Oprogramowanie CyberGhost dla systemu Windows Download

Wersja: 7.0 | Główna kategoria: Bezpieczeństwo | catagories: Surfuj anonimowo

CyberGhost VPN streszczenie

CyberGhost VPN jest znany VPNDostawca z obszaru niemieckojęzycznego i znajduje się w Rumunii. Z tym dostawcą surfujesz anonimowo i bezpiecznie w Internecie. Ponadto będziesz chroniony przed złośliwym oprogramowaniem, śledzeniem i kradzieżą danych osobowych. Na przykład, zamieniając swój adres IP na anonimowy adres IP, możesz ominąć blokady YouTube lub Downloads anonimowe pobieranie. Dzięki szyfrowaniu bitowemu AES-256 masz pewność, że osoby trzecie nie będą miały dostępu do twoich zachowań podczas surfowania, dostępu do danych osobowych ani czytania rozmów na czacie.

CyberGhost zapewnia serwery 60 w ponad krajach 3.000 VPN do anonimizacji twoich danych. Serwery udają, że strony internetowe znajdują się w innym kraju. Może to być zaletą, jeśli na przykład chcesz przesyłać strumieniowo za granicę z kontem ograniczonym do Niemiec.

CyberGhost VPN nie ma limitu głośności i działa na różnych platformach. Bezpłatne aplikacje są dostępne na urządzenia Mac, Android i iOS.

Recenzja CyberGhost VPN

korzyści
  • Kompletny w języku niemieckim
  • Prosta aplikacja
  • Ciekawe dodatkowe funkcje
Wady
  • Zmniejszona prędkość poprzez użycie proxy
  • Transfer danych do prywatnych firm i organów zgodnie z OWU
  • Zwodnicza anonimowość jest tutaj wyraźnie przesadzona w reklamie
Najlepsze alternatywy 5 w tej kategorii
purevpn logo min
1.
CzystyVPN Download dla komputerów Mac

CzystyVPN Informacje o komputerze Mac PureVPN Mac to świetny sposób na ochronę twojego MacOS przed zagrożeniami internetowymi, które ...

Download

Perfect PrivacyVPNLogoNeumitGratistesten
2.
wolny Download z Perfect Privacy MacOS

Dostępne różne lokalizacje 26 Download z Perfect Privacy macOS zawiera przepustowość 1.000 MB, co jest ...

Download

purevpn logo min
3.
CzystyVPN Download - Darmowa aplikacja na Androida!

O 180 VPNLokalizacje - czysteVPN Android Kiedy Download z PureVPN Android to ponad 140 krajów z 2.000 serwerami ...

Download

ukryj mnie logo
4.
Hide.me VPN Bezpłatnie dla Androida downloaden

Hide.me Android - darmowa wersja Hide.me Android oferuje bezpłatny Download z wieloma funkcjami. Usługa może być całkowicie ...

Download

VyprVPN logo
5.
VyprVPN Okna Download

The VyprVPN Okna Download: Obsługiwany przez Goldenfrog GmbH. Firma zajmuje się ...

Download

Zdjęcia aplikacji

Cyberghost VPN Oprogramowanie

Cyberghost VPN Oprogramowanie

Spezifikationen

zaktualizowane22 / 10 / 2018
Zgodne systemy operacyjne Okna 10 , Okna 8 , Okna 7 , Windows Vista , Windows XP
Rodzaj programu Wersja próbna (wypróbuj dni 7 za darmo)
cena nabycia 2.75 EUR
Język Deutsch , angielski
Liczba Downloads261.920 (od 18.02.2008)
Rozmiar pliku115,71 kB
producent CyberGhost
Do strony głównej producenta
kategoriabezpieczeństwo | Surfuj anonimowo
Odinstaluj

Oto jak usunąć program CyberGhost VPN

Windows CyberghostInformacje o systemie Windows CyberGhost

Z CyberGhost Możesz przenosić Windows anonimowo w sieci. Firmy zewnętrzne nie mogą już śledzić Twojej lokalizacji i historii przeglądania. Dzięki temu możesz na przykład nadal mieć dostęp do swoich zwykłych stron internetowych podczas wakacji. Strony takie jak Youtube, Facebook, Spotify, WordPress, Twitter, Euronews lub Booking.com są często blokowane za granicą. Usługa oferuje również filtr dla usług torrentowych i strumieniowych, który optymalizuje wyszukiwanie idealnego serwera dla Ciebie.

Ochrona prywatności

Jeśli masz konto w Cyberghost VPN masz dostęp do jednego z globalnie dystrybuowanych serwerów. Twój adres IP będzie niewidoczny dla osób trzecich. Ponadto ten dostawca zwraca uwagę na „zasadę braku dzienników”, co oznacza, że ​​serwer nie przechowuje żadnych informacji ani nie tworzy dzienników. Możliwe jest również zabezpieczenie oprogramowania przed złośliwym oprogramowaniem poprzez włączenie automatycznego przekazywania dalej HTTPS. Ponadto funkcja „kill switch” natychmiast wyłącza wszystkie połączenia internetowe, gdy tylko CyberGhost wykryje podejrzaną aktywność.

Nieograniczona ilość danych na PC, iPadzie i Co.

Możesz surfować anonimowo na maksymalnie siedmiu urządzeniach za pomocą swojego konta, a nawet jednocześnie. Na przykład podczas surfowania na komputerze dzieci mogą uzyskać dostęp do Internetu za pomocą iPada. Istnieją bezpłatne aplikacje dla systemów macOS, iOS i Android. CyberGhost Windows jest obsługiwany przez OpenVPN, L2TP, IPSec i IKEv2, wykorzystując VPN na routerach i innych urządzeniach. Bezproblemowe przesyłanie strumieniowe bez irytujących przerw jest możliwe dzięki nieograniczonej ilości danych.

Po prostu wypróbuj Windows Cyberghost!

CyberGhost VPN jest bardzo popularny VPNDostawca w krajach niemieckojęzycznych. Umożliwia bezpieczne surfowanie i przesyłanie strumieniowe bez przerw na maksymalnie siedmiu urządzeniach jednocześnie. Możesz przetestować usługę bez wahania, ponieważ nie powinieneś być zadowolony, dostawca oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy!

Wyniki raportu z badań

Geschwindigkeit

7.2 / 10

prywatność

7.5 / 10

Ausstattung

9.1 / 10

Obsługa klienta

9.2 / 10

Cena

8.6 / 10


Aktywuj alarm aktualizacji teraz

Chcesz być informowany o ważnych aktualizacjach programu? Następnie po prostu aktywuj alarm aktualizacji, aby nie przegapić aktualizacji!