Surfuj bezpiecznie dzięki nowemu Surfshark VPN Aplikacja dla systemu Linux (Debian i Ubuntu)

Bei Surfshark zawsze robi dużo. VPNDostawcą jest zwar tylko od 2018 na rynku, ale zawsze przynosi użyteczne postępy. Od początku marca fani Linuksa mogą również mówić o taniej ofercie Surfshark szczęśliwy. Z nowym VPN-Aplikacja dla systemu Linux zapewnia również użytkownikom Debiana i Ubuntu dostęp do ponad 800 Surfshark Serwery w więcej niż krajach 50, dzięki czemu mogą zabezpieczyć swoją prywatność online lub chronić swoje dane przed monitorowaniem.

Logo Surfshark

Idealne rodziny VPN: nieograniczona liczba połączeń możliwa

Surfshark jest dostępny tylko od 2018, ale ma już wiele do zaoferowania. Oprócz funkcji kill switch, funkcji multi-hop i kamuflażu, zwłaszcza możliwości „nieskończonego” jednoczesnego działania wielu urządzeń VPN połączyć. Idealny dla bezpieczeństwa całej rodziny. Większość dostawców ogranicza ich użycie do urządzeń 5.

Brak monitorowania przez regiony „14 Eyes”

Surfshark Regiony 14 na całym świecie na Brytyjskiej Wyspie Dziewicy monitorują 14, zbierając, oceniając i wymieniając dane. Na Brytyjskich Wyspach Dziewicy dane są jednak bezpieczne przed takim szpiegostwem. Surfshark VPN oferuje również zasady braku dziennika, co oznacza, że ​​(tak dobre jak) żadne dane użytkownika nie są przechowywane.

W przeciwnym razie również dąży Surfshark VPN Wyraźnie cele efektywnej wirtualnej sieci prywatnej: anonimowość, prywatność i ochrona danych. Z jednym VPN Czy jesteś w Internecie anonimowy, ponieważ Twój adres IP jest ukryty, a zatem nikt cię nie zidentyfikuje. Surfshark używa wiodącego AES 256 GCM do szyfrowania.

ZałóżVPN Protokół jako podstawa, funkcje w rozwoju

A teraz jest to Surfshark VPN także dla Linuksa: „Nasza nowa aplikacja Linux oparta jest na OpenVPN Protokół znany ze swojego bezpieczeństwa i niezawodności. W tej chwili działa tylko jako podstawa kuloodpornaVPN Aplikacja, ale dodamy ją do naszych najpopularniejszych funkcji w ramach przyszłych aktualizacji - w tym złośliwego oprogramowania i programów blokujących reklamy, MultiHop i wielu innych ”. Surfshark Martin Priest, dyrektor ds. Rozwoju systemu Linux.

Zintegrowana funkcja „Quick Connect” dla maksymalnej prędkości

Surfshark dla Linux obsługuje zarówno OpenVPN/ UDP oraz OpenVPN/ Protokoły TCP, które użytkownik może wybrać w ustawieniach. Dzięki zintegrowanej funkcji „Quick Connect” aplikacja umożliwia szybkie połączenie z najlepszymi możliwymi lokalizacjami pod względem najwyższej prędkości i najniższego czasu oczekiwania. Obecnie aplikacja działa na wszystkich wersjach Ubuntu, począwszy od wersji 18, a także na wersjach systemu operacyjnego Debian 9 i nowszych. Surfshark jest jednym z niewielu VPN Dostawcy, którzy mają swoje VPN Aplikacja wyłącznie dla ofert społeczności Linux.

Wszystkie szczegóły dotyczące Surfshark VPN można znaleźć w naszej recenzji. Jeśli nowy dostawca cię przekona, możesz to zrobić Surfshark VPN obecnie w bardzo rozsądnej cenie bezpieczne.


Utworzono:04 / 03 / 2019

Schreibe einen Kommentar