Raport z testów 2020: Surfshark VPN - ponownie nowe innowacyjne funkcje

Surfshark VPN

2.12 USD
9.4

Geschwindigkeit

9.0 / 10

prywatność

9.3 / 10

Ausstattung

9.3 / 10

Obsługa klienta

9.3 / 10

Cena

9.9 / 10

korzyści

 • Innvovativster VPN roku 2019, z wieloma dodatkowymi funkcjami i bardzo łatwą obsługą
 • Niemieckojęzyczne aplikacje i obsługa klienta na czacie na żywo.
 • Protokół Shadowsocks został wdrożony i zapewnia stabilne połączenia w restrykcyjnych sieciach (Chiny, hotele, kraje arabskie)
 • VPNKaskady zapewniają większe bezpieczeństwo przed inwigilacją.
 • Dostępne CleanWeb (filtr reklamowy) i HackLock (przegląd bezpieczeństwa).

ujemny

 • Amazon Prime Video i DAZN nie są dostępne na niemieckich serwerach.

Surfshark VPN - Jesteś pewien?

Dwa lata bezpiecznego surfowania po Internecie za mniej niż 60 Euro? Ta oferta jest obecnie dostępna na stronie VPN-Anbieter Surfshark VPN wymagany. I nie tylko to: od momentu założenia firmy w 2019 roku wprowadzono wiele innowacji. Dotyczą one wszystkich obszarów, od dostępnych serwerów, poprzez szybkość, bezpieczeństwo i anonimowość, po działanie i dodatkowe funkcje. Ale teraz pojawia się pytanie, czy praca była tego warta i czy widać rzeczywistą poprawę. Jeśli Surfshark VPN poważny towarzysz w Internecie VPNRynek jest, test pokazuje.

Nazwa produktuSurfshark VPN
Polecane aplikacjeUnikaj ostrzeżeńAmazon VideoAnonimowa komunikacjaFirewall i ochronaWysoka anonimowośćNetflixUżyj w ChinachBezpieczna transmisja danychBlokowanie obejściaStreaming (prawa autorskie)Udostępnianie / torrentVPN-Router

Nasz wniosek też Surfshark VPN

W sumie mocy Surfshark VPN okrągłe wrażenie: aplikacje należą obecnie do najprostszych, najbardziej kompleksowych i najlepszych ze wszystkich VPNRynek I że te atrybuty wydają się sprzeczne, ale Surfshark nadal można je łączyć w jednej usłudze.

Ludzie z Surfshark oczywiście trzymaj rękę na pulsie klientów i ciesz się niedrogą, ale obiecującą usługą, która wydaje się idealna dla wielu. Nadal jesteśmy zachwyceni i polecamy Surfshark chętnie kontynuuję.

Surfshark VPN w teście: masa zamiast klasy?

Kiedy oferta serwerów stała się Surfshark VPN Najwyraźniej koncentruje się na włączeniu jak największej liczby krajów do portfela: ponad 1.700 obecnie aktywnych serwerów jest rozmieszczonych w 63 krajach (stan na wrzesień 2020 r.). Jeśli chcesz uruchomić połączenie internetowe przez USA, dostępnych jest ponad 500 serwerów na ponad 20 różnych hostach.

Ma protokoły sieciowe Surfshark początkowo obok standardowego otwartegoVPN (TCP i UDP) oferowany jest tylko szybki IPSec (IKEv2). Ale tutaj został odpowiednio rozbudowany, np. O Shadowsocks, SOCKS5 itp. W teście okazuje się Surfshark VPN również jako usługa wyjątkowo bezpieczna: wszystkie luki (IP, WebRTC, DNS, logowanie do systemu Windows) są zamknięte. Usługa wyraźnie umożliwia udostępnianie plików za pośrednictwem sieci P2P lub torrent, dane dotyczące użytkowania nie są gromadzone w plikach dziennika. Cieszy również to, że nie ma ograniczeń co do urządzeń, z których można korzystać w tym samym czasie. W ten sposób możesz Surfshark Łatwo udostępniaj rodzinie i znajomym.

lokalizacja operacyjnyBV.IslandsIzrael
lokalizacja rozliczeniowyCypr
Lokalne przepisy wpływają na ochronę klienta
Operacja i fakturowanie osobno
lokalizacje serwerów63
Brak plików dziennika
Własny serwer DNS
Serwer wirtualny
Serwer dedykowany
Serwer dyskowy RAM
Właściciel sprzętu
Właściciel adresów IP

