Na północVPN Test, doświadczenie, ocena i alternatywy

Na północVPN

3.49 EUR
9.5

Geschwindigkeit

9.7 / 10

prywatność

9.5 / 10

Ausstattung

9.5 / 10

Obsługa klienta

9.5 / 10

cena

9.4 / 10

korzyści

  • Łatwa obsługa aplikacji i oprogramowania. Strefa klienta w języku niemieckim
  • Duży wybór serwerów dostępnych na całym świecie.
  • Wysokie bezpieczeństwo danych dzięki wielokrotnemu szyfrowaniu + wielu dodatkowym funkcjom
  • Świetna obsługa klienta (czat na żywo)
  • Bardzo dobry stosunek ceny do wydajności + Płacenie przez Amazon Pay jest możliwe!

ujemny

  • Płatność za pośrednictwem PayPal jest możliwa tylko za pośrednictwem strony trzeciej i podlega dodatkowej opłacie.
  • Aplikacje dla systemu Windows + macOS są dostępne tylko w języku angielskim.

Na północVPN test

,de VPN Dostawca nordvpn z Panamy rozumie swoją działalność i oferuje wiele funkcji anonimizacji i bezpieczeństwa danych, a także doskonałą wydajność serwera. Nie do końca zrozumiałe jest, że usługa ta jest nadal mało znana w Europie. Kto z VPN- Lokalizacje w 60 krajach się nie zgadzają, musisz wybrać innego dostawcę, chociaż z pewnością zalecany jest test.

Moje zakończenie na północVPN

Na północVPN jest usługą dość nieznaną w Europie, ale technicznie wysoce rozwiniętą. Od instalacji po obsługę klienta wszystko działa idealnie, a bezpieczeństwo nie spada na margines. Jeśli chcesz wybrać niedrogiego dostawcę, który opanuje niektóre innowacje techniczne, a także oferuje bardzo dobrą prędkość, znajdziesz go w NordVPN całkiem idealny VPN- Znajdź dostawców dla siebie.

treść

Na północVPN - firma

siedziba: Na północVPN została założona w Skandynawii, obecnie prowadzi firmę w Panamie, która zajmuje się obsługą techniczną NordVPN umożliwia. Klienci są rozliczani za pośrednictwem firmy CloudVPN Inc. w Nowym Jorku, USA. Zaangażowanie opinii innych VPNDostawcy, ale ta konstrukcja firmy powinna zapewniać dobrą ochronę przed oficjalnymi zapytaniami.


Ceny Taryfy z północyVPN

Ceny wynoszą od 10.50 EUR do 2.62 EUR miesięcznie i obejmują również korzystanie z maksymalnie 6 urządzeń jednocześnie. Nie ma żadnych ograniczeń, ani pod względem przepustowości, ani pod względem czasu. Oznacza to, że dostawca jest jedną z naprawdę niedrogich usług w naszym teście, nawet bez „specjalnych rabatów”.

Taryfy nie zawierają żadnych ograniczeń ani innych specjalnych klauzul. zawsze zawiera jeden 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy i nigdy nieograniczone korzystanie ze wszystkich usług dla do 6 urządzeń jednocześnie!

Oferta specjalna - północVPN dostępne tylko przez krótki czas!

