Recenzja: Anonina VPN - Bez dodatkowej obsługi

Anonina VPN

3.99 USD
8.2

Geschwindigkeit

9.5 / 10

prywatność

8.6 / 10

Ausstattung

7.2 / 10

Obsługa klienta

8.3 / 10

cena

7.4 / 10

korzyści

 • Wysoka prędkość
 • Serwery publiczne dostępne w Szwecji
 • Przydatny przegląd serwerów na stronie internetowej
 • Brak blokowania przez Netflix
 • Wiele bezpiecznych protokołów sieciowych

ujemny

 • Kilka serwerów z Windows i iOS
 • Prawie żadnych dodatkowych funkcji
 • Optykę i działanie można rozbudowywać w aplikacji na iOS
 • Brak oprogramowania MacOS

Nowy towarzysz wszedł na arenę. Nazywa się: Anonina VPN, Cóż, to jest takie nowe VPN- Właściwie nie, ponieważ firma działa od ponad dziesięciu lat. Firma założona początkowo w Szwecji, obecnie ma siedzibę na Seszelach. Przede wszystkim Anonine chce osiągnąć wysoki poziom bezpieczeństwa podczas surfowania i pobierania, a także serwerów publicznych w Szwecji. Test pokazuje, czy to działa i czy cały pakiet jest poprawny.

Anonina VPN: Bezpieczny i elastyczny

Wybór serwerów w Anonine VPN Podsumowując, jest w porządku, ale w porównaniu z najlepszymi usługami można go rozszerzyć: w momencie testu można było wybrać tylko 57 serwerów z 35 krajów (na marzec 2019 r.). Niewiele krajów ma wiele hostów, w tym Stany Zjednoczone (9), Wielka Brytania (3), Niemcy (2) i inne. Ale liczba dostępnych protokołów sieciowych jest atrakcyjna: oprócz szybkiego i bezpiecznego OpenVPN/ Stunnel (UDP i TCP) IPSec IKEv2, L2TP / IPSec i PPTP są dostępne. Bezpieczeństwo jest również przekonujące: nie było luk, takich jak wycieki IP, WebRTC, DNS i Windows, więc adres IP jest zawsze utrzymywany w tajemnicy. Każdy, kto dużo przesyła i pobiera za pośrednictwem połączeń peer-to-peer (P2P) lub torrent, może być szczęśliwy, ponieważ Anonine VPN umożliwia udostępnianie plików. Bardzo dobrze: dane użytkownika nie są gromadzone. Niewielką wadą jest ograniczenie urządzenia do pięciu połączeń jednocześnie, co zwykle powinno wystarczyć.

Anonina VPN: Szybko w drodze

W Anonine VPN lepiej zapiąć pasy, ponieważ jest bardzo szybki - przynajmniej na krótkim i średnim dystansie. Są słowa uznania dla pobliskich VPN-Serwer: Gospodarze w Niemczech (spadek: 70,7 MBit / s | wzrost: 42,6 MBit / s), Wielka Brytania (spadek: 40,4 MBit / s | wzrost: 45,8 MBit / s), Francja (w dół: 34,7 Mbit / s | w górę: 26,9 Mbit / s) i Szwecja (w dół: 34,6 Mbit / s | w górę: 36,67 Mbit / s) dodatnia, prędkość wyjściowa bez VPN został uwzględniony w pomiarze przy 120,6 Mbps Download i 49,74 Mbit / s w przesłanym pliku. Nawet w przypadku sprawdzonego serwera w USA przepustowość wystarcza do strumieniowego przesyłania wideo w rozdzielczości 4K (na przykład w serwisie Netflix). Jednak hosty z Chin, Japonii, Brazylii i Australii są bezużyteczne, ponieważ mają mniej niż 5 procent oryginalnej szybkości przesyłania danych VPN osiągnięto, a nawet nie stworzyliśmy strumieniowania w jakości Full HD bez opóźnień.

