VyprVPN Raport z testu: najlepszy VPN dla prywatności i przesyłania strumieniowego

VyprVPN

2.5 EUR
9.5

Geschwindigkeit

9.6 / 10

prywatność

9.5 / 10

Cechy

9.1 / 10

Obsługa klienta

9.6 / 10

Cena

9.8 / 10

korzyści

 • Szwajcarski niezawodny i renomowany dostawca
 • Szybki serwer i świetna technologia
 • Brak plików dziennika (dzienników) potwierdzonych przez niezależnych ekspertów
 • Użyj na wszystkich dołączonych urządzeniach VPN-Heimroutern użyteczny!
 • Wszystkie telewizory i wideoportale są zatem użyteczne także za granicą!

ujemny

 • Niestety tylko PayPal i karty kredytowe są dostępne jako metoda płatności.

VyprVPN przegląd

Szwajcar VPNDostawca VyprVPN® obiecuje maksymalną anonimowość i szybkość w swojej dojrzałej technicznie sieci. Moje doświadczenie było więcej niż pozytywne i osobiście korzystam z tej usługi: sieć nie jest szczególnie duża, ale jest technicznie aktualna i działa bardzo stabilnie. Oprogramowanie dostępowe jest optymalnie dostosowane do potrzeb użytkownika na smartfonie, a także na komputerze stacjonarnym.

Prywatność i anonimowość

Prywatność jest zapewniona w lokalizacji firmy VyprVPN rozumiane w Szwajcarii w wąskim znaczeniu tego słowa. Dlatego ani władze, ani inne firmy nie mają dostępu do danych osobowych użytkowników. Prawie żaden inny kraj nie oferuje lepszej ochrony użytkowników przed badaniami (ostrzeżeniami) i, niejako, bezpieczeństwa prawnego. Ponadto VyprVPN W 100% własny sprzęt, obsługiwane centra danych i generalnie nie jest wymagana współpraca stron trzecich w celu świadczenia usługi. Po 15 latach historii firmy nigdy nie wystąpił problem techniczny ani związany z bezpieczeństwem, który kiedykolwiek miałby negatywny wpływ na klientów.

Przesyłaj strumieniowo z bezpieczeństwem, unikając blokad geograficznych.

Usługa została nagrodzona przez nasz zespół i ze względu na niezwykłe wsparcie dla niemieckojęzycznych platform wideo. Najlepszy VPN do przesyłania strumieniowego z Netflix, Amazon Prime Video, DAZN, Maxdom, Sky, Disney + i wielu innych niemieckich platform wideo są obsługiwane i VyprVPN jest zatem niezawodnym towarzyszem w podróży lub za granicą.

Nagroda

Bester VPN do przesyłania strumieniowego
Bester VPN do przesyłania strumieniowego

Bester VPN do przesyłania strumieniowego

VyprVPN oferuje najlepsze wsparcie dla streamingu za granicą, a także specjalizuje się w niemieckiej treści. Żaden inny VPN-Serwis obsługuje więcej niemieckich portali wideo niż VyprVPN i oczywiście użytkownicy są w 100% bezpieczni.

Nazwa produktuVyprVPN
Polecane aplikacjeUnikaj ostrzeżeńAmazon VideoAnonimowa komunikacjaFirewall i ochronaWysoka anonimowośćNetflixUżyj w ChinachBezpieczna transmisja danychSkyGoBlokowanie obejściaStreaming (prawa autorskie)Udostępnianie / torrentVPN-Router

Wniosek dotyczący VyprVPN

Sam korzystam z tej usługi od 2013 roku i do dziś jestem o niej przekonany. W tym roku odwiedziłem również serwis bezpośrednio w Austin / Teksas i mogłem poznać własne centra danych, pracowników oraz panującą tam filozofię i warunki pracy.

VyprVPN jest zdecydowanie firmą, która realizuje misję i nie tylko dąży do zysków.

Nigdy nie ma żadnych problemów, a wszystkie serwery są szybko łączone. Ponadto, dzięki technologii Chameleon, możesz również przedostać się przez zaporę ogniową w ściśle monitorowanych sieciach, a dzięki szwajcarskim przepisom masz doskonałą ochronę prywatności i gwarantowaną anonimowość.

Vypr jest wycenianyVPN absolutnie „doskonałe” i już poleciłem tę usługę wielu znajomym. 30 bezpłatnych i pozbawionych ryzyka testów wszystkie funkcje są zdecydowanie tego warte!

