Na północVPN rozlicza lokalny podatek VAT w UE? Dlaczego?

Są teraz na północVPN Użytkownicy rozpoznawalni przez organy UE?

Na północVPN rozlicza lokalny podatek VAT w UE? Dlaczego? 1Na północVPN zmienił dostawcę płatności ponad miesiąc temu. Możliwość zapłaty za pośrednictwem PayPal została wycofana. Wszystkie te środki są skoordynowaną konsekwencją przeniesienia rachunkowości na Cypr. (Link: północVPN Składa płatności PayPal) Do tej pory umowy były realizowane w chmurzeVPN Inc z siedzibą w Nowym Jorku. Niewiele się zmieniło dla klientów i użytkowników oraz Na północVPN jest technicznie nadal obsługiwany przez firmę w Panamie.

Wielu użytkowników jest nieco oburzonych, ponieważ myślą, że północVPN ale dostawca z siedzibą w Panamie jest?

Jest to również poprawne, ponieważ techniczne wdrożenie całej usługi jest realizowane przez Tefincon w Panamie. Jednakże, jako firma w Panamie, możliwości form kompensowania są ograniczone. Na przykład firmy panamskie nie mogą otwierać kont PayPal ani przyjmować natychmiastowych przelewów. Kraj i banki po prostu nie są częścią sieci SWIFT / IBAN.

Na północVPN było przez chmuręVPN Inc. w Stanach Zjednoczonych.

Dlatego miał Na północVPN Wkrótce o firmie w USA zezwala na te płatności. Teraz ma północVPN ale ponownie, zorientowany na przyszłość i założył filię na Cyprze. Towarzyszy temu zmiana dostawcy usług płatniczych.

Przepisy dotyczące podatku VAT w UE

Jednak w UE niektóre regulacje dotyczą również zakupu towarów i usług na obszarze UE. Oznacza to, że dotyczy to głównie klientów, którzy również kupują te usługi w UE. VAT jest pobierany przez firmę i dostarczany do kraju wskazanego przez użytkownika. Ponieważ nie są to adresy zamieszkania do wysyłania przesyłki pocztowej, danych klienta nie można zweryfikować.

Gdy tylko użytkownik oświadczy, że chce skorzystać z usługi poza UE, nie musi płacić wynikowego podatku VAT. północVPN wtedy też tego nie robi.

Czy przeniesienie miejsca zamieszkania ma wpływ na ochronę własnej tożsamości?

Od tego czasu na północVPN wdrożono już rachunkowość za pośrednictwem Stanów Zjednoczonych, nie nastąpiła prawdziwa zmiana w przeniesieniu na Cypr. Usługa będzie nadal świadczona technicznie przez Panamę i nie ma prawnego wymogu gromadzenia lub monitorowania danych użytkownika.

Czy możesz teraz określić lokalizację poza UE, aby zaoszczędzić podatek VAT?

Da NordVPN ani nie pyta o dane użytkowników, takie jak imię / data urodzenia lub adres, usługa nie może podnieść rzeczywistego miejsca zamieszkania użytkowników. Obecne rozporządzenie stanowi, że sami użytkownicy i dobrowolnie określają, gdzie należy zapłacić podatek VAT. Podanie tutaj niepoprawnych informacji z pewnością nie ma nic wspólnego z celowym oszustwem użytkownika. Dlatego wielu użytkowników określa także lokalizację poza UE i oszczędza sobie podatek VAT.

19% VAT, jeśli podasz Niemcy

VAT dla Niemiec (północVPN)
VAT dla Niemiec (północVPN)

Brak podatku VAT, jeśli wjedziesz do kraju spoza UE.

VAT dla Rosji (północVPN)
VAT dla Rosji (północVPN)

Moje wnioski dotyczące podatku VAT w NordVPN:

Przepisy UE są nieco przesycone produktami, z których można po prostu korzystać wszędzie. Dzięki temu użytkownicy mogą sami decydować, gdzie znajduje się lokalizacja, w której otrzymują usługę od NordVPN dostarczyć lub użyć. Ta informacja spowoduje, że podatek VAT zostanie zapłacony zainteresowanemu państwu. Ale jeśli użytkownik określi poza UE, nie będzie należny podatek VAT. Da NordVPN nawet jeśli nie są wymagane żadne dane użytkownika, danych klientów nie można zweryfikować. Dlatego klienci wydają się bezpieczni, że wybierają własne lokalizacje w celu zaoszczędzenia podatków. Nie mogę cię winić.

Chociaż jest oczywiste, że dochody podatkowe są ważne dla zadań ich własnego państwa i nie powinny być celowo omijane, jak na przykład Apple, Starbucks i tysiące innych firm codziennie. W takim przypadku czytelnik będzie musiał rzucić swoje sumienie na próbę.


Utworzono:03 / 06 / 2019

Schreibe einen Kommentar