BezpieczniejVPN - Prosty, anonimowy i bezpieczny.

BezpieczniejVPN

2.5 USD
9

Geschwindigkeit

9.5 / 10

prywatność

9.0 / 10

Ausstattung

8.8 / 10

Obsługa klienta

8.8 / 10

cena

9.1 / 10

korzyści

 • Izraelski dostawca o wyjątkowej łatwości użytkowania
 • Oprogramowanie / aplikacje, a także rozszerzenie Chrome są łatwe i bezpieczne w użyciu
 • Brak magazynu plików dziennika
 • Szybkie połączenia i bezpieczne protokoły
 • 24h bezpłatny nieograniczony okres próbny!

ujemny

 • Dostępne tylko w języku angielskim

VPNTester_Checkliste

BezpieczniejVPN test

BezpieczniejVPN jest usługą izraelskiego dostawcy Safer Social Ltd z siedzibą w Tel Awiwie. Dostawca zrozumiał wymagane oprogramowanie dostępowe dla swojego VPN- Usługa jest tak łatwa, jak to możliwe, a także oferuje uproszczoną wersję jako rozszerzenie przeglądarki Google Chrome. Nawet niedoświadczeni początkujący są dobrze chronieni jednym w ciągu kilku minut VPN-Lokalizacja połączona. Jest to miła zaleta, ponieważ techniczne sztuczki nie są tak łatwym zadaniem dla każdego użytkownika.

Nasz wniosek o sejfieVPN przegląd

Mamy bezpieczniejszeVPN kochany również ze względu na prostotę. Usługa oferuje wiele, że użytkownicy szukają głównej VPN-Usługi i pozostały jasne i zrozumiałe. Oczywiście jest to również ogromna zaleta, jeśli można oglądać telewizję bezpośrednio i bez niej VPNZ oprogramowania można łatwo korzystać za pomocą rozszerzenia przeglądarki Google Chrome. Należy wspomnieć, że nie jesteś chroniony podczas korzystania z innych aplikacji (torrent, programy pocztowe itp.). Polecamy BezpieczniejVPN wszyscy z małym doświadczeniem VPN Usługi preferowały lub po prostu prostą tanią usługę.

BezpieczniejVPN wypróbuj za darmo!

dane firmy

BezpieczniejszyVPN Sieć obejmuje obecnie ponad 400 aktywnych serwerów w 34 różnych krajach. Wybór serwera jest konieczny, ponieważ z usługi korzysta już ponad 500.000 XNUMX użytkowników. Serwery są stale rozbudowywane, aby naprawdę zaoferować każdemu użytkownikowi pełną przepustowość. Sam użytkownik musi tylko wybrać kraj, reszta jest wykonywana w tle, który automatycznie wybiera najszybszy dostępny serwer. Wszystkie serwery obsługują VPN Protokoły PPTP, otwarteVPN i L2TP / IPsec i dlatego są odpowiednio wyposażone dla wszystkich urządzeń.

CENA-power
CENA-power

Ceny i taryfy od prywatnychVPN

BezpieczniejszyVPN Istnieją taryfy z terminem miesięcznym, 6-miesięcznym lub również na 12 miesięcy.

 • Nieograniczona przepustowość / prędkość
 • Korzystanie z oprogramowania i aplikacji
 • 24h obsługa klienta na czacie na żywo lub nawet przez e-mail
 • W dowolnym momencie zmiana serwera
 • Dostęp i korzystanie z ponad 90 serwerów w 39 różnych krajach na całym świecie
 • Wysokie szyfrowanie do 256-bitów
 • Brak miejsca na plik dziennika / aktywność w dowolnym momencie
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • bez ukrytych kosztów
 • Zawsze z góry opłacone, tzn. Wszystkie taryfy są opłacane z góry bez umowy.

Aplikacje i protokoły

Jedna z największych zalet BezpieczniejszegoVPN są bardzo jasne VPN-Dostęp do aplikacji i oprogramowania. Są one dostępne dla systemów Windows, Mac OSX, Android, Apple iOS, a także jako rozszerzenie przeglądarki Google Chrome. Zasadniczo wszystkie są bardzo podobne i nie mylą użytkownika ze zbyt wieloma opcjami ustawień. Wystarczy zalogować się przy użyciu jego danych użytkownika (adres e-mail + hasło) i wybrać serwer (kraj) po naciśnięciu przycisku „POŁĄCZ”, a reszta zostanie wykonana samodzielnie i po kilku sekundach jesteś już połączony. Istnieją również opcje ustawień, dzięki czemu możesz przełączać się między różnymi VPNProtokoły lub niektóre ustawienia zabezpieczeń. Ale nie jest to konieczne, ponieważ wszystko jest już skonfigurowane.

BezpieczniejVPN Oprogramowanie
BezpieczniejVPN Oprogramowanie

Speedtest

Ponieważ w BezpieczniejVPN Zawsze znajdowaliśmy możliwość połączenia z najszybszym połączeniem, nie mogliśmy znaleźć żadnej utraty prędkości w naszym teście. Zawsze mieliśmy świetne wyniki, które pozwalają łatwo przesyłać strumieniowo. Wszystko bez zakłóceń. Nawet przez dłuższy okres.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 17.02.2020

Bezpieczeństwo i anonimowość

BezpieczniejVPN opiera się na ścisłej polityce BEZ LOGOWANIA, tj. całkowicie nie rejestruje ani nie przechowuje działań użytkownika. W żadnym momencie. Oznacza to, że użytkownicy mogą być pewni, że wszystkie działania mogą odbywać się całkowicie anonimowo, a także bez rządowych środków nadzoru. Transmisja danych oparta jest na znanym VPNProtokoły otwarteVPN, L2TP / IPse i PPTP. Oczywiście polecam tylko OpenVPN Standardowy w użyciu, ponieważ jest to uważane za szczególnie bezpieczne.

BezpieczniejVPN do transmisji TV i wideo

Transmisje telewizyjne i wideo z zagranicy są ważnymi przyczynami dla wielu użytkowników SaferVPN. Serwery i sieć zostały odpowiednio zoptymalizowane i zawsze gwarantują dobrą prędkość transmisji. Wielu użytkowników, którzy koncentrują się na transmisji TV / wideo, korzysta tylko z praktycznego rozszerzenia przeglądarki Google Chrome. W związku z tym nie jest konieczne dodatkowe instalowanie oprogramowania na urządzeniu i nadal można wybrać żądaną lokalizację do bezpośredniego połączenia za pośrednictwem przeglądarki.

Download I Torrent

Dostawca jest również bardzo popularny do celów torrentowych. Jest to całkowicie dozwolone i możliwe. Możesz także unikać ostrzeżeń, a wszystko to bez utraty prędkości! Szczególnie polecamy serwery w Rosji, Holandii, Szwajcarii i Szwecji, ponieważ są one wyjątkowo szybkie.

Użyj na routerze

To VPN podłączenie do routera to doskonałe rozwiązanie, w jaki sposób łatwo chronić wszystkie urządzenia. BezpieczneVPN w tym przypadku obsługuje wszystkie wymagane protokoły i może być łatwo używany z routerem ASUS.

Instrukcje w języku niemieckim:

online Gaming

Z bezpieczniejszymVPN możesz być chroniony podczas grania w gry online. Istnieje ochrona DDoS, ale nie ma dedykowanego oprogramowania dla konsol do gier. Nadal możesz VPN używać do tych celów i być chronionym. A VPN z aplikacjami na Xbox i Playstation VyprVPN.

VPN podróżować

Bezpieczniejsze oferty szczególnie dla podróżnychVPN jego wspaniałe cechy omijania blokad geograficznych. Z tym VPN podczas podróży możesz nadal korzystać z prawie wszystkich zwykłych platform wideo. Niemniej jednak nie ma żadnych funkcji, takich jak Shadowsocks, dzięki którym można uzyskać dodatkową ochronę nawet w sieciach publicznych.

Obsługa klienta

Obsługa klienta od Bezpieczniej VPN jest po prostu idealny. Jest czat na żywo i bardzo szybko otrzymujesz odpowiedź na swoje pytania i problemy. Możesz również skontaktować się z serwisem przez e-mail lub po prostu wyszukać rozwiązania na stronie FAQ. Po VPN jest naprawdę proste, zwykle nie ma pytań o użytkowanie.

cechy

BezpieczniejVPN nie jest wielką funkcją bogatą w funkcje VPN- Serwis, który sprawia, że ​​jest tak wyjątkowy! Jest prosty, stworzony dla każdego użytkownika, bezpieczny i nie powoduje zamieszania VPN- początkujący.

Często zadawane pytania

Jest bezpiecznyVPN w ogóle bezpieczny?

Tak Istnieją wszystkie niezbędne funkcje bezpieczeństwa, których potrzebujesz, aby móc bezpiecznie przesyłać strumieniowo i nie otrzymywać ostrzeżeń.

Skąd to się bierze VPN?

Lokalizacja firmy VPN- Usługa jest w Izraelu. Krajowe przepisy mają pozytywny wpływ na bezpieczeństwo klientów.


Utworzono: 07 / 04 / 2016

1 pomyślał „BezpieczniejVPN - Prosty, anonimowy i bezpieczny. ”

Schreibe einen Kommentar