Review: Surfshark VPN - Wiele się tu wydarzyło!

Surfshark VPN

1.99 USD
9.4

Geschwindigkeit

9.0 / 10

prywatność

9.3 / 10

Ausstattung

9.3 / 10

Obsługa klienta

9.3 / 10

Cena

9.9 / 10

korzyści

 • Innvovativster VPN roku 2019, z wieloma dodatkowymi funkcjami i bardzo łatwą obsługą
 • Niemieckojęzyczne aplikacje i obsługa klienta na czacie na żywo.
 • Protokół Shadowsocks został wdrożony i zapewnia stabilne połączenia w restrykcyjnych sieciach (Chiny, hotele, kraje arabskie)
 • VPNKaskady zapewniają większe bezpieczeństwo przed inwigilacją.
 • Dostępne CleanWeb (filtr reklamowy) i HackLock (przegląd bezpieczeństwa).

ujemny

 • Amazon Prime Video i DAZN nie są dostępne na niemieckich serwerach.

Surfshark VPN - Jesteś pewien?

Dwa lata bezpiecznego surfowania po Internecie za mniej niż 50 Euro? Ta oferta jest obecnie dostępna na stronie VPN-Anbieter Surfshark VPN oferowane. Mało tego: od momentu założenia firmy w 2017 wprowadzono wiele innowacji. Dotyczą one wszystkich obszarów dostępnych serwerów, szybkości, bezpieczeństwa i anonimowości, a także działania i dodatkowych funkcji. Teraz jednak pojawia się pytanie, czy praca się opłaciła i czy rzeczywiste ulepszenia są rozpoznawalne. czy Surfshark VPN poważny towarzysz w Internecie VPNRynek jest, test pokazuje.

Nazwa produktuSurfshark VPN
Polecane aplikacjeUnikaj ostrzeżeńAmazon VideoAnonimowa komunikacjaFirewall i ochronaWysoka anonimowośćNetflixUżyj w ChinachBezpieczna transmisja danychBlokowanie obejściaStreaming (prawa autorskie)Udostępnianie / torrentVPN-Router

Nasz wniosek też Surfshark VPN

W sumie mocy Surfshark VPN okrągłe wrażenie: aplikacje należą obecnie do najprostszych, najbardziej kompleksowych i najlepszych ze wszystkich VPNRynek I że te atrybuty wydają się sprzeczne, ale Surfshark może jednak entuzjastycznie zjednoczyć je w ramach jednej usługi.

Ludzie z Surfshark oczywiście trzymają rękę na pulsie klientów i cieszą się z niedrogiej, ale ekscytującej usługi, która wydaje się idealna dla wielu. Jak dotąd jesteśmy entuzjastami i chętnie polecimy tę usługę innym.

Surfshark VPN w teście: masa zamiast klasy?

Kiedy oferta serwerów stała się Surfshark VPN najwyraźniej koncentruje się na włączeniu do portfela tylu krajów: obecnie aktywne serwery 800 są dystrybuowane do więcej niż krajów 50 (od września 2019). Jeśli chcesz mieć połączenie internetowe za pośrednictwem USA, dostępnych jest co najmniej dwanaście różnych hostów. Natomiast większość stanów ma tylko jeden serwer - inne usługi mają więcej do zaoferowania.

Ponadto liczba używanych protokołów sieciowych nikt nie usuwa skórki ze stołka, oprócz standardowego OpenVPN (TCP i UDP) to wciąż szybki IPSec (IKEv2) do wyboru. Test się okazuje Surfshark VPN jako bardzo bezpieczna usługa: wszelkie luki (IP, WebRTC, DNS, logowanie do systemu Windows) są zamknięte. Udostępnianie plików przez P2P lub torrent pozwala usłudze jawnie, dane użytkowania nie są gromadzone w plikach dziennika. Cieszy również fakt, że nie ma ograniczeń dotyczących urządzeń, z których można jednocześnie korzystać. W ten sposób możesz Surfshark Łatwo udostępniaj rodzinie i znajomym.