O firmie: Goldenfrog GmbH

Firma „Goldenfrog Inc.” została założona około 20 lat temu i ma siedzibę w Austin w Teksasie. Niedługo potem doszło do sensownego przypadku inwigilacji NSA populacji amerykańskiej, a właściciele Goldenfrog postanowili początkowo zaoferować bezpłatną usługę „VyprVPN”Ustawić w celu ochrony użytkowników przed dalszymi środkami nadzoru. Nieco później usługa ta była również oferowana komercyjnie, a firma „Goldenfrog GmbH” została założona specjalnie w Meggen w Szwajcarii, aby uniknąć dostępu władz amerykańskich.

Firma jest nadal własnością rodziny założycieli, a syn jest obecnie CEO firmy. Ponadto założyciele aktywnie opowiadają się za ochroną przed inwigilacją, a także pomagają użytkownikom unikać barier geograficznych. Wielu pracowników pracuje w firmie od ponad 15 lat, a wszystko, co jest niezbędne do świadczenia usługi, jest opracowywane wewnętrznie, a także obsługiwane przez własny sprzęt i centra danych.

To i przejrzystość firmy wyróżniają VyprVPN prawie od wszystkich innych VPN Usługi rynkowe,

lokalizacja operacyjnySzwajcaria
lokalizacja rozliczeniowySzwajcaria
Lokalne przepisy wpływają na ochronę klienta
Operacja i fakturowanie osobno
lokalizacje serwerów64
Brak plików dziennika
Własny serwer DNS
Serwer wirtualny
Serwer dedykowany
Serwer dyskowy RAM
Właściciel sprzętu
Właściciel adresów IP

VyprVPN Ceny i taryfy

Zdyskontowany VyprVPN Ceny dla naszych czytelników

Najpierw opublikuj wyskakujące okienko

Uwzględnione są:

 • Połączenia 5 w tym samym czasie (Tak więc na urządzeniach 5 gdziekolwiek, z tymi samymi danymi użytkownika)
  Routery ASUS potrzebują tylko jednego połączenia, dzięki czemu mogą łączyć się z nieograniczoną liczbą urządzeń.
 • Nieograniczony transfer danych
 • Bez limitu czasu
 • Dostęp do całej sieci w krajach 78
 • Darmowe aplikacje / aplikacje dla wszystkich urządzeń
 • Użyj protokołu Chameleon ™ um um VPNUżywanie do maskowania pomaga również w krajach, w których istnieją silne ograniczenia VPN Aby ukryć połączenie, jeśli to możliwe (Chiny, Turcja, Arabia Saudyjska, ZEA, Katar, Maroko itp.).
 • Własny VPNSerwer przez VyprVPN Użyj chmury. Z VyprVPN CloudServer może być twój VPNNp. Obsługuj serwer z hosterem takim jak DigitalOcean.
 • Korzystanie z własnego, pozbawionego rekordów serwera DNS
Koszty / taryfy
Bezpłatne korzystanie
Taryfa (1 miesiąc)12.95 EUR
Taryfa (12 miesięcy)45 EUR (miesięcznie 3.75 EUR)
Taryfa (24 miesięcy)60 EUR (miesięcznie 2.5 EUR)
Liczba jednoczesnych połączeń na konto5
Opcje testoweGwarancja zwrotu pieniędzy

VyprVPN zamów z rabatem!

Odliczenie rabatu jest możliwe, ponieważ rezygnujemy z prowizji od tego dostawcy. Zniżka będzie możliwa tylko przy użyciu linków z naszej strony.

Nie znaleziono kuponów.

VyprVPN Aplikacje

VyprVPN opracowuje całe oprogramowanie i aplikacje, co nie jest w tym przypadku wadą. Aplikacje należą do najłatwiejszych i najczystszych na rynku, a jednocześnie są dobrze zaprogramowane. Można jako VyprVPN Klient może bezpośrednio ładować i używać aplikacji dla systemów Windows, MacOS, Linux, Android, Apple iOS, FireTV OS, a nawet routerów.

Obrazy niemieckiej aplikacji

Dostępny VyprVPN Aplikacje
Dostępny VyprVPN Aplikacje
Dostępne protokołyWłasny protokółIKEv2L2TP / IPSecZałóżVPN (TCP)ZałóżVPN (UDP)PPTPSSL / ProxyWireGuard
Własne aplikacje / aplikacjeInne systemy operacyjne / integracjaandroidapple iOSASUSWRTjeżynaDD-WRTRozszerzenie FirefoxFireTVDodatek KODILinuxMac OSXZałóżVPN UDPOpenWRTPomidorOkna
Funkcja KillSwitch
Język aplikacjiDeutschpolnischFrancuskiRuskipolnisch

Instrukcje konfiguracji na PC / Mac

VyprVPN Raport z testu: najlepszy VPN dla prywatności i przesyłania strumieniowego 1

Szybkość dzięki VyprVPN

VyprVPN prowadzi własną sieć w krajach 78, każdy serwer jest własnością firmy i nie są udostępniane innym dostawcom. W rezultacie osiągana jest wysoka wydajność przesyłu danych, a problemy bezpieczeństwa są bardzo dobrze kontrolowane. Codziennie korzystam z tej usługi przez ponad 5 lat i trudno mi to powtórzyć. Przykład pokazał również moje odczucia, VyprVPN absolutnie jeden z liderów Bonusem jest również Chameleon VPNProtokół oparty na OpenVPN ale po raz kolejny zoptymalizowałem przepływ danych i umożliwiłem 10-15% szybsze, ale bezpieczne połączenia danych.

VyprVPN był w mojej próbie, ponad wybraną VPNNajszybszy protokół „L2TP / IPsec” VPN Usługa, którą kiedykolwiek testowałem.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 15.10.2020

Anonimowość i prywatność dzięki VyprVPN

VyprVPN rezygnuje ze wszystkich plików dziennika
VyprVPN rezygnuje ze wszystkich plików dziennika

Już podczas opracowywania zwrócono uwagę na ochronę prywatności użytkowników, nic dziwnego, że Edward Snowden również wyraźnie wspomniał o dostawcy w wywiadzie z jesieni 2015 r.

,de VPNProtokół Chameleon szyfruje bit 256 bez utraty wydajności, a przede wszystkim jest bardzo dobrze chroniony przed wykryciem przez zapory ogniowe VPN-Tannele mogą być również z powodzeniem budowane w wysoce kontrolowanych sieciach.

Dostawca nie zapisuje żadnych działań użytkownika ani plików dziennika na serwerach. Ogólnie rzecz biorąc, dostawca wydaje mi się bardzo poważny i szczery ze swoimi oświadczeniami i oferowaną wydajnością.

Anonimowy w Internecie
Zmieniona wirtualna lokalizacja
Ochrona przed prośbami o informacje
Gen. Zapobiegaj monitorowaniu
Zapobiegaj ukierunkowanemu monitorowaniu
Brak plików dziennika
Obfusication (maskowanie)

Brak plików dziennika, gwarantowane i weryfikowalne!

VyprVPN jest pierwszym na świecie VPNDostawca, który został niezależnie zweryfikowany i otrzymał potwierdzenie, a zatem naprawdę rejestruje „brak plików dziennika” (dzienniki)!

sprawozdania z badań: VyprVPN - Audyt plików dziennika, przeprowadzony przez LEVIATHAN SECURITY GROUP

Streaming z VyprVPN

Najlepsze VPN do przesyłania strumieniowego (bez ostrzeżeń i za granicą)

Streaming bez ograniczeń: Netflix, Amazon Video, DAZN i Sky również za granicą

Netflix z VyprVPN sehen
Netflix z VyprVPN sehen

Od 3. Sierpień 2019 wdrożył to rozwiązanie i teraz oznacza, że ​​VyprVPN Użytkownicy na całym świecie mają również dostęp do niemieckojęzycznych portali wideo, takich jak Netflix, Amazon Prime Video, DAZN, Eurosport i SKY.

Osiąga się to nie tylko poprzez użycie lokalnego lokalnego adresu IP, ale także przez użycie własnych serwerów DNS VyprVPN specjalnie przystosowany dla użytkowników niemieckich. (Netflix z VPN stosowanie)

To jest VyprVPN jedyny VPN dzięki czemu wszystkie niemieckojęzyczne portale wideo są dostępne ponad granicami!

Netflix, Amazon, Sky, DAZN, Eurosport z VyprVPN
Netflix, Amazon, Sky, DAZN, Eurosport z VyprVPN

Streaming: Treści wolne od nadużyć

Podczas przesyłania strumieniowego w Internecie zawartość z różnych źródeł często nie jest używana. Zgodnie z niemieckim orzecznictwem postępowanie cywilne może jednak również zagrozić, jeśli użytkownik nie zrobi nic złego. Nieuzasadnione ostrzeżenia to pierwszy krok, na którym wielu moich czytelników po raz pierwszy dowiaduje się o tych problemach z prawem autorskim. Aby zapobiec przesyłaniu strumieniowym ostrzeżeń i innym działaniom w Internecie, możesz również użyć VyprVPN korzystać. Adresy IP usługi nie prowadzą bezpośrednio do użytkownika, a sama usługa nie przechowuje działań użytkowników. W rezultacie nie jest on w stanie przekazać danych użytkowników podczas dochodzeń, a tym samym niezawodnie je chroni.

Streaming bez ścierania dzięki VyprVPN
Streaming bez ścierania dzięki VyprVPN
Przesyłanie strumieniowe treści telewizyjnych i wideo
Użyj na routerze domowym
Używaj z KODI
SmartDNS
Aplikacja FireTV
Unikaj ostrzeżeń
Obsługiwane platformy przesyłania strumieniowegoNetflixAmazon VideoDAZN (EN)SkyEurosportmaxdomezattoo (CH)TVNowARD (EN)ZDF (DE)BR DE)N24 (EN)MDR (EN)rbbWDR (DE)Arte DE)3Sat (EN)Pro7 (EN)Sat1 (EN)Cable1 (EN)Disney + (DE)MagentaTV (DE)ORF (AT)SRF (CH)Servus TV (DE, AT, CH)
Obsługiwane międzynarodowe platformy przesyłania strumieniowegoDisney + (US)Hulu (USA)Amazon Prime Video (US)Netflix (USA)Apple TVOglądaj ESPN (USA)Kanał 4 (USA)NFL Gamepass (US)MLB.tv (US)abc (US)CBS (US)FOX (US)NBCShowtime (USA)FLIX (US)epix (US)HBO Now (US)ITV (Wielka Brytania)Eurosport (Wielka Brytania)Sky (Wielka Brytania)BBC iPlayer (Wielka Brytania)Sky News (Wielka Brytania)Bloomberg (Wielka Brytania)BT Sports (UK)Channel 4 (UK)Sky Go (IT)YoutubeSpotifystarz (US)hustlerTV (US)PenthouseTV (US)PlayboyTV (US)

Download I Torrent z VyprVPN

Brak ostrożności i bezpieczeństwo Torrentvergnügen jest w VyprVPN gwarantowana. Usługa ma KillSwitch i inne funkcje bezpieczeństwa. Ponadto osiągalne prędkości są doskonałe.

Download i torrent
Dozwolone użycie torrenta
Własny serwer torrentów
Unikaj ostrzeżeń
Port Forwarding

VyprVPN na routerze

VyprVPN Idealny do użytku również w domowych routerach. Usługa nie tylko zapewnia niezawodną technologię serwerów, ale także obsługuje OpenVPN + PPTP zawiera również dwa ważne protokoły, które pozwalają na szeroki zakres routerów.

Operacja włączona VPNRouter klienta
Użyj na routerach
Równoważenie obciążenia
Bezpieczna praca
Własna aplikacja routera
Zgodny zASUSGL-iNetDD-WRTPomidorRouter Vilfo

Instrukcje: VyprVPN na routerze VILFO

VyprVPN Raport z testu: najlepszy VPN dla prywatności i przesyłania strumieniowego 2

Przegląd routera VILFO

VyprVPN do gier online

VyprVPN działa, co wielu nie wie, ma również własną sieć gier online o nazwie „Outfox”. Ale jest to również część sieci i gwarantuje wyjątkowo krótkie czasy pingowania, gdziekolwiek jesteś w grach online. Jest to podstawowy warunek płynnej zabawy w grach. Nie znam nikogo VPN który ma taką wiedzę w zakresie gier online.

DDoS Fireall chroni i zabezpiecza wyniki gry nawet z niepożądanymi przeciwnikami.

Gry on-line
Małe opóźnienie
Użyj na konsole do gierPlayStationXBox
Ochrona przed DDoS

VyprVPN podróżować

VyprVPN to idealny towarzysz podróży, oferujący nie tylko wygodne, ale i bezpieczne aplikacje na urządzenia mobilne. Protokół Chameleon, zawarty w taryfie premium, nie stanowi problemu w restrykcyjnych sieciach, takich jak hotele, a nawet w Chinach.

VPN w podróży i za granicą
Zastosowanie w sieciach restrykcyjnych (Chiny, hotele)
Obfusication (maskowanie)
Ochrona w niepewnych sieciach Wi-Fi
Shadowsocks lub SOCKS5

Obsługa klienta VyprVPN

Dostępne 24 godziny na dobę oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej lub czatu, zwykle także w języku niemieckim. Jeśli w danym momencie nie ma pracowników niemieckojęzycznych, używany jest program tłumaczący.

Obsługa klienta
Język aplikacjiDeutschpolnischFrancuskiRuskipolnisch
Obsługa klientaE-mailStrona FAQForumCzat na żywo
Język w obsłudze klientaDeutschpolnischFrancuskiszwedzkipolnisch

Przegląd funkcjonalny VyprVPN

O szczegółach technicznych VyprVPN Można dużo napisać, przede wszystkim należy podkreślić, że usługa ma własne centra danych z całkowicie własnym sprzętem + adresami IP zarejestrowanymi pod własnymi nazwami. To może i jest decydującym kryterium, dzięki któremu usługa może zagwarantować, że pliki dziennika nie będą używane, a dane klientów będą chronione.

funkcje specjalne
Serwer AlwaysOn
Automatyczna zmiana adresu IP
Serwer dedykowany
Własny DNS
Własny sprzęt
zapora
Wspólny adres IP
IPv4
IPv6 (nowy)
Brak plików dziennika
Killswitch
równoważenie obciążenia
Filtr Malware
Multi-Hop VPN
Neuro routingu
Obfuscation (maska)
Własne adresy IP
Własny serwer torrentów
Port Forwarding
Dysk RAM (k.HDD)
SmartDNS
Statyczny adres IP
Tracking Blocker
Serwer wirtualny
VPN-to-TOR

Często zadawane pytania na temat VyprVPN

Jak szybki jest VyprVPN?

VyprVPN jest jednym z najszybszych 3 VPN Usługi, które przetestowaliśmy. Aktualizujemy testy dwa razy w miesiącu, aktualne dane znajdziesz w raporcie z testu.

Czy VyprVPN Bezpieczne?

Bezpieczeństwo to pojęcie subiektywne, ale dzięki naszemu sprzętowi, 100% własnych centrów danych, lokalizacji firmy w Szwajcarii, doskonałemu oprogramowaniu i audytom zewnętrznym, można powiedzieć, że VyprVPN wśród najbezpieczniejszych VPN należy do świata.

Oszczędza VyprVPN Pliki dziennika?

Nie, usługa przebudowała swoją sieć na początku 2018 r., Aby nie musiała wykorzystywać żadnych danych o użytkownikach ani działaniach w zdecentralizowanych lokalizacjach, a zatem nie są wymagane ani zapisywane żadne pliki dziennika.


Perfect-Privacy Zestawy

Co Perfect-Privacy VPN różni się od innych dostawców!

Perfect-Privacy VPN Różnice w stosunku do innych VPN Dostawcy Poniższa lista 17 różnych funkcji wyróżnia VPN Dostawca Perfect-Privacy z ...
Czytaj więcej ...
Szyfrowanie działa jak skarbiec

Szyfrowanie po prostu wyjaśnione

Nasze dane mamy prawie wszędzie: na laptopie, na dyskach twardych, w pamięci USB itp. Tym bardziej niebezpieczne, jeśli urządzenia te zostaną zgubione - ...
Czytaj więcej ...
Surfuj po Internecie anonimowo za pomocą przeglądarki Tor

Surfuj anonimowo w Internecie za pomocą przeglądarki Tor - tak to działa

Znaleźliśmy dobry film, który bardzo dobrze wyjaśnia, z czym surfowanie w Internecie anonimowo naprawdę ...
Czytaj więcej ...
FRITZbox VPN skonfigurować

Instrukcje: FRITZbox VPN skonfigurować

FRITZbox VPN skonfigurować możliwości. Wiele z nich ma dziś w domu FRITZ Box od AVM, urządzenia te oferują również ...
Czytaj więcej ...

Utworzono:02 / 02 / 2016

Myśli 23 na temat „VyprVPN Raport z testu: najlepszy VPN dla prywatności i przesyłania strumieniowego ”

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie