego czasu możesz nadal otrzymywać usługę na tych samych warunkach. Zobacz mniej
3.99 $ miesięcznie
Nord vpn rabat
2 roku
Na północVPN Oferta - lata 2 za jedyne € 106.58 (4.44 € / miesiąc)
Aktualna oferta NordVPN oznacza, że ​​możesz uzyskać usługę przez 24 miesięcy w cenie 106.58 €. To odpowiada ...Zobacz więcej
Aktualna oferta NordVPN oznacza, że ​​możesz uzyskać usługę przez 24 miesięcy w cenie 106.58 €. Odpowiada to miesięcznemu wysiłkowi wynoszącemu tylko X € EUR. Po upływie tego czasu możesz nadal otrzymywać usługę na tych samych warunkach. Zobacz mniej

Testowana prędkość!

Serwer 3366 od NordVPN są używane bardzo rzadko, a także oferują doskonałe czasy pingowania. W teście zarejestrowano tylko pozytywne recenzje, prędkości transferu były w górnym i najlepszym zakresie. Nawet przy dużych ilościach danych i długim czasie użytkowania nie wystąpiły awarie z powodu usługi. Udostępnianie plików i gry online są również idealnie obsługiwane, nawet jeśli nie udostępniasz plików dla Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanady lub Niemiec VPN Serwer powinien użyć, ale generalnie tak jest VPNTaka usługa.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 03.10.2020

Wireguard w pobliżu północyVPN (Nordlynx)

Na północVPN wdrożyło protokół WireGuard® we wszystkich aplikacjach w 2020 roku!

WireGuard jest szybszy niż obecni liderzy VPN- Protokoły (OpenVPN i IPSec). Z tego powodu NordLynx jest oparty na protokole WireGuard, który wykorzystuje najnowocześniejszą kryptografię i jest poparty badaniami naukowymi.

NordLynx łączy szybkie połączenie WireGuard z konfigurowalnym systemem Double Network Address Translation (NAT) firmy NordVPN. Dzięki podwójnemu NAT bezpieczne VPN-Połączenie można nawiązać bez przechowywania na serwerze żadnych informacji umożliwiających identyfikację.

Daniel Markuson, ekspert ds. ochrony danych cyfrowych w firmie NordVPNpowiedziany:

„To był ekscytujący moment, kiedy udostępniliśmy pierwsze aplikacje z NordLynx do użytku wewnętrznego. NordLynx przewyższa inne w większości scenariuszy VPN-Logs. Aby to udowodnić, przyjęliśmy akademickie podejście przy użyciu metod statystycznych i przeprowadziliśmy 256.886 XNUMX testów szybkości ”.

Jak to działa?

Podwójny system NAT tworzy dwa lokalne interfejsy sieciowe dla każdego użytkownika. Pierwszy interfejs przypisuje ten sam lokalny adres IP wszystkim użytkownikom podłączonym do serwera. Po sejfie VPNTunel został skonfigurowany, drugi interfejs sieciowy będzie penetrował dynamiczny NAT. Dynamiczne lokalne adresy IP są przypisywane tylko podczas aktywnej sesji i zabraniają przechowywania danych osobowych na serwerze.

Oprogramowanie od NordVPN

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 1

Oprócz licznych instrukcji konfiguracji, Nord oferujeVPN także własne oprogramowanie i aplikacje za darmo. Należą do nich: Windows, Mac OSX, Apple iOS, Android itp.

Oprogramowanie dostępowe jest bardzo proste i przejrzyste, a wszystkie funkcje są bardzo łatwe. Ponadto można bezpośrednio korzystać z czatu na żywo w dziale obsługi klienta, a także uruchamiać wszystkie funkcje.

VPN Uzyskaj dostęp do oprogramowania z wieloma funkcjami

Dostępne protokołyIKEv2Multi-hopVPNZałóżVPN (TCP)ZałóżVPN (UDP)SSL / ProxyWireGuard
Własne aplikacje / aplikacjeInne systemy operacyjne / integracjaandroidapple iOSASUSWRTRozszerzenie ChromeDD-WRTRozszerzenie FirefoxFireTVDodatek KODILinuxMac OSXZałóżVPN UDPOpenWRTPomidorOkna
Funkcja KillSwitch
Język aplikacjiDeutschpolnischFrancuskiszwedzkipolnisch

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 2Na północVPN Rozszerzenie przeglądarki

Dzięki rozszerzeniu przeglądarki można szybko wybrać inną lokalizację, a tym samym prawie nie tracić prędkości VPN mieć. Rozszerzenie jest niestety tylko dla Google Chrome, ale jest bardzo łatwe w użyciu i oferuje je Ochrona WebRTC jak również Blokowanie złośliwego oprogramowania i reklam z północyVPN zintegrowane.

Zaletą tego jest to, że jednocześnie VPN Połączenie na własnym urządzeniu można używać i nadal bez Przerwij podłącz przeglądarkę do innej lokalizacji może i może korzystać ze stron internetowych. Wszystko zaczęło się bez przerwy i jednym kliknięciem myszy.

Na północVPN SmartDNS

Nord próbuje z SmartDNSVPN Dostęp do witryn do przesyłania strumieniowego wideo w Internecie, aby zapewnić, że niektóre takie jak Amazon lub Netflix aktywnie próbują VPN Zablokuj dostawców. Przez SmartDNS są używane zamiast VPN Serwery używają czystych serwerów proxy do transmisji i zaciemniania. Od tego czasu nie masz szyfrowania, ale dostępna jest większa przepustowość. Ponadto dostawca może lepiej chronić się przed blokadami ze strony dostawców, dzięki czemu klienci są zadowoleni. Oczywiście polecam używać SmartDNS tylko do korzystania z witryn do przesyłania strumieniowego wideo, ponieważ są to tylko te dane, które przypadkowo nie są już chronione. Ale opłacalna metoda sprawdzania często używanych witryn, takich jak Amazon Video. ard.de, zdf.de itp. również z zagranicy, aby uzyskać dostęp.

Ukryte połączenia danych

Na północVPN ma wiele serwerów wyposażonych w technologię, w której przesyłanie danych odbywa się jak VPN nie są widoczne. Jest to szczególnie przydatne, gdy próbujesz w sieciach (sieci hotelowe, a nawet w stanach takich jak Chiny, Turcja, sieci korporacyjne itp.) VPN Połącz, ale lokalne ograniczenia na to nie pozwalają. W takich przypadkach pomocna jest „technika zaciemniania” północyVPN odwołanie. Chociaż nie wszystkie lokalizacje są możliwe do wyboru, udało nam się zbudować stabilne połączenia nawet przy specjalnych ograniczeniach. Jest to zatem naprawdę dobra i bardzo łatwa opcja w dowolnym miejscu i czasie VPN uczynić użytecznym.

Filtrowanie złośliwego oprogramowania i reklam

Umierać Filtr „Cybersec” z NordVPN Mimo że nadal dopuszczamy niektóre reklamy, nasze testy blokują ponad 90% całego kodu śledzenia na stronach internetowych. Jest to łatwa w użyciu opcja dla użytkownika końcowego, która zapewnia również znaczny wzrost „prywatności”. Ale jeśli szukasz ochrony 100%, dodaj także „śledzenie bloker„Jako rozszerzenie w swojej przeglądarce. (Tracking Blocker).

Zoptymalizowane serwery dla różnych funkcji

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 3

Udostępnianie plików i serwer torrent

Zapewnij maksymalną przepustowość do wymiany danych przez Internet bez ryzyka, że ​​Twoje dane tożsamości mogą być udostępniane stronom trzecim.

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 4

Dedykowany serwer adresów IP

podaj zawsze ten sam adres IP dla aplikacji, w których może to być ważne (kontrola dostępu według adresu IP). Zmniejsza to również spam internetowy.

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 5

VPN Cascades (Multi Hop VPN) Serwer

zapewniają łączność w dwóch lokalizacjach z rzędu, zapewniając lepszą ochronę przed eksploracją, nawet przy ukierunkowanym monitorowaniu międzynarodowym.

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 6

VPNSerwer zaciemniania danych

zaoferuj jeden VPNDostęp nawet w bardzo ograniczonych sieciach (sieci hotelowe, sieci korporacyjne, Chiny itp.) VPN nie będą też widoczne dla administratora sieci.

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 7

Połączenie TOR / Cebula przez własny serwer

za pomocą którego można korzystać ze znanej sieci TOR bez użycia przeglądarki, a tym samym uzyskać ochronę przed rozszerzonymi eksploracjami.

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 8

Serwer anty-DDoS

oferują ochronę przed ukierunkowanymi atakami mającymi na celu uniemożliwienie jednemu użytkownikowi korzystania z Internetu (często dotyczy to graczy online)

prywatność

Obecnie używany NorthVPN trzy różne VPN-Protocols: IKEv2 / IPsec (dla użytkowników iOS i MacOS), OpenVPN i NordLynx. PółnocVPN używa szyfrowania AES-256-GCM. Dostawca nie zapisuje żadnych danych adresowych ani nazwy użytkownika, a jedynie adres e-mail, który należy podać. W tym celu można również wybrać anonimową metodę płatności. Jeśli chodzi o badanie użytkowników, jeden jest z NordVPN zawsze bezpieczne do 100%.

Anonimowość wobec północyVPN

Ze względu na możliwość dodatkowego połączenia z siecią TOR, a więc także podwójnego szyfrowania, strony internetowe lub inne usługi w Internecie nie mogą wyciągać wniosków na temat prawdziwej tożsamości użytkownika. Jest więc technicznie możliwa bardzo dobra anonimowość w Internecie.

Anonimowy w Internecie
Zmieniona wirtualna lokalizacja
Ochrona przed prośbami o informacje
Gen. Zapobiegaj monitorowaniu
Zapobiegaj ukierunkowanemu monitorowaniu
Brak plików dziennika
Obfusication (maskowanie)

Technologia Multi-Hop do anonimizacji

Na północVPN oferuje szereg technicznych możliwości, które mogą zapewnić większe bezpieczeństwo, a także anonimizację. Obejmuje to 3 VPN- Połączenia są kierowane przez dwa serwery z rzędu. To jako „multi-hop VPN„Znane rozwiązanie techniczne może śledzić nawet podczas monitorowania poszczególnych osób VPNWłącz serwer. Dodatkowo można sprawdzić 3 VPNSerwer z północyVPN również podłączyć bezpośrednio do sieci TOR (cebula).

Streaming

Oczywiście streaming jest jednym z głównych powodów VPN do korzystania, podczas gdy użytkownicy oczekują, że będziesz mieć dostęp do popularnych krajowych kanałów za granicą, ale także, że są one chronione przed zagrożeniami i ostrzeżeniami. To może być północVPN robić wszystko na najwyższym poziomie. Jednak o niemieckim serwerze NordVPN Amazon Video i DAZN nie mogą być odbierane.

Przesyłanie strumieniowe treści telewizyjnych i wideo
Użyj na routerze domowym
Używaj z KODI
SmartDNS
Aplikacja FireTV
Unikaj ostrzeżeń
Obsługiwane platformy przesyłania strumieniowegoNetflixDAZN (EN)SkyEurosportmaxdomezattoo (CH)WaipuJOYNTVNowARD (EN)ZDF (DE)BR DE)N24 (EN)MDR (EN)rbbWDR (DE)Arte DE)3Sat (EN)Pro7 (EN)Sat1 (EN)Cable1 (EN)Disney + (DE)MagentaTV (DE)ORF (AT)SRF (CH)Servus TV (DE, AT, CH)
Obsługiwane międzynarodowe platformy przesyłania strumieniowegoDisney + (US)Hulu (USA)Amazon Prime Video (US)Netflix (USA)Apple TVOglądaj ESPN (USA)Kanał 4 (USA)NFL Gamepass (US)MLB.tv (US)abc (US)CBS (US)FOX (US)NBCShowtime (USA)FLIX (US)epix (US)HBO Now (US)ITV (Wielka Brytania)Eurosport (Wielka Brytania)Sky (Wielka Brytania)BBC iPlayer (Wielka Brytania)Sky News (Wielka Brytania)Bloomberg (Wielka Brytania)BT Sports (UK)Channel 4 (UK)Sky Go (IT)YoutubeSpotifystarz (US)hustlerTV (US)PenthouseTV (US)PlayboyTV (US)

Download i torrent

Tablice wymiany i użytkownicy pobierania danych mają wspólny problem, dzieląc swój prawdziwy adres IP z innymi, a zatem mogą łatwo stać się ofiarami oszustwa, a także ostrzeżeń. Dlatego Nord oferujeVPN za to własne serwery, które są szczególnie szybkie i bezpieczne. Oczywiście jest też KillSwitch i wystarczająca prędkość, aby wszystko mogło pozostać przyjemnością.

Download i torrent
Dozwolone użycie torrenta
Własny serwer torrentów
Unikaj ostrzeżeń
Port Forwarding

Na północVPN z routerem

Na routerach oferuje północVPN z otwartymVPN obsługa szerokiego zakresu zastosowań, ale wciąż brakuje nam funkcji takich jak LoadBalancing.

Operacja włączona VPNRouter klienta
Użyj na routerach
Równoważenie obciążenia
Bezpieczna praca
Własna aplikacja routera
Zgodny zASUSGL-iNetDD-WRTPomidorRouter Vilfo

Na północVPN do gier online

Niskie czasy pingów na północyVPN sprawiają, że gry online są w większości jeszcze bardziej stabilne i płynne niż BEZ VPN używać. Ponadto użytkownicy są skutecznie chronieni przed nieuczciwymi atakami DDoS.

Gry on-line
Małe opóźnienie
Użyj na konsole do gierPlayStationXBox
Ochrona przed DDoS

Na północVPN w podróży

Po drodze korzystasz z aplikacji NordVPNktóre wyróżniają się dość prostą obsługą. Istnieje również funkcja zaciemniania, która ma oznaczać północVPN używając ukrytych pakietów danych, a zatem także w Chinach lub innych restrykcyjnych sieciach dostępu do północyVPN Zamówienia sieciowe. Jest to jednak duży minus, nie ma niemieckiego serwera do wyboru, więc jeśli potrzebujesz tej funkcji, musisz obejść się bez niemieckiej telewizji i tak dalej.

VPN w podróży i za granicą
Zastosowanie w sieciach restrykcyjnych (Chiny, hotele)
Obfusication (maskowanie)
Ochrona w niepewnych sieciach Wi-Fi
Shadowsocks lub SOCKS5

Przegląd funkcji

Na północy jest znacznie więcejVPN Aby zgłosić, w jaki sposób przegląd synonimów porównuje tylko wszystkie inne funkcje wymienione tutaj.

funkcje specjalne
Serwer AlwaysOn
Automatyczna zmiana adresu IP
Serwer dedykowany
Własny DNS
Własny sprzęt
zapora
Wspólny adres IP
IPv4
IPv6 (nowy)
Brak plików dziennika
Killswitch
równoważenie obciążenia
Filtr Malware
Multi-Hop VPN
Neuro routingu
Obfuscation (maska)
Własne adresy IP
Własny serwer torrentów
Port Forwarding
Dysk RAM (k.HDD)
SmartDNS
Statyczny adres IP
Tracking Blocker
Serwer wirtualny
VPN-to-TOR

Na północVPN Wyciek 5 nowych obietnic bezpieczeństwa

Po północyVPN w zeszłym roku (nie z własnej winy) ofiarą północyVPN Wycieki, dostawca odpowiedział kompleksowym pakietem bezpieczeństwa. Tutaj znajdziesz 5 obietnic z północyVPNktóre mają na celu zmaksymalizować Twoją prywatność i ochronę w przyszłości.

Obietnica 1: partnerstwo z VerSprite

VerSprite jest jedną z wiodących międzynarodowych firm zajmujących się cyberbezpieczeństwem. północVPN współpracuje z VerSprite, aby bardziej skoncentrować się na testach penetracyjnych, procesach włamań i zarządzaniu ryzykiem dostawcy.

Obietnica 2: Program błędów Bounty

Nord udziela zamówień od 12 grudniaVPN Nagrody za znalezienie błędów. Gdy hakerzy lub eksperci od cyberbezpieczeństwa odkryją luki w systemie (błędy), oznacza to dla nich dużą gotówkę - i wczesną minimalizację ryzyka dla wszystkich użytkowników!

Obietnica 3: Audyt bezpieczeństwa infrastruktury

Na północVPN w tym roku odbędzie się audyt sprzętu infrastruktury, VPN-Rozpoczyna się oprogramowanie, architektura serwera i kod źródłowy serwera.

Obietnica 4: Ocena bezpieczeństwa dostawcy

Na północVPN podniósł standardy bezpieczeństwa. Ponadto dostawca przetestował swoją infrastrukturę i dostawców, aby zminimalizować ryzyko związane z serwerami hostowanymi. Tymczasem NordVPN serwery współdzielone przez sieć, które są wyłączną własnością dostawcy.

Obietnica 5: przełącz się na serwer RAM

Na północVPN zaktualizował już niektóre swoje serwery do serwerów RAM i będzie kontynuował tę strategię. Celem jest 100% pamięci RAM, ponieważ nie można ich fizycznie przejąć.

Jest na północ od 11 grudniaVPN także jeden z założycieli VPN Zaufanie inicjatywy (VTI). VTI łączy wiodącą pozycję VPN Dostawcy, którzy rozmawiają na temat wymagań amerykańskiego Internetu i cyberbezpieczeństwa i informują ustawodawców. północVPN jest głęboko przekonany, że ustawodawcy znający cyberbezpieczeństwo są kluczem do bardziej wolnego i szybszego internetu.


Utworzono:01 / 25 / 2016

11 pomyślał „PółnocVPN Test, doświadczenie, ocena i alternatywy ”

Schreibe einen Kommentar