ZenMate Windows: darmowe oprogramowanieDownload

Wersja: 6.5.2 | Główna kategoria: Bezpieczeństwo | catagories: Surfuj anonimowo

Download

Wolny testowane wirusów

Kupować

Krótki opis ZenMate VPN dla systemu Windows

ZenMate VPN jest Niemcem VPNDostawca z siedzibą w Berlinie, który działa od 2013. Usługa ma miliony klientów na całym świecie za pośrednictwem 40 i zapewnia ochronę przed dzisiejszym wszechobecnym nadzorem rządowym i spółką ZenMate VPN Windows zabezpiecza się przy użyciu konta do 5 urządzeń. Więc ty i twoja rodzina pozostajecie anonimowi i prywatni w całym domu. Po rozpoczęciu korzystania z ZenMate VPN cały ruch jest szyfrowany i chroniony przed wścibskimi oczami. Twój prawdziwy adres IP jest zasłonięty, twoje ślady są rozmyte. W tym celu serwery ZenMate są dostępne w więcej niż lokalizacjach 30.

Oprócz korzyści związanych z prywatnością jako użytkownik systemu Windows, możesz cieszyć się rozrywką, taką jak udostępnianie plików lub przesyłanie strumieniowe z nieograniczoną przepustowością i prędkością. Jeśli chcesz surfować bez ograniczeń na całym świecie - bez irytującego blokowania geograficznego, a nawet cenzury w stanach nadzoru takich jak Chiny - ZenMate Ci pomoże VPN również dla systemu Windows. Żadna treść nie jest już odmawiana!

Krótki przegląd ZenMate VPN

korzyści
  • Streaming jest dozwolony i możliwy we wszystkich dostępnych lokalizacjach.
  • Łatwy w użyciu
  • Jasne ceny
  • Niezawodna ochrona przed wyciekami DNS za pośrednictwem własnych, wolnych od rekordów serwerów DNS
  • Dostępne są proste rozszerzenia przeglądarki dla Chrome, Firefox i Opera
Wady
  • Dostępna jest tylko obsługa klienta w języku angielskim
  • Korzystanie z serwerów proxy, a zatem brak prawdziwej anonimowości
  • Ograniczenia udostępniania plików
  • Dane będą udostępniane władzom według własnego uznania
  • Darmowa wersja ma braki bezpieczeństwa
Najlepsze alternatywy 5 w tej kategorii
ukryj mnie logo
1.
wolny Hide.me Oprogramowanie Windows Download

Hide.me Windows - za darmo na całe życie Hide.me VPN Download dla systemu Windows ma bezpłatną usługę z wieloma funkcjami, ...

Download

purevpn logo min
2.
CzystyVPN Download dla komputerów Mac

CzystyVPN Informacje o komputerze Mac PureVPN Mac to świetny sposób na ochronę twojego MacOS przed zagrożeniami internetowymi, które ...

Download

GooseVPN Testuj logo
3.
GooseVPN android Download oprogramowanie

GooseVPN Android to prosta i przydatna usługa GooseVPN jest dostawcą z Holandii. Goose VPN oferuje ...

Download

Logo Surfshark
4.
Surfshark bezpłatny - Download dla Androida

Surfshark Android nowicjusz VPN roku 2018 i 2019! Usługa Surfshark VPN jest jednym z najbardziej innowacyjnych ...

Download

GooseVPN Testuj logo
5.
GooseVPN Okna Download

GooseVPN Windows: usługa z Holandii Usługa holenderska GooseVPN to stosunkowo nowa usługa. Firma ma ...

Download

Zdjęcia aplikacji

Spezifikationen

zaktualizowane19 / 09 / 2019
Zgodne systemy operacyjne Okna 10 , Okna 8 , Okna 7 , Windows Vista , Windows XP
Rodzaj programu Płatny , Wersja próbna (wypróbuj dni 7 za darmo)
cena nabycia 2.22 EUR
Język Deutsch , angielski
Rozmiar pliku179,45 kB
producent ZenMate VPN
Do strony głównej producenta
kategoriabezpieczeństwo | Surfuj anonimowo
Odinstaluj

Odinstaluj

ZenMate WindowsInformacje o systemie ZenMate Windows Download

ZenMate VPN pochodzi z serca Niemiec i oferuje anonimowe surfowanie po niemiecku i ogólnie najprostszy sposób. Jednym kliknięciem możesz korzystać z urządzenia z systemem Windows za pomocą VPN łącz się i surfuj prywatnie. Twoje dane są kierowane przez tunel i szyfrowane. Zamiast własnego adresu IP osoby z zewnątrz widzą tylko adres IP serwera Windows ZenMate, który wybrałeś.

Omiń cenzurę w systemie ZenMate Windows

Uzyskana w ten sposób anonimowość oferuje wiele korzyści. Na przykład ZenMate Windows daje dostęp do zablokowanych treści. Jest to szczególnie przydatne w krajach restrykcyjnych, takich jak Chiny czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Ponieważ tam możesz bez VPN Nie wchodź na Facebooka, nie korzystaj z WhatsApp ani nie czytaj międzynarodowych wiadomości. Wszystko jest blokowane przez rządy. Jeśli jesteś użytkownikiem systemu Windows, ale masz VPN Podłącz serwer, w takich regionach możesz cieszyć się bezpłatnym Internetem.

geoblocking

Działa podobnie z treściami zablokowanymi z powodu lokalizacji: jeśli jesteś na wakacjach i chcesz oglądać swoją ulubioną serię w serwisie Netflix, często możesz mieć pecha. Ze względów licencyjnych zostaniesz zablokowany za granicą. ZenMate Windows może tu pomóc (niestety, wiele portali wideo VPNs wykryć i ogólnie zablokować). Ale jest też odwrotnie: ponieważ możesz być przy tym właściwym VPN Kupuj taniej, rezerwuj taniej loty lub przesyłaj strumieniowo obce treści, które w innym przypadku zostałyby dla Ciebie zablokowane.

Połącz się z urządzeniami 5 za pomocą konta

Windows ZenMate Download Zapewnia ochronę całej Twojej rodziny: możesz mieć pięć urządzeń jednocześnie z jednym kontem VPN połączyć. ZenMate Windows idealnie uzupełniają inne aplikacje, takie jak Apple lub Android - zarówno mobilne, jak i internetowe, a także rozszerzenia przeglądarki. To jest odpowiedni ZenMate dla każdego użytkownika VPN Zastosowanie

Anonimowość i ochrona danych dzięki ZenMate Windows

ZenMate VPN pochodzi z Berlina i dlatego podlega ustawodawstwu niemieckiemu. Oferent odnosi się do zalet, które niemiecki VPN oferuje, a także stwierdza, że ​​żadne dane użytkownika nie są przechowywane. Jednak warunki odnoszą się również do faktu, że możliwy jest transfer danych w ramach ostrzeżeń / wniosków władz. Ponadto konieczne jest utrzymanie centralnych protokołów klienta dla ograniczenia urządzenia, co jest również związane z przechowywaniem danych - technicznie niemożliwe jest inaczej.

Do raportu z badań

Wyniki raportu z badań

Geschwindigkeit

7.1 / 10

prywatność

4.8 / 10

Ausstattung

6.3 / 10

Obsługa klienta

7.0 / 10

Cena

0.9 / 10


Aktywuj alarm aktualizacji teraz

Chcesz być informowany o ważnych aktualizacjach programu? Następnie po prostu aktywuj alarm aktualizacji, aby nie przegapić aktualizacji!