Review: Surfshark VPN - Wiele się tu wydarzyło!

Zostaw recenzję

Surfshark VPN

1.99 EUR
9

Geschwindigkeit

9.0 / 10

prywatność

8.7 / 10

Ausstattung

9.2 / 10

Obsługa klienta

9.0 / 10

cena

9.2 / 10

korzyści

 • Innvovativster VPN roku 2010 z wieloma dodatkowymi funkcjami i łatwą obsługą
 • Dostępne aplikacje dla systemów Windows, macOS, iOS, Android, Linux, FireTV i Router.
 • Protokół Shadowsocks został wdrożony i zapewnia stabilne połączenia w restrykcyjnych sieciach (Chiny, hotele, kraje arabskie)
 • VPNKaskady zapewniają większe bezpieczeństwo przed inwigilacją.
 • Dostępne CleanWeb (filtr reklamowy) i HackLock (przegląd bezpieczeństwa).

ujemny

 • Dostępne są wszystkie portale wideo w języku niemieckim, z wyjątkiem „Amazon Video”.

Dwa lata bezpiecznego surfowania po Internecie za mniej niż 50 Euro? Ta oferta jest obecnie dostępna na stronie VPN-Anbieter Surfshark VPN oferowane. Mało tego: od momentu założenia firmy w 2017 wprowadzono wiele innowacji. Dotyczą one wszystkich obszarów dostępnych serwerów, szybkości, bezpieczeństwa i anonimowości, a także działania i dodatkowych funkcji. Teraz jednak pojawia się pytanie, czy praca się opłaciła i czy rzeczywiste ulepszenia są rozpoznawalne. czy Surfshark VPN poważny towarzysz w Internecie VPNRynek jest, test pokazuje.

Surfshark VPN w teście: masa zamiast klasy?

Kiedy oferta serwerów stała się Surfshark VPN najwyraźniej koncentruje się na włączeniu do portfela tylu krajów: obecnie aktywne serwery 800 są dystrybuowane do więcej niż krajów 50 (od września 2019). Jeśli chcesz mieć połączenie internetowe za pośrednictwem USA, dostępnych jest co najmniej dwanaście różnych hostów. Natomiast większość stanów ma tylko jeden serwer - inne usługi mają więcej do zaoferowania.

Ponadto liczba używanych protokołów sieciowych nikt nie usuwa skórki ze stołka, oprócz standardowego OpenVPN (TCP i UDP) to wciąż szybki IPSec (IKEv2) do wyboru. Test się okazuje Surfshark VPN jako bardzo bezpieczna usługa: wszelkie luki (IP, WebRTC, DNS, logowanie do systemu Windows) są zamknięte. Udostępnianie plików przez P2P lub torrent pozwala usłudze jawnie, dane użytkowania nie są gromadzone w plikach dziennika. Cieszy również fakt, że nie ma ograniczeń dotyczących urządzeń, z których można jednocześnie korzystać. W ten sposób możesz Surfshark Łatwo udostępniaj rodzinie i znajomym.


Połączenie przez gang

Ostatnio może samo SurfsharkUżytkownicy czekają na przydatną funkcję o nazwie MultiHop: są to tak zwane VPNKaskady lub VPNŁańcuchów. Usługa filtruje połączenie internetowe przez dwa serwery jednocześnie, dzięki czemu surfowanie jest jeszcze bezpieczniejsze. Wadą kaskad jest zmniejszona przepustowość w porównaniu do prostych VPN.

Surfshark-MultiHop
W chwili badania było ich osiem VPNŁańcuchy do wyboru - przyzwoita wartość.

Surfshark VPN w teście: przyzwoite tempo

W ofertach testowych Surfshark VPN w sumie dobre prędkości internetu: Zwłaszcza w pobliżu VPNSerwer to spadek przepustowości w Download nieistotne, ponieważ tempo przesyłania raczej cierpi. W próbie lokalizacje Niemcy (procent 20), Wielka Brytania (procent 43) i Francja (procent 55) nadal zapewniały dobre prędkości. Zmierzone przepustowości są zwykle wystarczające do surfowania w Internecie, DownloadS i strumienie wideo w rozdzielczości do 4K UHD. Klasa: jak to jest Surfshark VPN stosunkowo nowy VPNUsługa, popularny dostawca transmisji strumieniowej Netflix (jeszcze) nie blokuje dużej liczby dostępnych serwerów.

Porównanie Speedtest Surfshark
Związek z Niemcami VPNSerwer (lokalizacja: Frankfurt) nie ma większego wpływu na dostępną przepustowość. (Ustalenie przez Speedtest.net)
Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 02.01.2020

Czasami w systemie Windows trwa to dłużej

Do systemów Windows i MacOS można pobrać odpowiednie oprogramowanie. Instalacja zajmuje kilka minut, a następnie może się rozpocząć. Dziwne: jeśli korzystasz z systemów Windows, IKEv2VPNPołączenie, oprogramowanie zajmie kilka minut, aby połączyć się z Internetem, w zależności od ustawień komputera i Ethernet. Po tym wszystko jest stabilne. W systemie MacOS ten problem nie występuje, ale protokołu nie można zmienić, a funkcja białej listy (patrz poniżej) nie istnieje. Obsługa obu systemów jest łatwa, struktura menu jest przekonująca i ma dobry przegląd.

Surfshark-Windows czas oczekiwania
Chociaż VPNPołączenie zostało nawiązane przez ponad minutę, komputer nie może połączyć się z Internetem.

Android lepszy niż iOS

Surfshark VPN może być również używany za pośrednictwem aplikacji na urządzenia z Androidem i iOS. Na pierwszy rzut oka programy prawie się od siebie nie różnią, ale widać to w Ustawieniach, ale szybko: aplikacja na Androida ma więcej funkcji do zaoferowania, zwłaszcza Whitelister i CleanWeb. Poza tym obie aplikacje działają bezbłędnie, w tym logiczna i wygodna nawigacja w menu dla urządzeń mobilnych.

Surfshark-Difference Android iOS
Podczas gdy androidy mają prawie wszystkie funkcje, użytkownicy iOS muszą być zadowoleni z przełącznika zabijania.

Również w telewizorze nadaje się do użytku

Każdy, kto jest właścicielem telewizora z systemem Android (np. Sony) lub hybrydowej konsoli przesyłania strumieniowego Nvidia Shield lub urządzenia do przesyłania strumieniowego firmy Amazon (Fire TV 4K, Fire TV Stick lub Fire TV Stick 4K), może mieć dedykowaną aplikację Surfshark VPN szczęśliwy. Oba warianty aplikacji mają tę samą strukturę i dodatkowo oferują funkcję CleanWeb. Niestety funkcjonalność jest rozczarowująca: nie można włączyć strumieni Netflix za pomocą VPNPołączenie, aby rozpocząć. W systemach Windows, MacOS i urządzeniach mobilnych działa to na tych samych serwerach. Zdegeneruj więc aplikacje na telewizory z Androidem i Fire TV do nieużywanych pamięci masowych.

Surfshark VPN Android TV Fire TV
VPNŁańcuchy nie oferują aplikacji na Android TV i Fire TV.

Więcej za pieniądze

Umierać funkcjonalność z Surfshark VPN można zobaczyć: Oprócz funkcji MultiHop istnieją następujące dodatkowe funkcje:

 • Przełącznik zabijania: Przerwij połączenie internetowe, gdy tylko VPNPołączenie nieoczekiwanie kończy się. Funkcja znajduje się w:
  • Windows: Ustawienia -> Łączność -> Kill Switch
  • MacOS: Preferencje -> Ogólne -> Kill Switch
  • iOS: ikona koła zębatego -> przełącznik zabicia
  • Android: ikona koła zębatego -> łączność -> VPN Kill Switch
 • CleanWeb: Filtruje niechciane reklamy, zatrzymuje trackery i blokuje złośliwe oprogramowanie i próby phishingu. Funkcja znajduje się w:
  • Windows: CleanWeb -> CleanWeb
  • MacOS: Preferencje -> Ogólne -> CleanWeb
  • Android TV i Fire TV: Ustawienia -> Preferencje -> CleanWeb
  • Android: ikona koła zębatego -> Bezpieczeństwo -> CleanWeb
 • Biały Lister: Dozwolone wybrane witryny i programy, które VPNPołączenie, na przykład dla aplikacji bankowych. Funkcja znajduje się w:
  • Windows: Whitelister -> Whitelister dla aplikacji / Whitelister dla stron internetowych
  • Android: ikona koła zębatego -> Bezpieczeństwo -> Whitelister -> Nie wybrano aplikacji / Nie wybrano witryn
 • NoBorders: Ratuje ograniczenia internetowe, takie jak Wielka Zapora ogniowa w Chinach. Funkcja znajduje się w:
  • Windows: Preferencje -> Zaawansowane -> NoBorders
  • MacOS: Preferencje -> Ogólne -> NoBorders
 • Warrant Canary: Tymczasem oferty Surfshark VPN regularnie aktualizowane oświadczenie kanarka Warrant. Zapewnia to większą przejrzystość dla użytkowników.
  • W przeglądarce pod: https: //surfsharkcom / warrant-kanarek
Surfshark-Whitelister
Funkcja Whistler jest szczególnie przydatna w przypadku aplikacji bankowych i niektórych dostawców transmisji strumieniowych.

Surfshark VPN dla Netflix

Zegarek Netflix Surfshark VPN
Zegarek Netflix Surfshark VPN

Wideo: DAZN z Surfshark używać za granicą

Surfshark VPN w teście: szczególnie korzystne z kodem promocyjnym

Surfshark VPN oferuje trzy różne taryfy: Miesięczna subskrypcja kosztuje 9,89 Euro, dla miesięcznych subskrypcji 12 należna jest jednorazowa 59,68 Euro (przeliczona 4,99 Euro / miesiąc). Znacząco tańsza jest miesięczna taryfa 24: przy użyciu kodu promocyjnego „sharkstart” cena jest obniżana do 41,96 Euro, co odpowiada około 1,75 Euro miesięcznie. Płatność działa kartą kredytową, Sofortüberweisung, Amazon Pay, walutami kryptograficznymi, takimi jak Bitcoin i innymi opcjami płatności.

Nieograniczone urządzenia i połączenia z jednym Surfshark Konto
Nieograniczone urządzenia i połączenia z jednym Surfshark Konto

Z Surfshark możesz dużo zaoszczędzić na zakupach online!

Zmieniając adres IP, będziesz wyglądać tak, jakbyś był w innym kraju. Silnym tego przykładem jest ABO YouTube „YouTube Premium”. Jest sprzedawany w Europie za 11,99 € miesięcznie. Dokładnie identyczny ABO kosztuje w Rosji tylko 2,74 EUR. I oczywiście używa się tego ABO w języku niemieckim i nie ma żadnych ograniczeń. Różnica jest podana tylko w przypadku zamówienia tego ABO. I to robi Surfshark i pomaga oszczędzać, wybierając dogodną lokalizację:

Przykład: Zapisz za pomocą Surfshark VPN (Wideo):

Kundenservic


Mój wniosek też Surfshark VPN

W sumie mocy Surfshark VPN okrągłe wrażenie: Chociaż denerwuje czas oczekiwania w VPNPołączenie z protokołem IKEv2 w systemie Windows również rozczarowuje aplikacje na Android TV i Fire TV. Nadrabiają to zmierzone przepustowości, wysokie bezpieczeństwo i prosta obsługa. Długoterminowa miesięczna taryfa 24 wraz z kodem promocyjnym jest również wyjątkowo tania - szczególnie jeśli dzielisz usługę z przyjaciółmi i rodziną.


Utworzono:03 / 03 / 2019

Uwagi 3 na temat „Raport z testu: Surfshark VPN - Wiele się tu wydarzyło! ”

Schreibe einen Kommentar