VPN bez logów (logów) - jak je rozpoznać!

Wielu czytelników chce taką VPNDostawca, który nie zapisuje plików dziennika. Jest to ważne w niektórych przypadkach, jeśli chcesz się upewnić, że nawet jeśli serwery zostaną skonfiskowane, a nawet władze VPN zmusić ich do ujawnienia dzienników (plików dziennika) dotyczących korzystania z ich własnych usług, a tym samym tożsamości i działań użytkowników.

Rozpoznaj dostawców plików bez dzienników!
Rozpoznaj dostawców plików bez dzienników!

Strony internetowe VPNNiestety w zdecydowanej większości przypadków zawierają one nieprawidłowe lub wprowadzające w błąd informacje na ten temat. Ale nie jesteś uzależniony od dostawców, aby w to uwierzyć. Poniżej pokażę ci, jak jesteś niezawodny VPNs, pliki dziennika (dzienniki) używają i przechowują oraz dostawców, którzy faktycznie go wyrzekają.

Pliki dziennika mają sens w wielu przypadkach.

Jednak w wielu przypadkach pliki logów są używane do włączania modeli taryfowych, na przykład z ograniczeniem do urządzeń 3 w tym samym czasie lub nawet do ich własnych serwerów (Das VPN Sieć) lepiej w utrzymaniu i zarządzaniu. Bez plików dziennika rejestrujących użycie serwera wiele rzeczy nie jest tak łatwo wdrożyć. Dlatego zdecydowana większość samych dostawców używa do tych celów „plików dziennika”.

Jakie rodzaje (VPN) Pliki dziennika są tam?

Najpopularniejsza forma składa się z centralnych protokołów, które przechowują rejestrację użytkowników, ich okres użytkowania i zużycie danych. Tylko w bardzo rzadkich przypadkach rejestrowane są dodatkowo strony internetowe lub rejestrowane działania, co najprawdopodobniej następuje o godzinie VPN-Usługi, które na przykład korzystają z usług proxy, na przykład w celu zastosowania złośliwego oprogramowania lub innych filtrów do danych. Powodem, dla którego tradycyjni dostawcy nie przechowują działań, jest to, że dane te szybko przyjęłyby bardzo duże wymiary, dzięki czemu zajmowałyby przestrzeń dyskową i zasoby i wykorzystywały je do prowadzenia działalności VPNSerwery w rzeczywistości nie są istotne.

Prawdziwa tożsamość dzięki plikom dziennika

Nawet w najprostszej formie rzeczywiste adresy IP użytkowników, jak również zewnętrzny adres IP VPNLokalizacja zapisana. Można również powiedzieć, który użytkownik użył który adres IP o której godzinie. Na przykład fakt, że dane te są powiązane z imieniem własnym lub informacjami o płatności, nie jest konieczny. Rzeczywisty adres IP, czyli ten, który użytkownik otrzymał za pośrednictwem swojego dostawcy Internetu, wystarczy, aby go skazać. Ponadto, władze zwykle dokładnie wiedzą dokładnie, co zostało zrobione podczas wyszukiwania informacji, brakuje tylko tożsamości użytego adresu IP.

Od czego to zależy, czy jedno VPN dane przekazywane władzom?

Błędne przekonanie, że lokalizacja firmy VPNs ma wpływ na rozpowszechnianie plików dziennika do władz ma szeroki zasięg. Z reguły, ale i tak nie VPNsam jest przesłuchiwany przez władze, ale właścicieli adresów IP. Podobnie jak numer rejestracyjny, zarejestrowany użytkownik adresu IP jest odpowiedzialny za to, co się z nim dzieje. Jasne, to zależy od VPNLokalizacja, tj. W różnych krajach, również różne warunki ram prawnych.

Dlatego zdobądź właściciela serwera (hostera) na tym samym VPN Adres IP jest żądaniem, więc ma dwie ogólne możliwości:

1) Podaje organowi nazwę swojego klienta (VPNDostawca) tego adresu IP za pomocą. Które jednak w wielu przypadkach nie jest przewidziane przez prawo, tzn. Operator serwera jest nadal w jakikolwiek sposób odpowiedzialny.

2) Rejestruje użytkowników samego serwera. Ma okazję, nawet bez bezpośredniego dostępu do VPNSerwer do logowania wszystkich łączy IN i OUT (adresy IP). Dzięki temu można przynajmniej powiedzieć, który użytkownik (rzeczywiste adresy IP) w danym czasie i VPNSerwery wykorzystały.

Ten drugi przypadek jest najczęściej spotykany w sprawach związanych z prawami autorskimi lub jest również używany codziennie. Więc twój własny VPNDostawca nie otrzymuje faktu, że operator serwera (hoster) rejestruje dane ani nie przekazuje danych organom.

Co jeszcze możesz z tym zrobić?