Na północVPN Oferta - 1 miesiąc za jedyne 10.63 €
miesięcznie
Na północVPN Oferta - 1 miesiąc za jedyne 10.63 €
Aktualna oferta NordVPN oznacza, że ​​możesz skorzystać z usługi przez 1 miesiąc w cenie 10.63 €.
Aktualna oferta NordVPN oznacza, że ​​możesz skorzystać z usługi przez 1 miesiąc w cenie 10.63 €. Zobacz mniej
2.62 € / miesiąc
Zniżka na VPN VPN
3 roku
Na północVPN Oferta 3 lata za jedyne 3.10 € / miesiąc
Aktualna oferta NordVPN oznacza, że ​​usługę można nabyć przez 3 lata w cenie 111.82 €. Odpowiada to miesięcznemu ...Zobacz więcej
Aktualna oferta NordVPN oznacza, że ​​usługę można nabyć przez 3 lata w cenie 111.82 €. Odpowiada to miesięcznemu wysiłkowi w wysokości zaledwie 3.10 EUR. Po upływie tego czasu usługę można nadal uzyskać dla tych samych warunków. Zobacz mniej
41%
Zniżka na VPN VPN
Co roku
Na północVPN Oferta - 12 miesięcy za jedyne 74.65 € (6.22 € / miesiąc)
Aktualna oferta Nord VPN oznacza, że ​​możesz skorzystać z usługi przez 12 miesięcy w cenie 74.65 €. To odpowiada ...Zobacz więcej
Aktualna oferta Nord VPN oznacza, że ​​możesz skorzystać z usługi przez 12 miesięcy w cenie 74.65 €. Odpowiada to miesięcznemu wysiłkowi w wysokości jedynie 6.22 EUR. Po upływie tego czasu usługę można nadal uzyskać dla tych samych warunków. Zobacz mniej
3.99 $ miesięcznie
Zniżka na VPN VPN
2 roku
Na północVPN Oferta - 2 lata za jedyne 106.58 € (4.44 € / miesiąc)
Aktualna oferta NordVPN oznacza, że ​​możesz skorzystać z usługi przez 24 miesięcy w cenie 106.58 €. To odpowiada ...Zobacz więcej
Aktualna oferta NordVPN oznacza, że ​​możesz skorzystać z usługi przez 24 miesiące w cenie 106.58 €. Odpowiada to miesięcznym wydatkom wynoszącym zaledwie 4.44 EUR. Po upływie tego czasu usługę można nadal uzyskać dla tych samych warunków. Zobacz mniej

Testowana prędkość!

Serwer 3366 od NordVPN są używane bardzo rzadko, a także oferują doskonałe czasy pingowania. W teście odnotowano tylko pozytywne recenzje, prędkości transmisji były w górnym i najlepszym zakresie. Nawet przy dużych ilościach danych i długim okresie użytkowania nie było żadnych awarii, które można by przypisać tej usłudze. Udostępnianie plików i gry online są również idealnie obsługiwane, nawet jeśli nie jesteś w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie lub Niemczech w zakresie udostępniania plików VPN Serwer powinien użyć, ale generalnie tak jest VPNTaka usługa.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 13.03.2020

Oprogramowanie od NordVPN

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 1

Oprócz licznych instrukcji konfiguracji, Nord oferujeVPN także własne oprogramowanie i aplikacje bezpłatnie. Należą do nich: Windows, Mac OSX, Apple iOS, Android itp.

Oprogramowanie dostępowe jest bardzo proste i przejrzyste i można bardzo łatwo korzystać ze wszystkich funkcji. Możesz także bezpośrednio korzystać z czatu na żywo w dziale obsługi klienta i przeglądać wszystkie funkcje.

VPN Uzyskaj dostęp do oprogramowania z wieloma funkcjami

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 2Na północVPN Rozszerzenie przeglądarki

Dzięki rozszerzeniu przeglądarki możesz szybko wybrać inną lokalizację i praktycznie nie tracić prędkości VPN mieć. Rozszerzenie jest niestety dostępne tylko dla Google Chrome, ale jest bardzo łatwe w użyciu i oferuje je Ochrona WebRTC jak również Blokowanie złośliwego oprogramowania i reklam z północyVPN zintegrowane.

Zaletą tego jest to, że jednocześnie VPN Połączenie na własnym urządzeniu można używać i nadal bez Przerwij podłącz przeglądarkę do innej lokalizacji może i może korzystać ze stron internetowych na ten temat. Wszystko zaczęło się bez przerwy i jednym kliknięciem myszy.

Na północVPN SmartDNS

Nord próbuje z SmartDNSVPN Aby zapewnić dostęp do witryn do przesyłania strumieniowego wideo w Internecie, chociaż niektóre takie jak Amazon lub Netflix aktywnie próbują VPN Zablokuj dostawców. Przez SmartDNS są używane zamiast VPN Serwery używały tylko serwerów proxy do transmisji i zaciemniania. Nie masz szyfrowania, ale masz większą przepustowość. Ponadto dostawca może lepiej chronić się przed blokadami ze strony dostawców, dzięki czemu klienci są bardziej zadowoleni. Oczywiście zalecam używanie SmartDNS tylko do korzystania ze stron strumienia wideo, ponieważ przesyłane dane nie są już chronione. Ale warto dostać się na często używane strony, takie jak Amazon Video. ard.de, zdf.de itp. są również dostępne z zagranicy.

Ukryte połączenia danych

Na północVPN wyposażył wiele serwerów w technologię, w której przesyłanie danych jest możliwe VPN nie są widoczne. Jest to szczególnie pomocne podczas prób w sieciach (sieci hotelowe lub kraje takie jak Chiny, Turcja, sieci firmowe itp.) VPN Połącz, ale lokalne ograniczenia na to nie pozwalają. W takich przypadkach pomocne jest zastosowanie „techniki zaciemniania” firmy NordVPN polegać Chociaż nie można wybrać wszystkich lokalizacji, udało nam się nawiązać z nimi stabilne połączenia, nawet pod specjalnymi ograniczeniami. Jest to zatem naprawdę dobra i bardzo łatwa opcja w dowolnym miejscu i czasie VPN uczynić użytecznym.

Filtrowanie złośliwego oprogramowania i reklam

Umierać Filtr „Cybersec” z NordVPN nadal przepuszcza dużo reklam, ale w naszych testach blokujemy ponad 90% wszystkich kodów śledzenia na stronach internetowych. Jest to łatwa w użyciu opcja dla użytkownika końcowego, która zapewnia również wyraźny plus w „prywatności”. Ale jeśli szukasz 100% ochrony, powinieneś również dodać „śledzenie bloker”Jako rozszerzenie w przeglądarce. (Tracking Blocker).

Zoptymalizowane serwery do różnych funkcji

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 3

Udostępnianie plików i serwer torrent

oferować maksymalną przepustowość do wymiany danych przez Internet bez ryzyka, że ​​dane tożsamości mogą zostać przekazane stronom trzecim.

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 4

Dedykowany serwer adresów IP

zawsze oferują ten sam adres IP dla aplikacji, w których może to być ważne (kontrola dostępu według adresu IP). Zmniejsza to również spam w Internecie.

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 5

VPN Cascades (Multi Hop VPN) Serwer

oferują połączenia w dwóch lokalizacjach z rzędu, a tym samym lepszą ochronę przed eksploracją, nawet przy ukierunkowanym międzynarodowym nadzorze.

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 6

VPNSerwer zaciemniania danych

zaoferuj jeden VPN- Dostęp także w bardzo ograniczonych sieciach (sieci hotelowe, sieci firmowe, Chiny itp.) VPN również nie będzie już widoczny dla administratora sieci.

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 7

Połączenie TOR / Cebula przez własny serwer

za pomocą którego możesz korzystać ze znanej sieci TOR bez użycia przeglądarki, a tym samym uzyskać ochronę przed zaawansowanymi badaniami.

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 8

Serwer anty-DDoS

oferują ochronę przed ukierunkowanymi atakami mającymi na celu uniemożliwienie jednemu użytkownikowi korzystania z Internetu (często dotyczy to graczy online)

prywatność

Dostawca oferuje nowoczesne i bardzo bezpieczne protokoły szyfrowania, których nie można uszkodzić. Dostawca nie zapisuje żadnych danych adresowych ani nazwy użytkownika, tylko adres e-mail, który musi zostać określony. Można również wybrać anonimową metodę płatności. Jeśli chodzi o badanie użytkowników, jesteś z NordVPN zawsze bezpieczne do 100%.

Anonimowość w NordVPN

Ze względu na możliwość połączenia z siecią TOR, tj. Podwójne szyfrowanie, strony internetowe lub inne usługi w Internecie nie mogą wyciągać wniosków na temat prawdziwej tożsamości użytkownika. Z czysto technicznego punktu widzenia umożliwia to bardzo dobrą anonimowość w Internecie.

Technologia Multi-Hop do anonimizacji

Na północVPN oferuje szereg opcji technicznych, które mogą zwiększyć bezpieczeństwo i anonimowość. Obejmuje to, że 3 VPN- Połączenia są kierowane przez dwa serwery z rzędu. To jako „Multi-Hop VPNZnane rozwiązania techniczne można również monitorować podczas monitorowania poszczególnych osób VPNWłącz serwer. Możesz również wybrać 3 VPNSerwer z północyVPN również podłączyć bezpośrednio do sieci TOR (cebula).

Streaming

Streaming jest oczywiście jednym z głównych powodów VPN użytkownicy oczekują dostępu do popularnych kanałów krajowych za granicą, ale także do ochrony przed zagrożeniami i ostrzeżeniami. Nord może to zrobićVPN robić prawie wszystko w pierwszej klasie. Jednak niemiecki serwer z NordVPN Amazon Video i DAZN nie mogą być odbierane.

