CzystyVPN Download dla komputerów Mac

Wersja: 1.1.27 | Główna kategoria: Bezpieczeństwo | catagories: Surfuj anonimowo

CzystyVPN streszczenie

CzystyVPN zapewnia anonimowość w Internecie. Z jednej strony dostawca z Hongkongu koncentruje się na bezpieczeństwie swoich użytkowników: Twój ruch jest szyfrowany do 256-bitowego szyfrowania, blokując w ten sposób irytujących szpiegów danych w połączeniu z różnymi protokołami bezpieczeństwa. Twoje działania i komunikacja za pośrednictwem poczty e-mail itp. Są chronione.

Ponadto usługa zapewnia ochronę przed reklamą i powiązanymi modułami śledzącymi. Są to nie tylko irytujące, ale mogą również znacząco wpłynąć na Twoją prywatność. czystyVPN wyróżnia się wśród VPNDostawcy charakteryzują się niesamowitą siecią serwerów: dostawca ma więcej niż 2.000 serwerów w krajach 141, co jest rzadkością na rynku.

Z PureVPN Możesz ominąć bariery geograficzne i chronić je przed monitorowaniem i manipulowaniem. Dostawca jest szczególnie odpowiedni do wydajnego udostępniania plików i przesyłania strumieniowego. W przypadku tych ostatnich usługa oferuje własną usługę DNS, która gwarantuje szczególnie przyjemność z szybkiego przesyłania strumieniowego. Niebezpieczeństwo Abmahnungendabei i udostępniania plików spoczywa w PureVPN zażegnane. czystyVPN cieszy się rosnącą popularnością, ponieważ oferuje dobre usługi w uczciwym stosunku ceny do wydajności.

Przegląd Spa PureVPN

korzyści
  • Łatwy w obsłudze
  • Szybki serwer
  • Wysokie bezpieczeństwo danych
  • Świetna obsługa klienta (czat na żywo)
  • Niezwykle tanie!
Wady
  • Obsługa klienta tylko w języku angielskim
Najlepsze alternatywy 5 w tej kategorii
purevpn logo min
1.
CzystyVPN dla systemu Windows - bezpłatny Download oprogramowanie

CzystyVPN Windows - przyjazna dla użytkownika aplikacja z ogromną siecią Ponad 2.000 VPNSerwery w krajach 140 znajdują się pod adresem Download z ...

Download

safervpn logo
2.
BezpieczniejVPN Oprogramowanie Windows - za darmo Download

BezpieczniejVPN Okna Download - Ponad 700 serwerów w 34 różnych krajach BezpieczniejVPN znajduje się w Izraelu i ma ...

Download

HideMy.name VPN
3.
HideMy.name Windows: bezpłatny Download

HideMy.name Windows - usługa z Rosji / Panamy HideMy.name VPN jest rosyjskim dostawcą, znanym wcześniej jako InCloak ....

Download

Perfect PrivacyVPNLogoNeumitGratistesten
4.
Oprogramowanie od Perfect Privacy VPN dla systemu Linux - bezpłatny Download

Perfect Privacy Linux Download - 26 VPNWitryny z przepustowością 1.000 MB Firma 2008 została założona w Szwajcarii ....

Download

logo cyberghost
5.
Oprogramowanie CyberGhost dla systemu Windows Download

Informacje o systemie CyberGhost Windows System CyberGhost Windows umożliwia anonimowe przeglądanie Internetu. Firmy zewnętrzne mogą udostępniać Twoją lokalizację i ...

Download

Zdjęcia aplikacji

CzystyVPN Wprowadzenie - instalacja dla komputerów Mac

CzystyVPN Instalacja

CzystyVPN install - typ instalacji

typ instalacji

Potwierdź instalację

Potwierdzenie instalacji

Rejestracja w oprogramowaniu PureVPN

Rejestracja w oprogramowaniu

Zaloguj się do PureVPN

Zaloguj się do PureVPN

Spezifikationen

zaktualizowane04 / 10 / 2019
Zgodne systemy operacyjne Mac OS X
Rodzaj programu Płatny , Wersja próbna (wypróbuj dni 7 za darmo)
cena nabycia 5.81 EUR
Język Deutsch , angielski
Liczba Downloads13.456
Rozmiar pliku22,59 MB
producent CzystyVPN
Do strony głównej producenta
kategoriabezpieczeństwo | Surfuj anonimowo

CzystyVPN Informacje o komputerze Mac

CzystyVPN Mac to świetny sposób na ochronę systemu MacOS przed zagrożeniami internetowymi, które mogłyby zagrozić Twojej prywatności. Usługa z Hongkongu szyfruje Twoje dane za pomocą serwerów w 141 krajach. Zapewnia to anonimowość i ochronę przed podsłuchiwaniem przez osoby trzecie. Dostawca wykorzystuje do tego nowoczesne metody szyfrowania i protokoły. Twój prawdziwy adres IP pozostaje tajny i masz nieograniczony dostęp do zablokowanych stron internetowych i usług.

Funkcje dla twojej prywatności

Oprócz metod szyfrowania ze środowiska wojskowego, PureVPN Dzięki dodatkowym funkcjom dla dodatkowej ochrony, Port Forwarding Add-On zapobiega atakom hakerów na twoje dane poprzez luki. Powinien być twój VPNPołączenie nagle się nie udaje, Pure zatrzymuje sięVPN Killswitch natychmiast przesyła dane. Twoja anonimowość jest nadal gwarantowana. Usługa obejmuje również ochronę przed wyciekiem DNS i IPV6. Irytujące reklamy są blokowane. Jednak jakiś czas temu uznano, że usługa przekazała dane władzom.

Streaming i wymiana plików dzięki PureVPN mak

CzystyVPN Mac nie nakłada żadnych ograniczeń danych na swoich użytkowników i ma dobrą prędkość i duży wybór lokalizacji. Ponadto lokalizacja Honkong chroni przed ostrzeżeniami, ponieważ władze nie mają dostępu do danych użytkownika. CzystyVPN Dzięki temu idealnie nadaje się do udostępniania plików i przesyłania strumieniowego. Oddzielna usługa DNS przyspiesza przesyłanie strumieniowe z dostawcą. Funkcja Bezpiecznego P2P zabezpiecza udostępnianie plików, ale jest dodatkową płatną funkcją.

Urządzenia 5, 31 dni gwarancji zwrotu pieniędzy

CzystyVPN Download na komputery Mac pozwala całej rodzinie bezpiecznie surfować: z każdym kontem otrzymasz 5 Multi-Logins. Nawet jeśli po pierwszych próbach z usługodawcą odkryjesz, że lepiej jest gdzie indziej - nie ma problemu: czystyVPN oferuje 31-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Do raportu z badań

Nie znaleziono kuponów.

Wyniki raportu z badań

Geschwindigkeit

9.5 / 10

prywatność

9.0 / 10

Ausstattung

8.8 / 10

Obsługa klienta

7.3 / 10

Cena

8.5 / 10


Aktywuj alarm aktualizacji teraz

Chcesz być informowany o ważnych aktualizacjach programu? Następnie po prostu aktywuj alarm aktualizacji, aby nie przegapić aktualizacji!