lokalizacja operacyjnyBV.IslandsIzrael
lokalizacja rozliczeniowyCypr
Lokalne przepisy wpływają na ochronę klienta
Operacja i fakturowanie osobno
lokalizacje serwerów63
Brak plików dziennika
Własny serwer DNS
Serwer wirtualny
Serwer dedykowany
Serwer dyskowy RAM
Właściciel sprzętu
Właściciel adresów IP

Surfshark VPN Ceny i taryfy

Surfshark VPN oferuje trzy różne taryfy: Miesięczna subskrypcja kosztuje 9,89 Euro, dla miesięcznych subskrypcji 12 należna jest jednorazowa 59,68 Euro (przeliczona 4,99 Euro / miesiąc). Znacząco tańsza jest miesięczna taryfa 24: przy użyciu kodu promocyjnego „sharkstart” cena jest obniżana do 41,96 Euro, co odpowiada około 1,75 Euro miesięcznie. Płatność działa kartą kredytową, Sofortüberweisung, Amazon Pay, walutami kryptograficznymi, takimi jak Bitcoin i innymi opcjami płatności.

Koszty / taryfy
Bezpłatne korzystanie
Taryfa (1 miesiąc)11.95 USD
Taryfa (12 miesięcy)71.88 USD (miesięcznie 5.99 USD)
Taryfa (24 miesięcy)47.76 USD (miesięcznie 1.99 USD)
Liczba jednoczesnych połączeń na kontonieograniczony
Opcje testoweGwarancja zwrotu pieniędzy
Nieograniczone urządzenia i połączenia z jednym Surfshark Konto
Nieograniczone urządzenia i połączenia z jednym Surfshark Konto

Z Surfshark możesz dużo zaoszczędzić na zakupach online!

Zmieniając adres IP, będziesz wyglądać tak, jakbyś był w innym kraju. Silnym tego przykładem jest ABO YouTube „YouTube Premium”. Jest sprzedawany w Europie za 11,99 € miesięcznie. Dokładnie identyczny ABO kosztuje w Rosji tylko 2,74 EUR. I oczywiście używa się tego ABO w języku niemieckim i nie ma żadnych ograniczeń. Różnica jest podana tylko w przypadku zamówienia tego ABO. I to robi Surfshark i pomaga oszczędzać, wybierając dogodną lokalizację:

Przykład: Zapisz za pomocą Surfshark VPN (Wideo):

Review: Surfshark VPN - Wiele się tu wydarzyło! 1

Surfshark VPN Aplikacje

Obrazy aplikacji macOS

Surfshark czasami trwa to dłużej w systemie Windows

Do systemów Windows i MacOS można pobrać odpowiednie oprogramowanie. Instalacja zajmuje kilka minut, a następnie może się rozpocząć. Dziwne: jeśli korzystasz z systemów Windows, IKEv2VPNPołączenie, oprogramowanie zajmie kilka minut, aby połączyć się z Internetem, w zależności od ustawień komputera i Ethernet. Po tym wszystko jest stabilne. W systemie MacOS ten problem nie występuje, ale protokołu nie można zmienić, a funkcja białej listy (patrz poniżej) nie istnieje. Obsługa obu systemów jest łatwa, struktura menu jest przekonująca i ma dobry przegląd.

Dostępne protokołyIKEv2L2TP / IPSecMulti-hopVPNotwarteVPN (TCP)otwarteVPN (UDP)CienieSOCKS5SSL / Proxy
Własne aplikacje / aplikacjeInne systemy operacyjne / integracjaandroidapple iOSASUSWRTRozszerzenie ChromeDD-WRTRozszerzenie FirefoxFireTVDodatek KODILinuxMac OSXotwarteVPN UDPOpenWRTPomidorOkna
Funkcja KillSwitch
Język aplikacjiDeutschpolnischFrancuskiRuskiszwedzkipolnisch
Surfshark-Windows czas oczekiwania
Chociaż VPNPołączenie zostało nawiązane przez ponad minutę, komputer nie może połączyć się z Internetem.

