Recenzja: Anonina VPN - Serwis bez wielu dzwonków i gwizdków

Zostaw recenzję

Anonina VPN

3.99 USD
8.2

Geschwindigkeit

9.5 / 10

prywatność

8.6 / 10

Ausstattung

7.2 / 10

Obsługa klienta

8.3 / 10

cena

7.4 / 10

korzyści

 • Wysoka prędkość
 • Serwery publiczne dostępne w Szwecji
 • Przydatny przegląd serwerów na stronie internetowej
 • Brak blokowania przez Netflix
 • Wiele bezpiecznych protokołów sieciowych

ujemny

 • Kilka serwerów z Windows i iOS
 • Prawie żadnych dodatkowych funkcji
 • Optykę i działanie można rozbudowywać w aplikacji na iOS
 • Brak oprogramowania MacOS

Nowy towarzysz wszedł na arenę. Nazywa się: Anonina VPN, Cóż, to jest takie nowe VPNUsługa faktycznie nie, ponieważ firma działa od ponad dziesięciu lat. Pierwotnie założona w Szwecji, siedziba firmy znajduje się obecnie na Seszelach. Przede wszystkim Anonine chce zdobywać wysokie bezpieczeństwo podczas surfowania i pobierania, a także serwerów publicznych w Szwecji. Jeśli to działa i jeśli cały pakiet jest poprawny, test pokazuje.

Anonina VPN: Bezpieczny i elastyczny

Wybór serwerów w Anonine VPN Najważniejsze jest to, w porównaniu z najlepszymi usługami, ale można je rozbudowywać: w momencie testowania może być tylko serwer 57 z krajów 35 wybierania (od marca 2019). Niewiele krajów ma wiele hostów, w tym Stany Zjednoczone (9), Wielka Brytania (3), Niemcy (2) i inne. Liczba dostępnych protokołów sieciowych przemawia: Oprócz szybkiego i bezpiecznego OpenVPN/ Stunnel (UDP i TCP) IPSec IKEv2, L2TP / IPSec i PPTP są dostępne. Bezpieczeństwo jest również przekonujące: luki, takie jak wycieki IP, WebRTC, DNS i Windows, nie istniały, ponieważ adres IP zawsze pozostaje tajny. Każdy, kto często przesyła i pobiera pliki za pośrednictwem połączeń peer-to-peer (P2P) lub torrent, może być zadowolony, ponieważ Anonine VPN umożliwia udostępnianie plików. Bardzo dobrze: dane użytkownika nie są gromadzone. Małą wadą jest ograniczenie urządzenia do pięciu połączeń jednocześnie, co zwykle powinno wystarczyć.

Anonina VPN: Szybko w drodze

W Anonine VPN lepiej zapnij pasy, bo tutaj jest szybko - przynajmniej na krótkim i średnim dystansie. Chwalące słowa są dostępne dla pobliskich VPNSerwer: w przykładzie hosty w Niemczech (w dół: 70,7 MBit / s | w górę: 42,6 MBit / s), Wielka Brytania (w dół: 40,4 MBit / s | w górę: 45,8 MBit / s), Francja (w dół: 34,7 MBit / s | W górę: 26,9 MBit / s) i Szwecja (W dół: 34,6 MBit / s | W górę: 36,67 MBit / s) dodatnia, początkowa prędkość bez VPN został uwzględniony w pomiarze przy 120,6 Mbps Download i 49,74 MBit / s w przesyłanym pliku. Nawet przy sprawdzonym serwerze amerykańskim przepustowość wystarcza do strumieniowego przesyłania wideo w rozdzielczości 4K (np. Netflix). Z drugiej strony, hosty z Chin, Japonii, Brazylii i Australii, które stanowią mniej niż 5 procent pierwotnej szybkości transmisji danych, są bezużyteczne VPN osiągnięty, a nawet bez przesyłania strumieniowego w jakości Full HD bez opóźnień.

Porównanie Speedtest Anonina
W porównaniu z tempem bez VPN Serwery Anonine znacznie się klamrą, ale przy prędkościach pobliskich hostów można wiele zdziałać. (Ustalenie przez Speedtest.net)

Anonina VPN: Windows tak, Mac nie

Najpierw zła wiadomość: użytkownicy komputerów Mac muszą poradzić sobie z instrukcją VPN-Przekonaj. Ale na stronie jest co najmniej dobry przewodnik. Dobra wiadomość: Windows ma klienta stacjonarnego, nawet jeśli wygląda nieco spartańsko. Instalacja, konfiguracja i obsługa są przyzwoite. Podczas otwierania oprogramowania najpierw wyświetlane są wszystkie serwery Asterisk symbol Po prawej stronie możesz tworzyć ulubione na osobnej liście. Za pomocą zielonego klawisza wprowadzasz szybkie połączenie, zanim będziesz mieć możliwość wyboru żądanego serwera i preferowanego protokołu. Pod jeźdźcem Rejestr połączeń Ponadto działania można zrozumieć. W ustawieniach można znaleźć ogólne opcje (zachowanie podczas uruchamiania, język, port) - i przełącznik zabicia, który odcina Internet, gdy tylko nie ma VPNPołączenie istnieje więcej. Poza tym wygląda nieco skromnie pod względem funkcji, ale to wystarczy do zwykłego użytku.

Anonine-VPN-Windows
Lista ulubionych ułatwia długotrwałe użytkowanie: idealnie są tu tylko najszybsze i najważniejsze serwery.

Anonina VPN: Aplikacja na iOS - piękna jest inna

Au weia: aplikacja na urządzenia z iOS (iPhone'y i iPady) oferuje Anonine VPN chociaż. Tutaj jednak dzieje się tak pod względem optycznym i - związanym - operacyjnym. Po zalogowaniu aplikacja wita Cię interaktywną, powiększalną mapą świata wypełnioną wirtualnymi pinami i wskazaniem, że połączenie nie jest bezpieczne. Być z jednym VPNSerwer, możesz albo nacisnąć przycisk obok podpowiedzi (szybkie połączenie) lub jedną z czerwonych igieł, aby wybrać konkretny serwer. Po zakończeniu pojawi się potwierdzenie połączenia i zielona linia między faktyczną lokalizacją a pierwszą VPNLokalizacja na mapie. Ponadto lokalizacja w lewym górnym rogu pojawia się na liście rozwijanej, która pozwala kontrolować inne, znacznie wygodniejsze serwery.

Anonine-VPN-iOS-1
Po powiększeniu (dwoma palcami) mapa staje się nieco wyraźniejsza.

Prezentacja z kartą jest sama w sobie fajnym pomysłem i atrakcyjnym wizualnie, naprawdę przejrzystym i łatwym w użyciu, ale nie. Kolejnym cierniem w oku jest rozwijana lista: Po rozwinięciu pokazane są tutaj flagi poszczególnych krajów na lokalizacjach serwerów, ale podpis wystaje na zdjęcie - niezbyt ładny. Czy jest ich kilka? VPNSerwer w jednym kraju, wywrotka na fladze i pojawiają się opcje. Nawiasem mówiąc: przełącznik zabijania i inne funkcje mają Anonine VPN zapisane dla aplikacji mobilnych. Podsumowując, aplikacja na iOS ma funkcjonalną kolejność, a wygląd i nieco niewygodna obsługa są jednak rozszerzalne.

Anonine-VPN-iOS-2
Niestety czcionka w przeglądzie serwera jest trudna do rozpoznania. Reszta aplikacji nie przewiduje skoków z powietrza w Bedienungsfetischisten.

