Hide.me VPN Bezpłatnie dla Androida downloaden

Wersja: 2.5.3 | Główna kategoria: Bezpieczeństwo | catagories: Surfuj anonimowo

Hide.me VPN dla Androida!

Aplikacja od Hide.me VPN Możesz po prostu pobrać go na swój smartfon z Androidem. Wystarczy jedno dotknięcie, aby natychmiast połączyć się z najszybszym serwerem. Nie musisz niczego wynajmować, ponieważ wszystko zadziała Download skonfigurowanego oprogramowania. Możesz także wybrać spośród 19 różnych języków. Ten dostawca z Malezji przywiązuje dużą wagę do anonimowości swoich użytkowników, a nawet oferuje swoje usługi bezpłatnie! Oczywiście darmowa wersja Hide.me VPN nieco bardziej ograniczony niż abonament premium, ale to dobry sposób na przetestowanie usługi.

Darmowa wersja

Jeśli tak Hide.me VPN używa 500 MB jako limitu transferu danych. Ale można to odnawiać co tydzień 2. Dzięki temu usługa jest dostępna za darmo, z której korzysta wiele osób. Poza tym masz na 5 VPNDostęp do lokalizacji. Niestety tylko urządzenia 1 można podłączyć do konta użytkownika.

Plus punkty od Hide.me VPN dla Androida

 • dostępne za darmo
 • dobre prędkości
 • Dostępne w językach 19
 • Przełącznik kill
 • Automatyczne łączenie
 • i więcej ..

Szybki przegląd Hide.me VPN

korzyści
 • Top klienta
 • Bardzo dobre prędkości
 • Idealny do udostępniania plików, torrentów i przesyłania strumieniowego
 • Siedziba Malezja - brak dostępu do danych przez władze europejskie
 • Bardzo wiele opcji płatności
Wady
 • Wyższa cena
 • Hide.me VPN zapisuje pliki dziennika (choć brak szczegółów)
 • Niezbyt wiele dostępnych krajów
Najlepsze alternatywy 5 w tej kategorii
safervpn logo
1.
BezpieczniejVPN Oprogramowanie macOS: bezpłatne Download dla urządzeń Mac

Co może zrobić Bezpieczniej?VPN MacOS? At Download bezpieczniejszyVPN Oprogramowanie macOS obejmuje dostęp do 700 serwerów w 34 różnych ...

Download

HideMy.name VPN
2.
HideMy.name Windows: bezpłatny Download

HideMy.name Windows - usługa z Rosji / Panamy HideMy.name VPN jest rosyjskim dostawcą, znanym wcześniej jako InCloak ....

Download

GooseVPN Testuj logo
3.
GooseVPN Okna Download

GooseVPN Windows: usługa z Holandii Usługa holenderska GooseVPN to stosunkowo nowa usługa. Firma ma ...

Download

Logo Surfshark
4.
Surfshark Bez systemu Windows Download

Kapelusz Surfshark Pliki dziennika systemu Windows? Usługa nie rejestruje działań użytkownika i nie obsługuje plików dziennika na serwerach ....

Download

nordvpn oferta
5.
Download wolna północVPN Aplikacja na Androida

Na północVPN Android to usługa z Panamy + Cypr PółnocnyVPN została założona, aby zapewnić jak największej liczbie użytkowników nieskrępowany i ...

Download

Zdjęcia aplikacji

Hide.me Standorte

Hide.me Standorte

Spezifikationen

zaktualizowane24 / 09 / 2019
Zgodne systemy operacyjne android
Rodzaj programu darmowy
cena nabycia 5 EUR
Język Deutsch , angielski
Liczba Downloads18.598
Rozmiar pliku18,53 MB
producent eVenture
Do strony głównej producenta
kategoriabezpieczeństwo | Surfuj anonimowo

Hide.me Android - darmowa wersja

Hide.me Android oferuje bezpłatny Download z wieloma funkcjami. Możesz korzystać z usługi całkowicie bezpłatnie. Ta wersja dostawcy zapewnia dostęp do pięciu różnych VPNLokalizacje i mogą połączyć swoje konto użytkownika z tylko jednym urządzeniem. Ponadto dostępna jest tylko przepustowość 500 MB.

Hide.me androidAplikacja od Hide.me Android ma wszystkie ważne funkcje, takie jak podzielony tunel, ukryta osłona, automatyczne połączenie i przełącznik zabijania. Także używany Hide.me VPN najbardziej znany i najbezpieczniejszy VPNProtokoły, takie jak OpenVPN, IEKv2, SSTP i SoftEtherVPN. Firma stale pracuje nad rozwojem oprogramowania i stale wprowadza innowacje, aby zaspokoić potrzeby swoich klientów.

Ale czym są „Stealth Guard” i „Split Tunnel”?

 • „Stealth Guard” = To jest firewall, który, jeśli nie masz żadnego VPN powinien mieć możliwość ograniczenia połączenia internetowego dla różnych aplikacji.
 • „Split Tunnel” = Ta funkcja określa, które aplikacje ją mają VPNPołączenie powinno użyć.

Subskrypcje od Hide.me android

W płatnej wersji dostawcy możesz na 57 inny VPNDostęp do lokalizacji. Ponadto możesz podłączyć urządzenia 5 w tym samym czasie za pomocą tylko jednego konta użytkownika. Dzięki temu możesz właściwie chronić wszystkie swoje urządzenia przed niewłaściwym użyciem danych.

Koszt wersji płatnej

Hide.me Android nie jest najtańszą z tych usług VPNDostawcy, choć ma wiele do zaoferowania. Można jednak po prostu przetestować dostawcę za darmo i sformułować opinię. W wersji Premium zawsze możesz skorzystać z dziennej gwarancji zwrotu pieniędzy 30, jeśli nie jesteś zadowolony z usługi.

Bezpieczna lokalizacja dla firm: Malezja

Firma ma siedzibę w Malezji. Nie ma żadnych wymagań prawnych dotyczących przechowywania dzienników użytkowników. W rezultacie sklepy Hide.me VPN brak danych osobowych. („Wytyczne dotyczące braku dziennika”) Możesz bezpiecznie przeglądać internet bez martwienia się o zapytania rządowe. Własny adres IP jest tu ukryty za pomocą szyfrowania bitowego 256. Ta forma szyfrowania jest również używana przez banki!

Hasło od Hide.me VPN„Najszybsza VPN świat ”- czy to prawda?

Oczywiście wiemy, że takie hasła są wykorzystywane w celach marketingowych i zwykle są przesadzone. Jednak może Hide.me Android najwyraźniej mierzy prędkość u swoich najlepszych konkurentów. Połączenie jest stabilne, a transmisja strumieniowa przez długi czas jest również możliwa bez żadnych problemów. Ponadto usługa może być również wykorzystywana do celów torrentowania.

Do raportu z badań

Nie znaleziono kuponów.

Wyniki raportu z badań

Geschwindigkeit

9.0 / 10

prywatność

8.4 / 10

Ausstattung

8.6 / 10

Obsługa klienta

8.6 / 10

Cena

3.0 / 10


Aktywuj alarm aktualizacji teraz

Chcesz być informowany o ważnych aktualizacjach programu? Następnie po prostu aktywuj alarm aktualizacji, aby nie przegapić aktualizacji!