IMPRINT I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Stopka redakcyjna - informacje o wydawcy / miejscu wydania:

Wydawca (podmiot prawny):

Firma »ooo Герой« (ooo Geroy), zarejestrowana spółka (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością)
OGRN 1172375019959, reg. Krasnodar, Federacja Rosyjska

Publikacja Lokalizacja:

Ulitsa Severnaya, 326 / 707, Krasnodar, Rosja
350000

możliwości kontaktu

Telefon:

✆ Niemcy: + 49-40-22861140
✆ Austria: + 43-1-3649234
✆ Rosja: +74991133676
✆ USA: + 1-408-7695407

Treść strony:

  • Raporty z testów redakcyjnych i platforma wymiany poglądów na ten temat:
    „Ochrona własnej prywatności w Internecie”.
  • Brak formułowania opinii politycznych.
  • Brak interesów handlowych.
  • Brak płatnych reklam.
  • Żadne strony trzecie nie miały wpływu na artykuły.

Bezstronność jest podstawowym kryterium wszystkich naszych działań, możemy to zrobić tylko dzięki niezależności finansowej i niskim wydatkom, bez konieczności oszczędzania na treści dla naszych czytelników. Działanie strony internetowej jest w dużej mierze finansowane ze środków prywatnych, a wszystkie dochody / wydatki są publikowane w przejrzysty sposób na stronie.

  • Nie oferujemy żadnych usług i nie sprzedajemy niczego naszym czytelnikom!
  • Testujemy produkty, pomagamy naszym czytelnikom i dajemy ogólne rekomendacje.
  • Opublikowane artykuły odpowiadają opiniom autorów i nie muszą reprezentować opinii wydawcy tej witryny.

Disclaimer (Zastrzeżenie)

Odpowiedzialność za treść

Jako operator strony odpowiadamy za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność użytkowników, którzy je opuszczają (np. Funkcja komentowania).

Obowiązek usunięcia lub zablokowania wykorzystania informacji na mocy ogólnego prawa pozostaje nienaruszony. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa tylko od momentu stwierdzenia określonego naruszenia.

Po powiadomieniu o odpowiednich naruszeniach natychmiast usuniemy tę treść.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, których treści nie mamy wpływu. Dlatego też nie możemy ponosić odpowiedzialności za treść tych firm. Odpowiadający dostawcy lub operator stron jest zawsze odpowiedzialny za zawartość stron połączonych. Połączone strony zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawnych w czasie łączenia. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie łączenia.

Jednak stała kontrola treści powiązanych stron nie jest uzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia.

Po powiadomieniu o naruszeniach usuniemy takie linki natychmiast.

Prawo autorskie

Treści tworzone przez operatorów strony i prace na tych stronach podlegają ochronie praw autorskich. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody odpowiedniego autora lub twórcy. DownloadKopie tej witryny są przeznaczone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

O ile treść z tej strony nie została stworzona przez operatora, bierze się pod uwagę prawa autorskie stron trzecich. W szczególności treści osób trzecich są identyfikowane jako takie. Jeśli nadal zdajesz sobie sprawę z naruszenia praw autorskich, prosimy o notatkę.

Na zgłoszenie naruszenia, natychmiast usuniemy takie treści.

Odpowiedzialność za informacje w czacie na żywo lub przez e-mail

Odpowiadamy na e-maile lub odpowiadamy na prośby naszych czytelników na czacie. Chociaż formułujemy nasze odpowiedzi zgodnie z naszą najlepszą wiedzą i przekonaniem, chcielibyśmy zwrócić uwagę, że informacje zwrotne i treść odpowiedzi należy traktować jedynie jako wskazówki. Partnerzy komunikacyjni nie mogą być pociągnięci do odpowiedzialności w jakiejkolwiek formie. Na odległość nie zawsze mamy dostęp do wszystkich informacji, które pozwolą nam określić dokładny obraz danej sytuacji. W wielu przypadkach opieramy się również na założeniach. Dlatego zawsze formułujemy wszystkie nasze odpowiedzi na wyżej wymienione opcje bezpośredniej komunikacji bez gwarancji!

Podaj linki partnerskie