Google oferuje własne VPN-Service

To VPN to darmowy dodatek do większych subskrypcji Google One - może być również używany do komputerów stacjonarnych i wielu użytkowników.

Na naszej stronie internetowej wielokrotnie wyjaśniamy, jak przydatny jest plik VPNUsługa może być. Na przykład, jeśli jesteś w publicznej sieci Wi-Fi i chcesz uniemożliwić stronom trzecim kradzież Twoich danych. Lub ominąć różne ograniczenia sieciowe: wielu użytkowników używa VPNs, aby uzyskać dostęp do treści, które nie działają w określonym obszarze. Trochę VPNblokuje również irytujące reklamy i wyskakujące okienka.

Korzystanie z takiej usługi staje się coraz bardziej popularne. Są teraz setki różnych VPNDostawcy na rynku. Pytanie, które VPN-Usługa do wyboru jest często pytana. Plik VPN- Usługa nigdy nie powinna zapisywać logów i chronić użytkowników przed wyciekiem danych.

Google oferuje własne VPN-Service 2

VPN Usługa od Google

Teraz na rynek wchodzi dostawca, który wszyscy znają: Google planuje własny VPN-Usługa do zaoferowania. Nie jest to jednak odrębna usługa. Plik VPN obejmuje subskrypcję Google One zaczynającą się od 2 TB przestrzeni dyskowej w chmurze - kosztuje to 10 USD miesięcznie lub 100 USD rocznie.

Google nie jest w tym nowicjuszem VPN-Świat. Taka usługa była już dostępna do zabezpieczania otwartych połączeń WiFi na Androidzie.
Nowa usługa umożliwia szybkie szyfrowanie ruchu internetowego dla dodatkowej ochrony. Jednak nie wiadomo, który protokół transmisji jest używany i jaka jest końcowa prędkość.

Żadnego pościgu

Według Google VPN-Połączenie nie jest używane do zbierania danych. Rejestrowanie jest minimalne i służy wyłącznie do utrzymania jakości usług. W rzeczywistości wynika to również ze struktury VPN niemożliwe. Według Google wykorzystywane narzędzia to narzędzia open source, które w najbliższych miesiącach zostaną niezależnie przetestowane.

Usługa ma na celu szyfrowanie i ochronę całego ruchu internetowego niezależnie od używanej przeglądarki czy aplikacji.

Nowa usługa jest obecnie dostępna tylko dla Androida, ale użytkownicy iOS, macOS i Windows mogą ją wypróbować w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Użytkownicy z USA będą mieli do niego dostęp w nadchodzących tygodniach. Z usługi będą mogli korzystać także mieszkańcy innych krajów, których lista nie została jeszcze opublikowana. Jeśli udostępniasz subskrypcję swojej rodzinie, członkowie rodziny mogą VPN używać bez dodatkowych kosztów.


Utworzono:11 / 05 / 2020

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie