Co to jest Darknet i co robi? Aby pomóc VPN i TOR bezpiecznie używa Darknet!

Często Darknet jest uważany za „zły”. Ponieważ należy tam zająć się nielegalnymi działaniami. Ale to jest uprzedzenie. Ponieważ Darknet jest rzeczywiście samodzielną, „ukrytą siecią”, która nie jest otwarta dla żadnego użytkownika. Ale dotyczy to również różnych innych sieci. Jeśli się nad tym zastanowić, intranet firmy to już „ciemna sieć”. Tutaj tylko wybrana grupa osób ma dostęp i może uzyskać informacje. Takie pewne siebie i ukryte „ciemne sieci” można znaleźć na całym świecie, w różnych firmach, organizacjach, a nawet politykach.

Darknet: ukryte strony internetowe tylko dla określonych osób

Darknet to zestaw stron internetowych, których nie można znaleźć w wyszukiwarce i są dostępne tylko dla niektórych osób lub mogą być dostępne dla niektórych użytkowników. Aby dostać się do ciemnej sieci, ukrytej sieci, z. B. albo wymaga dostępu do danych, albo użytkownik musi mieć VPNPołącz się z siecią. Ale w zasadzie normalne połączenie internetowe wystarcza, aby dostać się do Darknet.

Co to jest Darknet i co robi? Aby pomóc VPN i TOR bezpiecznie używa Darknet! 1
Co to jest Darknet? Co dla ciebie

Darknet jest również znany jako sieć TOR

W związku z Darknet z pewnością słyszałeś już o sieci TOR. Jest również nazywany siecią cebuli ze względu na złożoną strukturę („cebula”). W tej sieci znajdują się strony internetowe, do których można uzyskać dostęp tylko za pośrednictwem TOR. To nie jest problem. Ponieważ TOR każdy może używać za darmo, bez konieczności podawania danych. Jest to usługa anonimizacji, która chroni cię przed inwigilacją i szpiegostwem.

Korzystanie z TOR wcale nie jest trudne!

Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować przeglądarkę TOR na swoim urządzeniu. Jest to możliwe w przypadku różnych systemów operacyjnych - Windows, MacOS, Android ... Po zainstalowaniu przeglądarki jesteś już gotowy na wycieczkę w ukrytej sieci domen „.onion”. Połącz się z siecią całkowicie bezpiecznie i anonimowo, TOR zrobi resztę za Ciebie.

Z Torem aż anonimowo i pewnie!

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz uzyskać dostęp do stron .onion bez TOR, odpowiedź brzmi: nie. Tylko użytkownicy TOR mogą uzyskać dostęp do tych stron. To prowadzi nas z powrotem do tematu ograniczonej grupy użytkowników. Ale jesteś ukryty przed tymi innymi użytkownikami i oni są przed tobą ukryci. Ponieważ każdy uczestnik sieci TOR jest anonimowy i tak pozostaje. Nadzór lub szpiegostwo nie są możliwe. Użytkownicy mogą się bez wahania poruszać, a ich zawartość jest znacznie bardziej liberalna.

Nic dziwnego, że te zalety są oczywiście bardzo interesujące dla oszustów i przestępców. ALE: To mniejszość! Podobnie jak w normalnym życiu, w Darknet są również „ciemni chłopcy” - i wielu innych normalnych, dobrze myślących użytkowników!

Ale jeśli nie ukrywanie działań przestępczych - co użytkownicy doceniają w TOR? Po prostu: użytkownicy TOR przywiązują dużą wagę do bezpłatny internet BEZ granic i BEZ nadzoru, Z dużą prywatnością. Naprawdę dobrze (w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu), więc bez ukrytych motywów. W końcu ty i ja cenimy sobie anonimowość i nieustanne śledzenie online. 150 Miliony ludzi na całym świecie zaliczają TOR do swojej sieci.

Korzystanie z TOR jest całkowicie legalne i zalecane!

Dlatego wypróbowanie TOR jest całkowicie legalne. Nie daj się zwieść jakimkolwiek doniesieniom medialnym, które zmieniają TOR i inne usługi anonimizacji w złe, nieprzyzwoite - a nawet nielegalne - światło. Każdy może i powinien korzystać z TOR! Nie musisz nawet podawać swoich danych, jeśli nie chcesz. TOR działa jak zwykła inna usługa, forum itp. Aby móc nieco lepiej poradzić sobie z tym tematem, zalecamy dalsze informacje na oficjalnym „Projekt TOR”.

Każdy użytkownik Internetu ma prawo do prywatności i bezpieczeństwa danych. Brama i VPNUsługi pomagają!