Surfshark VPN Ceny i taryfy

Surfshark VPN oferuje trzy różne taryfy: miesięczna subskrypcja kosztuje 12,95 USD, 12-miesięczna subskrypcja kosztuje 59,76 euro (równowartość 4,99 euro / miesiąc) - przy czym dodatkowe 12 miesięcy jest obecnie dostępnych bezpłatnie! 6 miesięcy kosztowało łącznie 38,94 USD, czyli 6,49 USD. Płatność działa za pomocą karty kredytowej, przelewu natychmiastowego, Amazon Pay, kryptowalut, takich jak Bitcoin i innych opcji płatności.

Koszty / taryfy
Bezpłatne korzystanie
Taryfa (1 miesiąc)12.95 USD
Taryfa (6 miesięcy)38.94 USD (miesięcznie 6.49 USD)
Taryfa (24 miesięcy)50.95 USD (miesięcznie 2.12 USD)
Liczba jednoczesnych połączeń na kontonieograniczony
Opcje testoweGwarancja zwrotu pieniędzy
Nieograniczone urządzenia i połączenia z jednym Surfshark Konto
Nieograniczone urządzenia i połączenia z jednym Surfshark Konto

Z Surfshark możesz dużo zaoszczędzić robiąc zakupy online!

Zmiana adresu IP sprawia, że ​​wydaje się, że znajdujesz się w innym kraju. Bardzo dobrym tego przykładem jest subskrypcja YouTube „YouTube Premium”. To jest sprzedawane w Europie za 11,99 € miesięcznie. Dokładnie identyczny abonament kosztuje w Rosji tylko 2,40 €. I oczywiście nadal korzystasz z tej subskrypcji z niemieckim i nie masz żadnych ograniczeń. Jedyną różnicą jest to, gdzie zamawiasz tę subskrypcję. To pomaga Surfshark oszczędzając dzięki możliwości wyboru dogodnej lokalizacji:

Przykład: Zapisz za pomocą Surfshark VPN (Wideo):

Raport z testów 2020: Surfshark VPN - ponownie nowe innowacyjne funkcje 1

Surfshark VPN Aplikacje

Surfshark miał odpowiednie aplikacje i oprogramowanie dla większości urządzeń wkrótce po uruchomieniu. W międzyczasie one również przerosły okres niemowlęctwa, a aplikacje są łatwe w użyciu, bardzo użyteczne i mają doskonałe funkcje bezpieczeństwa. Urządzenia zewnętrzne można również łatwo podłączyć do VPN Nie ma własnych aplikacji, ale zrozumiałe instrukcje.

Obrazy aplikacji macOS

Surfshark w systemie Windows czasami trwa dłużej

Odpowiednie oprogramowanie jest również dostępne do pobrania dla systemów Windows i MacOS. Instalacja zajmie kilka minut, po czym możesz rozpocząć. Dziwne: jeśli korzystasz z IKEv2 w systemach WindowsVPNPołączenie, oprogramowanie zajmie kilka minut, aby połączyć się z Internetem, w zależności od ustawień komputera i Ethernet. Po tym wszystko jest stabilne. W systemie MacOS ten problem nie występuje, ale protokołu nie można zmienić, a funkcja białej listy (patrz poniżej) nie istnieje. Obsługa obu systemów jest łatwa, struktura menu jest przekonująca i ma dobry przegląd.

Surfshark-Windows czas oczekiwania
Chociaż VPNPołączenie zostało nawiązane przez ponad minutę, komputer nie może połączyć się z Internetem.

Surfshark Aplikacje na iOS i Androida przekonują

Surfshark VPN może być również używany za pośrednictwem aplikacji na urządzenia z systemem Android i iOS i jest również wysoce zalecany. Obie aplikacje można doskonale obsługiwać, łącznie z logiczną i wygodną nawigacją po menu dla urządzeń mobilnych. Innowacyjność Surfshark Funkcje takie jak CleanWeb czy Whitelist są - w całości, podobnie jak w wersjach na komputery stacjonarne - również tutaj (chociaż na początku tak nie było).

W przypadku aplikacji na szczególną uwagę zasługują dwie funkcje:

 • Manipulacja lokalizacją: nigdzie indziej nie widzieliśmy tej funkcji. Umożliwia to zmianę własnej lokalizacji poprzez manipulację GPS.
 • Protokół Shadowsocks: Ten protokół jest idealny dla smartfonów i innych urządzeń, ponieważ przekonuje większą szybkością i stabilnością, a także prawie żadnym pogorszeniem wydajności baterii.
Dostępne protokołyIKEv2L2TP / IPSecMulti-hopVPNZałóżVPN (TCP)ZałóżVPN (UDP)CienieSOCKS5SSL / Proxy
Własne aplikacje / aplikacjeInne systemy operacyjne / integracjaandroidapple iOSASUSWRTRozszerzenie ChromeDD-WRTRozszerzenie FirefoxFireTVDodatek KODILinuxMac OSXZałóżVPN UDPOpenWRTPomidorOkna
Funkcja KillSwitch
Język aplikacjiDeutschpolnischFrancuskiRuskiszwedzkipolnisch

Funkcja fałszowania GPS - nowość w Surfshark android

Dzięki tej nowej zintegrowanej funkcji użytkownicy systemu Android mogą chronić swoje działania online przed śledzeniem. Ponieważ dzięki fałszowaniu GPS można nie tylko zmienić adres IP, ale także manipulować lokalizacją GPS urządzenia. Funkcję można aktywować w ustawieniach aplikacji i nie wymaga ona żadnego innego dostawcy, jak to często bywa w przypadku innych VPNDostawca jest w przypadku. Gdy tylko aktywujesz fałszowanie GPS, aplikacje, które chcą uzyskać dostęp do danych o Twojej lokalizacji, otrzymają tylko współrzędne wybranego przez Ciebie VPN-Serwer. Świetna rzecz, która ponownie zapewnia Twoją prywatność i zapobiega zapisywaniu i niewłaściwemu wykorzystywaniu Twoich lokalizacji do celów reklamowych, a nawet gorzej.

WireGuard SurfsharkNajważniejsze wiadomości: Surfshark WireGuard na iOS, Android, Windows i macOS

WireGuard nazywa się DAS VPN- Protokół przyszłości wiwatował. Protokół open source, który wciąż jest w fazie rozwoju, imponuje prostotą i niezwykle małą liczbą znaków w kodzie. Z jednej strony minimalizuje to luki w zabezpieczeniach, az drugiej strony szybkość w porównaniu z ustalonymi protokołami, takimi jak OpenVPN ogromnie wzrosły. Jasny argument za Surfshark VPNktóry ma już reputację bardzo innowacyjnego. Od jesieni 2020 roku dostawca oferuje swoim użytkownikom WireGuard na aplikacje Android, iOS, Windows i macOS. Jeśli nie widzisz jeszcze dziennika w swojej aplikacji, po prostu zaktualizuj go i powinno działać.

System podwójnego NAT zapewnia prywatność użytkownika

I tak, istnieje rozwiązanie dobrze znanej luki w zabezpieczeniach WireGuard: ponieważ protokół zawsze przypisuje użytkownikom statyczny, identyczny adres IP. Jest to oczywiście ryzykowne dla prywatności. Dlatego ma Surfshark zainstalowany podwójny system NAT, który zapewnia, że ​​z każdym VPN-Połączenie z serwerem otrzymuje nowy, inny adres IP.

Surfshark VPN w teście prędkości: przyzwoite tempo

W ofertach testowych Surfshark VPN w sumie dobre prędkości internetu: Zwłaszcza w pobliżu VPNSerwer to spadek przepustowości w Download nieistotne, ponieważ tempo przesyłania raczej cierpi. W próbie lokalizacje Niemcy (procent 20), Wielka Brytania (procent 43) i Francja (procent 55) nadal zapewniały dobre prędkości. Zmierzone przepustowości są zwykle wystarczające do surfowania w Internecie, DownloadS i strumienie wideo w rozdzielczości do 4K UHD. Klasa: jak to jest Surfshark VPN stosunkowo nowy VPNSerwis, popularny dostawca usług przesyłania strumieniowego Netflix i inne platformy nie blokują (jeszcze) wielu dostępnych serwerów.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 12.10.2020

Prywatność z Surfshark

Surfshark wynajmował również serwery wirtualne. Chociaż jest to tańsze dla dostawcy, z pewnością nie gwarantuje całkowitej anonimowości użytkownikowi. Ponadto nie ma serwerów DNS, kaskad ani innych funkcji zapewniających dodatkową ochronę Surfshark niekoniecznie czyni go idealnym partnerem dla użytkowników, którzy cenią sobie wysokie bezpieczeństwo danych i najwyższą ochronę własnej tożsamości. Jednak ma Surfshark wprowadził nową aktualizację zabezpieczeń - infrastrukturę opartą wyłącznie na pamięci RAM:

Większe bezpieczeństwo dzięki bezdyskowej sieci serwerów

Surfshark jest jednym z pierwszych dostawców na rynku, który uruchamia swoją sieć serwerów bez żadnych dysków twardych. Bez zwykłych dysków twardych bezpieczeństwo infrastruktury jest znacznie zwiększone. To, co nie jest przechowywane na dyskach twardych, nie może zostać skradzione w przypadku ataku ani przekazane dalej, gdy zażąda się informacji. „Bezdyskowa sieć serwerów skutecznie minimalizuje ryzyko związane z bezpieczeństwem infrastruktury serwerowej opartej na dyskach i gwarantuje naszym użytkownikom najwyższy poziom prywatności” - powiedział dostawca. I dalej: „... koncentracja na prywatności i bezpieczeństwie użytkowników zawsze była naszym najwyższym priorytetem”.

Anonimowy w Internecie
Zmieniona wirtualna lokalizacja
Ochrona przed prośbami o informacje
Gen. Zapobiegaj monitorowaniu
Zapobiegaj ukierunkowanemu monitorowaniu
Brak plików dziennika
Obfusication (maskowanie)

Streaming z Surfshark

Spełniono jedno z głównych wymagań dotyczących przesyłania strumieniowego Surfshark VPN ever: Chroni przed ostrzeżeniami i prześladowaniami. Ale oczywiście w przypadku przesyłania strumieniowego jest równie ważne, aby różne niemieckie portale nie blokowały usługi za granicą. Jak to wygląda? Mieszany. Niektóre usługi, takie jak Netflix, działają - co jest ogromnym plusem - ale ostatnio pojawiły się problemy z DAZN i Amazon Prime Video. Mamy jednak nadzieję, że dostawca dotrzymuje obietnicy i zadba o to.

Surfshark VPN dla Netflix

Zegarek Netflix Surfshark VPN
Zegarek Netflix Surfshark VPN
Przesyłanie strumieniowe treści telewizyjnych i wideo
Użyj na routerze domowym
Używaj z KODI
SmartDNS
Aplikacja FireTV
Unikaj ostrzeżeń
Obsługiwane platformy przesyłania strumieniowegoNetflixDAZN (EN)Eurosportmaxdomezattoo (CH)ARD (EN)ZDF (DE)BR DE)N24 (EN)MDR (EN)rbbWDR (DE)Arte DE)3Sat (EN)Pro7 (EN)Sat1 (EN)Cable1 (EN)Disney + (DE)MagentaTV (DE)ORF (AT)SRF (CH)Servus TV (DE, AT, CH)
Obsługiwane międzynarodowe platformy przesyłania strumieniowegoDisney + (US)Hulu (USA)Amazon Prime Video (US)Netflix (USA)Apple TVOglądaj ESPN (USA)Kanał 4 (USA)NFL Gamepass (US)MLB.tv (US)abc (US)CBS (US)FOX (US)NBCShowtime (USA)FLIX (US)epix (US)HBO Now (US)ITV (Wielka Brytania)Eurosport (Wielka Brytania)Sky (Wielka Brytania)BBC iPlayer (Wielka Brytania)Sky News (Wielka Brytania)Bloomberg (Wielka Brytania)BT Sports (UK)Channel 4 (UK)Sky Go (IT)YoutubeSpotifystarz (US)hustlerTV (US)PenthouseTV (US)PlayboyTV (US)

Wideo: niemiecka telewizja z Surfshark zobaczyć za granicą

Raport z testów 2020: Surfshark VPN - ponownie nowe innowacyjne funkcje 2

Może być używany bezpośrednio w telewizorze

Każdy, kto jest właścicielem telewizora z systemem Android (np. Sony) lub hybrydowej konsoli przesyłania strumieniowego Nvidia Shield lub urządzenia do przesyłania strumieniowego firmy Amazon (Fire TV 4K, Fire TV Stick lub Fire TV Stick 4K), może mieć dedykowaną aplikację Surfshark VPN szczęśliwy. Oba warianty aplikacji mają tę samą strukturę i dodatkowo oferują funkcję CleanWeb. Niestety funkcjonalność jest rozczarowująca: nie można włączyć strumieni Netflix za pomocą VPNPołączenie, aby rozpocząć. W systemach Windows, MacOS i urządzeniach mobilnych działa to na tych samych serwerach. Zdegeneruj więc aplikacje na telewizory z Androidem i Fire TV do nieużywanych pamięci masowych.

Surfshark VPN Android TV Fire TV
VPNŁańcuchy nie oferują aplikacji na Android TV i Fire TV.

Download I Torrent z Surfshark

Dla potok Dla użytkowników ważne jest, aby dostawcy mieli również KillSwitch, a przede wszystkim serwery w typowych krajach torrentowych. Oferuje oba Surfshark VPN oczywiście. Ponadto dostępne są kaskady i inne opcje zapobiegające monitorowaniu. Oprócz bardzo dobrych prędkości dla BitTorrenta, prawie nie mamy żadnych wad u innych Downloads może określić. Usługa jest idealna dla Downloads, aby móc korzystać z niego przez kilka dni. Nadal jednak brakuje przekierowania portów Surfshark obiecał dostarczyć to wkrótce.

Download i torrent
Dozwolone użycie torrenta
Własny serwer torrentów
Unikaj ostrzeżeń
Port Forwarding

Surfshark VPN na routerze

Z cieniami i otwarteVPN może być Surfshark na wspólnej VPN-Routery klienta używać bezpośrednio. Istnieją również serwery, które są wyposażone w funkcję równoważenia obciążenia, dzięki czemu mogą być używane bez awarii. Dzięki dobrym instrukcjom, także w języku niemieckim, wszyscy użytkownicy mogą znaleźć drogę do VPN-Router główny z Surfshark kiedyś.

Instrukcje i pliki konfiguracyjne dla routerów

Surfshark Pliki konfiguracyjne dla routerów
Surfshark Pliki konfiguracyjne dla routerów
Operacja włączona VPNRouter klienta
Użyj na routerach
Równoważenie obciążenia
Bezpieczna praca
Własna aplikacja routera
Zgodny zASUSGL-iNetDD-WRTPomidorRouter Vilfo

Gry online z Surfshark

Wartości ping są dobre lub bardzo dobre w zależności od wybranej lokalizacji, więc nie ma powodu, aby tego nie robić Surfshark uczestniczyć w grach online. W wielu przypadkach pomaga to również w zapobieganiu znanym problemom z double-nat dostawców internetowych, takich jak 1und1 lub Unitmedia. Gra będzie wolna od szarpnięć.

Gry on-line
Małe opóźnienie
Użyj na konsole do gierPlayStationXBox
Ochrona przed DDoS

Surfshark VPN podróżować

Aplikacje na urządzenia mobilne są w rzeczywistości flagowymi aplikacjami, ponieważ są łatwe i intuicyjne w obsłudze, a ponadto Shadowsocks na Androida oferuje możliwość ich obejścia VPN-Zablokuj wprost. Zapewnia to bezpieczne użytkowanie w zagranicznych sieciach, a także w hotelach. Szkoda, że ​​nie można z nim używać DAZN lub Amazon Prime Video, ale nie można mieć wszystkiego.

VPN w podróży i za granicą
Zastosowanie w sieciach restrykcyjnych (Chiny, hotele)
Obfusication (maskowanie)
Ochrona w niepewnych sieciach Wi-Fi
Shadowsocks lub SOCKS5

Obsługa klienta od Surfshark VPN

Obsługa klienta od Surfshark odpowiedzi w języku niemieckim, nawet jeśli wielu tego nie podejrzewa. Za pośrednictwem czatu na żywo wszyscy klienci mogą skontaktować się bezpośrednio z obsługą klienta, zwykle 24 godziny na dobę, i uzyskać odpowiedzi w języku niemieckim. Tak, narzędzia tłumaczeniowe są czasami wyboiste, ale zawsze łatwe do zrozumienia.

Surfshark VPN Obsługa klienta na czacie na żywo w języku niemieckim
Surfshark VPN Obsługa klienta na czacie na żywo w języku niemieckim
Obsługa klienta
Język aplikacjiDeutschpolnischFrancuskiRuskiszwedzkipolnisch
Obsługa klientaE-mailStrona FAQCzat na żywo
Język w obsłudze klientaDeutschpolnischFrancuskiszwedzkipolnisch

Cechy: więcej za swoje pieniądze

Umierać funkcjonalność z Surfshark VPN jest reprezentacyjny:

 • Przełącznik zabijania: Przerwij połączenie internetowe, gdy tylko VPNPołączenie nieoczekiwanie kończy się. Funkcja znajduje się w:
  • Windows: Ustawienia -> Łączność -> Kill Switch
  • MacOS: Preferencje -> Ogólne -> Kill Switch
  • iOS: ikona koła zębatego -> przełącznik zabicia
  • Android: ikona koła zębatego -> łączność -> VPN Kill Switch
 • CleanWeb: Filtruje niechciane reklamy, zatrzymuje trackery i blokuje złośliwe oprogramowanie i próby phishingu. Funkcja znajduje się w:
  • Windows: CleanWeb -> CleanWeb
  • MacOS: Preferencje -> Ogólne -> CleanWeb
  • Android TV i Fire TV: Ustawienia -> Preferencje -> CleanWeb
  • Android: ikona koła zębatego -> Bezpieczeństwo -> CleanWeb
 • Biały Lister: Dozwolone wybrane witryny i programy, które VPNPołączenie, na przykład dla aplikacji bankowych. Funkcja znajduje się w:
  • Windows: Whitelister -> Whitelister dla aplikacji / Whitelister dla stron internetowych
  • Android: ikona koła zębatego -> Bezpieczeństwo -> Whitelister -> Nie wybrano aplikacji / Nie wybrano witryn
 • NoBorders: Ratuje ograniczenia internetowe, takie jak Wielka Zapora ogniowa w Chinach. Funkcja znajduje się w:
  • Windows: Preferencje -> Zaawansowane -> NoBorders
  • MacOS: Preferencje -> Ogólne -> NoBorders
 • Warrant Canary: Tymczasem oferty Surfshark VPN regularnie aktualizowane oświadczenie kanarka Warrant. Zapewnia to większą przejrzystość dla użytkowników.
funkcje specjalne
Serwer AlwaysOn
Automatyczna zmiana adresu IP
Serwer dedykowany
Własny DNS
Własny sprzęt
zapora
Wspólny adres IP
IPv4
IPv6 (nowy)
Brak plików dziennika
Killswitch
równoważenie obciążenia
Filtr Malware
Multi-Hop VPN
Neuro routingu
Obfuscation (maska)
Własne adresy IP
Własny serwer torrentów
Port Forwarding
Dysk RAM (k.HDD)
SmartDNS
Statyczny adres IP
Tracking Blocker
Serwer wirtualny
VPN-to-TOR
Surfshark-Whitelister
Funkcja Whistler jest szczególnie przydatna w przypadku aplikacji bankowych i niektórych dostawców transmisji strumieniowych.

Najważniejsza cecha: MultiHop

Ostatnio może samo SurfsharkUżytkownicy czekają na przydatną funkcję o nazwie MultiHop: są to tak zwane VPNKaskady lub VPNŁańcuchów. Usługa filtruje połączenie internetowe przez dwa serwery jednocześnie, dzięki czemu surfowanie jest jeszcze bezpieczniejsze. Wadą kaskad jest zmniejszona przepustowość w porównaniu do prostych VPN.

Surfshark-MultiHop
W chwili badania było ich osiem VPNŁańcuchy do wyboru - przyzwoita wartość.

Często zadawane pytania dotyczące Surfshark VPN

Czy możesz z Surfshark Streamuj Netflix za granicą?

Tak to działa. Niestety obecnie występują problemy z DAZN i Amazon Prime Video.

Sklepy Surfshark moje działania w internecie?

Nie, Surfshark VPN nie zapisuje żadnych plików dziennika.

Sieć POPUP
Raport z testów 2020: Surfshark VPN - ponownie nowe innowacyjne funkcje 3

Surfshark oferta

Obecnie możesz otrzymać plan 2-letni w cenie oferty rocznej! Jednak 1 rok kosztuje 1 USD Surfshark VPN oferuje 1 rok za darmo przy pierwszej sprzedaży, więc cena wynosi 2,49 USD miesięcznie. Po 24 miesiącach usługa kosztuje 2 USD za 59,76 miesiące.

00dni
:
00godzin
:
00minuty
:
00sekund


Utworzono:03 / 03 / 2019

4 myśli też "Raport z testów 2020: Surfshark VPN - ponownie nowe innowacyjne funkcje ”

Schreibe einen Kommentar