Porównanie Speedtest Anonina
W porównaniu z tempem bez VPN Serwery Anonine znacznie się klamrą, ale możesz wiele zrobić z prędkością pobliskich hostów. (Określone przez Speedtest.net)

Anonina VPN: Windows tak, Mac nie

Najpierw zła wiadomość: użytkownicy komputerów Mac muszą poradzić sobie z instrukcją VPN- Zadowolenie zakładu. Ale na stronie jest co najmniej dobry przewodnik. Dobra wiadomość: klient pulpitu jest dostępny dla systemu Windows, nawet jeśli wygląda nieco spartańsko. W tym celu instalacja, konfiguracja i obsługa działają poprawnie. Po otwarciu oprogramowania wszystkie serwery są początkowo wyświetlane za pośrednictwem Asterisk symbol Po prawej stronie ulubione można tworzyć na osobnej liście. Zielony przycisk służy do ustanowienia szybkiego połączenia, a przed tym można wybrać żądany serwer i preferowany protokół. Pod zakładką Rejestr połączeń działania można również prześledzić. W ustawieniach znajdziesz ogólne opcje (zachowanie na starcie programu, język, port) - i przełącznik zabijania, który odcina Internet, gdy tylko żaden VPN-Połączenie istnieje. Poza tym wygląda trochę słabo pod względem funkcji, ale to wystarczy do zwykłego użytku.

Anonine-VPN-Windows
Lista ulubionych ułatwia długotrwałe użytkowanie: idealnie są tu tylko najszybsze i najważniejsze serwery.

Anonina VPN: Aplikacja na iOS - piękna jest inna

Au weia: Anonine oferuje aplikację na urządzenia z iOS (iPhony i iPady) VPN o godz. Tutaj jednak brakuje optyki i - w związku z tym - operacji. Po zalogowaniu aplikacja wita Cię interaktywną, powiększalną mapą świata, wypełnioną wirtualnymi pinami, i notatką, że połączenie nie jest bezpieczne. Aby sobie z tym poradzić VPN-Podłącz serwer, albo dotknij przełącznika obok notatki (szybkie połączenie) lub jednej z czerwonych igieł, aby wybrać konkretny serwer. Gdy to zrobisz, potwierdzenie połączenia i zielona linia między faktyczną lokalizacją a VPN-Lokalizacja na mapie. Ponadto lokalizacja pojawia się na liście rozwijanej w lewym górnym rogu, której można użyć do sterowania innymi, wygodniejszymi serwerami.

Anonine-VPN-iOS-1
Po powiększeniu (dwoma palcami) mapa staje się nieco wyraźniejsza.

Prezentacja z kartą jest sama w sobie fajnym pomysłem i atrakcyjnym wizualnie, naprawdę jasnym i łatwym w użyciu, ale nie. Lista rozwijana jest również kolcem z boku: Po otwarciu wyświetlane są tutaj flagi poszczególnych krajów lokalizacji serwerów, ale napis wystaje na obraz - naprawdę niezbyt ładnie. Istnieje kilka dostępnych VPNSerwer w kraju, wystarczy dotknąć flagi i pojawiają się opcje. Nawiasem mówiąc: Anonine ma przełącznik zabijania i inne funkcje VPN zapisane dla aplikacji mobilnych. Podsumowując, aplikacja na iOS jest w porządku pod względem funkcjonalności, ale wygląd i nieco niewygodne działanie można rozszerzyć.

Anonine-VPN-iOS-2
Niestety czcionka w przeglądzie serwera jest trudna do rozpoznania. Reszta aplikacji również nie wykonuje skoków powietrznych dla fetyszystów usług.

