Shell przeciwpożarowe VPN + Recenzja pudełka Shellfire

Shell przeciwpożarowe VPN I pudełko ognia

5.66 EUR
8.9

Geschwindigkeit

8.9 / 10

prywatność

8.8 / 10

Ausstattung

8.5 / 10

Obsługa klienta

9.9 / 10

cena

8.2 / 10

korzyści

 • Shellfire Box umożliwia bardzo proste połączenie wszystkich urządzeń z jednym VPN
 • Dobry stosunek jakości do ceny
 • Wszystko po niemiecku
 • Debet bankowy możliwy także w Niemczech
 • Dostępna bezpłatna taryfa

ujemny

 • Wymagania dotyczące optymalizacji funkcji
 • Niemiecki dostawca - ale zaprzecza, że ​​dane mogą być przekazywane do zapytań rządowych (ponieważ niczego nie zapisuje)

VPN- Producenci (miejmy nadzieję) kładą duży nacisk na bezpieczeństwo swoich użytkowników. Shell przeciwpożarowe VPN idzie o krok dalej i opracował dodatkowe narzędzie dla wygody swoich użytkowników. Mamy skrzynkę Shellfire i oczywiście powiązany Shellfire VPN przyjrzał się bliżej. O co chodzi z tą małą „cudowną rzeczą” - i czy byłoby to coś dla ciebie?

Dlaczego skomplikowane, kiedy jest łatwe? Dotyczy to wielu rzeczy w życiu, a także - a zwłaszcza - dla VPNs. Szczególnie świeccy ludzie chcą nieskomplikowanej obsługi, aby optymalnie chronić swoją prywatność. Shellfire odpowiedział na to żądanie, opracowując małe urządzenie WLAN. Shellfire Box to bardzo proste narzędzie do automatycznego tworzenia PPTP VPN-Połącz. Możesz użyć Shellfire do wirtualnego sterowania całym mieszkaniem lub wszystkimi urządzeniami za jednym naciśnięciem przycisku VPN zabezpieczyć. Następnie możesz korzystać z serwerów w 29 krajach, a nawet z bezpłatnej taryfy. Więcej o tym później.

Shellfire Box chroni Twoją prywatność za naciśnięciem jednego przycisku

Tak nieciekawe, tak genialne: Shellfire Box jest właściwie niczym więcej niż prostym routerem WLan w mini formacie, który sprawdza się w dziecinnej zabawie. Po prostu wybierz swój serwer i będziesz gotowy do niego w mgnieniu oka VPN podłączony i online. Cóż, to działałoby bez pudełka.

Shell przeciwpożarowe VPN WiFi box

Naprawdę wszystkie urządzenia mogą korzystać z Shellfire VPN być połączonym!

Ale dodaje również, że naprawdę możesz umyć wszystkie swoje urządzenia za jednym razem za pomocą Shellfire VPN można podłączyć - także telewizory, AppleTV, konsole do gier itp. Nie można inaczej podłączyć ich do VPN połączyć. Tak naprawdę poręczny i niedrogi: pudełko Shellfire kosztuje około 25, - Euro. Możesz jednak używać tylko Shellfire VPN być użytym. Ewentualnie oczywiście istnieje również taka możliwość VPN połącz się z routerem i zbuduj sieć domową. Możesz dowiedzieć się więcej w naszych instrukcjach: Router WiFi z VPN używać!

Kilka minut, a Skrzynka Shellfire jest gotowa do pracy

Jest to oczywiście nieco bardziej złożone i nie działa ze wszystkimi VPN Dostawców. Ogień VPN Z drugiej strony, Box jest z góry skonfigurowany i jest szyfrowany i uwierzytelniany od pierwszej sekundy. Box używa Open jako protokołuVPN a tym samym gwarantuje ochronę przed zatrzymywaniem i manipulowaniem danymi przez osoby trzecie. Twój adres IP zawsze pozostaje anonimowy. Jeśli chodzi o zasięg, możesz użyć pocisku Shellfire VPN Box obejmuje mieszkanie o powierzchni do 100 m2. Wszystkie urządzenia podłączone do Wi-Fi są automatycznie łączone z VPN podłączone! Możesz na przykład zastosować ograniczenia geograficzne SmartTV od z. B. ominąć Netflix, Sky, Amazon Video itp. I przesyłać strumieniowo obce treści, które w innym przypadku zostałyby zablokowane.

Shell przeciwpożarowe VPN: mała funkcjonalność

Shellfire Box to jedno. Oczywiście potrzebujesz również właściwego VPN, I to jest nasz Shellfire VPN Test jest dobrym - jeśli nie wybitnym - rozwiązaniem. Usługa jest dostępna dla różnych urządzeń - takich jak Windows, Android, iOS lub Mac. Z aplikacji można korzystać, ale oferują tylko niewielki zakres funkcji i mają potencjał optymalizacji. Na przykład nie jest dostępny przełącznik zabicia i blokowanie złośliwego oprogramowania. Nie jest to oczywiście zaskakujące, ponieważ za Shellfire VPN to raczej niewielki zespół z Niemiec, a nie gigantyczna grupa. Więc tak, rozwój tego pudełka nie był całkowicie samofinansujący, ale pomógł poprzez finansowanie społecznościowe (dobry pomysł!

Niemiecki dostawca - niemieckie ustawodawstwo

Jak już wspomniano Shellfire pochodzi z Niemiec. Oznacza to, że dostawca podlega oczywiście ustawodawstwu niemieckiemu i powinien udzielać informacji w przypadku zapytań od władz. Gdyby miał dane do udostępnienia - Shellfire zaprzeczaVPN ale. Zgodnie z ich oświadczeniem absolutnie nic nie jest rejestrowane na serwerach, więc nic nie robi Shellfire VPN mógł przejść. Dane są również przesyłane przez OpenVPN zamiast tego, co jest bardzo bezpieczne. Niemniej jednak nie będziemy polegać na tym, że pozostaniesz całkowicie anonimowy. Nie powinieneś używać udostępniania plików i torrentów w Shellfire VPN korzystać. W przeciwnym razie mogą zostać wydane ostrzeżenia. Jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe, jest to (w przeciwieństwie do udostępniania plików) dozwolone i możliwe na wszystkich dostępnych serwerach.
Shell przeciwpożarowe VPN operacja

Średnia prędkość, ale wystarczająca

Szybkość VPNW naszym teście były mierne z 80% maksymalnej dostępnej przepustowości. Z jednej strony wynika to z OpenVPN Z drugiej strony, szyfrowanie Shellfire wydaje się mieć ograniczenia prędkości na własnych serwerach. Zwłaszcza w taryfie premium obniżki te nie powinny być zauważane.

Shell przeciwpożarowe VPN Ceny skrzynek Shellfire

Możesz zdobyć Skrzynkę Ognia, ale nie musisz. Możliwe jest również użycie tylko Shellfire VPN używać. W pudełku możesz jednak używać tylko Shellfire VPN korzystać. Zakup obu w kombinacji jest warty rozważenia i ogólnie tańszy.
Taryfy bez pudełka:
 • 1 miesiąc: 10,95 € miesięcznie
 • 12 miesięcy: 6,66 € miesięcznie (79,95 € rocznie) - 38% oszczędności
 • 24 miesiące: 4,95 € miesięcznie (118,90 € co 2 lata) - 55% oszczędności
Taryfy z pudełkiem:
 • Pudełko zawiera rok 1 VPN: 99,95 €
 • Pudełko z latami 2 VPN: 138,90 €

Shell przeciwpożarowe VPN używać za darmo:

 • 128-bitowe szyfrowanie
 • Przyspiesza do maks. 1.000 kbit / sek
 • Nieograniczony ruch
 • Serwer w 2 krajach (Niemcy, USA)

Shell przeciwpożarowe VPN Podsumowanie raportu z testu

Dzięki Shellfire Box Shellfire ma zasadniczy krok do prostego korzystania z jednego urządzenia na wielu urządzeniach VPNs w całym gospodarstwie domowym. Świetny pomysł! Ponadto powiązany Shellfire VPN niedrogi i łatwy w użyciu, dobry sposób na wyszukiwanie obcych treści. Kroplą goryczy są oczywiście Niemcy jako lokalizacja firmy. Ponieważ zgodnie z prawem Shellfire jest zobowiązany do przekazywania danych (ostrzeżeń!). Jednak dostawca twierdzi, że nie gromadzi tych danych od swoich użytkowników i dlatego zdecydowanie nie może ich przekazywać. Shellfire może nadal działać na tych funkcjach. Ale w sumie oboje są VPN Serwis, a także dokładnie zalecane pudełko.


Utworzono: 09 / 15 / 2019

Schreibe einen Kommentar