Czarny piątek 2020

Czarny piątek to najpopularniejszy dzień zakupoholików na całym świecie. BlackFriday Sale to ogromna listopadowa wyprzedaż z dużymi firmami, takimi jak Zalando, Samsung, Douglas, Amazon i nie tylko. Oznacza to, że każdy, kto chce zaoszczędzić pieniądze, może uzyskać ekskluzywne rabaty od 20% do 70% (i do 90%).

Czarny piątek, Niemcy

Również Czarny piątek nabiera rozpędu jako wydarzenie sprzedażowe w naszym kraju. Z roku na rok rośnie wolumen sprzedaży nie tylko w handlu i usługach, ale także w sklepach internetowych.

Spora liczba sklepów uczestniczy w sprzedaży internetowej, a ich liczba w Czarny piątek w Niemczech stale rośnie. Nie ma więc problemu ze znalezieniem w Internecie ofert na Czarny piątek, aby uzyskać najlepszą ofertę.

Nadchodzi Czarny piątek 2020!

Czarny piątek 2020
Czarny piątek 2020

Oferty są bardzo różne: meble, sprzęt AGD, odzież, a nawet nieruchomości. Jednak my, którzy są zainteresowani Twoim bezpieczeństwem w Internecie, śledzimy aktualizacje VPN Dostawcy i oferują zniżki specjalnie dla VPN-Services włączony.

Niektórzy dostawcy nie czekają do 27 listopada i już zaczęli oferować oferty w Czarny piątek.

Możesz zobaczyć najlepsze oferty na Czarny piątek 2020 tutaj:

Najlepsze oferty na Czarny piątek 2020: VPN-Usługi

Weź też Czarny piątek każdego roku VPN-Usługi częściowe i pozwalają na zakup abonamentu z dobrym rabatem. Zniżka może obowiązywać przez 3 lata, 2 lata, 1 rok lub dla wszystkich taryf.

Historia z Czarnego Piątku

Czarny piątek, tradycyjne amerykańskie wydarzenie po Święcie Dziękczynienia, ma swoją historię. Kiedy piątek stał się czarny w zwykłym znaczeniu tego słowa?

Przez wiele lat termin „Czarny piątek” oznaczał załamanie się rynku złota 24 września 1869 roku. Termin ten był używany w odniesieniu do innych kryzysów giełdowych na Wall Street w następnych latach.

„Czarny piątek” oznaczał także każdy piątek 13, w 1923 roku było ich dwóch. O tym mówi artykuł The Springfield Daily Leader, 1923, opublikowany w Springfield w stanie Missouri.

W marcu 1970 roku w sklepie w Pensylwanii odbyła się wyprzedaż w Czarny piątek, która miała miejsce w piątek 13 marca.

Artykuł z 1995 roku w gazecie Standard Speaker stwierdził, że „nikt tak naprawdę nie wie”, dlaczego tak nazywa się Czarny Piątek. Podaje się, że sklepy zamykane są tego dnia, kiedy jest już ciemno.

Kiedy jest Czarny piątek 2020?

Czarny piątek 2020 odbędzie się 27 listopada. Czarny piątek to zawsze koniec listopada.

Co oferuje Czarny Tydzień?

kilka VPN-Oferty podczas Czarnego Piątku 2020 trwają kilka dni. Znajdziesz je na tej stronie.


Utworzono:11 / 20 / 2020

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie