WebSecuritas VPN: Recenzja i moje doświadczenia

WebSecuritas VPN

7.99 EUR
4.1

Geschwindigkeit

6.1 / 10

prywatność

5.0 / 10

Ausstattung

3.0 / 10

Obsługa klienta

4.4 / 10

cena

2.0 / 10

korzyści

  • 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Na podstawie usług typu proxy
  • Niemiecki dostawca

ujemny

  • Dość drogi
  • Brak przejrzystości w odniesieniu do wniosków władz
  • Niestety możliwa jest tylko płatność PayPal + karta kredytowa
  • Brak anonimowych opcji płatności

,de VPNDostawca WebSecuritas jest jedną z „niemieckich firm” na rynku. Oferuje ultraszybkie serwery w 23 krajach. W sumie użytkownicy mają ponad 100 VPN Serwery dostępne w 58 lokalizacjach w 23 różnych krajach. WebSecuritas oferuje oprócz klasyki VPN- Połączenia również oprogramowanie dla wielu urządzeń: laptopa, smartfona, tabletu lub Router.

Anonimowość i prywatność WEBSECURITAS VPN

WEBSECURITAS VPN podejmuje różne środki bezpieczeństwa, ale to nie może uratować użytkowników przed niemieckimi władzami. Zgodnie z prawem niemieckim firma musi współpracować z władzami w zakresie wniosków o dane. Dlatego też jest tylko kilku Niemców VPNOperator tam. Z jednej strony firma chce zagwarantować anonimowość. Z drugiej strony chce także pracować w kraju, w którym prywatność obywatela jest eliminowana przy najmniejszym naruszeniu praw autorskich.

WebSecuritas VPN: Recenzja i moje doświadczenia 1

Brak anonimowości w prawie niemieckim!

Niemieckie przepisy dotyczące ochrony danych należą do najsurowszych na świecie. Ponadto dostawca obiecuje zapisać dane (pliki dziennika), ale zdecydowanie robi to, gdy pojawią się żądania rządu. (Przechowywanie danych jest również prawnie dozwolone w Niemczech). Kwestia anonimowości rodzi kolejne pytania, ponieważ nawet niewielkie naruszenia prawa autorskiego wymagają zniesienia anonimowości. Bezpieczeństwo danych w Websecuritas jest zatem alarmujące i nie spełnia naszych oczekiwań VPN.

Stanowisko firmy WEBSECURITAS VPN powoduje pewne kontrowersje:

Anonimowość - ale rejestrują i przekazują te dane władzom, jeśli to konieczne

Prywatność - oprócz zapytania danych

Brak przechowywania danych - ale jest to obowiązujące prawo w Niemczech

Geschwindigkeit

Serwery WebSecuritas są prawdopodobnie częściowo wirtualne. Według własnych oświadczeń używają „usług proxy”, które mają na celu filtrowanie wirusów i zapobieganie śledzeniu. Odbywa się to jednak kosztem maksymalnej przepustowości. Czas pingowania odpowiednio wzrasta. W naszych testach uzyskaliśmy również satysfakcjonujące wyniki, ale z maksymalną prędkością 25 Mbit / s - dwukrotnie więcej niż w przypadku pingów w przypadku bestsellera Perfect-Privacy (Pingtime Leader).

WebSecuritas VPN: Recenzja i moje doświadczenia 2

Oprogramowanie

WebSecuritas oferuje popularne otwarte protokołyVPN jak również L2TP / IPSec i jest łatwy w instalacji. Ale nie wszędzie: ponieważ skoncentrowanie się na tych dwóch protokołach oznacza również, że instalacja jest możliwa tylko na urządzeniach, które są otwarteVPN i obsługuje L2TP / IPSec. Niestety, routery, konsole do gier itp. Nie są uwzględnione, ponieważ wymagają protokołów PPTP.

Aby zainstalować rozwiązania typu open source na możliwych urządzeniach, WebSecuritas obsługuje niezmiennie dobre instrukcje konfiguracji w języku niemieckim. Ale nie bądź za wcześnie: musisz trochę zagrać. Po prostu zainstaluj, zaloguj się i to nie działa. Ale dostajesz dodatkowe zabezpieczenia, ponieważ rozwiązania open source dla VPN są bardzo dobrze przetestowane.

ceny

WebSecuritas VPN: Recenzja i moje doświadczenia 3

Nasz wniosek do WebSECURITAS VPN:

Zapewnienie odpowiedniej ochrony danych na mocy prawa niemieckiego jest bardzo trudne. Podczas testowania usługi sprawdziliśmy ją ponownie. Odkryliśmy również filtrowanie transferów danych, które stanowi również zagrożenie dla danych osobowych. Prędkość, a także cierpią z tego powodu Czasy ping dla połączeń, Jeśli dostawca znajduje się w innym kraju, wzare, gdzie przepisy nie działają przeciwko anonimowości użytkowników, możemy nawet pokochać tę usługę!


Utworzono: 09 / 03 / 2019

Schreibe einen Kommentar