Firmy amerykańskie nie mają wyboru!: FBI wymaga przekazania wszystkich danych

Również VPNDotyczy to dostawców!

Obraz Gordon Johnson na Pixabay

Dotyczy to przede wszystkim firm z sektora technologicznego, takich jak dostawcy usług mobilnych, banki i uniwersytety. również VPNMoże to dotyczyć dostawców mających siedzibę w USA. Już przed latami 2 krążyły plotki o żądanych informacjach VPNDostawcy FBI żąda danych przy użyciu „Pisma bezpieczeństwa narodowego” - indywidualni agenci FBI wydają te listy. Zatwierdzenie przez sąd nie jest wymagane, a same firmy zachowują ścisłą poufność. Z tego powodu nie jest możliwe dokładne określenie, których firm dotyczy.

Od lat 1980 FBI musiało podać powody, dla których chce uzyskać dane od firmy. Dziś Agencja Bezpieczeństwa używa argumentów takich jak kontrola działań terrorystycznych. Prawie wszystkie przypadki były uzasadnione.

O jakie dane pyta FBI?

Jak wspomniano w tytule, FBI prosi o informacje wszystkich klientów firmy. Obejmuje to na przykład informacje, takie jak lokalizacje, adresy IP, nazwy użytkowników i wszystko, co kupiłeś. Agencja bezpieczeństwa zbiera te dane jako dźwignię umożliwiającą ludziom robienie tego, co chcą. Podobnie, aby móc całkowicie monitorować populację.

„To jest nielegalny czyn!” - powiedział William Binney, NSA Whistleblower

Dzięki dostępności 1233 FBI ma prawo odbierać ogromną ilość danych z globalnych kabli światłowodowych. William Binney mówi tutaj o „kontroli populacji”. Ta amerykańska agencja bezpieczeństwa chce mieć WSZYSTKIE informacje na temat światowej populacji! To znaczy dotknął także Europę.

Czy mogę jakoś się chronić?

Zasadniczo - nie! Nie wiesz dokładnie, które firmy muszą przekazać dane. Dlatego powinieneś po prostu obejść się bez usług z USA. Chociaż informacje są już przekazywane FBI, ale wskazane jest: Jeśli nie jesteś klientem takich firm, powinieneś powstrzymać się w przyszłości lepiej!

Podsumowując, Federalne Biuro Śledcze ma dostęp do danych z całego świata. Nie możesz powiedzieć dokładnie tego, co wie agencja, ale jedno jest pewne: FBI zbiera wszystko!

Źródło: german.rt.com


Utworzono:10 / 01 / 2019

Schreibe einen Kommentar