1. VPN z własnymi adresami IP

Rozwiązanie tego jest naprawdę tylko jedno VPNDostawca, który ma swój własny sprzęt i adresy IP faktycznie zarejestrowane we własnej nazwie. Następnie wnioski władz przychodzą wyłącznie do VPNDostawca bezpośrednio. W takim przypadku lokalizacja firmy stanie się ponownie bardziej istotna i zostanie poinformowana zgodnie z lokalnymi przepisami. (Dostawca z własnymi adresami IP to np .: VyprVPN, z lokalizacją w Szwajcarii)

2. Multi-Hop VPN

Drugie rozwiązanie jest po prostu skończone Multi-Hop VPN (VPNkaskady) W takim przypadku rzeczywisty adres IP użytkownika i używany zewnętrzny adres IP nigdy nie są odczytywane razem na jednym serwerze. Dlatego host serwera nigdy nie może bezpośrednio ujawnić użytkownika za pomocą własnego logowania.

Jak rozpoznajesz „VPN Z logami ”?

W związku z tym określenie tego jest dość łatwe VPN Stosowane pliki dziennika, jeśli ma zastosowanie jedno z poniższych kryteriów. (Niezależnie od tego, co dostawca umieścił na swojej stronie internetowej!) Należy pamiętać, że większość dostawców po prostu nie pisze o tym prawdy!)

,de VPN używa plików dziennika, jeśli

 • Dostawca oferuje stawki, które mają ograniczenia,
  takich jak maksymalne równoczesne użycie urządzeń 2 lub limit objętości danych. W rzeczywistości obejmuje to wszelkie ograniczenia, ponieważ technicznie po prostu nie można tego ograniczyć bez użycia protokołu, kto może zrobić, gdzie i ile.
 • der VPN używane VPNSerwer wydzierżawił lub nie zarejestrował się jako właściciel dla używanych adresów IP.
  Najłatwiej to sprawdzić, robiąc to http://ipinfo.io sprawdzane.
 • warunki dostawcy przewidują, że musi on dla tego zachować dane. Często w regulaminie wywoływane są środki, które wymagają wymiany plików dziennika, w tym działań.
 • Firma ma siedzibę w kraju, w którym dostawca jest prawnie zobowiązany do przechowywania i przechowywania danych użytkowników w dowolnym momencie.

VPN Dostawcy, którzy mają firmę w jednym z następujących krajów, są zobowiązani przez prawo do przechowywania i utrzymywania „plików dziennika” dotyczących ich własnych użytkowników, a także ewentualnie udostępniania ich innym krajom:

„USA, Kanada, Wielka Brytania, Nowa Zelandia, Australia, Izrael, Japonia, Singapur, Korea Południowa, Dania, Francja, Holandia, Norwegia, Niemcy, Belgia, Włochy, Szwecja, Hiszpania, Rumunia, Bułgaria, Polska”

Uwaga:

Zasadniczo możesz także otrzymać dowolną za darmo VPN-Usługi, które należy uwzględnić na tej liście, ponieważ bezpłatne usługi faktycznie zawsze „wynajmują serwer” i nigdy nie przyjmują odpowiedzialności za użytkowników. Wszystko za darmoVPN użyj „plików dziennika”!

Przykład ograniczenia taryf + pliki dziennika
Przykład limitów CyberGhost w taryfach
Przykład limitów CyberGhost w taryfach
Przykład warunków, które wymagają użycia pliku dziennika.

CyberGhost przechowuje pliki dziennika

VPNDostawca z pamięcią plików dziennika

Jak rozpoznajesz „VPN BEZ logów ”?

W przeciwnym razie możesz także VPNs rozpoznają, co nie spowoduje zapisania plików dziennika, i wydaje się prawdopodobne, że nie.

,de VPN NIE używa plików dziennika, jeśli,

 • połączenia we wszystkich taryfach są absolutnie nieograniczone,
  Więc bez żadnych ograniczeń są możliwe. Możesz więc łączyć się z urządzeniami 999 w tym samym czasie z tymi samymi danymi dostępu
 • on sam jest rejestrującym używane adresy IP, a także korzysta z własnego sprzętu / serwera.
 • siedziba nie znajduje się w wyżej wymienionych krajach
  i dlatego nie ma bezpośredniego prawnego obowiązku przechowywania danych.

Wnioski dotyczące plików dziennika

Istnieją więc proste metody, takie jak laik techniczny, prawdopodobieństwo określenia a VPNs można sprawdzić. Jeśli to zrozumiesz, niestety zauważysz, że więcej niż szacowany 90% dostawców tutaj na swoich stronach internetowych jest dość błędnie podanymi informacjami. Nie zdziw się, jeśli znajdziesz wśród nich bardzo znanych dostawców. (Np. CyberGhost, wyrazićVPN, HideMyAss itp.) Dlatego sprawdź dobrze, zanim zaufasz dostawcy.


Uwaga: co oznacza dla Ciebie lokalizacja firmy? VPN?

Siedziba VPNmogą mieć fundamentalny wpływ na bezpieczeństwo danych. Na przykład „14-Eyes „Kraje” aby zapobiec wzajemnemu obchodzeniu światowego nadzoru nad wszystkimi obywatelami, przedsiębiorstwami i rządami. W tym względzie potwierdzono również oświadczenia, że ​​przedsiębiorstwa (VPNDostawcy zostali zmuszeni do udostępniania danych użytkowników lub umożliwienia monitorowania. W tym celu lokalizacja VPN-Usługi, które poważnie traktują prywatność użytkowników, nie są możliwe w jednym ze współpracujących państw.


Utworzono:09 / 27 / 2017

Schreibe einen Kommentar