ProtonVPN Raport z testu 2020: Najlepsza darmowa usługa - nieograniczona czasowo

ProtonVPN

8 USD
8.4

Geschwindigkeit

9.5 / 10

prywatność

9.7 / 10

Ausstattung

7.9 / 10

Obsługa klienta

7.5 / 10

cena

7.5 / 10

korzyści

  • Bezpłatna, nieograniczona danymi stała taryfa
  • Doskonała przejrzystość
  • Dostępne połączenie TOR (cebula)
  • Dostępny przełącznik zabijania

ujemny

  • Tylko otwarteVPN i używany protokół IKEv2
  • Bardziej złożony model taryfowy
  • Najważniejsze funkcje dostępne tylko w droższych taryfach

ProtonVPN przegląd

ProtonVPN jest „starszym bratem” znanej na całym świecie usługi ProtonMail. Zaszyfrowana usługa e-mail słusznie ma wielu fanów, ale co powiesz na to VPN Odpowiednik? Mamy protonVPN Przeprowadzono test i uzyskano kilka interesujących spostrzeżeń. Więcej w następnym artykule.

Nasz wniosek na temat ProtonuVPN

Dostawca ma nie tylko doskonałą przejrzystość, ale przede wszystkim najlepszą dostępną obecnie bezpłatną taryfę. Nie masz żadnych ograniczeń danych i możesz z nich korzystać na stałe (bez okresu testowego lub podobnego). Idealna okazja dla wszystkich VPN Zwykli użytkownicy. Jeśli jednak chcesz przesyłać strumieniowo, udostępniać pliki itp., Lepiej skorzystać z taryf płatniczych. Są one jednak wyceniane w górnym segmencie. Najlepsze usługi, takie jak wysoce zalecana funkcja TOR / Cebula, otrzymasz tylko wtedy, gdy włożysz więcej pieniędzy do ręki. ProtonVPN działa dobrze w przypadku IPTV i omijania blokad geograficznych. Jednak Sky i Amazon Video blokują dostawcę.

O protonieVPN

ProtonVPN to szwajcarska firma, która rozpoczęła walkę o większą prywatność w Internecie dzięki zaszyfrowanemu serwisowi e-mailowemu ProtonMail. Ma wielu fanów na całym świecie - o tym, co może zrobić, powiemy ci w naszym Recenzja ProtonMail, Podobnie jak ProtonMail, Proton jest równieżVPN produkt elity naukowej CERN.

Ceny i taryfy protonowe VPN

Jedna z największych zalet protonuVPN jest to, że usługa z serwerami w Japonii, Holandii i Stanach Zjednoczonych jest również dostępna za darmo. I to nie tylko na okres testowy, ale naprawdę „na zawsze” - i bez ograniczeń danych, a także na wszystkich urządzeniach! W końcu możesz go używać na przykład do oglądania filmów z YouTube. Ale dla Streaming a udostępnianie plików to darmowa wersja ProtonVPN niezalecane

Darmowy protonVPN Serwer - przeciążony!

Ogólne ceny w ProtonVPN nie jest łatwo przejrzeć. Ogólnie jednak dostawca znajduje się w górnym segmencie cenowym. Oprócz naprawdę świetnej bezpłatnej taryfy, możesz uzyskać jedną z czterech poniższych opcji - w zależności od usług, z których chcesz skorzystać.

Indywidualne warunki taryfowe i dostępne funkcje można znaleźć na stronie internetowej dostawcy.

Zastosowania protonu

Dawniej był protonemVPN dostępne tylko jako aplikacja Windows. Ale szwajcarski dostawca minął czas i teraz oferuje odpowiednie oprogramowanie dla prawie wszystkich urządzeń. Proton Open korzysta z protokołu szyfrowaniaVPN i tym samym dołącza do większości dostawców.

Szybkość testowana z protonemVPN

Proton przekonuje w swoich taryfach płatniczychVPN o bardzo dobrych prędkościach i wysokiej stabilności. Dzięki wolnej taryfie prędkość - oczywiście - nie wygląda tak różowo. Serwery często muszą radzić sobie z zatorami i oczywiście wpływa to na szybkość.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 16.02.2020

Prywatność dzięki protonowiVPN

Oczywiście sama darmowa taryfa nie stanowi dobrego interesu VPN. Wymagana jest kompleksowa ochrona Twojej prywatności i danych! Proton też może to zrobićVPN Wynik: usługa, podobnie jak ProtonMail, ma siedzibę w Szwajcarii i opiera się na maksymalnej przejrzystości i niezwykle budujących zaufanie środkach. Dostawca regularnie publikuje raporty dotyczące przejrzystości, w których wyświetlane są prośby o informacje i odpowiednia odpowiedź.

ProtonVPN Raport przejrzystości dostępny w każdej chwili!

Ten raport również nie jest ukryty, ale jest przeznaczony dla wszystkich na ProtonieVPN Zobacz stronę internetową (Protokół Raportu PrzejrzystościVPN). Byłoby miło, gdyby ten pozytywny przykład dotyczył także innych VPNDostawcy poszliby za nimi, zamiast po prostu składać puste obietnice, które nie są zgodne z rzeczywistością. Niestety w branży są naprawdę czarne owce.

Władze USA napotykają silny sprzeciw wobec transferu danych w Szwajcarii

Zasadniczo Stany Zjednoczone wymagają od Szwajcarii po prostu zignorowania własnego ustawodawstwa dotyczącego kwestii praw autorskich, a także ujawnienia prywatnych danych od obywateli. Na szczęście władze USA do tej pory gryziły granit ze Szwajcarii, a dane były bezpieczne. Mam nadzieję że USA nie przeważą. Bo kto z nas chciałby warunków jak w Niemczech z ostrzeżeniami i ko ...

Jakie dane gromadzi Proton?VPN z tobą?

Jeśli chodzi o transfer danych, ważne jest również, które z twoich danych dostawca może przekazać. Tak jest z ProtonemVPN nie bardzo, ponieważ usługa oszczędza tylko znacznik czasu twojego ostatniego logowania. Jeśli zarejestrujesz się ponownie, stary znaczek zostanie usunięty. Ponadto obejmuje to tylko datę i godzinę rejestracji. Adres IP, lokalizacja itp. Pozostają ukryte - a wraz z nimi Twoja tożsamość.

Wypożyczono również serwer w użyciu

Niestety Proton kontynuujeVPN ale nie, jak na początku, wyłącznie na własnym serwerze. Serwery (632 serwery w ponad 44 krajach) są częściowo wynajęte, adresy IP pochodzą od hostów. Proton używa protokołów, których używaVPN tylko otwarteVPN, zostało to zaimplementowane bezpiecznie i czysto od uwierzytelnienia do transferu danych. Ponieważ używany jest tylko ten jeden protokół, nie można podłączać urządzeń zewnętrznych, takich jak routery, konsole do gier itp.!

Streaming z protonemVPN

ProtonVPN może zdecydowanie zdobyć punkty dzięki bezpłatnej taryfie - ale nie w przypadku przesyłania strumieniowego. Jak już wspomniano, prędkości nie są po prostu wystarczające do przesyłania strumieniowego wysokiej jakości. Szkoda, ponieważ usługa jest bardzo bezpieczna i chroni z. B. przed ostrzeżeniami. Ale są też taryfy premium z doskonałymi prędkościami. Będziesz jednak miał pecha z niemieckimi portalami wideo, takimi jak Netflix lub Sky. Ponieważ wielu dostawców blokuje ProtonVPN.

Download I Torrent z protonemVPN

Szybkość jest oczywiście również bardzo ważna dla torrentów. Także wolna taryfa nie może tutaj przekonać. Ale proton podlegający opłacieVPN tym bardziej. Ponieważ usługa gwarantuje naprawdę dobrą ochronę przed ostrzeżeniami i bardzo dobrze zapewnia anonimowość użytkowników. Niezawodny partner dla bezpiecznego torrentowania!

ProtonVPN na routerze

ProtonVPN może być używany na routerach. To dobra wiadomość. Jednak zastosowane Otwarcie ma efektVPN negatywnie wpływa na szybkość połączeń danych i zużywa niepotrzebnie dużo zasobów.

Proton VPN do gier online

ProtonVPN mogę dużo zrobić. Gry online nie są jednym z nich. Po prostu nie możesz korzystać z usługi na konsolach do gier.

Proton VPN podróżować

Proton nie jest bardzo elastycznym protokołemVPN uczyń podróżnych kluczem w pracach. Nie można nawiązać połączenia z usługą w sieciach hotelowych i krajach z ograniczeniami. Więc stoisz bez VPN i bez dostępu do Internetu, gdy nastrój cię zabierze.

Obsługa klienta ProtonVPN

ProtonVPN nie pozostawia cię samego z pytaniami i problemami. Możesz sprawdzić stronę FAQ w celu uzyskania pierwszej pomocy. Lub możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej przez e-mail.

Przegląd funkcji ProtonVPN

ProtonVPN opracował szereg funkcji, takich jak KillSwitch, połączenie Tor-Onion dla swoich użytkowników. Dostawca może nadążyć za innymi najlepszymi dostawcami. Jednak zwykle musisz zagłębić się głębiej w kieszeń, aby uzyskać ekscytujące dodatkowe funkcje.

ProtonVPN Kill Switch

Funkcja SecureCore: Przeciw masowej inwigilacji i ukierunkowanemu inwigilacji

Dzięki ofertom SecureCore ProtonVPN jego użytkownicy efektywną przewagę nad nadzorem: tutaj ruch danych między VPNSerwery się przewracają VPNPołączenia, aby zapobiec śledzeniu poszczególnych połączeń w Internecie.
ProtonVPN Bezpieczny rdzeń

U góry: dostępna funkcja TOR (cebula)!

ProtonVPN jest jedną z tych usług, w których możesz połączyć się z siecią Tor bezpośrednio przez jedną z VPNSerwer może korzystać. Proton ma toVPN naprawdę stworzył świetną wydajność dla użytkownika, który ma wiele zalet. Możesz go również użyć, aby uniknąć poważnej luki w zabezpieczeniach w sieci TOR. Jednak w tym kontekście nie uważamy za przyjemne, że do korzystania z tej funkcji potrzebujesz własnej taryfy. Jest to oczywiście droższe i jest też bardzo niewiele serwerów, na których ta funkcja naprawdę działa.

Często zadawane pytania na temat ProtonuVPN

Czy można protonować?VPN za darmo?

Tak, protonieVPN oferuje bezpłatną taryfę. I to jest naprawdę dobre - bez limitów danych i może być używane przez nieograniczony czas.


Utworzono: 08 / 14 / 2019

Schreibe einen Kommentar