ZenMate VPN Recenzja: Dobry wybór transmisji strumieniowej, ale ...

ZenMate VPN

1.64 EUR
5.2

Geschwindigkeit

7.1 / 10

prywatność

4.8 / 10

Ausstattung

6.3 / 10

Obsługa klienta

7.0 / 10

cena

0.9 / 10

korzyści

 • Streaming jest dozwolony i możliwy we wszystkich dostępnych lokalizacjach.
 • Łatwy w użyciu
 • Jasne ceny
 • Niezawodna ochrona przed wyciekami DNS za pośrednictwem naszych własnych, wolnych od rekordów serwerów DNS
 • Proste rozszerzenia przeglądarki dostępne dla Chrome, Firefox i Opera

ujemny

 • Dostępna jest tylko obsługa klienta w języku angielskim
 • Korzystanie z serwerów proxy, a zatem brak prawdziwej anonimowości
 • Ograniczenia udostępniania plików
 • Dane są przekazywane władzom według własnego uznania
 • Darmowa wersja ma braki bezpieczeństwa

ZenMate VPN test

ZenMate to pierwotnie niemiecki dostawca, co samo w sobie jest rzadkością. W międzyczasie usługa została sprzedana Izraelowi. Przyjrzeliśmy się, co może zrobić ZenMate - a czego nie. Wszystkie zalety i wady można znaleźć w naszym teście ZenMate.

Wniosek dotyczący ZenMate VPN

Z byłym niemieckim dostawcą masz bardzo łatwy w użyciu VPN, którego możesz użyć do wyłączenia blokad geograficznych i generalnego przesyłania strumieniowego. Jednak niemiecka treść stanowi problem, ponieważ dostawca jest blokowany przez Netflix itp. Dzięki bezpieczeństwu danych nie wygląda to tak różowo, a udostępnianie plików również nie jest możliwe. W skrócie: ZenMate z pewnością nie jest idealnym wyborem dla większości użytkowników. Dostajesz znacznie lepszą wydajność od innych dostawców za znacznie mniejsze pieniądze.

zawartość

 • Nasz wniosek
 • Firma
 • ceny
 • Aplikacje i aplikacje
 • prędkości
 • prywatność
 • Download I Torrent
 • Router
 • Hazard
 • Podczas podróży
 • Obsługa klienta
 • Funkcje i obsługa

FirmaZmień lokalizację ZenMate

VPN Dostawcy pochodzą głównie z zagranicy, ale nie ZenMate VPN - przynajmniej na początku. Usługa pochodzi z Berlina i została uruchomiona przez młody zespół w 2012 roku. Tymczasem należy ZenMate VPN ale także CyberGhost VPN izraelski inwestor KapeTechnologies. Od czasu tego przejęcia wstrzymano jednak dalsze inwestycje w usługę w zakresie nowych funkcji.

Użytkownicy ZenMate mają obecnie dostęp do ponad 2.600 serwerów w ponad 35 krajach.

ZenMate VPN ceny

Aby przetestować ZenMate raz, możesz uzyskać bezpłatną 7-dniową wycieczkę (lub użyć rozszerzenia przeglądarki ZenMate dla Opery, Firefox lub Google Chrome). Dobrze, że wiesz, gdzie jesteś, zanim włożysz pieniądze do ręki. Po tym nadal masz możliwość skorzystania z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. W każdym razie musimy wziąć pod uwagę jedną rzecz: Ze swojej ceny ZenMate nie oferuje tego, co oferują inni porównywalni dostawcy.

Oprogramowanie i aplikacje

ZenMate jest dostępny dla różnych aplikacji - MacOSX, Apple iOS, Android i Windows. Otwarty jest protokółVPN używany, który jest znany ze swojego bezpieczeństwa. Dostępne są również bezpłatne, proste i szybko instalowalne rozszerzenia dla Google Chrome, Opera i Firefox. To samo w sobie jest oczywiście dobre. Jednak jako użytkownik musisz mieć świadomość, że takie rozszerzenie przeglądarki chroni tylko przed danymi, które również przechodzą przez przeglądarkę! We wszystkich innych aplikacjach nadal nie jesteś chroniony!

Aplikacje ZenMate

Geschwindigkeit

Przyjrzeliśmy się również prędkości ZenMate. W taryfie premium byliśmy w stanie osiągnąć całkiem dobre wyniki. Użytkownik nie jest również ograniczony tą taryfą. Jeśli chodzi o torrentowanie, prędkości tutaj nie są wystarczające, zwłaszcza że podejrzewamy, że ograniczenia są tutaj wdrażane.

Testowana maksymalna prędkość
Download
0
Kbps
Drganie
0
Ms
Ping
0
Ms
Prześlij
0
Kbps
Niemcy | 20.03.2020

Prywatność dzięki ZenMate

Korzystając z serwerów proxy, dostawca może przeglądać i zapisywać wszystkie przesłane dane. Serwer proxy znajduje się prawie między tobą a komputerem jako nadawcą i odbiorcą - witryną. Ale po ZenMate VPN serwery te należą, przynajmniej dostawca wie wszystko o tobie i twoich działaniach w Internecie. Więc nie jesteś naprawdę anonimowy! Istnieją inne do naprawdę anonimowego korzystania z Internetu VPNg godne polecenia, które przekazują tylko twoje informacje i łapią je na dowolnej stacji pośredniej.

Pliki dziennika są nie tylko zapisywane, ale także przekazywane organom itp. Możesz to nawet znaleźć w oficjalnych warunkach ZenMate! Oznacza to, że nie jesteś bezpieczny przed ostrzeżeniami - a to może być kosztowne!

Przesyłanie strumieniowe za pomocą ZenMateZenMate VPN Recenzja: Dobry wybór do przesyłania strumieniowego, ale ... 1

ZenMate jest o krok do przodu jeśli chodzi o streaming. Właściwie Ponieważ przyjemność z transmisji strumieniowej u dostawcy jest niestety ograniczona do usług w języku innym niż niemiecki. Niemiecki Netflix, Amazon Prime i inni blokują ZenMate VPN. Ale dzięki darmowej wersji masz już okazję pokonać bariery geograficzne w co najmniej 4 krajach.

Udostępnianie plików / torrent za pomocą ZenMate

To, czym może pochwalić się ZenMate podczas przesyłania strumieniowego, jeśli chodzi o udostępnianie plików. Dostawca po prostu nie jest do tego zalecany. Po pierwsze, prędkości nie są wystarczające, jak wykazały nasze testy prędkości. ZenMate najwyraźniej nawet ogranicza ruch. Po drugie, ZenMate zapewnia prawdziwą ochronę tylko w taryfie premium i nie może przekierowywać portów. A ponieważ jesteśmy w trakcie: Po trzecie, ZenMate już wskazuje w swoich warunkach, że udostępnianie plików jest niedozwolone.

online Gaming

ZenMate nie ma własnych aplikacji do gier online. Nadal możesz podłączyć konsolę do gier do usługi, przesyłając dane. ZenMate pokazuje, jak to działa, w specjalnych instrukcjach - także dla Playstation itp.

ZenMate w ruchu

Czy pakuję ZenMate do walizki? Prawdopodobnie nie. Usługa nie oferuje funkcji potrzebnych do uzyskania bezpłatnego, działającego Internetu w ograniczonych krajach, takich jak Chiny.

Obsługa klienta

Jeśli potrzebujesz pomocy ze strony działu obsługi klienta ZenMate, musisz zadowolić się językiem angielskim. Pomimo niemieckich korzeni, nie ma już wsparcia w języku niemieckim - jest to raczej smutne.

Funkcje i obsługa

Dużym plusem ZenMate jest nieskomplikowana obsługa. Jesteś prawie natychmiast w szyfrowanym połączeniu bez dalszych ustawień. Wygodne dla ciebie jako użytkownika, ale zmniejszone ustawienia oznaczają również mniejszą zdolność adaptacji, aw niektórych przypadkach mniejsze bezpieczeństwo.

Pod względem funkcji ZenMate zapewnia ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, które i tak jest już zawarte w Google Chrome i można je aktywować w przeglądarce. Ponadto dobrze działająca ochrona przed śledzeniem, której użytkownik nie może ustawić indywidualnie.

Nasza alternatywna rekomendacja

Jeśli szukasz niedrogiej alternatywy, która wciąż ma wiele do zaoferowania, jesteś na dobrej drodze Surfshark racja. Młody dostawca jest innowacyjny, oferuje wiele funkcji i niezmiennie dobrą ogólną wydajność.

Alternatywa dla ZenMate: Surfshark VPN


Utworzono: 07 / 19 / 2019

Schreibe einen Kommentar