PIA ogłasza „Prywatny dostęp do Internetu” VPNLokalizacje na

,de VPNAmerykański dostawca „PIA - prywatny dostęp do Internetu” po raz kolejny poddał się naciskom władz USA i Niemiec VPNMiejsca opuszczone.

Zaskoczyło to wielu moich czytelników w ostatnich dniach, ale można to uzasadnić kilkoma faktami.

W swoim poście na forum PIA mówi o tytule sądu, który oznaczał, że musieli pobrać niemiecki serwer z sieci. (Zobacz wpis na forum PIA). Wydaje się jednak, że jest to tylko część całej historii, jak pokazały poprzednie środki PIA w przeszłości, że organ władzy łatwo szantażować.

Z siedzibą w USA VPNDostawcy muszą w pełni pomagać w monitorowaniu Internetu, zgodnie z lokalnymi przepisami.

Fakt, że „roszczenia cywilne firm praw autorskich” reprezentują dane przestępcze oraz że są one karane i prześladowane na całym świecie w ten sposób, wywiera na nich presję VPNDostawcy szybko rosną.

Gdyby PrivateInternetAccess nie działał tym razem, straciłby wszystkie metody płatności, takie jak PayPal, karty kredytowe i inne opcje płatności zdominowane przez USA.

Byłoby to natychmiastowe załamanie gospodarcze firmy. Gdyby miał przekazywać dane własnych użytkowników w pożądanym zakresie, prowadziłoby to również do natychmiastowej utraty zaufania użytkowników. Więc miałeś wybór między „Kollerą a zarazą”. W tym sensie zdecydowano, Niemcy VPNWystarczy zamknąć serwer, aby uniknąć dalszych zapytań i podejrzeń o naruszenie praw autorskich.

PIA odmawia odmowy współpracy!

Jednak ten przypadek pokazuje również, że PIA prawie na pewno będzie współpracować z władzami USA w innych obszarach, w których nie ma tak łatwego rozwiązania. Ponieważ firma od lat odmawia złożenia oświadczenia w sprawie zakresu i charakteru współpracy lub przynajmniej, jak robią to inni, w formie „oświadczenia gwarancyjnego”, będzie również związane z ewentualnymi roszczeniami odszkodowawczymi użytkownika z powodu „fałszywych informacji”.

PIA - prywatny dostęp do Internetu jest w każdym razie nie więcej niż „bezpieczny przed dostępem władz amerykańskich”.

Władze USA w PIA również zatrudniały w przeszłości VPN-Lokalizacje w Rosji prawdopodobnie były już dla wielu jasne. PIA zdołała jedynie przyznać się do współpracy lub nacisków ze strony władz USA jedynie poprzez „kalibrację” faktów i wykorzystanie zwykłych znanych frazesów na temat „ochrony bezpieczeństwa danych”, wolności wypowiedzi itp.


Utworzono:06 / 13 / 2017

Schreibe einen Kommentar