NOWOŚĆ: „VPN Neurorouting ™ ”z Perfect-Privacy - Dynamiczne kaskady

Dostawca Perfect-Privacy VPN ma całkowicie unikalną funkcję dla dynamicznych kaskad (multi-hop VPN). Wcześniej ogólne przemyślenia na temat przyszłości VPNpoprzedzone anonimizacją.

W coraz bardziej monitorowanym środowisku internetowym, które rozwija się na całym świecie, potrzebuje również nowych rozwiązań za pomocą VPNSerwis nadal gwarantuje najwyższy poziom „anonimowości” i „ochrony przed inwigilacją”.

Międzynarodowe opcje monitorowania zostały rozwinięte

Chociaż jest to możliwe już dziś prawie z dowolnego miejsca także cały VPNSerwer tylko z danymi przychodzącymi i wychodzącymi, potrzebne są rozwiązania dla dostosowanych warunków. Gra Multi-Hop VPN (Kaskady) oczywiście istotną rolę. Perfect-Privacy oferuje tę technologię od wielu lat a teraz idzie o kilka kroków dalej - w kierunku „przyszłości”.

,de Perfect-Privacy Sieć została teraz na stałe podłączona do sieci.

Ponieważ „połączenia kaskadowe” są jeszcze bardziej skuteczne, jeśli ustanowione połączenia danych między poszczególnymi serwerami nie zawsze się powtarzają, ale trwale. W rezultacie dane poszczególnych użytkowników nie są już oddzielane od innych za pośrednictwem Internetu. W tym celu statyczne „VPNPołączenia ”między osobą VPNSerwery od Perfect-Privacy umeblowane.

Dynamiczne kaskady - praktyczne rozwiązanie na najwyższym poziomie

Dzięki nowej funkcji „Neurorouting ™” zaimplementowano również inteligentne prowadzenie do celu Perfect-Privacy Wprowadzono sieć, w której znajduje się optymalna trasa do serwera docelowego i jest używana natychmiast przy każdym połączeniu danych. Oznacza to, że pakiety danych pozostają w „silnie zabezpieczonym” VPNSieć PP i jednocześnie „serwery końcowe” stale się zmieniają. Tak „dynamiczny VPN-Cascades ”są tworzone, zaczynając od pierwszego utworzonego połączenia.

Perfect-Privacy VPN Neurorouting - przegląd
Perfect-Privacy VPN Neurorouting - przegląd
Einfache VPNpołączenie
Einfache VPNpołączenie
Einfache VPNkaskada
Einfache VPNkaskada
dynamiczny VPNkaskady
dynamiczny VPNkaskady

Jak korzystać z Neurorouting?

Aby móc korzystać z „Neurorouting ™”, użytkownik nie musi nic robić, tylko aktywować tę funkcję w strefie klienta PP. Odbywa się to w ramach Podsumowanie konfiguracji (Aby skorzystać z tego linku, potrzebujesz aktywnego konta klienta PP)

Aktywuj PerfectPrivacy Neurorouting ™
Aktywuj PerfectPrivacy Neurorouting ™

Po aktywowaniu tej funkcji będzie ona działać dla wszystkich VPNPołączenia, bez względu na rodzaj połączenia, które zostało zaimplementowane jako aktywne. Dotyczy to urządzeń korzystających z oprogramowania PP Manager, ale także innych połączeń nawiązywanych ręcznie (routery) lub za pośrednictwem aplikacji innych firm.

Neurorouting ™ z Perfect-Privacy oferuje następujące zalety:

  • Wybiera niezależnie, najbliżej miejsca docelowego VPNserwer
  • Ruch pozostaje szyfrowany tak długo, jak to możliwe VPN-Netz
  • Externe VPN Adres IP zmienia się w sposób ciągły i zależy od miejsca docelowego
  • W idealnym przypadku ruch w ogóle nie pojawia się w Internecie
  • Liczba możliwych punktów ataku jest drastycznie zmniejszona!
  • Znacząco komplikuje również śledzenie międzynarodowe!
  • Dynamiczny i inteligentny: algorytm „uczy się” i reaguje na zmiany w sieci, a także w Internecie.

Co musisz wziąć pod uwagę:

Jest to funkcja, która powinna gwarantować maksymalną anonimowość!
Nie należy go używać:

  • Jeśli to możliwe DownloadPotrzebna jest prędkość (np. W przypadku torrentów)
  • Jeśli chcesz się upewnić, to samo VPNLokalizacja (adres IP), aby uzyskać dostęp do całej zawartości.

Adresy IP również VPNWitryny zmieniają się dynamicznie i dlatego mogą powodować problemy z wyświetlaniem lub funkcjonowaniem podczas korzystania z różnych stron zawierających dane z różnych krajów!

W takich przypadkach lub w przypadku problemów z tą funkcją możesz przejść do konwencjonalnego trybu Multi-hop VPN Stosuj kaskady, a nawet proste VPNUżyj połączenia z serwerem. Po prostu wyłącz neurorouting.

Jak możesz sprawdzić funkcjonalność?

Po użyciu różnych serwerów wyjściowych dla stron internetowych z różnych krajów, będziesz także używać różnych adresów IP. Dlatego możesz to zrozumieć w różnych testach IP.


Perfect-Privacy VPN Wypróbuj za darmo!
Perfect-Privacy VPN Wypróbuj za darmo!

Utworzono:10 / 08 / 2017

Schreibe einen Kommentar