CyberGhost za darmo! Coś więcej niż tylko reklama?

CyberGhost prowadzi obecnie wiele reklam w krajach niemieckojęzycznych. Między innymi bezpłatna taryfa, która zainspiruje klientów usługi. To jednak nie będzie na stałe usatysfakcjonowane, wynika jednak z braku funkcji, które obejmuje ta opcja.

Aktualizacja: CyberGhost bezpłatnie zostanie wycofany do grudnia 2018 r.

CyberGhost VPN bezpłatnie!

Czy jesteś zainteresowany CyberGhost? VPN dzięki czemu możesz bezpośrednio załadować i zainstalować oprogramowanie lub aplikacje, nawet bez rejestracji, możesz natychmiast skorzystać z usługi natychmiast bezpłatnie. Wydaje się, że istnieją tylko niewielkie ograniczenia. Jednak po kilku godzinach użytkowania obraz się zmienia, ponieważ automatyczne i nieprzewidziane odłączenia nagle przerywają połączenia. Prędkość ustala się na 768kb / s na 1MB / s, co czyni go synonimem rzadkich zastosowań YouTube całkowicie bezużytecznych. A jeśli chcesz połączyć się ponownie, często czeka Cię kolejka CyberGhost VPN mogą ponownie korzystać bezpłatnie. Poważnie ograniczony wybór serwerów jest ignorowany, jak to często ma miejsce w przypadku wersji free VPNUsługi są w tym przypadku.

CAŁKOWICIE NIEODPOWIEDNIE - CyberGhost nie powinien być używany na stałe za darmo.

Podsumowując, korzystanie z CyberGhost nie jest zalecane w przypadku wyjazdów wakacyjnych i innych okazji, ograniczenia i irytujące czasy oczekiwania są zbyt skomplikowane, a także hamujące. Fakt, że możesz się rozdzielić w ciągu kilku sekund oznacza, że ​​nie musisz już używać go jako usługi anonimizacji.

Prywatność bez CyberGhost

Podobnie, już to zgłosiliśmy CyberGhost bezpłatnie nie nadaje się do anonimizacji jest. Już w regulaminie wskazano, że firma współpracuje z władzami według własnego uznania, a także ma prawo do rejestrowania danych użytkowników lub przekazywania. Każdy, kto, podobnie jak radosne komunikaty reklamowe, może polegać na całkowitej ochronie przed inwigilacją lub eksploracją Internetu, może wkrótce doświadczyć niegrzecznego przebudzenia. Dlatego żaden rozsądny użytkownik nie powierzy tej usłudze swojej tożsamości.

CyberGhost za darmo: do przesyłania strumieniowego telewizji i wideo

Jeśli używasz go tylko do przesyłania strumieniowego telewizji / wideo, musisz mieć świadomość, że bez taryfy premium nie będzie rzeczywistej prędkości transmisji. Ponieważ wielu czytelników zgłasza się do nas na bieżąco, nie ma gwarancji, że rzeczywiście można obejrzeć film w FullHD do końca. Częste wahania przepustowości i niestabilne transmisje danych psują przyjemność w wielu okresach szczytu.

Porównanie z innymi VPN Dzięki usługom CyberGhost wygląda „źle”.

Chociaż aplikacje i rozwiązania CyberGhost są stale aktualizowane i wizualnie dostarczane, można je porównać bezpośrednio z innymi VPN-Servicejak VyprVPN lub NordVPN nie ma prawie żadnych poważnych korzyści z filtrowania CyberGhost.

 • Wysoka cena w porównaniu do innych usług
 • Wolne serwery, które obiecują niewielką stabilność
 • Aktywności użytkowników są zapisywane
 • Ograniczenie przepustowości, a także używanych urządzeń, które należy utworzyć z wyprzedzeniem. (Oczywiście do tego potrzebne są również pliki dziennika, w przeciwnym razie te ograniczenia nie mogłyby zostać zastosowane - bez względu na obietnice reklamowe!)
 • Współpraca z organami i organizacjami składającymi wnioski (zgodnie z własnymi warunkami)
 • Obsługa klienta oszczędza i zawsze odpowiada standardowymi zwrotami
 • Darmowy wariant jest tak dobry, że nie można go używać

Klienci korzystający z CyberGhost za darmo nie są krytyczni!

To tylko niektóre z wad, które sprawiają, że usługa jest prawie bezużyteczna w bezpośrednim porównaniu. Niemniej jednak wielu fanów przysięga na tę usługę. W bezpośrednich rozmowach są one zwykle zaskoczone, gdy czytasz warunki, które publikuje CG po raz pierwszy. Można tu zauważyć, że reklama wydaje się działać, a klienci po prostu bezkrytycznie akceptują przysłowia. Poczucie bezpieczeństwa już wystarczy, rzeczywistość nie musi z tym odpowiadać?

W końcu każdy powinien się przekonać. Cyberghost VPN został nagrodzony przez nas za najlepszą obsługę klienta.

Recenzja CyberGhost


CyberGhost VPN

2 EUR
8.3

Geschwindigkeit

7.2 / 10

prywatność

7.5 / 10

Ausstattung

9.1 / 10

Obsługa klienta

9.2 / 10

Cena

8.6 / 10

korzyści

 • Kompletny w języku niemieckim
 • Prosta aplikacja
 • Ciekawe dodatkowe funkcje

ujemny

 • Zmniejszona prędkość poprzez użycie proxy
 • Transfer danych do prywatnych firm i organów zgodnie z OWU
 • Zwodnicza anonimowość jest tutaj wyraźnie przesadzona w reklamie
 
Sieć POPUP
CyberGhost za darmo! Więcej niż środek reklamowy? 1

CyberGhost VPN: Oferta na Czarny piątek

39 miesięcy cybergostu VPN teraz kosztuje tylko 78 €! Oferta jest ograniczona czasowo.

00dni
:
00godzin
:
00minuty
:
00sekund

Utworzono:02 / 05 / 2017

4 przemyślenia na temat „CyberGhost za darmo! Więcej niż środek reklamowy? ”

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie