Shell przeciwpożarowe VPN + Recenzja pudełka Shellfire

Zostaw recenzję

Shell przeciwpożarowe VPN I pudełko ognia

5.66 EUR
8.9

Geschwindigkeit

8.9 / 10

prywatność

8.8 / 10

Ausstattung

8.5 / 10

Obsługa klienta

9.9 / 10

cena

8.2 / 10

korzyści

 • Shellfire Box umożliwia bardzo łatwe połączenie wszystkich urządzeń za pomocą jednego VPN
 • Dobry stosunek jakości do ceny
 • Wszystko po niemiecku
 • Debet bankowy możliwy także w Niemczech
 • Bezpłatne taryfy dostępne

ujemny

 • Wymagania dotyczące optymalizacji funkcji
 • Niemiecki dostawca - ale zaprzecza przekazywaniu danych w zapytaniach rządowych (ponieważ nic nie zapisuje)

VPN- Producenci (miejmy nadzieję) kładą duży nacisk na bezpieczeństwo swoich użytkowników. Shell przeciwpożarowe VPN idzie o krok dalej i opracował dodatkowe narzędzie dla wygody swoich użytkowników. Mamy Box Shellfire i oczywiście powiązany Shellfire VPN przyjrzał się bliżej. O co chodzi z tą małą „cudowną rzeczą” - i czy to byłoby coś dla ciebie?

Dlaczego skomplikowane, kiedy to po prostu działa? Odnosi się to do wielu rzeczy w życiu, a także - a zwłaszcza - do VPNs. Zwłaszcza laicy chcą nieskomplikowanej obsługi, aby optymalnie chronić swoją prywatność. Na tę prośbę Shellfire odpowiedziała opracowaniem małego urządzenia WLAN. Shellfire Box to bardzo proste narzędzie do automatycznego tworzenia PPTP VPNPołączenie Dzięki Shellfire możesz niemal za jednym naciśnięciem przycisku całe mieszkanie lub wszystkie urządzenia VPN bezpieczne. Dla tego serwera jesteś dostępny w krajach 29, a nawet wolna taryfa. Ale o tym później.

Shellfire Box chronił Twoją prywatność za naciśnięciem jednego przycisku

Tak mało inspirujące, tak genialne: Shellfire Box to właściwie zwykły router WLan w mini-formacie, który wyróżnia się łatwą obsługą. Po prostu wybierz serwer i nie będziesz mieć czasu z VPN podłączony i online. Cóż, to działałoby bez pudełka.

Shell przeciwpożarowe VPN WiFi box

Naprawdę wszystkie urządzenia mogą korzystać z Shellfire VPN być połączonym!

Co więcej, naprawdę musisz wyczyścić wszystkie urządzenia za pomocą Shellfire VPN Możesz także podłączyć telewizory, AppleTV, konsole do gier itp. Nie może być inaczej z jednym VPN połączyć. Tak naprawdę poręczny i niedrogi: pudełko Shellfire kosztuje około 25, - Euro. Możesz jednak używać tylko Shellfire VPN być użytym. Ewentualnie istnieje oczywiście taka możliwość VPN nawet połączyć się z routerem i zbudować sieć domową. Dowiedz się więcej w naszym przewodniku: Router WiFi z VPN używać!

Kilka minut, a Skrzynka Shellfire jest gotowa do pracy

Oczywiście jest to nieco bardziej złożone i nie działa ze wszystkimi VPN Dostawców. Ogień VPN Box jest jednak już wcześniej skonfigurowany i pochodzi z 1. Sekundy zaszyfrowane uwierzytelnione. Jako protokół, pudełko używa OpenVPN a tym samym gwarantuje ochronę przed zatrzymywaniem i manipulowaniem danymi przez osoby trzecie. Twój adres IP zawsze będzie anonimowy. Jeśli chodzi o zasięg, możesz użyć pocisku Shellfire VPN Skrzynka obejmuje mieszkanie do 100 m2. Wszystkie urządzenia podłączone do WLan zostaną automatycznie podłączone do VPN podłączone! Możesz więc na przykład użyć ograniczeń geograficznych SmartTV dla z. Netflix, Sky, Amazon Video itp. Oraz przesyłaj obce treści, które w innym przypadku zostałyby zablokowane.

Shell przeciwpożarowe VPN: mała funkcjonalność

Shellfire Box to jedno. Oczywiście potrzebuje również właściwego VPN, I to jest nasz Shellfire VPN Testowanie jest dobrym, jeśli nie wybitnym, rozwiązaniem. Usługa jest dostępna dla różnych urządzeń - takich jak Windows, Android, iOS lub Mac. Aplikacje działają dobrze w aplikacji, ale oferują jedynie niewielki zakres funkcji i mają potencjał optymalizacji. Na przykład nie jest dostępny przełącznik zabijania ani blokowanie złośliwego oprogramowania. Co oczywiście nie jest zaskakujące, ponieważ za Shellfire VPN to raczej niewielki zespół z Niemiec, a nie gigantyczna grupa. Więc tak, rozwój tego pudełka nie był całkowicie samofinansujący, ale pomógł poprzez finansowanie społecznościowe (dobry pomysł!

Niemiecki dostawca - niemieckie ustawodawstwo

Jak już wspomniano Shellfire pochodzi z Niemiec. Oznacza to, że usługodawca podlega oczywiście ustawodawstwu niemieckiemu i musiałby udzielać informacji na temat zapytań władz. Gdyby miał dane do przekazania - to zaprzecza ShellfireVPN ale. Zgodnie z ich oświadczeniem absolutnie nic nie jest rejestrowane na serwerach, więc nic nie robi Shellfire VPN może przejść. Transfer danych odbywa się również przez OpenVPN zamiast tego, co jest bardzo bezpieczne. Niemniej jednak nie będziemy polegać na tym, że pozostaniesz całkowicie anonimowy. Udostępnianie plików i torrent nie powinny odbywać się w Shellfire VPN korzystać. W przeciwnym razie ostrzeżenia mogą zagrozić. Jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe, jest to dozwolone i możliwe (w przeciwieństwie do udostępniania plików) na wszystkich dostępnych serwerach.
Shell przeciwpożarowe VPN operacja

Średnia prędkość, ale wystarczająca

Szybkość VPNW naszym teście mierny był XXUMX% maksymalnej dostępnej przepustowości. Wynika to częściowo z powodu OpenVPN Z drugiej strony Shellfire wydaje się mieć ograniczenia prędkości na własnych serwerach. Zwłaszcza w przypadku stawki premium ograniczenia te nie powinny być zauważane.

Shell przeciwpożarowe VPN Ceny skrzynek Shellfire

Możesz kupić Shellfire Box, ale nie musisz. Możliwe jest również tylko Shellfire VPN używać. W pudełku możesz jednak używać tylko Shellfire VPN korzystać. Dlatego zakup obu kombinacji jest już warty rozważenia i w sumie również tańszy.
Taryfy bez pudełka:
 • 1 miesiąc: 10,95 € miesięcznie
 • 12 miesięcy: 6,66 EUR miesięcznie (79,95 EUR rocznie) -% oszczędności 38
 • Miesiące 24: 4,95 EUR miesięcznie (118,90 EUR co 2 lat) - X% oszczędności 55
Taryfy z pudełkiem:
 • Pudełko zawiera rok 1 VPN: € 99,95
 • Pudełko z latami 2 VPN: € 138,90

Shell przeciwpożarowe VPN używać za darmo:

 • Szyfrowanie bitów 128
 • Przyspiesza do maks. 1.000 kbit / sek
 • Nieograniczony ruch
 • Serwery w krajach 2 (Niemcy, USA)

Shell przeciwpożarowe VPN Podsumowanie raportu z testu

Shellfire ze swoim Shellfire Box dla wszystkich użytkowników jest niezbędnym krokiem do prostego korzystania z urządzenia VPNsą ustawione w całym domu. Świetny pomysł! Ponadto powiązany Shellfire VPN niedrogi i łatwy w użyciu, świetny sposób na wyszukiwanie obcych treści. Minusem jest oczywiście lokalizacja firmy Niemcy. Zgodnie z prawem Shellfire jest zobowiązany do ujawnienia danych (ostrzeżeń!). Jednak dostawca twierdzi, że nie gromadzi tych danych nawet od swoich użytkowników, a więc zdecydowanie nie może ich przekazać. Również przy funkcjach Shellfire może nadal działać bezpiecznie. Ale w sumie oba są VPN Serwis, a także dokładnie zalecane pudełko.


Utworzono:09 / 15 / 2019

Schreibe einen Kommentar