Nie tylko osoby doceniają zalety TOR i VPN, Rządy i miliony firm używają tych narzędzi do tworzenia i komunikowania własnych bezpiecznych sieci. Bez nadzoru i szpiegostwa z zewnątrz. VPN jest ogólnoświatowym standardem bezpiecznej transmisji danych przez Internet - i w żadnym wypadku nie jest zabroniony ani budzący wątpliwości!

Monitorowanie przez władze i tajne służby? Powstrzymaj ich VPNUSŁUGI i GO!

Czy analiza ruchu mówi ci coś? Nie, więc uważaj, ponieważ jest to forma nadzoru, z którego szczególnie lubią i często korzystają tajne służby, takie jak NSA i inne agencje lub rządy.

„Analiza ruchu”

W tej formie analizy internauci są szczególnie monitorowani. Na przykład dane, a nawet ruch internetowy są odczytywane i analizowane. Dzięki takim informacjom można już tworzyć bardzo realistyczne profile użytkowników. W końcu spędzamy połowę naszego życia w Internecie, robiąc tam zakupy, słuchając muzyki, grając w gry itp. Dlatego ważne jest, aby twoje nazwisko lub adres pozostały prywatne, ale także twoje działania w Internecie. Ponieważ wnioski mogą poważnie wpłynąć na twoją prywatność.

Przykład samozadowolenia? Twoje działania w Internecie mogą zaszkodzić Tobie i Twojej prywatności!

Wyobraź sobie, że nauczyciel przeszukuje Internet w poszukiwaniu informacji o HIV i pisze e-mail do specjalisty. Gdyby te działania były monitorowane i podawane do wiadomości publicznej, co stałoby się z nauczycielem? Prawdopodobnie pozbyłby się swojej pracy. Może już go nie znajdzie. A jego otoczenie nawet by go uniknęło. Ale byłoby wystarczająco źle, gdyby musiał odpowiedzieć na pytania swojej społeczności dotyczące jego działań w Internecie. Widzisz, ta forma monitorowania może mieć naprawdę negatywne konsekwencje dla Twojej prywatności, z którymi zmagałbyś się w życiu codziennym.

Państwowa masowa inwigilacja nie jest możliwa - z wielu dobrych powodów:

Korzyści z masowej inwigilacji są więcej niż wątpliwe!

 • W wielu przypadkach rządy twierdzą, że masowa inwigilacja jest ważna w walce z terroryzmem. Nie ma jednak dowodów na to, że inwigilacja kiedykolwiek zapobiegała aktom terrorystycznym w ostatnich latach.
 • Przestępcy też nie są wczoraj. Oczywiście unikają oni w jak największym stopniu masowej inwigilacji państwowej i używają innych środków komunikacji niż nadzorowane kanały. W rzeczywistości tylko ludzie tacy jak ty i ja, którzy nie mają nic do ukrycia, są ofiarami masowej inwigilacji.

Monitorujesz niewinność? Demokracja wygląda inaczej!

 • Państwowa masowa inwigilacja zakłada, że ​​każdy obywatel jest na granicy przestępców. W ten sposób państwo nie ufa swoim obywatelom i poddaje ich ogólne podejrzenia. Niekoniecznie optymalne, aby stworzyć harmonijną relację zaufania ...
 • Demokracja oznacza, że ​​obywatele monitorują rząd. I nie na odwrót. Ta zasada została odwrócona przez monitorowanie masy. Nie ma to nic wspólnego z demokracją!

Masowa inwigilacja niesie ryzyko i ma negatywne konsekwencje

 • Poufna komunikacja z lekarzami, prawnikami itp. W stanie masowej inwigilacji? Raczej nie jest to możliwe - ponieważ naruszyłoby to poufność.
 • Masowy nadzór oznacza również, że dane są gromadzone i przechowywane. Oczywiście dane te można również ukraść. Im częściej są one kopiowane, tym większe ryzyko wycieku danych!
 • Ponadto zebrane dane mogą być nadużywane. Choć może się to nie wydawać właściwe, kto wie, co przyniesie nam przyszłość?
 • Jak widać w powyższym przykładzie, dane mogą wiele powiedzieć o ludziach. Dane gromadzone w ramach masowej inwigilacji nie są wyjątkami - więc jakie wnioski można wyciągnąć dla wszystkich poszkodowanych obywateli? Gdzie prowadzi się masowa inwigilacja w tym zakresie, wcale nie jest jasne.
 • Masowa inwigilacja również robi coś ze sobą, z osobami poszkodowanymi. Kiedy wiesz, że jesteś obserwowany, reagujesz i myślisz inaczej. Cenzurujesz siebie i wszyscy robią to samo. To zmienia całe społeczeństwo w jednolitość zgodności.

