SpyOFF »Doświadczenie, ocena i alternatywy

SpyOFF VPN

6.99 EUR
6

Geschwindigkeit

6.0 / 10

prywatność

4.5 / 10

Ausstattung

4.4 / 10

Obsługa klienta

5.5 / 10

cena

9.5 / 10

korzyści

 • Bardzo łatwy w użyciu
 • Strona internetowa i działania w języku niemieckim
 • Absolutnie wzorowa strefa klienta z przejrzystością dla wszystkich danych kontraktowych

ujemny

 • Brak ochrony przed WebRTC, wycieki DNS
 • Dane bankowe są przechowywane przez operatora!
 • Brak aplikacji dla systemu iOS, wykluczono również działanie routera

SpyOFF VPN jest silnie reklamowany w niemieckich mediach internetowych pod hasłem „Anonimowy w Internecie” i „Darmowy test”, co jest wystarczającym powodem, aby przyjrzeć się bliżej tej usłudze. W naszym raporcie z testów znaleźliśmy zalety i wady dostawcy. Jednak chociaż operacja jest dość przyjazna dla użytkownika, SpyOFF nie jest jednakowo odpowiedni dla wszystkich aplikacji.

opis

VPNTester_Checkliste Oferty SpyOFF VPN Dostęp do serwerów w 29 różnych krajach, a także szyfruje połączenia za pomocą PPTP, L2TP, a także OpenVPN Standard Jednak operator nie stosuje żadnych innych środków ochronnych w celu ochrony przed atakami ukierunkowanymi, takimi jak Wyciek WebRTC, ale nie należy tego przeceniać, ponieważ można to również zabezpieczyć za pomocą wtyczek do przeglądarek. Ponadto SpyOFF ma do zaoferowania aplikacje / aplikacje dla systemów Windows, Android i Mac OS, które wydają się wystarczające dla większości użytkowników. Dużą zaletą usługi jest to, że wszystko odbywa się w języku niemieckim i jest bardzo, bardzo łatwe w użyciu. Nawet niedoświadczeni użytkownicy nie będą mieli z tym żadnych problemów.

Jeśli chodzi o metody płatności, SpyOFF oferuje metody płatności za pomocą kart kredytowych, poleceń zapłaty i PayPal. Obciążany jest automatycznie, ale proces ten jest transparentnie wyświetlany w strefie klienta i można zakończyć usługę bezpośrednio w strefie klienta.

SpyOFF VPN Detale

Wideo internetowe SpyOFF VPN

SpyOFF »Doświadczenie, ocena i alternatywy 12

Geschwindigkeit

Serwery, które byłem w stanie przetestować, zawsze były na początku pod względem szybkości, ale po 3-4 godzinach stały się wolniejsze. Wygląda na to, że adresy IP są albo za mało, albo serwery są po prostu używane przez niektórych współdzielących pliki. Dlatego należy oczekiwać, że od czasu do czasu używany serwer musi być zmieniany ręcznie.

Uwaga: Jest tak, że prawdziwy adres IP jest również używany w krótkim czasie z powodu rozłączenia. Dlatego zaleca się zmianę wszystkich programów przed zmianą połączenia (Torrent, Downloads, przeglądarka) i zacznij od nowa dopiero po udanej zmianie serwera.

Anonimowość i prywatność

Musisz zrozumieć, że SpyOFF VPN wykorzystywane są poszczególne wynajmowane serwery, które, jak w każdym przypadku, zapewniają dobrą ochronę przed ogólnym nadzorem. Ale ważne jest również, aby dokonać odpowiednich ustawień w przeglądarce, aby móc zachować swoją tożsamość w każdym przypadku, to zabiera usługę SpyOFF VPN nie kończy się na końcu. Jeśli chodzi o użycie do „przesyłania strumieniowego” lub „udostępniania plików”, dostawca jest absolutnie pewien. W tym przypadku temat „plików dziennika”, który jest dla mnie często męczący, może być również brany za pewnik, ale nie jest to niekorzystne dla wymienionych celów. Możesz mieć pewność, że twoja tożsamość jest wystarczająco chroniona.

Ważna informacja lub możliwe problemy:

 • SpyOFF VPN nie oferuje własnego serwera DNS do użytku, może to być wadą. Dlatego najlepiej ręcznie ustawić wybór DNS na własnym urządzeniu. (Dostawca DNS)
 • SpyOFF przechowuje dane bankowe użytkownika i automatycznie obciąża. Musisz o tym wiedzieć i nie wszystkim będzie wygodnie mieć przy sobie szczegóły płatności VPNUsługa pozostaje przechowywana.
 • Co do ochrony Przeciek WebRTC obawy, SpyOFF nie jest w stanie temu zapobiec, istnieją odpowiednie wtyczki do przeglądarek, których można użyć w tym celu.
 • KillSwitch NIE JEST AKTYWNY podczas zmiany serwerów! Jest tak, że prawdziwy adres IP jest również używany w krótkim czasie z powodu rozłączenia. Dlatego zaleca się zmianę wszystkich programów przed zmianą połączenia (Torrent, Downloads, przeglądarka) i zacznij od nowa dopiero po udanej zmianie serwera.

Instalacja i zastosowanie

ceny

CENA-power
CENA-power

Nowa i prostsza wycena stała się znacznie bardziej przejrzysta. Jest teraz tylko jedna taryfa, która oferuje korzystanie ze wszystkich serwerów i aplikacji bez ograniczeń ilościowych i prędkościowych. Możesz płacić i anulować co miesiąc lub co rok.

 • 1 miesiąc 9.99 € (można anulować co miesiąc)
 • 12 miesięcy 83.88 € (co roku może być anulowane)

Zawierają:

 • Dostęp do wszystkich serwerów w 29 krajach
 • Nieograniczony dostęp
 • Brak ograniczeń prędkości
 • Używaj na maksymalnie 3 urządzeniach jednocześnie

Wyczyść strefę klienta

Strefa klienta powinna dostarczyć najważniejsze informacje do użycia, a obszar kontraktu za pomocą zaledwie kilku kliknięć. To właśnie robi obszar klienta SpyOFF VPN, który określiłbym jako „wzorowy”. Nie tylko możesz szybko znaleźć wszystkie informacje, ale masz również obszar danych umowy o wysokiej przejrzystości i jasności, w którym jesteś stale informowany o płatnościach, debetach i zakończeniu umowy.

Model SpyOFF VPN klient
Model SpyOFF VPN klient

Kto chce anulować usługę. to tylko kilka kliknięć od potrzebnych informacji. Tak powinno być!

Przegląd danych kontraktów SpyOFF
Przegląd danych kontraktów SpyOFF

Moje streszczenie

,de VPN Oceniony przez testera. W przeszłości SpyOFF brakowało przejrzystości, ale teraz jest absolutnie na dobrej drodze. Usługa jest zdecydowanie zalecana dla niedoświadczonych użytkowników, a ci, którzy nie mają karty kredytowej, mogą być obciążani bezpośrednio z konta bankowego. Strefa klienta stała się teraz naprawdę prostym i przejrzystym portalem, w którym masz natychmiastowy przegląd wszystkich potrzebnych informacji. SpyOFF nadaje się do udostępniania plików i przesyłania strumieniowego i jest łatwy w użyciu. Korzystanie jest ograniczone do urządzeń z systemem Windows, Mac OS i Android!

Alternatywy dla SpyOFF w bezpośrednim porównaniu:


Utworzono: 02 / 06 / 2016

4 przemyślenia na temat „SpyOFF» doświadczenie, ocena i alternatywy ”

Schreibe einen Kommentar