Anonina VPN: Android to więcej

W porównaniu z aplikacją na iOS aplikacja na urządzenia mobilne z Androidem od czasu najnowszej aktualizacji wygląda znacznie ładniej: w przeciwieństwie do wersji na iOS nie ma tutaj mapy, a jedynie prosta lista rozwijana i przyciski - o wiele bardziej wygodne i eleganckie. Dzięki prostemu Tipper on Connect bez wcześniejszego wyboru serwera łączysz się z indywidualnym optymalnym VPNSerwer. Nie można jednak ustalić, co to jest. Dlatego prawdopodobnie w przeglądzie zaleca się kierowanie na pobliskiego hosta. Ciekawe: w aplikacji na Androida użytkownicy mają dostęp do prawie dwa razy większej liczby serwerów niż w kliencie Windows lub aplikacji na iOS. Wada obu aplikacji mobilnych: protokołu sieciowego nie można zmienić, tutaj IPSec jest używany domyślnie.

Anonine-VPN-Android
Aktualizacja zapewnia jasność: nowa wersja aplikacji na Androida przesyła kartę na emeryturę, czyni sprawę bardziej zrozumiałą i znacznie upraszcza obsługę. Mamy nadzieję, że użytkownicy iOS będą wkrótce mogli również skorzystać z nowego projektu.

Anonina VPN: Odpływ przy dodatkowych funkcjach

Jak wspomniano wcześniej, Anonine czeka VPN ze stosunkowo niewielką liczbą dodatkowych funkcji. Krótki przegląd zawierający wskazówki i objaśnienia można znaleźć poniżej:

 • Przełącznik kill: Przerwij połączenie internetowe, gdy tylko VPNPołączenie nieoczekiwanie kończy się. Funkcja znajduje się w:
  • Windows: Ustawienia -> Kill Switch
 • Dane serwera: Zawiera informacje o stanie serwera, czasie pracy, czasie ładowania i opóźnieniu.
 • Warrant Canary: Tymczasem oferty Surfshark VPN regularnie aktualizowane oświadczenie kanarka Warrant. Zapewnia to większą przejrzystość dla użytkowników.
Anonine-VPNFunkcje Dane Serwera
Interesujące również dla graczy: o przycisku Ping Pozwala na opóźnienie każdego z nich VPNSerwer

Anonina VPN: Streaming z Netflix idzie!

Ulubiona seria lub świetny film nie są dostępne w Netflix Germany, ale w amerykańskiej wersji usługi przesyłania strumieniowego? Żaden problem: cztery dedykowane i wyznaczone amerykańskie serwery Netflix można znaleźć na Anonine VPN na. Przed połączeniem należy jednak zauważyć, że najpierw należy wybrać protokół sieciowy PPTP lub L2TP. z otwartymVPN Niestety zabawa nie działa, ponieważ pojawia się tylko znany komunikat o błędzie.

Anonine-VPN-Netflix
Netflix US z anoniną VPN patrz? To działa!

Anonina VPN: Wycenione w porządku

Tani jest Anonina VPN ze względu na wybór serwera i zakres funkcji nie jest wyceniony, usługa jest porównywana z konkurencją raczej w środku. W przypadku abonamentu miesięcznego będzie obowiązywać standardowe 6,99 Euro, przez trzy miesiące będzie jednorazowy 17,97 Euro (równowartość miesięcznego 5,99 Euro). Najtańszą opcją taryfową jest miesięczna subskrypcja 12 za 47,88 Euro (około 3,99 Euro miesięcznie).

Anonine-VPN-prices
Opcje taryfowe i ceny z Anoniny VPN w przeglądzie.

Mój wniosek do Anoniny VPN

Podsumowując, Anonine tak VPN dobre wrażenie, ale przy najlepszych usługach dostawca nie może nadążyć. Do wyboru serwera łatwość użycia i dodatkowe funkcje nie są wystarczające, ceny są tylko średnio niskie. Naprawdę dobre jednak pokazują osiągnięte pasma z pobliskimi VPNSerwery i wysokie bezpieczeństwo.


Utworzono:04 / 18 / 2019

Schreibe einen Kommentar