Surfshark Aplikacje: Android lepszy niż iOS

Surfshark VPN może być również używany za pośrednictwem aplikacji na urządzenia z Androidem i iOS. Na pierwszy rzut oka programy prawie się od siebie nie różnią, ale widać to w Ustawieniach, ale szybko: aplikacja na Androida ma więcej funkcji do zaoferowania, zwłaszcza Whitelister i CleanWeb. Poza tym obie aplikacje działają bezbłędnie, w tym logiczna i wygodna nawigacja w menu dla urządzeń mobilnych.

Surfshark-Difference Android iOS
Podczas gdy androidy mają prawie wszystkie funkcje, użytkownicy iOS muszą być zadowoleni z przełącznika zabijania.

Surfshark VPN w teście: przyzwoite tempo

W ofertach testowych Surfshark VPN w sumie dobre prędkości internetu: Zwłaszcza w pobliżu VPNSerwer to spadek przepustowości w Download nieistotne, ponieważ tempo przesyłania raczej cierpi. W próbie lokalizacje Niemcy (procent 20), Wielka Brytania (procent 43) i Francja (procent 55) nadal zapewniały dobre prędkości. Zmierzone przepustowości są zwykle wystarczające do surfowania w Internecie, DownloadS i strumienie wideo w rozdzielczości do 4K UHD. Klasa: jak to jest Surfshark VPN stosunkowo nowy VPNUsługa, popularny dostawca transmisji strumieniowej Netflix (jeszcze) nie blokuje dużej liczby dostępnych serwerów.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 22.04.2020

Bezpieczne połączenie przez gang

Ostatnio może samo SurfsharkUżytkownicy czekają na przydatną funkcję o nazwie MultiHop: są to tak zwane VPNKaskady lub VPNŁańcuchów. Usługa filtruje połączenie internetowe przez dwa serwery jednocześnie, dzięki czemu surfowanie jest jeszcze bezpieczniejsze. Wadą kaskad jest zmniejszona przepustowość w porównaniu do prostych VPN.

Surfshark-MultiHop
W chwili badania było ich osiem VPNŁańcuchy do wyboru - przyzwoita wartość.
Anonimowy w Internecie
Zmieniona wirtualna lokalizacja
Ochrona przed prośbami o informacje
Gen. Zapobiegaj monitorowaniu
Zapobiegaj ukierunkowanemu monitorowaniu
Brak plików dziennika
Obfusication (maskowanie)

Streaming z Surfshark

Surfshark VPN dla Netflix

Zegarek Netflix Surfshark VPN
Zegarek Netflix Surfshark VPN
Przesyłanie strumieniowe treści telewizyjnych i wideo
Użyj na routerze domowym
Używaj z KODI
SmartDNS
Aplikacja FireTV
Unikaj ostrzeżeń
Obsługiwane platformy przesyłania strumieniowegoNetflixzattoo (CH)ARD (EN)ZDF (DE)BR DE)N24 (EN)MDR (EN)rbbWDR (DE)Arte DE)3Sat (EN)Pro7 (EN)Sat1 (EN)Cable1 (EN)MagentaTV (DE)ORF (AT)SRF (CH)Servus TV (DE, AT, CH)
Obsługiwane międzynarodowe platformy przesyłania strumieniowegoDisney + (US)Hulu (USA)Amazon Prime Video (US)Netflix (USA)Apple TVOglądaj ESPN (USA)Kanał 4 (USA)NFL Gamepass (US)MLB.tv (US)abc (US)CBS (US)FOX (US)NBCShowtime (USA)FLIX (US)epix (US)HBO Now (US)ITV (Wielka Brytania)Eurosport (Wielka Brytania)Sky (Wielka Brytania)BBC iPlayer (Wielka Brytania)Sky News (Wielka Brytania)Bloomberg (Wielka Brytania)BT Sports (UK)Channel 4 (UK)Sky Go (IT)YoutubeSpotifystarz (US)hustlerTV (US)PenthouseTV (US)PlayboyTV (US)

Wideo: DAZN z Surfshark używać za granicą

Review: Surfshark VPN - Wiele się tu wydarzyło! 2

Może być używany bezpośrednio w telewizorze

Każdy, kto jest właścicielem telewizora z systemem Android (np. Sony) lub hybrydowej konsoli przesyłania strumieniowego Nvidia Shield lub urządzenia do przesyłania strumieniowego firmy Amazon (Fire TV 4K, Fire TV Stick lub Fire TV Stick 4K), może mieć dedykowaną aplikację Surfshark VPN szczęśliwy. Oba warianty aplikacji mają tę samą strukturę i dodatkowo oferują funkcję CleanWeb. Niestety funkcjonalność jest rozczarowująca: nie można włączyć strumieni Netflix za pomocą VPNPołączenie, aby rozpocząć. W systemach Windows, MacOS i urządzeniach mobilnych działa to na tych samych serwerach. Zdegeneruj więc aplikacje na telewizory z Androidem i Fire TV do nieużywanych pamięci masowych.

Surfshark VPN Android TV Fire TV
VPNŁańcuchy nie oferują aplikacji na Android TV i Fire TV.

Download I Torrent z Surfshark

Dla potok Dla użytkowników ważne jest, aby dostawcy mieli również KillSwitch, a przede wszystkim serwery w typowych krajach torrentowych. Oferuje oba Surfshark VPN oczywiście. Ponadto dostępne są kaskady i inne opcje zapobiegające inwigilacji. Oprócz bardzo dobrych prędkości dla BitTorrent, mamy też kilka niedociągnięć w innych Downloads mogą ustalić. Usługa jest tuż za rogiem Downloads, aby móc korzystać z niego przez kilka dni. Nadal jednak brakuje przekierowania portów Surfshark obiecał dostarczyć to wkrótce.

Download i torrent
Dozwolone użycie torrenta
Własny serwer torrentów
Unikaj ostrzeżeń
Port Forwarding

Surfshark VPN na routerze

Z cieniami i otwarteVPN może być Surfshark na wspólnej VPN-Routery klienta używać bezpośrednio. Istnieje również kilka serwerów wyposażonych w LoadBalancing i dlatego można z nich również korzystać bezawaryjnie. Dzięki dobrym instrukcjom, również w języku niemieckim, wszyscy użytkownicy znajdą drogę do VPN-Router główny z Surfshark kiedyś.

Instrukcje i pliki konfiguracyjne dla routerów

Surfshark Pliki konfiguracyjne dla routerów
Surfshark Pliki konfiguracyjne dla routerów
Operacja włączona VPNRouter klienta
Użyj na routerach
Równoważenie obciążenia
Bezpieczna praca
Własna aplikacja routera
Zgodny zASUSGL-iNetDD-WRTPomidorRouter Vilfo

Gry online z Surfshark

Wartości ping są dobre lub bardzo dobre w zależności od wybranej lokalizacji, więc nie ma powodu, aby tego nie robić Surfshark brać udział w grach online. W wielu przypadkach pomaga to również zapobiegać znanym problemom związanym z podwójnym nat ze strony dostawców Internetu, takich jak 1und1 lub Unitmedia. Gra będzie wolna od szarpnięć.

Gry on-line
Małe opóźnienie
Użyj na konsole do gierPlayStationXBox
Ochrona przed DDoS

Surfshark VPN podróżować

Aplikacje na urządzenia mobilne są w rzeczywistości flagowymi aplikacjami, ponieważ są łatwe i intuicyjne w obsłudze, a ponadto Shadowsocks na Androida oferuje możliwość ich obejścia VPN- Zamknij to. Zapewnia to bezpieczne użytkowanie w sieciach zewnętrznych, a także w hotelach. Szkoda, że ​​DAZN lub Amazon Prime Video nie mogą być z nim używane, ale nie możesz mieć wszystkiego.

