Jak zarabiać za darmo VPN Twoje pieniądze?

Właściwie brzmi świetnie, coś za darmo VPN obietnica: ochrona i bezpieczeństwo w jednym VPN - i nie płacić za to ani grosza. Ale może ta pomyślna oferta za darmo VPNczy to prawda? Ponieważ tak jak każda inna firma, a VPN-Dostawcy w zasadzie zarabiają pieniądze. Powiemy Ci, która metoda stoi za wieloma bezpłatnymi VPN zatkany. Po pierwsze: nie będziesz zachwycony ...

Prezent za darmo VPN?
Są wolni VPN faktycznie prezent dla użytkownika?

Darmowe czy płatne? Jak podjąć właściwą decyzję!

,de VPN to dobra rzecz: tak zwana „wirtualna sieć prywatna” chroni Twoją tożsamość i dane w Internecie, ukrywając Twój adres IP i szyfrując wysyłane i odbierane dane. Są bardzo dobrzy płatni dostawcy, tacy jak VyprVPN, NordVPN lub Surfshark - ale także za darmo VPN. Abyś mógł podjąć decyzję między darmowym VPN i liczbęVPN Obiektywnie ważne jest, aby zrozumieć bezpłatne praktyki biznesowe VPN Bądź na bieżąco (chociaż zawsze są wyjątki od reguły).

Ograniczenia i ograniczenia

Dużo za darmo VPN Rozwiązania to w rzeczywistości oprogramowanie „freemium”. Oznacza to, że w porównaniu do płatnych VPNmają bardzo ograniczone funkcje i opcje. Zwykle masz mniej serwerów do wyboru, mniejszą przepustowość lub prędkość i ograniczony transfer danych. ProtonVPN Na przykład oferuje darmową wersję swojej (bardzo dobrej) usługi, która jest obecnie prawie najlepsza na rynku, ale ogranicza się to do kilku serwerów i ogranicza prędkość. Jednak ilość danych nie jest ograniczona!

wolny VPN Wiedz, że szybkość, wybór serwera i transfer danych to podstawowe wymagania użytkowników VPN są - dlatego właśnie ograniczają te obszary.

Rejestruj swoje działania i sprzedawaj swoje dane

Ograniczenia to jedyna rzecz, z którą trzeba się po prostu pogodzić. ALE jeśli chodzi o prywatność, zabawa się kończy. Bo czego od ciebie oczekujesz VPN? Po prawej: bezpieczeństwo i anonimowość. Dużo za darmo VPN jednak używają technologii śledzenia, takich jak pliki cookie, aw niektórych przypadkach nawet sprzedają działania online swoich klientów i dane osobowe, takie jak adresy e-mail itp., zewnętrznym dostawcom lub reklamodawcom. Kiedy dostaniesz za darmo VPN zawsze uważnie przeczytaj politykę prywatności przed jej zainstalowaniem!

Przed inwigilacją masz wolny VPN niepewny

Nawet jeśli dostawca darmowego VPN Jeśli ma najlepsze intencje, zwykle nie jest w stanie przeciwstawić się władzom rządowym - na szczeblu krajowym i międzynarodowym - i jest bardziej prawdopodobne, że przekaże dane, prosząc o informacje. Płatny VPN jednakże opłaty mogą służyć do faktycznego tworzenia kopii zapasowych danych lub nie rejestrowania ich w pierwszej kolejności.

Używanie komputera jako węzła wyjściowego dla płacących użytkowników

Ze standardemVPN otrzymasz po połączeniu z VPN Serwer nowy adres IP, aby Twoje działania online były zarówno prywatne, jak i bezpieczne. Trochę VPN-Dostawcy używają komputerów za darmo VPN-Użytkownicy jako węzły wyjściowe i kieruj ruch internetowy przez swoje osobiste połączenie! W rezultacie Twój dostawca usług internetowych (i każdy inny obserwator ...) widzi ruch innej osoby tak, jakby był to Twój własny!

Jaki jest z tym problem? To proste: nie wszyscy go używają VPN ze względów prawnych. Jeśli nie chcesz, aby Twoje imię i nazwisko oraz konto dostawcy usług internetowych były powiązane z nielegalną działalnością online, powinieneś otrzymać bezpłatne VPN wolą się powstrzymać.

Zawiera natrętne reklamy

Reklama gra za darmo VPNJego rola jest dwojaka: oczywiście głównym celem jest pokazanie produktu lub usługi w nadziei, że go kupisz. Prezentowanie reklam osobom trzecim jest jednym ze sposobów, w jaki jest bezpłatny VPN Zarabiać pieniądze.

wolny VPN ale są również znane z tego, że reklamy są naprawdę uciążliwe i nieuniknione, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z płatnej wersji VPNs kup. W związku z tym reklamy często nie mogą zostać zamknięte lub trzeba je obejrzeć do końca przed VPN można otworzyć. Cóż, to nie koniec świata. Ale jeśli weźmiesz pod uwagę, że np. Surfshark VPN ma wszystkie funkcje za około 2 dolary miesięcznie, możesz sobie z nimi radzić naprawdę tanio.

Wniosek na temat wolnego VPN

Jeśli jesteś jednym VPN chcesz go używać tylko do od czasu do czasu sprawdzania poczty e-mail lub surfowania w publicznej sieci WLAN i nie obchodzą Cię wolne prędkości Internetu lub transfer danych do stron trzecich, możesz z niego korzystać za darmo VPN Użyj tego. Jest kilka bardziej godnych zaufania, takich jak ProtonVPN. Ale nasza rekomendacja jest bardzo jasna: zainwestuj kilka euro miesięcznie w bezpieczny, niezawodny i opłacalny produkt o wysokiej wydajności VPN-Service. Ty (i Twoja prywatność, Twoje dane i przyjemność) będzie Ci wdzięczny!


Utworzono:08 / 21 / 2020

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie