Perfect-Privacy VPN bezpłatny + anonimowy test dni 3!

Jak możesz przetestować za darmo, pokazuję tutaj:

,de VPN-Anbieter Perfect-Privacy VPN ze Szwajcarii dostarczył mi kupony, które są zainteresowane usługą całkowicie nieograniczony, całkowicie anonimowy a także przetestuj za darmo może.

Niestety nie mogę opublikować tych kuponów na naszej stronie internetowej, ponieważ mogą one zostać niewłaściwie wykorzystane. Ale wciąż jest dla wszystkich VPN-Użyj kuponu dostępny.

Perfect-Privacy 3 dni za darmo!

Kupony testowe pozwalają korzystać z usługi przez dni 3. To nie jest ograniczona wersja, ale zapewnia pełny dostęp użytkownika. Pozwalają one korzystać z usługi całkowicie nieograniczone!

Poproś o kupon testowy na dni 3, otrzymasz go natychmiast i bez dalszych zobowiązań.


Perfect Privacy Wypróbuj za darmo!
Perfect Privacy Wypróbuj za darmo!

Zdobądź kupon testowy!


Aktualności Perfect-Privacy wynik testu

Perfect-Privacy VPN

8.96 EUR
9.3

Geschwindigkeit

10.0 / 10

prywatność

10.0 / 10

Ausstattung

9.3 / 10

Obsługa klienta

9.5 / 10

Cena

7.5 / 10

korzyści

  • Absolutnie najwyższa anonimizacja i nieograniczone użycie urządzenia!
  • Nie pytaj i nie zapisuj danych
  • Mulit-Hop VPN zaciemnia tożsamość lepiej niż jakiekolwiek inne rozwiązanie!
  • Świetna osobista obsługa klienta
  • Szybkie serwery i połączenia z max. Przejrzystość dla użytkownika

ujemny

  • Wyższa, ale rozsądna cena (dostawca premium)

Krótka informacja o Perfect-Privacy VPN:

Dostawca ze Szwajcarii zachwyca technicznie wyrafinowaną siecią, która zapewnia absolutną anonimowość i maksymalną prędkość dla każdego użytkownika. Do wyboru jest więcej niż 20 różnych krajów i ani serwery, ani nigdzie indziej działania użytkowników nie są rejestrowane ani przechowywane.

Infrastruktura techniczna oferuje również opcję wielokrotnego szyfrowania i połączeń (Multi-hopVPN) w celu ochrony przed ukierunkowaną eksploracją.

Ponadto IPv6 dla 100% jest już obsługiwany na każdym zasilanym serwerze, więc nie ma żadnych luk w zabezpieczeniach z powodu użytkowania, a każdy serwer zapewnia również dostęp i połączenie z siecią TOR (Cebula). W ten sposób użycie TOR jest całkowicie anonimowe, nawet znane luki w TOR stają się nieskuteczne.

Z naszego punktu widzenia, technicznie rzecz biorąc, nie ma jednego porównywalnego VPNUsługa, która sprawia, że ​​jest to technicznie bardziej możliwe ”Anonimowy w InternecieByć

Nawet użyte adresy IP są używane całkowicie anonimowo, aw większości przypadków nawet nie zezwalają na ich użycie Perfect-Privacy Rozpoznawaj użytkowników. W ten sposób wszystkie znane i zablokowane treści można ominąć bez dalszych blokad.

Że cała ta techniczna orientacja ma również swoją cenę, widzimy to jako część naprawdę poważnej, a także bezpiecznej ogólnej koncepcji „doskonałej prywatności” Dlatego zalecamy dostawcę bez ograniczeń dla każdego z VPNWybór dostawcy naprawdę chce iść na pewno!


Utworzono:06 / 01 / 2016

1 też pomyślał „Perfect-Privacy VPN bezpłatne + anonimowe testowanie dni 3! ”

Schreibe einen Kommentar