BezpieczniejVPN - Prosty, anonimowy i bezpieczny.

Zostaw recenzję

BezpieczniejVPN

2.5 USD
9

Geschwindigkeit

9.5 / 10

prywatność

9.0 / 10

Ausstattung

8.8 / 10

Obsługa klienta

8.8 / 10

cena

9.1 / 10

korzyści

 • Izraelski dostawca o wyjątkowej łatwości użytkowania
 • Oprogramowanie / aplikacje, a także rozszerzenie Chrome są łatwe i bezpieczne w użyciu
 • Brak magazynu plików dziennika
 • Szybkie połączenia i bezpieczne protokoły
 • 24h bezpłatny nieograniczony okres próbny!

ujemny

 • Dostępne tylko w języku angielskim

VPNTester_Checkliste

BezpieczniejVPN jest usługą izraelskiego dostawcy Safer Social Ltd z siedzibą w Tel Awiwie. Dostawca zrozumiał wymagane oprogramowanie dostępowe dla swojego VPN- Usługa jest tak łatwa, jak to możliwe, a także oferuje uproszczoną wersję, również bezpośrednio jako rozszerzenie przeglądarki Google Chrome. Więc nawet początkujący są dobrze chronieni w ciągu kilku minut dzięki VPNLokalizacja połączona. Jest to przyjemna zaleta, ponieważ techniczne sztuczki nie stanowią tak łatwego zadania dla każdego użytkownika.
[Toc]

badanie

Oferta specjalna, dostępna tylko przez krótki czas!

Nie znaleziono kuponów.

BezpieczniejVPN Oprogramowanie

Jeden z dużych atutów BezpieczniejVPN są bardzo jasne VPNUzyskaj dostęp do aplikacji i oprogramowania. Są one dostępne dla systemów Windows, Mac OSX, Android, Apple iOS, a także jako rozszerzenie przeglądarki Google Chrome. Zasadniczo wszystkie są bardzo podobne i nie mylą użytkownika ze zbyt wieloma ustawieniami. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się przy użyciu danych użytkownika (adres e-mail + hasło) i wybrać serwer (kraj), po naciśnięciu „CONNECT” reszta zrobi się sama iw ciągu kilku sekund będziesz już połączony. Istnieją również opcje ustawień, dzięki czemu możesz wybierać między różnymi VPNProtokoły lub niektóre ustawienia zabezpieczeń. Ale nie jest to konieczne, ponieważ wszystko jest już skonfigurowane.

BezpieczniejVPN Oprogramowanie
BezpieczniejVPN Oprogramowanie

BezpieczniejVPN serwer

BezpieczniejszyVPN Sieć obejmuje teraz więcej niż aktywne serwery 400 w różnych krajach 30. Wybór serwera jest konieczny, ponieważ więcej niż użytkownicy 500.000 już korzystają z usługi. Serwery są stale rozbudowywane, aby naprawdę zaoferować każdemu użytkownikowi pełną przepustowość. Sam użytkownik musi jednak zdecydować tylko o jednym kraju, resztę robi technologia w tle, która automatycznie wybiera najszybszy dostępny serwer. Wszystkie serwery obsługują VPN Protokoły PPTP, otwarteVPN i L2TP / IPsec, dzięki czemu jest odpowiedni dla wszystkich urządzeń.

BezpieczniejVPN do transmisji TV i wideo

Transmisje telewizyjne i wideo z zagranicy są ważnymi przyczynami dla wielu użytkowników SaferVPN, Serwery i sieć zostały odpowiednio zoptymalizowane i zawsze gwarantują dobrą prędkość transmisji. Wielu użytkowników, którzy koncentrują się na transmisji TV / wideo, korzysta tylko z przydatnego rozszerzenia przeglądarki Google Chrome. Dlatego nie jest konieczne instalowanie oprogramowania oprócz urządzenia i nadal można wybrać żądaną lokalizację, aby połączyć się bezpośrednio przez przeglądarkę.

BezpieczniejVPN Bezpieczeństwo i anonimowość

BezpieczniejVPN opiera się na ścisłej polityce BEZ LOGOWANIA, więc całkowicie rezygnuje z rejestrowania lub przechowywania aktywności użytkownika. W żadnym momencie. Pozwala to użytkownikom mieć pewność, że wszystkie działania mogą odbywać się całkowicie anonimowo, a także przeszłe państwowe środki nadzoru. Transmisja danych oparta jest na znanym VPNProtokoły otwarteVPN, L2TP / IPse i PPTP. Oczywiście zawsze polecam tylko OpenVPN Standardowy w użyciu, ponieważ jest to uważane za szczególnie bezpieczne.

CENA-power
CENA-power

BezpieczniejVPN Stawki i ceny

BezpieczniejszyVPN Taryfy są dostępne dla okresu miesięcznego, miesięcy 6, a nawet miesięcy 12.

 • Nieograniczona przepustowość / prędkość
 • Korzystanie z oprogramowania i aplikacji
 • 24h obsługa klienta na czacie na żywo lub nawet przez e-mail
 • W dowolnym momencie zmiana serwera
 • Dostęp i korzystanie z serwera 90 + w różnych krajach 39 na całym świecie
 • Wysokie szyfrowanie do 256-bit
 • Zrzeczenie się przechowywania pliku dziennika / aktywności w dowolnym momencie
 • 30 dni gwarancja zwrotu pieniędzy
 • bez ukrytych kosztów
 • Zawsze z góry opłacone, więc wszystkie taryfy są realizowane z góry bez umowy.

BezpieczniejVPN, aktualne ceny

[Kolumny]
[szerokość kolumny = „jedna trzecia”]
1 miesięcy
€ 6.77
bez wiązania! [/ column]
[szerokość kolumny = „jedna trzecia”]
6 miesięcy
€ 31.55
(€ 5.26 / mc) [/ kolumny]
[szerokość kolumny = „jedna trzecia”]
12 miesięcy
€ 54.14
(€ 4.51 / mc) [/ kolumny]
[/ Kolumny]

Uwaga oferta specjalna:

Nie znaleziono kuponów.

,de VPN Oceniony przez testera.Mój wniosek na temat bezpieczniejszegoVPN

Mam bezpieczniejszeVPN również miły ze względu na prostotę. Usługa oferuje wiele, co sprawia, że ​​użytkownicy szukają głowy VPNŻyczę i pozostał jasny i zrozumiały. Oczywiście jest to również wielką zaletą, jeśli oglądasz telewizję bezpośrednio i bez niej VPNOprogramowanie poprzez rozszerzenie przeglądarki Google Chrome. Ta nie jest chroniona, ale jeśli używasz innych aplikacji (torrent, programy e-mail itp.), Ale powinieneś o tym wspomnieć. Polecam BezpieczniejVPN wszyscy z małym doświadczeniem VPN Usługi preferowały lub po prostu prostą tanią usługę.


Utworzono:07 / 04 / 2016

1 pomyślał „BezpieczniejVPN - Prosty, anonimowy i bezpieczny ”.

Schreibe einen Kommentar