Breaking Bad kontynuacja między innymi: Tak ekscytujące jest Surfshark Netflix Autumn!

Gdy na dworze robi się zimno, przytulne dni przed telewizorem są tym bardziej interesujące. Abyś się nie nudził, niektóre Netflix wabią nowe wersje. A zmartwienia gwarantowane są podekscytowaniem! Jedynym warunkiem wstępnym, aby mógł działać wszędzie z maratonem serii, jest sprawność Surfshark Kombi Netflix. To po prostu przycina wszelkie zamki geograficzne!

Surfshark Upadek Netflix? Co to powinno być? Całkiem proste: Aby móc korzystać z nowych wersji serwisu Netflix naprawdę zawsze i wszędzie bez ograniczeń, jest VPN Przybysz Surfshark jeden z niewielu dostawców, którzy to umożliwiają. Ponieważ tymczasem Netflix (a także wideo Amazon, Sky, DAZN itp.) Jest tak inteligentny, że adresy IP VPNRozpoznaj dostawców.
Surfshark Czas na film Netflix

Surfshark Netflix: Idealne połączenie na przytulne wieczory z sofą

Na przykład, jeśli chcesz zobaczyć niemiecki serwis Netflix za granicą, masz pecha i - mimo VPN Serwer w Niemczech - zablokowany. To samo dotyczy odwrotnie: jeśli chcesz zobaczyć amerykański serwis Netflix w Niemczech, to mimo wszystko VPN głównie pech. Chyba że użyjesz Surfshark, Ten dostawca nie jest jeszcze rozpoznawany przez większość streamerów wideo.

Ale teraz najważniejsze: Które nowe wersje Netflix oczekują od ciebie
Niemiecki serial i fan filmów? Oto nasza lista najlepszych hitów jesienią:

Najnowsze wersje Netflix jesienią

El Camino

Przede wszystkim (z niecierpliwością oczekiwana) kontynuacja Breaking Bad. El Camino kontynuuje historię byłego dilera narkotyków Jesse Pink. Tym razem jednak jako film, a nie nowe odcinki serialu. Ale jedno jest pewne: na pewno będzie ekscytujące. Szczególnie interesujące: czy zobaczymy powrót Waltera White'a, czy też nie żyje? Jeśli to właśnie chcesz wiedzieć, zacznij od 11. Październik z twoim Surfshark Netflix przez wagon!

The Walking Dead Season 9

Od 9. W październiku makabryczne zombie wkrótce odejdą: pasując do mglistej szarości w szarości, którą znajdziesz w 9. Sezon „The Walking Dead” trochę przerażający. Ponieważ horror czeka na ciebie i twojego Surfshark Netflix Power - ocaleni zostają skonfrontowani z nowym przeciwnikiem. Szeptacze ...

Sezon koronny 3

Royal byłby dla ciebie, twojego salonu i tamtego Surfshark Netflix Duo - z 3. Season of The Crown od 17. Listopada. Tym razem królową Elżbietę po raz pierwszy gra Olivia Coleman, a także książę Karol. Ponieważ zaczyna się w latach monarchii 60er!

BoJack Horseman Season 6

Nawet fani komedii zyskają pieniądze dzięki wydaniom Netflix jesienią: koń BoJack pochodzi z 25. Powrót października - ostatni raz. Ponieważ sezon 6 będzie ostatnim. Druga część odcinków zostanie wyemitowana w styczniu 2020. Więc jeśli potrzebujesz czegoś do śmiechu, włóż swoje Surfshark Gotowy na Netflix!

Riverdale Season 4

Silne nerwy potrzebują wszystkich fanów Riverdale Surfshark Gorączka Netflix: jak zwykle, sezon 4 jest pokazywany tylko raz w tygodniu odcinek na odcinek - i oczywiście jest znów bardzo tajemniczy w wiosce Riverdale ... Wahacz z ostatniego sezonu naprawdę podsycił ciekawość nowych odcinków. Sad Downer: Ojca filmowego Luke'a Perry już tam nie będzie, zmarł w marcu i zostanie adoptowany na początku nowego sezonu.

Życzymy dobrej zabawy Surfshark Netflix i nowości Netflix!


Utworzono:10 / 09 / 2019

Schreibe einen Kommentar