NordVPN rozlicza lokalny podatek VAT w UE? Dlaczego?

Są teraz NordVPN Użytkownicy rozpoznawalni przez organy UE?

NordVPN rozlicza lokalny podatek VAT w UE? Dlaczego? 1 NordVPN zmienił dostawcę płatności ponad miesiąc temu. Możliwość zapłaty za pośrednictwem PayPal została wycofana. Wszystkie te środki są skoordynowaną konsekwencją przeniesienia rachunkowości na Cypr. (Link: NordVPN Składa płatności PayPal) Do tej pory umowy były realizowane w chmurzeVPN Inc z siedzibą w Nowym Jorku. Niewiele się zmieniło dla klientów i użytkowników oraz NordVPN jest technicznie nadal obsługiwany przez firmę w Panamie.

Wielu użytkowników jest trochę oburzonych, ponieważ tak myślą NordVPN ale dostawca z siedzibą w Panamie jest?

Jest to również poprawne, ponieważ techniczne wdrożenie całej usługi jest realizowane przez Tefincon w Panamie. Jednakże, jako firma w Panamie, możliwości form kompensowania są ograniczone. Na przykład firmy panamskie nie mogą otwierać kont PayPal ani przyjmować natychmiastowych przelewów. Kraj i banki po prostu nie są częścią sieci SWIFT / IBAN.

NordVPN było przez chmuręVPN Inc. w Stanach Zjednoczonych.

Dlatego miał NordVPN wkrótce umożliwił te płatności za pośrednictwem firmy w USA Dobrze NordVPN ale ponownie, zorientowany na przyszłość i założył filię na Cyprze. Towarzyszy temu zmiana dostawcy usług płatniczych.

Przepisy dotyczące podatku VAT w UE

Jednak w UE pewne regulacje dotyczą również zakupu towarów i usług na terenie UE. Oznacza to, że dotyczy to głównie klientów, którzy kupują te usługi również w UE. Firma pobiera podatek VAT i przekazuje go do kraju wskazanego przez użytkownika. Ponieważ nie są to adresy zamieszkania, na które mają zostać wysłane przesyłki pocztowe, nie można zweryfikować informacji podanych przez klienta.

Gdy tylko użytkownik oświadczy, że chciałby skorzystać z usługi poza UE, nie musi płacić obowiązującego podatku VAT. NordVPN wtedy też tego nie robi.

Czy przeniesienie miejsca zamieszkania ma wpływ na ochronę własnej tożsamości?

Od tej pory NordVPN wdrożono już rachunkowość za pośrednictwem Stanów Zjednoczonych, nie nastąpiła prawdziwa zmiana w przeniesieniu na Cypr. Usługa będzie nadal świadczona technicznie przez Panamę i nie ma prawnego wymogu gromadzenia lub monitorowania danych użytkownika.

Czy możesz teraz określić lokalizację poza UE, aby zaoszczędzić podatek VAT?

Da NordVPN ani nie pyta o dane użytkowników, takie jak imię / data urodzenia lub adres, usługa nie może podnieść rzeczywistego miejsca zamieszkania użytkowników. Obecne rozporządzenie stanowi, że sami użytkownicy i dobrowolnie określają, gdzie należy zapłacić podatek VAT. Podanie tutaj niepoprawnych informacji z pewnością nie ma nic wspólnego z celowym oszustwem użytkownika. Dlatego wielu użytkowników określa także lokalizację poza UE i oszczędza sobie podatek VAT.

19% VAT, jeśli podasz Niemcy

VAT dla Niemiec (NordVPN)
VAT dla Niemiec (NordVPN)

Brak podatku VAT, jeśli wjedziesz do kraju spoza UE.

VAT dla Rosji (NordVPN)
VAT dla Rosji (NordVPN)

 

Mój wniosek dotyczący podatku VAT NordVPN:

Przepisy UE są nieco święte dla produktów, które można stosować wszędzie. Oznacza to, że> użytkownicy mogą sami zdecydować, skąd pochodzi usługa NordVPN dostarczone lub chcesz użyć. Informacja ta skutkuje następnie zapłaceniem VAT do odpowiedniego państwa. Ale jeśli użytkownik znajduje się poza UE, podatek VAT nie jest w ogóle należny. Tam NordVPN nawet jeśli nie są wymagane żadne dane użytkownika, danych klientów nie można zweryfikować. Dlatego klienci wydają się bezpieczni, że wybierają własne lokalizacje w celu zaoszczędzenia podatków. Nie mogę cię winić.

Chociaż jest oczywiste, że dochody podatkowe są ważne dla zadań ich własnego państwa i nie powinny być celowo omijane, jak na przykład Apple, Starbucks i tysiące innych firm codziennie. W takim przypadku czytelnik będzie musiał rzucić swoje sumienie na próbę.


Utworzono:03 / 06 / 2019

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie