ZenMate VPN Recenzja: Dobry wybór do przesyłania strumieniowego

Zostaw recenzję

ZenMate VPN

1.64 EUR
5.2

Geschwindigkeit

7.1 / 10

prywatność

4.8 / 10

Ausstattung

6.3 / 10

Obsługa klienta

7.0 / 10

cena

0.9 / 10

korzyści

 • Streaming jest dozwolony i możliwy we wszystkich dostępnych lokalizacjach.
 • Łatwy w użyciu
 • Jasne ceny
 • Niezawodna ochrona przed wyciekami DNS za pośrednictwem własnych, wolnych od rekordów serwerów DNS
 • Dostępne są proste rozszerzenia przeglądarki dla Chrome, Firefox i Opera

ujemny

 • Dostępna jest tylko obsługa klienta w języku angielskim
 • Korzystanie z serwerów proxy, a zatem brak prawdziwej anonimowości
 • Ograniczenia udostępniania plików
 • Dane będą udostępniane władzom według własnego uznania
 • Darmowa wersja ma braki bezpieczeństwa

VPN Dostawcy pochodzą głównie z zagranicy, ale nie ZenMate VPN - przynajmniej na początku. Usługa pochodzi z Berlina i została uruchomiona przez młody zespół 2012. Tymczasem należy ZenMate VPN ale także CyberGhost VPN izraelski inwestor KapeTechnologies. Były niemiecki dostawca otrzymujesz prosty VPNco pozwala wyłączyć blokady geograficzne i bardzo dobrze je przesyłać strumieniowo. Dzięki bezpieczeństwu danych nie wygląda to tak różowo, a udostępnianie plików nie jest możliwe.

Bezpieczeństwo słów kluczowych: Rzućmy okiem na filozofię plików dziennika ZenMate. Niestety to oszczędza VPN tego. Nie jest inaczej Ponieważ użytkownicy nie otrzymują nieskończonej liczby połączeń. Aby to zadziałało, usługa zazwyczaj opiera się na centralnej bazie danych. Dane są więc gromadzone - i niestety przekazywane. Zgodnie z warunkami ZenMate daje VPN według własnego uznania dane władzom i innym podmiotom. ostrzeżenia oczywiście stały się możliwe. Dość nieprzyjemne ryzyko dla ciebie, jako użytkownika, który może wpłacić pieniądze w nagłym wypadku.

Brak prawdziwej anonimowości przez serwer proxy

Korzystając z serwerów proxy, dostawca może przeglądać i zapisywać wszystkie przesłane dane. Serwer proxy stoi między tobą lub komputerem jako nadawca i odbiorca strony internetowej. Ale po ZenMate VPN serwery te są częścią, przynajmniej dostawca wie wszystko o tobie i twoich działaniach w Internecie. Więc nie jesteś naprawdę anonimowy! Do naprawdę anonimowego korzystania z Internetu należą inni VPNg godne polecenia, które przekazują tylko twoje informacje i łapią je na dowolnej stacji pośredniej.

Alternatywa dla ZenMate: Surfshark VPN

Naprawdę łatwy w użyciu

Dużym plusem ZenMate jest nieskomplikowana obsługa. Prawie nie ma czasu bez dalszych ustawień w szyfrowanym połączeniu. Dla Ciebie jako użytkownika przyjemny, ale zmniejszone ustawienia oznaczają mniejszą zdolność adaptacji, a tym samym w niektórych przypadkach mniejsze bezpieczeństwo. Jeśli potrzebujesz wsparcia ze strony działu obsługi klienta, musisz być zadowolony z języka angielskiego. Pomimo niemieckich korzeni nie ma niemieckojęzycznego wsparcia (więcej).

ZenMate VPN dostępne dla wszystkich platform

ZenMate jest dostępny dla szerokiej gamy aplikacji - MacOSX, Apple iOS, Android, Windows oraz Google Chrome, Opera i Firefox. Dostępna jest również zintegrowana ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, podobnie jak wyłącznik awaryjny, który natychmiast zatrzymuje nieszyfrowane przesyłanie danych i zapewnia prywatność po odłączeniu. ZenMate VPN ma serwery w ponad krajach 30 na całym świecie.

zenmate_software_installation

Bardzo dobre do przesyłania strumieniowego, a nie do udostępniania plikówZenMate VPN Recenzja: Dobry wybór do przesyłania strumieniowego 1odpowiednie

Tak dobry jak ZenMate ze względu na szybkość przesyłania strumieniowego na żywo zagranicznych platform, jest tak kiepski w udostępnianiu plików i torrentowaniu. Prędkości są niewystarczające, maksymalne bezpieczeństwo jest dostępne tylko w stawce premium. Przekazywanie portów również nie istnieje. Ale nawet w wersji darmowej masz możliwość przezwyciężenia blokad geograficznych w krajach 4.

ZenMate VPN ceny

Aby przetestować ZenMate, możesz uzyskać bezpłatną wycieczkę 7. Dobrze, że wiesz, o co ci chodzi, zanim włożysz pieniądze w swoje ręce. Następnie masz następujące opcje (w tym gwarancję zwrotu pieniędzy w dni 30):

 • 1 miesiąc 9,99 $ (i co miesiąc można anulować)
 • 1 rok $ 47,88 (3,99 $ / miesiąc)
 • 2 lat 49,20 $ (2,05 $ / miesiąc)

Utworzono:07 / 19 / 2019

Schreibe einen Kommentar