Na północVPN Test, doświadczenie, ocena i alternatywy

Zostaw recenzję

Na północVPN

3.22 EUR
9.4

Geschwindigkeit

9.6 / 10

prywatność

9.3 / 10

Ausstattung

9.5 / 10

Obsługa klienta

9.2 / 10

cena

9.3 / 10

korzyści

  • Łatwa obsługa aplikacji i oprogramowania. Strefa klienta w języku niemieckim
  • Duży wybór serwerów dostępny na całym świecie.
  • Wysokie bezpieczeństwo danych dzięki wielokrotnemu szyfrowaniu + wielu dodatkowym funkcjom
  • Świetna obsługa klienta (czat na żywo)
  • Możliwy jest bardzo dobry stosunek ceny do wydajności + płatność za pośrednictwem Amazon Pay!

ujemny

  • Płacenie przez PayPal odbywa się wyłącznie za pośrednictwem strony trzeciej i wiąże się z dodatkową opłatą.
  • Aplikacje dla systemu Windows + macOS są dostępne tylko w języku angielskim.

Na północVPN test

,de VPN Dostawca nordvpn z Panamy rozumie swoją działalność i oferuje oprócz wielu funkcji anonimizacji i bezpieczeństwa danych nawet doskonałą wydajność swoich serwerów. To, że ta usługa w Europie jest wciąż mało znana, naprawdę nie jest do zrozumienia. Kto z VPNWitryny w krajach 60 nie dogadują się, ale musi zdecydować się na innego dostawcę, chociaż z pewnością zalecany jest test.

Moje zakończenie na północVPN

Na północVPN jest usługą raczej nieznaną w Europie, ale technicznie zaawansowaną. Od instalacji po obsługę klienta - wszystko działa bezbłędnie, a bezpieczeństwo nie spada. Każdy, kto chciałby wybrać dostawcę po bardzo przystępnej cenie, który opanuje kilka innowacji technicznych, a także oferuje bardzo dobrą prędkość, będzie z NordVPN całkiem idealny VPNDostawcy znajdują się.

treść

Na północVPN - Firma

siedziba: Na północVPN została założona w Skandynawii, obecnie prowadzi firmę w Panamie, która zajmuje się obsługą techniczną NordVPN pozwala. Klienci są obciążani za pośrednictwem Fa.CloudVPN Inc. w Nowym Jorku, USA. Zaangażowanie opinii innych VPNDostawcy, ten korporacyjny projekt powinien zapewniać dobrą ochronę przed zapytaniami rządowymi.


Ceny Taryfy z północyVPN

Ceny wahają się od € 10.50 do 2.62 € miesięcznie i obejmują korzystanie z maksymalnie 6 urządzeń jednocześnie. Nie ma żadnych ograniczeń ani pod względem przepustowości, ani pod względem czasu. Tak więc dostawca liczy nawet bez „specjalnych rabatów” na naprawdę tanie usługi w naszym teście.

Taryfy nie zawierają żadnych ograniczeń ani innych specjalnych klauzul. Zawsze zawiera jeden 30 dni gwarancja zwrotu pieniędzy i nigdy nieograniczone korzystanie ze wszystkich usług dla do urządzeń 6 jednocześnie!

Oferta specjalna - północVPN dostępne tylko przez krótki czas!

Na północVPN Oferta - miesiąc 1 za jedyne € 10.63
miesięcznie
Na północVPN Oferta - miesiąc 1 za jedyne € 10.63
Aktualna oferta NordVPN oznacza, że ​​możesz uzyskać usługę za miesiąc 1 w cenie 10.63 €.
Aktualna oferta NordVPN oznacza, że ​​możesz uzyskać usługę za miesiąc 1 w cenie 10.63 €. Zobacz mniej
41%
Zniżka na VPN VPN
Jährlich
Na północVPN Oferta - miesiące 12 za jedyne € 74.65 (6.22 € / miesiąc)
Aktualna oferta Nord VPN oznacza, że ​​możesz uzyskać usługę przez 12 miesięcy w cenie 74.65 €. To odpowiada ...Zobacz więcej
Aktualna oferta Nord VPN oznacza, że ​​możesz uzyskać usługę przez 12 miesięcy w cenie 74.65 €. Odpowiada to miesięcznemu wysiłkowi wynoszącemu tylko X € EUR. Po upływie tego czasu możesz nadal otrzymywać usługę na tych samych warunkach. Zobacz mniej
3.99 $ miesięcznie
Zniżka na VPN VPN
2 roku
Na północVPN Oferta - lata 2 za jedyne € 106.58 (4.44 € / miesiąc)
Aktualna oferta NordVPN oznacza, że ​​możesz uzyskać usługę przez 24 miesięcy w cenie 106.58 €. To odpowiada ...Zobacz więcej
Aktualna oferta NordVPN oznacza, że ​​możesz uzyskać usługę przez 24 miesięcy w cenie 106.58 €. Odpowiada to miesięcznemu wysiłkowi wynoszącemu tylko X € EUR. Po upływie tego czasu możesz nadal otrzymywać usługę na tych samych warunkach. Zobacz mniej

