CyberGhost VPN wolny DOWNLOAD i nieograniczone wykorzystanie!

CyberGhost VPN, rumuński dostawca oferuje bezpłatną taryfę, z której można korzystać na stałe w systemach Windows, Mac OSX i Android.

CyberGhost VPN Bezpłatna taryfa obejmuje również:

  • Nieograniczona ilość danych
  • 256-bitowe szyfrowanie AES

Ograniczenie stawki premium powoduje jedynie, że dostępna jest tylko mniejsza liczba serwerów, które zwykle są również wolniejsze. I nie ma żadnych zabezpieczeń. Jednak, jak zwykle, można ominąć blokady internetowe, a także korzystać z Internetu anonimowo z przypisanym adresem IP z innego kraju.

aktualizacja: Tymczasem CyberGhost zrezygnował z oferty bezpłatnego użytkowania. Więc nie możesz korzystać z usługi za darmo.

CyberGhost VPN - Darmowy jest łatwy w instalacji:

  1. CyberGhost na Windows, Mac lub Android downloaden
  2. Zainstalować
  3. Korzyść
CyberGhost VPN darmowa opłata - Download Oprogramowanie
CyberGhost VPN darmowa opłata - Download Oprogramowanie

Nie wymaga się danych osobowych i nie wybrano żadnej metody płatności. Nie będziesz również otrzymywać żadnych promocyjnych wiadomości e-mail ani innych zgłoszeń przez użycie.

Ograniczenia są uciążliwe dla osób udostępniających pliki lub jeśli chcesz uzyskać dostęp do treści w krajach, które nie zostały aktywowane. Ale nie, jeśli chcesz połączyć się ze stronami internetowymi lub usługami internetowymi. W Turcji często jest dostęp do Whatsapp, YouTube, Facebook. Twitter, a nawet zablokowany do usług e-mail, co jest odpowiednie CyberGhost VPN Bezpłatna stawka naprawdę świetna do obejścia tych blokad.

Testowałem też i obszernie opisałem usługę ”.CyberGhost VPN przegląd„I oczywiście, istnieją pewne zalety wyboru taryfy premium, ale VPNDostawcy do testowania, a nawet w ograniczonym zakresie do korzystania na stałe, oferta jest naprawdę doskonała.


Utworzono:02 / 28 / 2016

Schreibe einen Kommentar