„Nie mam nic do ukrycia”: to oświadczenie nie ma nic wspólnego z prawem do prywatności!

 • Czy masz coś do ukrycia, czy nie. Prywatność jest ZAWSZE zawsze twoja!
  Ponadto, kto nie ma nic do ukrycia, nie może być monitorowany!
 • Wszyscy, którzy uważają, że masowa inwigilacja nie stanowi problemu, jeśli nie zrobiliście nic złego, powinni zadać sobie pytanie: czy powiesiłbym również kamery monitorujące w sypialni? Czy mam coś do ukrycia?
 • Kiedy stan przechowuje twoje dane, dane, które legalnie wygenerowałeś, to cię wywłaszcza! Ponieważ powinieneś być w stanie ustalić, co się z tym stanie.

„Więcej bezpieczeństwa i terroryzmu dzięki masowej inwigilacji.”: 100% bezpieczeństwa nie istnieje!

 • Nawet masowa inwigilacja nie zapewnia absolutnego bezpieczeństwa. Dlatego wszystkie sposoby są otwarte, aby chcieć monitorować coraz więcej, nigdy nie osiągając celu pełnego bezpieczeństwa. Absurdalne przedsięwzięcie i brak logicznego argumentu na rzecz masowej inwigilacji!
 • Terror ma na celu podważenie demokracji. Ale ważną cechą demokracji jest właśnie prywatność obywateli. Masowa inwigilacja jest skierowana przeciwko prywatności - i tym samym wspiera ideę terroru! Wykorzystywanie masowej inwigilacji jako argumentu w walce z terroryzmem jest odpowiednio błędne.
 • Ważne jest zapobieganie atakom terrorystycznym. Ale o wiele ważniejsza jest walka z korzeniem zła, należy zająć się przyczynami, a nie tylko objawami. Jednak masowa inwigilacja zapewnia jedynie (jeśli w ogóle) rzekomą amunicję przeciw objawom.

Całkiem mocnych argumentów przeciwko masowej inwigilacji, prawda? w związku z tym:

Korzystając z TOR, chronisz się przed gromadzeniem danych, które mogłyby zagrozić prywatności wszystkich!

ALE: sam TOR nie chroni całkowicie przed inwigilacją! Dlatego powinieneś udostępniać TOR tylko jednemu VPNSkorzystaj z usługi!

Co to jest Darknet i co robi? Aby pomóc VPN i TOR bezpiecznie używa Darknet! 2

Ale czy TOR jest jedynym panaceum? Nie! Niestety, niektóre rewelacje z ostatnich lat to pokazały. Po pierwsze te że NSA zatrudniła byłego pracownika TOR, Cel tego działania: identyfikacja użytkowników TOR na temat problemu technicznego. Ponieważ router zawsze widzi ostatni adres IP użytkownika. To znaczy jeśli połączysz się z TOR z własnego urządzenia (z własnym adresem IP), a NSA zadziała z bramami, może również wykryć twój prawdziwy adres IP.

Jasne uzasadnienie dla VPN: Niektórzy dostawcy przeanalizowali problem TOR NSA i opracowali rozwiązanie tego problemu. Tzw "VPN łączność z TOR ominąć podstęp lub manipulację sieciami TOR przez NSA. W tym celu najpierw łączysz się z jednym VPNSerwer zdolny do TOR, i dopiero wtedy dołączysz do sieci TOR. Jeśli NSA następnie spróbuje znaleźć twój prawdziwy adres IP, nie wróci na twój adres IP VPN Serwer. Identyfikacja nie jest możliwa! Pozostajesz anonimowy, a monitorowanie nie powiodło się.

Uwaga: Nie wszyscy VPN Serwis jest sprawny TOR! Naprawdę szukaj VPN który jest odpowiedni do połączenia z TOR - są to na przykład:

 • Na północVPN
 • Perfect Privacy
 • Zorro VPN

Poza tym w najgorszym przypadku możesz napotkać o wiele więcej problemów z bezpieczeństwem niż „tylko” identyfikacja z NSA.

Udostępnianie oznacza, że ​​masz TOR i VPN Użyj „kaskadowo”, aby zabezpieczyć swoją prywatność. Wykorzystanie równoległe nie ma sensu!

VPN Różnice połączeń i TOR

VPN Różnice połączeń i TOR


Utworzono:04 / 06 / 2019

Schreibe einen Kommentar