Testowana prędkość!

Serwer 3366 od NordVPN są używane bardzo rzadko, a także oferują doskonałe czasy pingowania. W teście zarejestrowano tylko pozytywne recenzje, prędkości transferu były w górnym i najlepszym zakresie. Nawet przy dużych ilościach danych i długim czasie użytkowania nie wystąpiły awarie z powodu usługi. Udostępnianie plików i gry online są również idealnie obsługiwane, nawet jeśli nie udostępniasz plików dla Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanady lub Niemiec VPN Serwer powinien użyć, ale generalnie tak jest VPNTaka usługa.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 30.12.2019

Oprogramowanie od NordVPN

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 1

Oprócz licznych instrukcji konfiguracji, Nord oferujeVPN także własne oprogramowanie i aplikacje za darmo. Należą do nich: Windows, Mac OSX, Apple iOS, Android itp.

Oprogramowanie dostępowe jest bardzo proste i przejrzyste, a wszystkie funkcje są bardzo łatwe. Ponadto można bezpośrednio korzystać z czatu na żywo w dziale obsługi klienta, a także uruchamiać wszystkie funkcje.

VPN Uzyskaj dostęp do oprogramowania z wieloma funkcjami

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 2Na północVPN Rozszerzenie przeglądarki

Dzięki rozszerzeniu przeglądarki można szybko wybrać inną lokalizację, a tym samym prawie nie tracić prędkości VPN mieć. Rozszerzenie jest niestety tylko dla Google Chrome, ale jest bardzo łatwe w użyciu i oferuje je Ochrona WebRTC jak również Blokowanie złośliwego oprogramowania i reklam z północyVPN zintegrowane.

Zaletą tego jest to, że jednocześnie VPN Połączenie na własnym urządzeniu można używać i nadal bez Przerwij podłącz przeglądarkę do innej lokalizacji może i może korzystać ze stron internetowych. Wszystko zaczęło się bez przerwy i jednym kliknięciem myszy.

Na północVPN SmartDNS

Nord próbuje z SmartDNSVPN Dostęp do witryn do przesyłania strumieniowego wideo w Internecie, aby zapewnić, że niektóre takie jak Amazon lub Netflix aktywnie próbują VPN Zablokuj dostawców. Przez SmartDNS są używane zamiast VPN Serwery używają czystych serwerów proxy do transmisji i zaciemniania. Od tego czasu nie masz szyfrowania, ale dostępna jest większa przepustowość. Ponadto dostawca może lepiej chronić się przed blokadami ze strony dostawców, dzięki czemu klienci są zadowoleni. Oczywiście polecam używać SmartDNS tylko do korzystania z witryn do przesyłania strumieniowego wideo, ponieważ są to tylko te dane, które przypadkowo nie są już chronione. Ale opłacalna metoda sprawdzania często używanych witryn, takich jak Amazon Video. ard.de, zdf.de itp. również z zagranicy, aby uzyskać dostęp.

Ukryte połączenia danych

Na północVPN ma wiele serwerów wyposażonych w technologię, w której przesyłanie danych odbywa się jak VPN nie są widoczne. Jest to szczególnie przydatne, gdy próbujesz w sieciach (sieci hotelowe, a nawet w stanach takich jak Chiny, Turcja, sieci korporacyjne itp.) VPN Połącz, ale lokalne ograniczenia na to nie pozwalają. W takich przypadkach pomocna jest „technika zaciemniania” północyVPN odwołanie. Chociaż nie wszystkie lokalizacje są możliwe do wyboru, udało nam się zbudować stabilne połączenia nawet przy specjalnych ograniczeniach. Jest to zatem naprawdę dobra i bardzo łatwa opcja w dowolnym miejscu i czasie VPN uczynić użytecznym.

Filtrowanie złośliwego oprogramowania i reklam

Umierać Filtr „Cybersec” z NordVPN Mimo że nadal dopuszczamy niektóre reklamy, nasze testy blokują ponad 90% całego kodu śledzenia na stronach internetowych. Jest to łatwa w użyciu opcja dla użytkownika końcowego, która zapewnia również znaczny wzrost „prywatności”. Ale jeśli szukasz ochrony 100%, dodaj także „śledzenie bloker„Jako rozszerzenie w swojej przeglądarce. (Tracking Blocker).

Zoptymalizowane serwery dla różnych funkcji

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 3

Udostępnianie plików i serwer torrent

Zapewnij maksymalną przepustowość do wymiany danych przez Internet bez ryzyka, że ​​Twoje dane tożsamości mogą być udostępniane stronom trzecim.

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 4

Dedykowany serwer adresów IP

podaj zawsze ten sam adres IP dla aplikacji, w których może to być ważne (kontrola dostępu według adresu IP). Zmniejsza to również spam internetowy.

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 5

VPN Cascades (Multi Hop VPN) Serwer

zapewniają łączność w dwóch lokalizacjach z rzędu, zapewniając lepszą ochronę przed eksploracją, nawet przy ukierunkowanym monitorowaniu międzynarodowym.

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 6

VPNSerwer zaciemniania danych

zaoferuj jeden VPNDostęp nawet w bardzo ograniczonych sieciach (sieci hotelowe, sieci korporacyjne, Chiny itp.) VPN nie będą też widoczne dla administratora sieci.

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 7

Połączenie TOR / Cebula przez własny serwer

za pomocą którego można korzystać ze znanej sieci TOR bez użycia przeglądarki, a tym samym uzyskać ochronę przed rozszerzonymi eksploracjami.

Na północVPN Test, doświadczenie, przegląd i alternatywy 8

Serwer anty-DDoS

oferują ochronę przed ukierunkowanymi atakami mającymi na celu uniemożliwienie jednemu użytkownikowi korzystania z Internetu (często dotyczy to graczy online)

prywatność

Dostawca oferuje nowoczesne i bardzo bezpieczne protokoły szyfrowania, które nie są uszkodzone. Dostawca nie przechowuje żadnych danych adresowych ani nawet nazwy użytkownika, wystarczy podać adres e-mail. Możesz także wybrać anonimową metodę płatności. Jeśli chodzi o eksplorację użytkowników, jedną z nich jest NordVPN zawsze bezpieczne do 100%.

Anonimowość wobec północyVPN

Ze względu na możliwość dodatkowego połączenia z siecią TOR, a więc także podwójnego szyfrowania, strony internetowe lub inne usługi w Internecie nie mogą wyciągać wniosków na temat prawdziwej tożsamości użytkownika. Jest więc technicznie możliwa bardzo dobra anonimowość w Internecie.

Technologia Multi-Hop do anonimizacji

Na północVPN oferuje szereg technicznych możliwości, które mogą zapewnić większe bezpieczeństwo, a także anonimizację. Obejmuje to 3 VPNPołączenia są kierowane przez dwa kolejne serwery. To jako „Multi-Hop VPN„Znane rozwiązanie techniczne może śledzić nawet podczas monitorowania poszczególnych osób VPNWłącz serwer. Dodatkowo można sprawdzić 3 VPNSerwer z północyVPN również podłączyć bezpośrednio do sieci TOR (cebula).

Streaming

Oczywiście streaming jest jednym z głównych powodów VPN do korzystania, podczas gdy użytkownicy oczekują, że będziesz mieć dostęp do popularnych krajowych kanałów za granicą, ale także, że są one chronione przed zagrożeniami i ostrzeżeniami. To może być północVPN robić wszystko na najwyższym poziomie. Jednak o niemieckim serwerze NordVPN Amazon Video i DAZN nie mogą być odbierane.

Download i torrent

Tablice wymiany i użytkownicy pobierania danych mają wspólny problem, dzieląc swój prawdziwy adres IP z innymi, a zatem mogą łatwo stać się ofiarami oszustwa, a także ostrzeżeń. Dlatego Nord oferujeVPN za to własne serwery, które są szczególnie szybkie i bezpieczne. Oczywiście jest też KillSwitch i wystarczająca prędkość, aby wszystko mogło pozostać przyjemnością.

Na północVPN z routerem

Na routerach oferuje północVPN z otwartymVPN obsługa szerokiego zakresu zastosowań, ale wciąż brakuje nam funkcji takich jak LoadBalancing.

Na północVPN do gier online

Niskie czasy pingów na północyVPN sprawiają, że gry online są w większości jeszcze bardziej stabilne i płynne niż BEZ VPN używać. Ponadto użytkownicy są skutecznie chronieni przed nieuczciwymi atakami DDoS.

Na północVPN w podróży

Po drodze korzystasz z aplikacji NordVPNktóre wyróżniają się dość prostą obsługą. Istnieje również funkcja zaciemniania, która ma oznaczać północVPN używając ukrytych pakietów danych, a zatem także w Chinach lub innych restrykcyjnych sieciach dostępu do północyVPN Zamówienia sieciowe. Jest to jednak duży minus, nie ma niemieckiego serwera do wyboru, więc jeśli potrzebujesz tej funkcji, musisz obejść się bez niemieckiej telewizji i tak dalej.

Przegląd funkcji

Na północy jest znacznie więcejVPN Aby zgłosić, w jaki sposób przegląd synonimów porównuje tylko wszystkie inne funkcje wymienione tutaj.

Na północVPN Wyciek 5 nowych obietnic bezpieczeństwa

Po północyVPN w zeszłym roku (nie z własnej winy) ofiarą Na północVPN Wycieki dostawca odpowiedział kompleksowym pakietem zabezpieczeń. Tutaj znajdziesz 5 obietnic z północyVPNktóre mają na celu zmaksymalizować Twoją prywatność i ochronę w przyszłości.

Obietnica 1: partnerstwo z VerSprite

VerSprite jest jedną z wiodących międzynarodowych firm zajmujących się cyberbezpieczeństwem. północVPN współpracuje z VerSprite, aby bardziej skoncentrować się na testach penetracyjnych, procesach włamań i zarządzaniu ryzykiem dostawcy.

Obietnica 2: Program błędów Bounty

Nord udziela zamówień od 12 grudniaVPN Nagrody za znalezienie błędów. Gdy hakerzy lub eksperci od cyberbezpieczeństwa odkryją luki w systemie (błędy), oznacza to dla nich dużą gotówkę - i wczesną minimalizację ryzyka dla wszystkich użytkowników!

Obietnica 3: Audyt bezpieczeństwa infrastruktury

Na północVPN w tym roku odbędzie się audyt sprzętu infrastruktury, VPN-Rozpoczyna się oprogramowanie, architektura serwera i kod źródłowy serwera.

Obietnica 4: Ocena bezpieczeństwa dostawcy

Na północVPN podniósł standardy bezpieczeństwa. Ponadto dostawca przetestował swoją infrastrukturę i dostawców, aby zminimalizować ryzyko związane z serwerami hostowanymi. Tymczasem NordVPN serwery współdzielone przez sieć, które są wyłączną własnością dostawcy.

Obietnica 5: przełącz się na serwer RAM

Na północVPN zaktualizował już niektóre swoje serwery do serwerów RAM i będzie kontynuował tę strategię. Celem jest 100% pamięci RAM, ponieważ nie można ich fizycznie przejąć.

Jest na północ od 11 grudniaVPN także jeden z założycieli VPN Zaufanie inicjatywy (VTI). VTI łączy wiodącą pozycję VPN Dostawcy, którzy rozmawiają na temat wymagań amerykańskiego Internetu i cyberbezpieczeństwa i informują ustawodawców. północVPN jest głęboko przekonany, że ustawodawcy znający cyberbezpieczeństwo są kluczem do bardziej wolnego i szybszego internetu.


Utworzono:01 / 25 / 2016

7 pomyślał „PółnocVPN Test, doświadczenie, ocena i alternatywy ”

Schreibe einen Kommentar