Anonina VPN: Android to więcej

W porównaniu z aplikacją na iOS aplikacja na urządzenia mobilne z Androidem od czasu najnowszej aktualizacji wyglądała na znacznie ładniejszą: w przeciwieństwie do wersji na iOS, nie ma tutaj mapy, a jedynie prosta lista rozwijana i przyciski - o wiele wygodniejsze i eleganckie. Wystarczy dotknąć Connect bez wcześniejszego wyboru serwera, aby połączyć się z indywidualnie optymalnym VPNSerwer Nie można jednak ustalić, która to jest. Dlatego prawdopodobnie w przeglądzie zaleca się kierowanie na pobliskiego hosta. Ciekawe: w aplikacji na Androida użytkownicy mają dostęp do prawie dwa razy większej liczby serwerów niż w kliencie Windows lub aplikacji na iOS. Jedna wada obu aplikacji mobilnych: protokołu sieciowego nie można zmienić, w tym przypadku IPSec jest używany standardowo.

Anonine-VPN-Android
Aktualizacja zawiera przegląd: Nowa wersja aplikacji na Androida przesyła kartę na emeryturę, czyni sprawę bardziej zrozumiałą i znacznie upraszcza obsługę. Mamy nadzieję, że użytkownicy iOS będą wkrótce mogli skorzystać z nowego projektu.

Anonina VPN: Odpływ przy dodatkowych funkcjach

Jak wspomniano wcześniej, Anonine czeka VPN ze stosunkowo niewielką liczbą dodatkowych funkcji. Krótki przegląd zawierający wskazówki i wyjaśnienie znajduje się poniżej:

 • Przełącznik kill: Przerwij połączenie internetowe, gdy tylko VPNPołączenie nieoczekiwanie kończy się. Funkcja znajduje się w:
  • Windows: Ustawienia -> Kill Switch
 • Dane serwera: Zawiera informacje o stanie serwera, czasie pracy, czasie ładowania i opóźnieniu.
 • Warrant Canary: Tymczasem oferty Surfshark VPN regularnie aktualizowane oświadczenie kanarka Warrant. Zapewnia to większą przejrzystość dla użytkowników.
Anonine-VPNFunkcje Dane Serwera
Interesujące również dla graczy: za pomocą przycisku Ping opóźnienie każdego z nich VPNSerwer

Anonina VPN: Streaming z Netflix idzie!

Ulubiona seria lub świetny film nie jest dostępny w serwisie Netflix Germany, ale czy jest dostępny w amerykańskiej wersji usługi przesyłania strumieniowego? Nie ma problemu: w Anonine są cztery dedykowane i wyznaczone amerykańskie serwery Netflix VPN na. Przed połączeniem należy jednak zauważyć, że wcześniej wybierany jest protokół sieciowy PPTP lub L2TP. z otwartymVPN Niestety zabawa nie działa, ponieważ pojawia się tylko znany komunikat o błędzie.

Anonine-VPN-Netflix
Netflix US z anoniną VPN patrz? To działa!

Anonina VPN: Wycenione w porządku

Anonina jest naprawdę tania VPN biorąc pod uwagę wybór serwera i zakres funkcji, usługa jest mniej więcej pośrodku w porównaniu do konkurencji. W przypadku abonamentu miesięcznego należy zapłacić 6,99 euro, trzy miesiące to jednorazowa opłata w wysokości 17,97 euro (odpowiada 5,99 euro miesięcznie). Najtańszą opcją subskrypcji jest subskrypcja 12-miesięczna za 47,88 euro (około 3,99 euro miesięcznie).

Anonine-VPN-prices
Opcje taryfowe i ceny z Anoniny VPN w przeglądzie.

Mój wniosek do Anoniny VPN

Podsumowując, Anonine tak VPN dobre wrażenie, ale dostawca nie może nadążyć za najlepszymi usługami. Wybór serwera, łatwość obsługi i dodatkowe funkcje nie wystarczą, a ceny są średnio tylko tanie. Z drugiej strony, przepustowości osiągane z pobliskimi pokazują się bardzo dobrze VPNSerwery i wysokie bezpieczeństwo.


Utworzono: 04 / 18 / 2019

Schreibe einen Kommentar