ProtonVPN Raport z testu 2020: Najlepsza darmowa usługa - nieograniczona czasowo

Zostaw recenzję

ProtonVPN

8 USD
8.4

Geschwindigkeit

9.5 / 10

prywatność

9.7 / 10

Ausstattung

7.9 / 10

Obsługa klienta

7.5 / 10

cena

7.5 / 10

korzyści

  • Bezpłatna, nieograniczona danymi stała taryfa
  • Doskonała przejrzystość
  • Dostępne połączenie TOR (cebula)
  • Dostępny przełącznik zabijania

ujemny

  • Tylko otwarteVPN i używany protokół IKEv2
  • Bardziej złożony model taryfowy
  • Najważniejsze funkcje dostępne tylko po wyższych cenach
ProtonVPN jest praktycznie „starszym bratem” światowej sławy usługi ProtonMail. Zaszyfrowana usługa e-mail słusznie ma wielu fanów, ale co z jego VPN Odpowiednik? Mamy protonVPN Test przeprowadzony i zyskał kilka ciekawych spostrzeżeń. Więcej w następnym artykule.
Przede wszystkim największa zaleta ProtonuVPN: Usługa jest również dostępna bezpłatnie na serwerach w Japonii, Holandii i USA. I to nie tylko na okres testowy, ale naprawdę „na zawsze” - i bez ograniczeń danych, a także na wszystkich urządzeniach! Przynajmniej możesz dzięki temu oglądać filmy na YouTube. Ale dla Streaming a udostępnianie plików to darmowa wersja ProtonVPN niezalecane
Darmowy protonVPN Serwer - przeciążony!

ProtonVPN daje użytkownikom pewność prywatności

Oczywiście sama taryfa nie jest dobra VPN, Wymagana jest kompleksowa ochrona Twojej prywatności i danych! Znowu ProtonVPN punkty: Usługa, podobnie jak ProtonMail, ma siedzibę w Szwajcarii i opiera się na maksymalnej przejrzystości i niezwykle budujących zaufanie środkach. Dostawca regularnie publikuje raporty dotyczące przejrzystości, w których wyświetlane są prośby o informacje i odpowiadające im odpowiedzi.

ProtonVPN Raport przejrzystości dostępny w każdej chwili!

Ten raport również nie jest ukryty, ale jest przeznaczony dla wszystkich na protonieVPN Zobacz stronę internetową (Protokół Raportu PrzejrzystościVPN). Byłoby miło, gdyby ten pozytywny przykład dotyczył także innych VPNDostawcy zamiast rzucać puste obietnice, które nie są zgodne z rzeczywistością. Niestety w branży są naprawdę czarne owce.

Władze USA napotykają silny opór przed rozpowszechnianiem danych w Szwajcarii

Zasadniczo USA wymagają od Szwajcarii po prostu zignorowania własnego ustawodawstwa dotyczącego kwestii praw autorskich, a także do przekazywania prywatnych danych obywateli. Na szczęście amerykańskie władze gryziły granit w Szwajcarię, a dane były bezpieczne. Pozostaje mieć nadzieję że USA nie przeważą, Dla kogo chce nas już warunki jak w Niemczech z ostrzeżeniami i ko ...

Jakie dane gromadzi Proton?VPN z tobą?

Jeśli chodzi o udostępnianie danych, ważne jest również, aby wiedzieć, które z twoich danych dostawca może w ogóle przekazać. To w ProtonVPN nie bardzo, ponieważ usługa oszczędza tylko znacznik czasu twojego ostatniego logowania. Jeśli ponownie się zarejestrujesz, stary znaczek zostanie usunięty. Zawiera także tylko datę i godzinę zgłoszenia. Adres IP, lokalizacja itp. Pozostają ukryte - a wraz z nimi Twoja tożsamość.

Wypożyczono również serwer w użyciu

Niestety Proton kontynuujeVPN ale nie tak, jak pierwotnie na własnym serwerze. Serwery (serwery 632 w więcej niż krajach 44) są częściowo wynajmowane, adresy IP pochodzą od hostów. Jeśli chodzi o zastosowane protokoły, używa ProtonVPN wyłącznie otwarteVPNZostało to zaimplementowane bezpiecznie i czysto od uwierzytelnienia do transmisji danych. Ponieważ używany jest tylko ten jeden protokół, nie można podłączać urządzeń zewnętrznych, takich jak routery, konsole do gier itp.!

ProtonVPN Aplikacje

Połączenia zewnętrzne są więc protonoweVPN niestety nie jest możliwe. Oprócz rozszerzenia przeglądarki Google Chrome istnieje oprogramowanie dla wszystkich innych urządzeń: MacOS, Windows, Apple iOS, Android i Linux. Jednak ProtonVPN poprzez przełącznik Kill dla bezpieczeństwa przełączania awaryjnego i funkcji SecureCore.
ProtonVPN Kill Switch

Funkcja SecureCore: przed masowym nadzorem i ukierunkowanym monitorowaniem

Dzięki ofertom SecureCore ProtonVPN jego użytkownicy to skuteczna zaleta w stosunku do nadzoru: tutaj również ruch danych między VPNSerwery się przewracają VPNPołączenia, aby zapobiec śledzeniu poszczególnych połączeń w Internecie.
ProtonVPN Bezpieczny rdzeń

U góry: dostępna funkcja TOR (cebula)!

ProtonVPN jest jedną z tych usług, w których łączysz sieć Tor bezpośrednio przez jedną z VPNSerwer może korzystać. Proton ma toVPN naprawdę stworzył świetną wydajność dla użytkowników, która ma wiele zalet. Możesz także poradzić sobie z poważną luką bezpieczeństwa w sieci TOR. Jednak w tym kontekście nie podoba nam się to, że do korzystania z tej funkcji potrzebujesz własnej taryfy. Oczywiście jest to droższe i jest bardzo mało serwerów, na których ta funkcja naprawdę działa.

ProtonVPN ceny

Ceny w ProtonVPN nie jest łatwo przejrzeć. Ogólnie jednak dostawca znajduje się w górnym segmencie cenowym. Oprócz naprawdę świetnej bezpłatnej taryfy, możesz uzyskać jedną z czterech poniższych opcji - w zależności od usług, z których chcesz skorzystać.
Indywidualne warunki taryfowe i dostępne funkcje można znaleźć na stronie internetowej dostawcy.

Nasz wniosek z protonuVPN test

Dostawca ma nie tylko doskonałą przejrzystość, ale przede wszystkim najlepszą obecnie dostępną bezpłatną taryfę. Nie masz żadnych ograniczeń danych i możesz z nich korzystać na stałe (bez okresu próbnego lub podobnego). Idealna okazja dla wszystkich VPN Okazjonalnych użytkowników. Jeśli jednak chcesz uruchomić transmisję strumieniową, udostępnianie plików itp., Jesteś w lepszych rękach z planami płatności. Są one jednak wyceniane w rozliczonym górnym segmencie. Najważniejsze korzyści, takie jak wysoce zalecana funkcja TOR / Cebula, otrzymasz tylko wtedy, gdy weźmiesz więcej pieniędzy na rękę. protonVPN działa dobrze w przypadku IPTV i omijania blokad geograficznych. Jednak Sky i Amazon Video blokują dostawcę.
ProtonVPN jest częścią tej samej firmy, co ProtonMail, znana na całym świecie zaszyfrowana usługa e-mail. Tutaj znajdziesz więcej informacji!

Utworzono:08 / 14 / 2019

Schreibe einen Kommentar