Oprogramowanie CyberGhost dla systemu Windows Download

Wersja: 7.0 | Główna kategoria: Bezpieczeństwo | catagories: Surfuj anonimowo

CyberGhost VPN streszczenie

CyberGhost VPN jest znany VPNDostawca z obszaru niemieckojęzycznego i znajduje się w Rumunii. Z tym dostawcą surfujesz anonimowo i bezpiecznie w Internecie. Ponadto będziesz chroniony przed złośliwym oprogramowaniem, śledzeniem i kradzieżą danych osobowych. Na przykład, zamieniając swój adres IP na anonimowy adres IP, możesz ominąć blokady YouTube lub Downloads anonimowe pobieranie. Dzięki szyfrowaniu bitowemu AES-256 masz pewność, że osoby trzecie nie będą miały dostępu do twoich zachowań podczas surfowania, dostępu do danych osobowych ani czytania rozmów na czacie.

CyberGhost zapewnia serwery 60 w ponad krajach 3.000 VPN do anonimizacji twoich danych. Serwery udają, że strony internetowe znajdują się w innym kraju. Może to być zaletą, jeśli na przykład chcesz przesyłać strumieniowo za granicę z kontem ograniczonym do Niemiec.

CyberGhost VPN nie ma limitu głośności i działa na różnych platformach. Bezpłatne aplikacje są dostępne na urządzenia Mac, Android i iOS.

Recenzja CyberGhost VPN

korzyści
  • Kompletny w języku niemieckim
  • Prosta aplikacja
  • Ciekawe dodatkowe funkcje
Wady
  • Zmniejszona prędkość poprzez użycie proxy
  • Transfer danych do prywatnych firm i organów zgodnie z OWU
  • Zwodnicza anonimowość jest tutaj wyraźnie przesadzona w reklamie
Najlepsze alternatywy 5 w tej kategorii
Perfect PrivacyVPNLogoNeumitGratistesten
1.
Oprogramowanie od Perfect Privacy VPN dla systemu Linux - bezpłatnie Download

Perfect Privacy Linux Download - 26 VPNWitryny z przepustowością 1.000 MB Firma 2008 została założona w Szwajcarii ....

Download

safervpn logo
2.
SaferVPN Oprogramowanie macOS: bezpłatne Download dla urządzeń Mac

Co może SaferVPN MacOS? At Download der SaferVPN Oprogramowanie macOS obejmuje dostęp do 700 serwerów w 34 różnych ...

Download

Logo Surfshark
3.
Surfshark VPN dla systemu Linux - bezpłatne oprogramowanie Download

Download

HideMy.name VPN
4.
HideMy.name Windows: bezpłatny Download

HideMy.name Windows - usługa z Rosji / Panamy HideMy.name VPN jest rosyjskim dostawcą, znanym wcześniej jako InCloak ....

Download

protonvpn znak zielony
5.
ProtonVPN - bezpłatny Download dla Androida

ProtonVPN - Darmowa usługa ze Szwajcarii ProtonVPN z różnymi aplikacjami, takimi jak protonVPN Android pochodzi ze Szwajcarii ...

Download

Zdjęcia aplikacji

Cyberghost VPN Oprogramowanie

Cyberghost VPN Oprogramowanie

Spezifikationen

zaktualizowane22 / 10 / 2018
Zgodne systemy operacyjne Okna 10 , Okna 8 , Okna 7 , Windows Vista , Windows XP
Rodzaj programu Wersja próbna (wypróbuj dni 7 za darmo)
cena nabycia 2 EUR
Język Deutsch , angielski
Liczba Downloads261.920 (od 18.02.2008)
Rozmiar pliku115,71 kB
producent CyberGhost
Do strony głównej producenta
kategoriabezpieczeństwo | Surfuj anonimowo
Odinstaluj

Oto jak usunąć program CyberGhost VPN

Windows CyberghostInformacje o systemie Windows CyberGhost

Z CyberGhost System Windows umożliwia anonimowe poruszanie się po sieci. Osoby trzecie nie mogą już śledzić Twojej lokalizacji i historii przeglądania. Dzięki temu możesz na przykład nadal mieć dostęp do swoich zwykłych witryn internetowych podczas wakacji. Często strony takie jak YouTube, Facebook, Spotify, WordPress, Twitter, Euronews czy Booking.com są blokowane za granicą. Usługa oferuje również filtr dla usług torrent i usług przesyłania strumieniowego, co optymalizuje wyszukiwanie idealnego serwera dla Ciebie.

Ochrona prywatności

Jeśli masz konto w Cyberghost VPN otrzymujesz dostęp do jednego z serwerów rozsianych po całym świecie. Twój adres IP będzie niewidoczny dla osób trzecich. Ponadto dostawca ten zwraca uwagę na zasadę „braku logów”, co oznacza, że ​​serwer nie zapisuje żadnych informacji i nie tworzy żadnych dzienników. Istnieje również możliwość ochrony oprogramowania przed złośliwym oprogramowaniem poprzez aktywację automatycznego przekazywania HTTPS. Ponadto funkcja „kill switch” natychmiast dezaktywuje wszystkie połączenia internetowe, gdy tylko CyberGhost wykryje podejrzane działania.

Nieograniczona ilość danych na PC, iPadzie i Co.

Możesz surfować anonimowo na maksymalnie siedmiu urządzeniach za pomocą swojego konta, a nawet jednocześnie. Na przykład podczas surfowania na komputerze dzieci mogą uzyskać dostęp do Internetu za pomocą iPada. Istnieją bezpłatne aplikacje dla systemów macOS, iOS i Android. CyberGhost Windows jest obsługiwany przez OpenVPN, L2TP, IPSec i IKEv2, wykorzystując VPN na routerach i innych urządzeniach. Bezproblemowe przesyłanie strumieniowe bez irytujących przerw jest możliwe dzięki nieograniczonej ilości danych.

Po prostu wypróbuj Windows Cyberghost!

CyberGhost VPN jest bardzo popularny VPNDostawca w krajach niemieckojęzycznych. Umożliwia bezpieczne surfowanie i przesyłanie strumieniowe bez przerw na maksymalnie siedmiu urządzeniach jednocześnie. Możesz przetestować usługę bez wahania, ponieważ nie powinieneś być zadowolony, dostawca oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy!

Wyniki raportu z badań

Geschwindigkeit

7.2 / 10

prywatność

7.5 / 10

Ausstattung

9.1 / 10

Obsługa klienta

9.2 / 10

Cena

8.6 / 10


Aktywuj alarm aktualizacji teraz

Chcesz być informowany o ważnych aktualizacjach programu? Następnie po prostu aktywuj alarm aktualizacji, aby nie przegapić aktualizacji!

Podaj linki partnerskie