Kontakt

Pomoc i porady. Chcemy być w bezpośrednim kontakcie z naszymi czytelnikami.

Proszę zrozumieć ponieważ ta strona nie jest obsługiwana profesjonalnie lub komercyjniemy też brak zobowiązań dotyczących dostępności online mogę dać. Niemniej jednak wielu czytelników codziennie potwierdza, że ​​nasze czasy reakcji są lepsze niż w przypadku wielu dostawców usług płatnych! Dlatego po prostu skontaktuj się z nami na wszelkie pytania, a my postaramy się odpowiedzieć na nie jak najszybciej.

Markus Hanf
Markus Hanf

Nic nie jest cenniejsze niż osobisty kontakt.

„Ja i moi koledzy staramy się być dla Ciebie osobiście i odpowiednio osiągalni. Wszystkie niejasne sprawy zawsze najłatwiej rozwiązać w bezpośredniej rozmowie. Nie ma też pytań zbyt prostych, ale staramy się na nie odpowiedzieć w sposób zrozumiały i wyczerpujący ”.

 

Masz kilka możliwości skontaktowania się z nami. Oprócz różnych mediów społecznościowych oferujemy również całkowicie bezpłatny bezpośredni kontakt poprzez czat, kontakt wideo lub telefoniczny.

Bezpośredni sposób: Porozmawiaj z nami bezpośrednio.

Zwykle możesz się z nami skontaktować przez LiveChat! (Wyświetlane w prawym dolnym rogu)

Jeśli nie jesteśmy ONLINE: zostaw nam wiadomość.

Jeśli jesteśmy offline, zawsze możesz zostawić nam wiadomość tutaj. Odpowiemy na nie jak najszybciej.

W przypadku złożonych pytań: dostępne również przez telefon.

W bardziej skomplikowanych przypadkach chętnie udzielimy porady telefonicznej. Ponieważ nie możemy mieć usługi telefonicznej 24h (prywatny projekt z bezpłatną usługą, bez udziału komercyjnego), w związku z tym prosimy o wcześniejsze powiadomienie lub umówienie spotkania.

Bezpośrednie spotkania

Jeśli umówisz się na spotkanie, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio. Dzięki temu możemy zaplanować i mieć czas na Twoje obawy. Nie bierzemy darowizn i nie prosimy o nic. Ponosimy nawet wszystkie koszty połączeń telefonicznych, aby się z Tobą skontaktować.


Inne sposoby skontaktowania się z nami:

zaleca się:
Skontaktuj się z 1

Bezpośredni kontakt na czacie na żywo (bezpośredni)

Już ponad 15.000 XNUMX czytelników skontaktowało się ze mną bezpośrednio na czacie. Ten kanał komunikacji, zintegrowany bezpośrednio z serwisem, umożliwia szybkie doradztwo i pomoc bez opuszczania serwisu!


Bezpośrednio do
Czat na żywo
Skontaktuj się z 2

Kontakt przez „Whatsapp”

Możesz jednak skontaktować się z nami za pośrednictwem Whatsapp Nie używam Whatsapp na moim głównym urządzeniu ze względu na ochronę danych, Dlatego nie oczekuj natychmiastowych odpowiedzi.


VPNPróbnik
za pośrednictwem Whatsapp
Skontaktuj się z 3

WIADOMOŚCI Telegram.org „Kanał”

Dzięki naszemu kanałowi informacyjnemu zapewniamy Ci bieżące informacje lub wiadomości, ale także upewniamy się, że nie tylko vollzutexten. Jest więc maksymalnie jeden odpowiedni komunikat na dzień i maksymalnie 5 na tydzień. Zawsze możesz się zarejestrować i zrezygnować z subskrypcji.


VPNPróbnik
Kanał NEWS
Skontaktuj się z 4

„Grupa” Telegram.org

Omów temat w grupie i poproś innych o radę bezpośrednio i natychmiast. Ponadto ta moderowana grupa jest tutaj. Spamerzy nie mają szans, ponieważ zablokujemy ich łatwo i na stałe.


VPNPróbnik
Zaproszenie do grup
Skontaktuj się z 5

Markus na Telegram.org (bezpośrednio)

Mam również własny dostęp do telegramu. Możesz skontaktować się ze mną bezpośrednio przez @ vpntester, a także możesz ze mną bezpośrednio porozmawiać.


Markus Hanf
w telegramie
Skontaktuj się z 6

Nasza strona na Facebooku „Aktualności”

Dla użytkowników Facebooka, którzy chcą śledzić nasze nowe artykuły, nasza strona na Facebooku jest do Państwa dyspozycji.
Pamiętaj, że nie będziemy tam codziennie na pytania.


VPNPróbnik
na Facebooku
Skontaktuj się z 7

Nasza strona vk.com „News + Direkt”

vk.com to przydatny zamiennik już przeciążonego Facebooka, dostępny również w języku niemieckim. Dlatego też tutaj jesteśmy obecni i oferujemy pomoc za pośrednictwem tego portalu.


VPNPróbnik
na vk.com
Dostępne 24 godziny
Skontaktuj się z 8

Bezpośredni kontakt przez e-mail (bezpośrednio)

Jak dotąd 18.000 odpowiada na e-maile moich czytelników, szczególnie gdy nie jestem dostępny na czacie. Cieszę się z każdej wiadomości w ten sposób i gwarantujemy odpowiedź w 24h.

kontakt@vavt.de


KLUCZ OpenPGP
kodowanie

Skontaktuj się z 9

Dostępność telefonu (spotkanie)

W wielu przypadkach sensowne jest komunikowanie się bezpośrednio przez telefon, ale proszę o spotkanie, na przykład pocztą elektroniczną z wyprzedzeniem. Mój telefon nie jest obsługiwany przez call center, dlatego nie zawsze mogę go zdjąć.

Deutschland:
+ 49-40-22861140✆ Austria:
+ 43-1-3649234

 

Podaj linki partnerskie