VyprVPN przetestowane, nasze doświadczenie, ocena i alternatywy

Zostaw recenzję

VyprVPN

2.5 EUR
9.5

Geschwindigkeit

9.6 / 10

prywatność

9.5 / 10

Cechy

9.1 / 10

Obsługa klienta

9.6 / 10

cena

9.8 / 10

korzyści

 • Szwajcarski niezawodny i renomowany dostawca
 • Szybki serwer i świetna technologia
 • Brak plików dziennika (dzienników) potwierdzonych przez niezależnych ekspertów
 • Użyj na wszystkich dołączonych urządzeniach VPN-Heimroutern użyteczny!
 • Wszystkie telewizory i wideoportale są zatem użyteczne także za granicą!

ujemny

 • Niestety tylko PayPal i karty kredytowe są dostępne jako metoda płatności.

VyprVPN przegląd

Szwajcar VPNDostawca VyprVPN® obiecuje maksymalną anonimowość i szybkość w swojej dojrzałej technicznie sieci. Moje doświadczenie było więcej niż pozytywne i osobiście korzystam z tej usługi: sieć nie jest szczególnie duża, ale jest technicznie aktualna i działa bardzo stabilnie. Oprogramowanie dostępowe jest optymalnie dostosowane do potrzeb użytkownika na smartfonie, a także na komputerze stacjonarnym.

Wniosek dotyczący VyprVPN

Sam korzystam z tej usługi od 2013 roku i do dziś jestem o niej przekonany. W tym roku odwiedziłem również serwis bezpośrednio w Austin / Teksas i mogłem poznać własne centra danych, pracowników oraz panującą tam filozofię i warunki pracy.

VyprVPN jest zdecydowanie firmą, która realizuje misję i nie tylko dąży do zysków.

Nigdy nie ma żadnych problemów, a wszystkie serwery są szybko łączone. Ponadto, dzięki technologii Chameleon, możesz również przedostać się przez zaporę ogniową w ściśle monitorowanych sieciach, a dzięki szwajcarskim przepisom masz doskonałą ochronę prywatności i gwarantowaną anonimowość.

Vypr jest wycenianyVPN absolutnie „doskonałe” i już poleciłem tę usługę wielu znajomym. 30 bezpłatnych i pozbawionych ryzyka testów wszystkie funkcje są zdecydowanie tego warte!

O firmie

VyprVPN Ceny i taryfa

Zdyskontowany VyprVPN Ceny dla naszych czytelników

Uwzględnione są:

 • Połączenia 5 w tym samym czasie (Tak więc na urządzeniach 5 gdziekolwiek, z tymi samymi danymi użytkownika)
  Routery ASUS potrzebują tylko jednego połączenia, dzięki czemu mogą łączyć się z nieograniczoną liczbą urządzeń.
 • Nieograniczony transfer danych
 • Bez limitu czasu
 • Dostęp do całej sieci w krajach 78
 • Darmowe aplikacje / aplikacje dla wszystkich urządzeń
 • Użyj protokołu Chameleon ™ um um VPNUżywanie do maskowania pomaga również w krajach, w których istnieją silne ograniczenia VPN Ukryj jak najwięcej (Chiny, Turcja, Arabia Saudyjska, ZEA, Katar, Maroko itp.). Ale ma to samo bezpieczeństwo danych (szyfrowanie jak OpenVPN 256, który jest również zawarty w standardowej taryfie.
 • Własny VPNSerwer przez VyprVPN Użyj chmury. Z VyprVPN CloudServer może być twój VPNNp. Obsługuj serwer z hosterem takim jak DigitalOcean.
 • Korzystanie z własnego, pozbawionego rekordów serwera DNS

VyprVPN zamów z rabatem!

Odliczenie rabatu jest możliwe, ponieważ rezygnujemy z prowizji od tego dostawcy.
Zniżka będzie możliwa tylko przy użyciu linków z naszej strony

VyprVPN Aplikacje

VyprVPN opracowuje całe oprogramowanie i aplikacje, co nie jest w tym przypadku wadą. Aplikacje należą do najłatwiejszych i najczystszych na rynku, a jednocześnie są dobrze zaprogramowane. Można jako VyprVPN Klient może bezpośrednio ładować i używać aplikacji dla systemów Windows, MacOS, Linux, Android, Apple iOS, FireTV OS, a nawet routerów.

VyprVPN Aplikacje na wszystkie urządzenia
VyprVPN Aplikacje na wszystkie urządzenia
Dostępny VyprVPN Aplikacje
Dostępny VyprVPN Aplikacje

Instrukcje konfiguracji na PC / Mac

Szybkość dzięki VyprVPN

VyprVPN prowadzi własną sieć w krajach 78, każdy serwer jest własnością firmy i nie są udostępniane innym dostawcom. W rezultacie osiągana jest wysoka wydajność przesyłu danych, a problemy bezpieczeństwa są bardzo dobrze kontrolowane. Codziennie korzystam z tej usługi przez ponad 5 lat i trudno mi to powtórzyć. Przykład pokazał również moje odczucia, VyprVPN absolutnie jeden z liderów Bonusem jest również Chameleon VPNProtokół oparty na OpenVPN ale po raz kolejny zoptymalizowałem przepływ danych i umożliwiłem 10-15% szybsze, ale bezpieczne połączenia danych.

VyprVPN był w mojej próbie, ponad wybraną VPNNajszybszy protokół „L2TP / IPsec” VPN Usługa, którą kiedykolwiek testowałem.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 03.01.2020

Anonimowość i prywatność dzięki VyprVPN

VyprVPN rezygnuje ze wszystkich plików dziennika
VyprVPN rezygnuje ze wszystkich plików dziennika

Już podczas opracowywania zwrócono uwagę na ochronę prywatności użytkowników, nic dziwnego, że Edward Snowden również wyraźnie wspomniał o dostawcy w wywiadzie z jesieni 2015 r.

,de VPNProtokół Chameleon szyfruje bit 256 bez utraty wydajności, a przede wszystkim jest bardzo dobrze chroniony przed wykryciem przez zapory ogniowe VPN-Tannele mogą być również z powodzeniem budowane w wysoce kontrolowanych sieciach.

Dostawca nie zapisuje żadnych działań użytkownika ani plików dziennika na serwerach. Ogólnie rzecz biorąc, dostawca wydaje mi się bardzo poważny i szczery ze swoimi oświadczeniami i oferowaną wydajnością.

Brak plików dziennika, gwarantowane i weryfikowalne!

VyprVPN jest pierwszym na świecie VPNDostawca, który został niezależnie zweryfikowany i otrzymał potwierdzenie, a zatem naprawdę rejestruje „brak plików dziennika” (dzienniki)!

sprawozdania z badań: VyprVPN - Audyt plików dziennika, przeprowadzony przez LEVIATHAN SECURITY GROUP

Streaming z VyprVPN

Najlepsze VPN do przesyłania strumieniowego (bez ostrzeżeń i za granicą)

Streaming bez ograniczeń: Netflix, Amazon Video, DAZN i Sky również za granicą

Netflix z VyprVPN sehen
Netflix z VyprVPN sehen

Od 3. Sierpień 2019 wdrożył to rozwiązanie i teraz oznacza, że ​​VyprVPN Użytkownicy na całym świecie mają również dostęp do niemieckojęzycznych portali wideo, takich jak Netflix, Amazon Prime Video, DAZN, Eurosport i SKY.

Osiąga się to nie tylko poprzez użycie lokalnego lokalnego adresu IP, ale także przez użycie własnych serwerów DNS VyprVPN specjalnie przystosowany dla użytkowników niemieckich. (Netflix z VPN stosowanie)

To jest VyprVPN jedyny VPN dzięki czemu wszystkie niemieckojęzyczne portale wideo są dostępne ponad granicami!

Netflix, Amazon, Sky, DAZN, Eurosport z VyprVPN
Netflix, Amazon, Sky, DAZN, Eurosport z VyprVPN

Streaming: Treści wolne od nadużyć

Strumieniowanie w Internecie często nie wykorzystuje treści z różnych źródeł. Jednak zgodnie z niemiecką jurysdykcją postępowanie cywilne może również grozić, jeśli użytkownik nie zrobił nic złego jako użytkownik. Nieuzasadnione ostrzeżenia to pierwszy krok, na którym wielu moich czytelników najpierw poznaje te warunki dotyczące praw autorskich. Aby zapobiec tym ostrzeżeniom podczas przesyłania strumieniowego i innych działań w Internecie, możesz również VyprVPN korzystać. Adresy IP usługi nie prowadzą bezpośrednio do użytkownika, a sama usługa nie przechowuje działań użytkowników. W rezultacie nie jest on w stanie przekazać danych użytkowników podczas dochodzeń, a tym samym niezawodnie je chroni.

Streaming bez ścierania dzięki VyprVPN
Streaming bez ścierania dzięki VyprVPN

Download I Torrent z VyprVPN

Brak ostrożności i bezpieczeństwo Torrentvergnügen jest w VyprVPN gwarantowana. Usługa ma KillSwitch i inne funkcje bezpieczeństwa. Ponadto osiągalne prędkości są doskonałe.

VyprVPN na routerze

VyprVPN Idealny do użytku również w domowych routerach. Usługa nie tylko zapewnia niezawodną technologię serwerów, ale także obsługuje OpenVPN + PPTP zawiera również dwa ważne protokoły, które pozwalają na szeroki zakres routerów.

Instrukcje: VyprVPN na routerze VILFO

Przegląd routera VILFO

VyprVPN do gier online

VyprVPN działa, co wielu nie wie, ma również własną sieć gier online o nazwie „Outfox”. Ale jest to również część sieci i gwarantuje wyjątkowo krótkie czasy pingowania, gdziekolwiek jesteś w grach online. Jest to podstawowy warunek płynnej zabawy w grach. Nie znam nikogo VPN który ma taką wiedzę w zakresie gier online.

DDoS Fireall chroni i zabezpiecza wyniki gry nawet z niepożądanymi przeciwnikami.

VyprVPN podróżować

VyprVPN to idealny towarzysz podróży, oferujący nie tylko wygodne, ale i bezpieczne aplikacje na urządzenia mobilne. Protokół Chameleon, zawarty w taryfie premium, nie stanowi problemu w restrykcyjnych sieciach, takich jak hotele, a nawet w Chinach.

Obsługa klienta VyprVPN

Dostępne 24 godziny na dobę oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej lub czatu, zwykle także w języku niemieckim. Jeśli w danym momencie nie ma pracowników niemieckojęzycznych, używany jest program tłumaczący.

Przegląd funkcjonalny VyprVPN

O szczegółach technicznych VyprVPN Można dużo napisać, przede wszystkim należy podkreślić, że usługa ma własne centra danych z całkowicie własnym sprzętem + adresami IP zarejestrowanymi pod własnymi nazwami. To może i jest decydującym kryterium, dzięki któremu usługa może zagwarantować, że pliki dziennika nie będą używane, a dane klientów będą chronione.

Często zadawane pytania na temat VyprVPN

Jak szybki jest VyprVPN?

VyprVPN jest jednym z najszybszych 3 VPN Usługi, które przetestowaliśmy. Aktualizujemy testy dwa razy w miesiącu, aktualne dane znajdziesz w raporcie z testu.

Czy VyprVPN Bezpieczne?

Bezpieczeństwo to pojęcie subiektywne, ale dzięki naszemu sprzętowi, 100% własnych centrów danych, lokalizacji firmy w Szwajcarii, doskonałemu oprogramowaniu i audytom zewnętrznym, można powiedzieć, że VyprVPN wśród najbezpieczniejszych VPN należy do świata.

Oszczędza VyprVPN Pliki dziennika?

Nie, usługa przebudowała swoją sieć na początku 2018 r., Aby nie musiała wykorzystywać żadnych danych o użytkownikach ani działaniach w zdecentralizowanych lokalizacjach, a zatem nie są wymagane ani zapisywane żadne pliki dziennika.


HTTPS

HTTPS? Więc surfujesz bezpiecznie i prywatnie!

Tak jak nie chcemy być obserwowani i szpiegowani w prawdziwym życiu, tak nie powinno się zachowywać w Internecie. Więc ...
Czytaj więcej ...
Łatwo pamiętasz hasła?

Hasła 2019 - bezpieczne i łatwe do zapamiętania?

Chodzi o hasła. Powinny być trudne do złamania. Ale powinieneś o nich pamiętać ...
Czytaj więcej ...
Pełna prywatność jest możliwa tylko przy następujących czynnikach: VPN + Przeglądarka

Pełna prywatność jest możliwa tylko przy następujących czynnikach: VPN + Przeglądarka

Aby zagwarantować własną anonimowość w Internecie, potrzebuje więcej niż jednego VPNSamo połączenie. - To też ...
Czytaj więcej ...
Co to jest „wyciek DNS” i jak mogę się chronić?

Co to jest „wyciek DNS” i jak mogę się chronić?

Co właściwie oznacza DNS? Serwer nazw domen. Wszyscy internauci korzystają z DNS. Każde urządzenie na świecie ma swój własny, dokładny adres IP. (Np .: ...
Czytaj więcej ...


Utworzono:02 / 02 / 2016

Myśli 14 na temat „VyprVPN przetestowane, nasze doświadczenie, ocena i alternatywy ”

Schreibe einen Kommentar