SpyOFF »doświadczenie, ocena i alternatywy

Zostaw recenzję

SpyOFF VPN

6.99 EUR
6

Geschwindigkeit

6.0 / 10

prywatność

4.5 / 10

Ausstattung

4.4 / 10

Obsługa klienta

5.5 / 10

cena

9.5 / 10

korzyści

 • Bardzo łatwy w użyciu
 • Strona internetowa i działania w języku niemieckim
 • Absolutnie wzorowa strefa klienta z przejrzystością dla wszystkich danych kontraktowych

ujemny

 • Brak ochrony przed WebRTC, wycieki DNS
 • Dane bankowe są przechowywane przez operatora!
 • Brak aplikacji dla systemu iOS, wykluczono również działanie routera

SpyOFF VPN jest w niemieckich mediach internetowych z mocno reklamowanym „Anonimowy w Internecie” i „darmowym teście”, co jest wystarczającym powodem, by wziąć tę usługę pod mikroskop. W naszej recenzji znaleźliśmy zalety i wady dostawcy. Chociaż operacja jest przyjazna dla użytkownika, SpyOFF nie jest równie dobrze dostosowany do wszystkich aplikacji.

opis

VPNTester_Checkliste Oferty SpyOFF VPN Dostęp do serwerów w różnych krajach 29, a także szyfrowanie połączeń za pomocą PPTP, L2TP i OpenVPN Standardowy. Jednak operator nie podejmuje żadnych środków ochronnych przed ukierunkowanymi atakami, takimi jak Wyciek WebRTC, ale nie należy tego przeceniać, ponieważ może to być również zabezpieczone przez wtyczki przeglądarki. Ponadto SpyOFF ma do zaoferowania aplikacje / aplikacje dla systemów Windows, Android i Mac OS, które będą wystarczające dla większości użytkowników. Dużą zaletą usługi jest to, że wszystko jest wykonywane w języku niemieckim i bardzo łatwe w obsłudze. Nawet mniej doświadczeni użytkownicy nie będą mieli z tym żadnych problemów.

Jeśli chodzi o metody płatności, SpyOFF oferuje metody płatności za pomocą kart kredytowych, polecenia zapłaty, a także PayPal. Zostanie odliczony automatycznie, ale proces ten jest przezroczysty, reprezentowany w obszarze klienta i można zatrzymać usługę bezpośrednio w obszarze klienta.

SpyOFF VPN Detale

Wideo internetowe SpyOFF VPN

Geschwindigkeit

Serwery, które mogłem przetestować, zawsze działały poprawnie na początku, ale po 3-4h zawsze zwalniało. Wygląda na to, że adresy IP są albo zbyt mało, albo serwery są po prostu używane przez niektórych współdzielących pliki. Musisz więc oczekiwać, że będziesz musiał od czasu do czasu zmieniać serwer używany ręcznie.

Uwaga: Jest tak, że prawdziwy adres IP jest również używany w krótkim czasie z powodu rozłączenia. Dlatego zaleca się zmianę wszystkich programów przed zmianą połączenia (Torrent, Downloads, przeglądarka) i do ponownego uruchomienia dopiero po pomyślnej zmianie serwera.

Anonimowość i prywatność

Musisz zrozumieć, że SpyOFF VPN wykorzystywane są pojedyncze serwery dzierżawione, które jak zwykle zapewniają dobrą ochronę przed ogólnym nadzorem. Ale ważne jest również, aby dokonać odpowiednich ustawień w przeglądarce, aby zachować jej tożsamość w każdym przypadku, to jedna z usług SpyOFF VPN nie na końcu. Ale jeśli chodzi o użycie do „przesyłania strumieniowego” lub „udostępniania plików”, jesteś bezpieczny z dostawcą. Często denerwujący temat „plików dziennika” można przyjąć tak, jak podano w tym przypadku, ale nie jest to niekorzystne dla podanych zastosowań. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dobrze znasz swoją tożsamość.

Ważne uwagi lub możliwe problemy:

 • SpyOFF VPN nie oferuje własnego serwera DNS do użytku, może to być wadą. Dlatego konieczne jest ręczne określenie wyboru DNS na własnym urządzeniu. (Dostawca DNS)
 • SpyOFF przechowuje dane bankowe użytkowników i księguje je niezależnie. Musisz o tym wiedzieć i nie wszystkim będzie wygodnie mieć przy sobie szczegóły płatności VPNUsługa pozostaje przechowywana.
 • Co do ochrony Przeciek WebRTC SpyOFF nie jest w stanie temu zapobiec, ale istnieją odpowiednie wtyczki do przeglądarki, których można do tego użyć.
 • KillSwitch NIE JEST AKTYWNY podczas zmiany serwerów! Jest tak, że prawdziwy adres IP jest również używany w krótkim czasie z powodu rozłączenia. Dlatego zaleca się zmianę wszystkich programów przed zmianą połączenia (Torrent, Downloads, przeglądarka) i do ponownego uruchomienia dopiero po pomyślnej zmianie serwera.

Instalacja i zastosowanie

ceny

CENA-power
CENA-power

Nowa i łatwiejsza wycena stała się znacznie bardziej przejrzysta. Jest teraz tylko jedna taryfa, która oferuje korzystanie ze wszystkich serwerów i aplikacji bez ograniczeń ilościowych i prędkości. Możesz płacić i anulować co miesiąc lub co rok.

 • 1 miesiąc € 9.99 (anulowany co miesiąc)
 • 12 miesięcy 83.88 € (anulowane co roku)

Zawierają:

 • Dostęp do wszystkich serwerów w krajach 29
 • Nieograniczony dostęp
 • Brak ograniczeń prędkości
 • Używaj jednocześnie maksymalnie na urządzeniach 3

Wyczyść strefę klienta

Strefa klienta powinna oferować najważniejsze informacje do użycia, a także obszar kontraktu za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Właśnie to robi obszar klienta SpyOFF VPNktóry określiłbym jako „wzorowy”. Nie tylko możesz szybko znaleźć wszystkie informacje, ale masz także obszar danych umowy o wysokiej przejrzystości i jasności, w którym stale otrzymujesz informacje o płatnościach, debetach, a także o zakończeniu umowy.

Model SpyOFF VPN klient
Model SpyOFF VPN klient

Kto chce anulować usługę. to tylko kilka kliknięć wymaganych informacji. Tak powinno być!

Dane kontraktów SpyOFF w skrócie
Dane kontraktów SpyOFF w skrócie

Moje streszczenie

,de VPN Oceniony przez testera. SpyOFF w przeszłości brakowało pewnej przejrzystości, ale teraz jest na dobrej drodze. Usługa jest zalecana dla niedoświadczonych użytkowników, a jeśli nie masz karty kredytowej, możesz odliczyć ją bezpośrednio z konta bankowego. Strefa klienta stała się teraz naprawdę prostym i przejrzystym portalem, w którym masz przegląd wszystkich potrzebnych informacji od razu. SpyOFF nadaje się do udostępniania plików i przesyłania strumieniowego i jest łatwy w użyciu. Jego użycie jest ograniczone do urządzeń z systemem Windows, Mac OS i Android!

Alternatywy dla SpyOFF w bezpośrednim porównaniu:


Utworzono:02 / 06 / 2016

4 przemyślenia na temat doświadczenia, oceny i alternatyw „SpyOFF”

Schreibe einen Kommentar