OVPNzwycięstwo w sądzie to zwycięstwo prywatności!

OVPN wygrywa bitwę sądową OVPN został oskarżony w sądzie

Wiosną 2020 r. Dwie szwedzkie wytwórnie filmowe, reprezentowane przez „The Rights Alliance”, wystąpiły do ​​sądu przeciwko giełdzie BitTorrent „The Pirate Bay”. Początkowo sądzono, że adresy IP należą do sieci ISP. Poprosili o więcej informacji na temat adresów, ale Obenetwerk był w stanie szybko udowodnić, że to nie były ich adresy IP. Odwrócili sytuację i obwinili go VPN- Dostawca OVPN. Był zmuszony podzielić się swoimi działaniami użytkownika, ale OVPN nie mógł tego skomentować.

Sprawdzone przez ekspertów: OVPN nie zapisuje logów!

Dostawca nie był w stanie złożyć oświadczenia w sądzie, ponieważ według własnych informacji nie przechowuje żadnych działań użytkowników. Oczywiście sąd zlecił sprawdzenie tego przez biegłych. Jednak nie mogły one nigdzie znaleźć słabego punktu, a tym samym żadnych działań użytkowników. OVPN był w stanie udowodnić więcej niż wyraźnie, że nie zapisuje żadnych dzienników. Ostatecznie nie udało się ustalić, kim są operatorzy „The Pirate Bay”. Mimo wszystko to wygrana dla O.VPN a także zwycięstwo w ochronie prywatności klientów. Firmy filmowe muszą zapłacić za ten proces.

OVPN nie musi przestrzegać wytycznych dotyczących zatrzymywania danych, ponieważ nie jest dostawcą internetu

Zasadniczo dostawcy Internetu muszą płacić za własny proces prawny, jeśli nie chcą ujawniać danych swoich klientów. Ale tak jest w przypadku Szwedów VPN-Sprzedawcy nieco inni. Według sądu nie jesteś postrzegany jako dostawca usług internetowych i dlatego nie musisz przestrzegać przepisów dotyczących zatrzymywania danych. Te negocjacje stworzyły precedens dla obowiązku gromadzenia danych VPN-Servicew Szwecji.

Oto dokument sądowy potwierdzający, że OVPN nie zapisuje logów:

OVPN Zwycięstwo w sądzie

W tłumaczeniu oznacza to, że Rights Aliance i jego eksperci nie mają żadnych słabości w OVPN i dlatego nie ma dowodów na to, że dzienniki są przechowywane. Z tego powodu O wygrywaVPN proces jako dowód odnoszący się do polityki sprzedawcy w zakresie braku logów nie został obalony. Ponadto szwedzkie wytwórnie filmowe muszą pokryć koszty OVPN nosić. To około 108.000 12.300 SEK (około XNUMX XNUMX USD).

OVPN logo

David Widbergh pozostaje wierny swojemu celowi

Właściciel OVPNDavid Widbergh jest dumny ze swojego produktu. Jego wizją jest ochrona ludzi przed hakerami i unikanie inwigilacji. To on z OVPN więcej niż udany, bo nawet poważny proces nie zmienia bezpieczeństwa swoich klientów. Nie może podać danych, ponieważ one nawet nie istnieją. Dlatego możemy tylko raz jeszcze wychwalać OVPN wymawiać. Jest teraz jednym z nielicznych VPN- Dostawcy, którzy mają dowody sądowe, że informacje o zasadach braku logów są poprawne i że żadne dzienniki nie są przechowywane. Teraz jest OVPN nie tylko najszybszy VPN na rynku, ale także jeden z najbezpieczniejszych VPN za anonimowość swoich użytkowników.

 
Sieć POPUP
OVPNzwycięstwo w sądzie to zwycięstwo prywatności! 1

Najlepsza oferta od OVPN

OVPN oferuje nową promocję: 12 miesięcy za jedyne 59.88 € (4.99 € / miesiąc) plus otrzymujesz Multihop!

00dni
:
00godzin
:
00minuty
:
00sekund

Utworzono:09 / 25 / 2020

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie