ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność

ZorroVPN

10 USD
9

Geschwindigkeit

10.0 / 10

prywatność

10.0 / 10

Ausstattung

8.4 / 10

Obsługa klienta

8.9 / 10

cena

7.5 / 10

korzyści

 • Bezkompromisowa anonimowość
 • Najbardziej stabilny i wysokiej jakości VPNserwer
 • Skoncentruj się na bezpieczeństwie i szybkości
 • Dostawca premium z doskonałą obsługą klienta
 • VPN Używaj kaskad na urządzeniach zewnętrznych (routerze)

ujemny

 • Dostępne tylko w języku angielskim
 • Brak własnego oprogramowania Rozwiązania OpenSource

ZorroVPN nadal będzie nieznany wielu. Wynika to z faktu, że dostawca faktycznie całkowicie rezygnuje z marketingu. Cały wygląd dostawcy jest bardzo przejrzysty i dobrze skonstruowany, ale bez „krzyczących reklam”, które natychmiast zauważyłem. Mimo to Zorro jestVPN Dlatego pozostało coś w rodzaju poufnej porady, mimo że usługa naprawdę oferuje znakomite usługi, a także dla wielu VPNZainteresowane strony mogą reprezentować spełnienie twoich wymagań.

ZorroVPN z siedzibą główną firmy na Seszelach, warunki ramowe dla operacji całkowicie bez rejestracji, a także ochrony przed dostępem władz. Ciągle aktualizowane ”Warrant Canary Statement„Jest także sposobem pasywnego informowania użytkowników o ich niezależności. Dostawca obsługuje ponad 280 aktywnych serwerów w 49 różnych krajach na całym świecie. Inteligentne rozwiązania sprzętowego rozdziału obciążenia i tworzenia kopii zapasowych zapewniają całkowicie nieprzerwaną pracę.

ZorroVPN opisuje swoje własne cele w następujący sposób:

 1. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepszą dostępność VPN Zapewnij serwer
 2. Gwarantujemy całkowitą poufność wszystkich danych osobowych naszych klientów i wsparcie wszelkimi dostępnymi środkami, aby zachować tę prywatność / anonimowość wobec wszystkich innych.
 3. Gwarantujemy, że nie będziemy przechowywać rejestrów aktywności użytkowników. Nigdy
 4. Gwarantujemy dedykowaną, pomocną i profesjonalną obsługę klienta.

ZorroVPN Oferuje następujące korzyści użytkownikom z większością innych VPNBrakuje usług:

 • Zmiana adresu IP bez odłączenia
  Z tej funkcji można korzystać bez aktywnej VPN Jeśli musisz przerwać połączenie, zmień adres IP.
 • VPN do TOR (Cebula)
  Ta funkcja umożliwia obsługę za pomocą ZorroVPN Podłącz serwer bezpośrednio do sieci TOR. Pomoże to również skutecznie ominąć znane problemy bezpieczeństwa TOR.
 • VPN Multi-hop (wiele połączeń, kaskadowanie)
  Z tej funkcji można korzystać przez kilka VPNSerwer od ZorroVPN połączyć jeden po drugim, a zatem nie można znaleźć żadnych śladów faktycznej tożsamości (adresu IP), nawet jeśli ostatni serwer jest (teoretycznie) przejęty przez stronę trzecią. Istnieje wiele połączeń do 4 VPNSerwer możliwy.
 • Uwierzytelnianie 4096
  Zastosowanie maksymalnie zaszyfrowanych metod uwierzytelniania może również zapobiec atakowi na tożsamość podczas nawiązywania połączenia
 • Własny, rekordowy ZorroVPN Serwer DNS
  Własny ZorroVPN Serwery DNS nie rejestrują aktywności użytkownika i są dostępne tylko dla użytkowników usługi. Gwarantuje to, że blokady DNS są skutecznie pomijane i że nie można przechowywać danych ani monitorować masy.
 • Przekierowania poszczególnych portów
  Ta funkcja umożliwia jeszcze szybsze wyniki dzięki funkcji FileSharing lub korzystania z aplikacji, które muszą korzystać z określonego portu.
 • Zarządzanie serwerem bez rekordów (pliki dziennika)
  Podejmowane są środki techniczne, aby serwery zawsze miały wystarczające zasoby, aby zagwarantować każdemu użytkownikowi maksymalną przepustowość i dostępność. Odbywa się to za pomocą równoważenia obciążenia i innych technik, które jednak nie pozwalają ani nie zapisują żadnych zapisów działań użytkowników.
 • Tylko bezpieczny sprzęt i specjalnie zmodyfikowane systemy operacyjne
  ZorroVPN używa własnego sprzętu do obsługi serwera i wykorzystuje specjalnie zmodyfikowane środowisko operacyjne, które jest chronione przed dostępem osób trzecich poprzez dodatkowe środki bezpieczeństwa. W tym celu wykorzystuje się obsługiwane przez sprzęt mechanizmy płynnego działania i zarządzania danymi, które gwarantują ciągłą pracę ponad 99,9% na wszystkich serwerach.
 • Statyczny adres IP na żądanie
  możesz ustawić się na każdym z nich VPNSerwery na całym świecie.
 • Automatyczne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych po awarii w każdym kraju
  Dzięki inteligentnemu sterowaniu może to spowodować awaria serwera VPN- Połączenie będzie kontynuowane automatycznie i bezzwłocznie za pośrednictwem innej lokalizacji w tym samym kraju. Przerwy w połączeniu są w ten sposób wykluczone!
 • Pomoc w konfiguracji
  także przez TeamViewer (RemoteDesktop) przez zespół serwisowy
 • TOP obsługa klienta:
  E-mail lub Skype - obsługa klienta na żywo

Ceny i taryfy

ZorroVPN oferuje tylko jedną taryfę, obejmuje to wszystkie dostępne usługi bez ograniczeń i bez ograniczeń. Udało mi się uzyskać kod rabatowy dla moich czytelników, który gwarantuje stałą obniżkę ceny o 10%.

Możliwych jest wiele połączeń na użytkownika (tj. Wiele urządzeń jednocześnie).

Cennik Z kodem rabatowym na miesiąc

1 miesiąc 15

2 miesięcy 25

3 miesięcy 36

6 miesięcy 68

12 miesięcy 120

13.50 USD ~ 11,50 EUR

22.50 USD ~ 19,50 EUR

32.40 USD ~ 28 EUR

61,20 USD ~ 53 EUR

108 USD ~ 95 EUR

~ 11,50 € miesięcznie

~ 9,75 € miesięcznie

~ 9,30 € miesięcznie

~ 9,25 € miesięcznie

~ 7,95 € miesięcznie

[box title = ””]Kod rabatowy to: VAVT10[/ box]

Akceptowane metody płatności:

 • Bitcoin
 • Pieniądze internetowe
 • PayPal
 • Idealne pieniądze
 • Portfel QIWI
 • OKPAY
 • Yandex.Money
 • Kreditkarten
 • Paymentwall (Sofortüberweisung, Maestro itp.)
 • mięta
 • LiqPay
 • Payeer
 • W1
 • BTC-E

ZorroVPN NIE rozwija i nie obsługuje własnego oprogramowania ani aplikacji!

Strategia dostawcy opiera się na bezbłędnym i bezpiecznym działaniu infrastruktury serwerowej. Opracowywanie oprogramowania dla różnych systemów operacyjnych lub aplikacji zajmuje dużo czasu, a także specjalnej wiedzy. Aby uczynić to naprawdę bezpiecznym, jest to całkowicie zbędne, a zamiast tego udzielana jest pomoc w korzystaniu z rozwiązań open source lub rozwiązań innych firm.

Obecnie dostępne są szczegółowe instrukcje i wsparcie dla wielu urządzeń.
Windows, Mac OSX, Android, Apple iOS, routery i wiele innych, na życzenie obsługa klienta pomaga również bezpośrednio w dostosowaniu do poszczególnych aplikacji.

instrukcje: ZorroVPN o lepkości dla Windows i Mac OSX

Technologia zapewniająca maksymalną anonimowość

ZorroVPN korzysta tylko z OpenVPN minut

Serwery ZorroVPN mają szerokie wsparcie dla OpenVPN Protokół przez TCP i UDP. Ze względów bezpieczeństwa na serwerach nie są dozwolone ani używane żadne inne protokoły. Uwierzytelnianie odbywa się za pomocą 4096-bitowych certyfikatów, które odpowiadają absolutnie najwyższemu poziomowi obecnych możliwości. Identyfikatory użytkownika lub hasła w postaci zwykłego tekstu nigdy nie są używane do uwierzytelniania!

VPN do TOR (Cebula)

Możesz także użyć serwerów proxy SOCKS5 na serwerach, aby uzyskać bezpośredni dostęp do sieci TOR.

ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 7ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 8ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 9ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 8ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 11ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 8ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 13

Multi-Hop VPN kaskadowy

Możliwe jest również tworzenie własnych „łańcuchów” z połączeń serwerów, które następują po sobie kilka razy (Multi-Hop VPN kaskadowy) oznacza to, że z tych połączeń można również korzystać za pośrednictwem dowolnego urządzenia i zapewniają one, że technicznie całkowicie niemożliwe jest zakończenie działań użytkowników lub ich tożsamości, nawet jeśli serwery ZorroVPN powinien być aktywnie monitorowany.

ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 7ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 8ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 16ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 8ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 18ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 8ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 20ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 8ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 13

ZorroVPN Używaj w połączeniu z serwerami proxy

Istnieje możliwość ZorroVPN również w połączeniu z usługami proxy. Przed VPNPołączenie, ale także później!
ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 7ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 8 pełnomocnik ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 8ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 26ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 8 pełnomocnik ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 8ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność 13

ZorroVPN może również dostosować ustawienia MTU

W danych konfiguracyjnych możesz określić rozmiar MTU, którego chcesz użyć, a także zapobiegać wykorzystywaniu wycieków na podstawie tego do identyfikacji. Oczywiście możesz również użyć do tego standardowych ustawień dostawcy Internetu.

ZorroVPN Serwery i lokalizacje

ZorroVPN obsługuje około 100 różnych lokalizacji w 49 różnych krajach na całym świecie VPNSerwer Aktywnych serwerów jest sporo z ponad 300, a także poprzez inteligentne zarządzanie obciążeniem gwarantują, że każdy użytkownik zawsze otrzymuje maksymalną prędkość i wydajność. Powolne połączenia z powodu przeciążenia serwerów nie występowały. Ponadto dostępność VPNSerwer można zwiększyć do 99,9%. Obecne lokalizacje można znaleźć na stronie internetowej ZorroVPN pobrać w dowolnym momencie.

ZorroVPN Standorte

Mój wniosek do ZorroVPN:

Dostawca udowodnił jak dotąd najlepszą stabilność swoich serwerów, czego mogłem doświadczyć w mojej powolnej pracy. Istnieje również wiele funkcji, które skutecznie chronią Twoją prywatność / anonimowość. Ale wiem też, że niektórzy użytkownicy wolą jeden VPN- Właściciele, którzy oferują również własne oprogramowanie, dlatego zdecydowanie zalecamy przetestowanie dostawcy za darmo przed zakupem. Ale jeśli szukasz dostawcy premium, stabilnych i szybkich połączeń + maksymalnej anonimowości, powinieneś skontaktować się z ZorroVPN nie przechodźcie


[Mylinks]


Utworzono: 07 / 07 / 2016

Myśli 3 na temat „ZorroVPN - Premium VPN Dostawca maks. Anonimowość i stabilność ”

Schreibe einen Kommentar