VPN w podróży i za granicą
Zastosowanie w sieciach restrykcyjnych (Chiny, hotele)
Obfusication (maskowanie)
Ochrona w niepewnych sieciach Wi-Fi
Shadowsocks lub SOCKS5

Obsługa klienta od Surfshark VPN

Obsługa klienta od Surfshark odpowiedzi w języku niemieckim, nawet jeśli wielu tego nie podejrzewa. Za pośrednictwem czatu na żywo wszyscy klienci mogą skontaktować się bezpośrednio z obsługą klienta, zwykle 24 godziny na dobę, i uzyskać odpowiedzi w języku niemieckim. Tak, narzędzia tłumaczeniowe są czasami wyboiste, ale zawsze łatwe do zrozumienia.

Surfshark VPN Obsługa klienta na czacie na żywo w języku niemieckim
Surfshark VPN Obsługa klienta na czacie na żywo w języku niemieckim
Obsługa klienta
Język aplikacjiDeutschpolnischFrancuskiRuskiszwedzkipolnisch
Obsługa klientaE-mailStrona FAQCzat na żywo
Język w obsłudze klientaDeutschpolnischFrancuskiszwedzkipolnisch

Funkcje: Więcej za pieniądze

Umierać funkcjonalność z Surfshark VPN można zobaczyć: Oprócz funkcji MultiHop istnieją następujące dodatkowe funkcje:

 • Przełącznik zabijania: Przerwij połączenie internetowe, gdy tylko VPNPołączenie nieoczekiwanie kończy się. Funkcja znajduje się w:
  • Windows: Ustawienia -> Łączność -> Kill Switch
  • MacOS: Preferencje -> Ogólne -> Kill Switch
  • iOS: ikona koła zębatego -> przełącznik zabicia
  • Android: ikona koła zębatego -> łączność -> VPN Kill Switch
 • CleanWeb: Filtruje niechciane reklamy, zatrzymuje trackery i blokuje złośliwe oprogramowanie i próby phishingu. Funkcja znajduje się w:
  • Windows: CleanWeb -> CleanWeb
  • MacOS: Preferencje -> Ogólne -> CleanWeb
  • Android TV i Fire TV: Ustawienia -> Preferencje -> CleanWeb
  • Android: ikona koła zębatego -> Bezpieczeństwo -> CleanWeb
 • Biały Lister: Dozwolone wybrane witryny i programy, które VPNPołączenie, na przykład dla aplikacji bankowych. Funkcja znajduje się w:
  • Windows: Whitelister -> Whitelister dla aplikacji / Whitelister dla stron internetowych
  • Android: ikona koła zębatego -> Bezpieczeństwo -> Whitelister -> Nie wybrano aplikacji / Nie wybrano witryn
 • NoBorders: Ratuje ograniczenia internetowe, takie jak Wielka Zapora ogniowa w Chinach. Funkcja znajduje się w:
  • Windows: Preferencje -> Zaawansowane -> NoBorders
  • MacOS: Preferencje -> Ogólne -> NoBorders
 • Warrant Canary: Tymczasem oferty Surfshark VPN regularnie aktualizowane oświadczenie kanarka Warrant. Zapewnia to większą przejrzystość dla użytkowników.
funkcje specjalne
Serwer AlwaysOn
Automatyczna zmiana adresu IP
Serwer dedykowany
Własny DNS
Własny sprzęt
zapora
Wspólny adres IP
IPv4
IPv6 (nowy)
Brak plików dziennika
Killswitch
równoważenie obciążenia
Filtr Malware
Multi-Hop VPN
Neuro routingu
Obfuscation (maska)
Własne adresy IP
Własny serwer torrentów
Port Forwarding
Dysk RAM (k.HDD)
SmartDNS
Statyczny adres IP
Tracking Blocker
Serwer wirtualny
VPN-to-TOR

Surfshark-Whitelister
Funkcja Whistler jest szczególnie przydatna w przypadku aplikacji bankowych i niektórych dostawców transmisji strumieniowych.


Utworzono:03 / 03 / 2019

Uwagi 3 na temat „Raport z testu: Surfshark VPN - Wiele się tu wydarzyło! ”

Schreibe einen Kommentar