VyprVPN całkowicie za darmo na Androida i iOS

VyprVPN Bezpłatnie na Androida i iOS
VyprVPN Bezpłatnie na Androida i iOS

VyprVPN Szwajcarski usługodawca oferuje korzystanie z tej usługi całkowicie bezpłatnie dla urządzeń z Androidem i Apple iOS (smartfony, tablety, urządzenia do streamingu TV itp.). Żadne dane dotyczące płatności nie będą wymagane. Wystarczy podać „anonimowy adres e-mail”, aby korzystać z usługi na stałe.

VyprVPN używać za darmo!

VyprVPN obecnie oferuje więcej niż 800 aktywnych VPN Serwer w krajach 64. Wybór nie jest ograniczony do darmowej wersji. Tylko ilość danych jest ustawiona na limit miesięczny. Jest to obecnie 500MB na miesiąc. Polecając bezpłatną usługę, ale, do znajomych lub znajomych, ale dołączony wolumin rozszerzony do maksymalnie 2.000MB miesięcznie być. Ten model jest nam znany również w innych serwisach internetowych. (Dropbox itp.) Kompletny VyprVPN doświadczenie test daje jeszcze więcej informacji o możliwościach.

Czy wolna ilość danych jest wystarczająca?

500 do 2000 MB na miesiąc może początkowo wydawać się mało. Biorąc jednak pod uwagę, że są to tylko „urządzenia mobilne”, większość użytkowników czuje się z tym komfortowo. Ta opcja jest szczególnie interesująca dla osób, które są właśnie w podróży i z.Bsp. w Turcji ograniczenia dostępu do Whatsapp, Viber, Facebook, Twitter itp. chcą ominąć. Ponieważ masz VyprVPN Aby korzystać z taryfy całkowicie za darmo, musisz użyć, który może być tylko od 7 do 14 dni, a nie jest ustalony VPN Aby zarejestrować taryfę.

To proste, VyprVPN swobodnie korzystać:

  1. Pobierz aplikację
  2. Potwierdź adres e-mail
  3. VypyVPN stosowanie

VyprVPN w sklepie Apple iOS AppStore
VyprVPN w sklepie Apple iOS AppStore

VyprVPN na Androida w sklepie Google Play
VyprVPN na Androida w sklepie Google Play

Cały proces instalacji jest wykonywany w mniej niż 5 minut. Na podany adres e-mail nie będziesz otrzymywać irytujących wiadomości reklamowych. I oczywiście możesz również użyć anonimowego adresu, który nie uważam za konieczny.

„GoldenFrog” jest dostawcą VyprVPN i godna zaufania firma z siedzibą w Szwajcarii. Właściciele i założyciele firmy, Ron Yokubaitis, skup się na prywatności dla prywatności i prywatności. Pokazuje to również jego Wizje dotyczące anonimowości i wolności w Internecie bardzo dobrze

WSKAZÓWKA: Ale są też inni VPN Dostawca, którego używasz lub testujesz za darmo może.


Utworzono:02 / 28 / 2016

Schreibe einen Kommentar