Download i torrent

Użytkownicy giełd i downloadload mają wspólny problem, dzielą się swoim prawdziwym adresem IP z innymi i dlatego mogą łatwo stać się ofiarami oszustw i ostrzeżeń. Dlatego Nord oferujeVPN serwery dedykowane, które są szczególnie szybkie i bezpieczne. Oczywiście jest też KillSwitch i wystarczająca prędkość, aby wszystko mogło pozostać przyjemnością.

Na północVPN z routerem

Na routerach oferuje północVPN z otwartymVPN obsługa szerokiej gamy aplikacji, ale wciąż brakuje nam funkcji takich jak równoważenie obciążenia.

Na północVPN do gier online

Niskie czasy pingów na północyVPN zazwyczaj sprawiają, że gry online są jeszcze bardziej stabilne i płynne niż BEZ VPN używać. Użytkownicy są również skutecznie chronieni przed nieuczciwymi atakami DDoS.

Na północVPN w podróży

Po drodze korzystasz z aplikacji NordVPNktóre wyróżniają się dość prostą obsługą. Istnieje również funkcja zaciemniania, która ma oznaczać północVPN używając ukrytych pakietów danych, a zatem także w Chinach lub innych restrykcyjnych sieciach dostępu do północyVPN Sieć Jest to jednak duży minus, więc nie można wybrać niemieckich serwerów, dlatego jeśli potrzebujesz tej funkcji, musisz obejść się bez niemieckiej telewizji itp.

Przegląd funkcji

O północy byłoby znacznie więcejVPN Aby zgłosić, dla jasności, po prostu wymieniłem tutaj wszystkie inne funkcje w porównywalny sposób.

Na północVPN Wyciek 5 nowych obietnic bezpieczeństwa

Po północyVPN w zeszłym roku (nie z własnej winy) ofiarą Na północVPN Wycieki dostawca odpowiedział kompleksowym pakietem zabezpieczeń. Tutaj znajdziesz 5 obietnic z północyVPNktóre mają na celu zmaksymalizować Twoją prywatność i ochronę w przyszłości.

Obietnica 1: partnerstwo z VerSprite

VerSprite jest jedną z wiodących międzynarodowych firm zajmujących się cyberbezpieczeństwem. PółnocVPN nawiązał współpracę z VerSprite, aby bardziej skoncentrować się na testach penetracyjnych, procesach włamań i zarządzaniu ryzykiem dostawcy.

Obietnica 2: Program błędów Bounty

Nord udziela zamówień od 12 grudniaVPN Nagrody za znalezienie błędów. Gdy hakerzy lub eksperci od cyberbezpieczeństwa odkryją słabości (błędy) w systemie, oznacza to dla nich dużą gotówkę - i wczesną minimalizację ryzyka dla wszystkich użytkowników!

Obietnica 3: Audyt bezpieczeństwa infrastruktury

Na północVPN w tym roku odbędzie się audyt sprzętu infrastruktury, VPN-Rozpoczyna się oprogramowanie, architektura serwera i kod źródłowy serwera.

Obietnica 4: Ocena bezpieczeństwa dostawcy

Na północVPN podniósł standardy bezpieczeństwa. Ponadto dostawca przetestował swoją infrastrukturę i swoich dostawców, aby zminimalizować ryzyko związane z serwerami hostowanymi. Tymczasem NordVPN serwery współdzielone przez sieć, które są wyłączną własnością dostawcy.

Obietnica 5: przełącz się na serwer RAM

Na północVPN zaktualizował już niektóre swoje serwery do serwerów RAM i będzie kontynuował tę strategię. Celem jest 100% serwery RAM, ponieważ nie można ich fizycznie przejąć.

Jest na północ od 11 grudniaVPN także jeden z założycieli VPN Zaufanie inicjatywy (VTI). VTI łączy wiodącą pozycję VPN Dostawcy, którzy rozmawiają na temat wymagań amerykańskiego Internetu i cyberbezpieczeństwa i informują ustawodawców. PółnocVPN jest głęboko przekonany, że ustawodawcy znający cyberbezpieczeństwo są kluczem do bardziej wolnego i szybszego Internetu.


Utworzono: 01 / 25 / 2016

7 pomyślał „PółnocVPN Test, doświadczenie, ocena i alternatywy ”

Schreibe einen Kommentar