Informacje: co to jest VPN Naprawdę?

VPN jest standardem w Internecie i jest używany miliony razy w różnych formach przez firmy, a także rządy, do bezpiecznej komunikacji i transmisji danych w Internecie. Tam można nazwać to również „tunelem” VPN wirtualne i szyfrowane połączenie jest ustanawiane między dwoma przeciwnymi stronami. Wszystko, co dzieje się w ramach tej zaszyfrowanej komunikacji (tunelu), nie jest już widoczne dla innych za pomocą szyfrowania. W przeciwieństwie do SSL lub TLS, które są szyfrowaniem transmisji stron internetowych lub serwerów e-mail, dodano VPN, w zależności od protokołu, przeprowadził uwierzytelnienie kwalifikowane. Tak więc strona internetowa udostępnia dane za pomocą SSL Szyfrowane w przeglądarce (https: //), ale dotyczy to również wszystkich innych i nie ma wyjątkowej relacji między przeglądarką a serwerem internetowym. na VPN czy to jest inne? Między twoim urządzeniem a tym VPNSerwer weryfikuje wzajemną autentyczność i ustanawia unikalne połączenie danych. Dane, które można przechwycić na drodze między tymi dwoma kontrapunktami, nie są widoczne i pozostają tajne.

Dobra, jak dotąd technologia.

Z VPN rejestrujesz się od razu VPNSerwer Dostajesz, ponieważ twoja część sieci ma również przypisany adres IP, który jest odtąd jako tożsamość prowadzona na zewnątrz. Ponadto z reguły cała komunikacja za pośrednictwem VPNTunel jest tam prowadzony tylko w „otwartym Internecie”. Więc wchodzisz przez jeden VPNDostawca Internetu w innej lokalizacji. I to nie tylko wirtualne, ale także praktyczne. ponieważ cały ruch z.Bsp. Zapytanie o stronę internetową odbywa się bezpośrednio nad VPNLokalizacja serwera, a następnie zostanie przetransportowana tunelem do urządzenia.

Brzmi skomplikowanie? Ale tak naprawdę nie jest.

Używany również TOR VPN Połączenia w celu ukrycia tożsamości użytkowników. W przypadku TOR (cebula) kilku użytkowników lub subskrybentów w sieci będzie logować się ponownie, aż w końcu wejdą do „otwartego Internetu”. Niektóre osoby używają tej techniki VPN Dostawcy dodają także „VPN Połączenia Mulit-Hob pozwalają.


Utworzono:01 / 26 / 2016

Schreibe einen Kommentar