Badanie potwierdza: większość VPN Usługi przesadzają z własnymi danymi

Dlaczego jeden? VPN Usługi niekoniecznie muszą ufać!

"VPN-Anbieter przesadzać lub nawet robić złe Informacja ".

W naszych testach VPN Dostawcy moglibyśmy teraz bardziej niż 100 inni VPN Sprawdź usługi. Witryny przeglądają nie tylko szczegóły techniczne dostawców, ale także sprawdzane są ich informacje. Wytrzeźwienie powoduje, że zdecydowana większość VPN Usługi podają fałszywe informacje, a nawet rozpowszechniają fałszywe informacje.

W okresie od stycznia do września 2019 mamy 67 inny VPN Usługi sprawdzone pod kątem nieprawidłowych lub wprowadzających w błąd informacji.

Witryny niemieckojęzyczne i, jeśli nie są dostępne, strony anglojęzyczne zostały porównane ze specyfikacjami technicznymi. Oceniony przez 67 VPN W rezultacie stwierdziliśmy, że usługi są w pełni przejrzyste tylko z jednym dostawcą, który również zgodził się z cechami technicznymi. Jak pokazują nasze dane, fałszywe informacje są często przekazywane na stronach internetowych. Ale często zaprzeczają sobie w innych dokumentach, takich jak AGB.


1. Brak plików dziennika?

Najczęstsze oszustwo dotyczy rejestrowania użytkowników we własnych sieciach. Podczas gdy użytkownicy szukają powodów związanych z prywatnością, pliki logów są często źle rozumiane. W tym celu należy wiedzieć, że rejestrowanie przynajmniej adresu IP użytkownika VPNSerwer jest zawsze niezbędny do działania. nie VPNSerwer może zapewnić aktywne połączenia z nimi bez tych danych VPNObsługiwani klienci. Ta okoliczność jest nieodłączna i nie można jej uniknąć. Oznacza to, że adres IP podłączonego użytkownika jest zawsze włączony VPNSerwer i jest tam używany w lokalnych protokołach technicznych (tablica routingu).

Konieczność techniczna

Ponadto, gdy dostęp jest ograniczony dla jednego użytkownika (na przykład równoległe korzystanie z wielu połączeń z usługą ograniczone do połączeń 1, 3 lub 5), dane te są również współużytkowane i zarządzane centralnie z RADIUS lub innymi serwerami autoryzacyjnymi. Aby jednak technicznie zapobiec wpływowi tych urządzeń na siebie nawzajem, jeśli korzystają one jednocześnie z serwera, należy zarejestrować adres IP użytkowników.

Niektóre z VPN Zewnętrzne firmy mogą potwierdzić usługi rejestrowania dowolnych plików dziennika.

Raporty z kontroli pliku dziennika, gdy są dokładnie odczytywane, są powiązane z danymi dotyczącymi aktywności, czyli stron, które odwiedza użytkownik, a zatem tylko częściowo istotne. Tak samo jest z danymi własnymi VPN Usługi: nawet jeśli nie ma logowania do odwiedzanych stron internetowych lub usług, nie są one zasadniczo istotne. Ponieważ ostatecznie wiadomo już w tych punktach, co się stało / było. Jedyne pytanie brzmi: kto korzysta z usługi lub korzystał z niej w określonym czasie. Te informacje są już obecne w adresach IP + informacje o czasie w większości protokołów.

Czy to ma VPN Ograniczenia usługi w przypadku korzystania z ograniczonej liczby urządzeń, ilość danych lub ograniczenia czasowe? Następnie używa to również centralnego rejestrowania.


2. Serwery o najszybszej przepustowości?

Często przepustowość jest reklamowana na serwerze. Dotyczy to danych w gigabajtach na sekundę, z których mogą korzystać udostępnione serwery. Jeśli jednak przyjrzysz się bliżej, informacje te są często bardzo mylące. Ponieważ tylko dlatego, że wirtualny serwer wynajmowany ma maksymalne połączenie internetowe 10Gbs, musi więc udostępniać to setkom razy innym serwerom vServern. To jest, gdy używasz VPNSerwer ma mniejsze znaczenie dla szybkości połączenia internetowego. Jeśli zbyt wielu użytkowników korzysta z niego w tym samym czasie, osiągalna prędkość dla poszczególnych osób często spada w podziemne pasma.

Teoria nie jest tą samą praktyką

Technicznie świadczenie: VPNUsługi stosunkowo łatwe. Jeśli ten serwer jest używany przez użytkowników 2-5 w tym samym czasie, zwykle wystarczająca jest pamięć RAM 2 GB. U użytkowników 1000 w tym samym czasie, ale wtedy potrzebujesz 500 GB pamięci RAM. Ale to bije poprawnie i zwykle nie zostanie wdrożone. W rzeczywistości wydajność sprzętu ogranicza jego szybkość VPNUżytkownicy znacznie więcej niż teoretyczna przepustowość dostępu do Internetu.

Czy to ma VPN Adresy usług zarejestrowanych na własne nazwisko? Jeśli nie, to prawdopodobieństwo, że dostawca korzysta tylko z serwerów wynajętych lub wirtualnych, jest bardzo wysokie. Duża teoretyczna przepustowość tego nie ma w końcu znaczenia.


3. Tysiące własnych serwerów?

Podczas gdy tysiące twoich własnych serwerów mają reprezentować ogromne centra serwerów rozmieszczone na całym świecie, rzeczywistość jest zwykle inna. wiele VPN Usługi wynajmują wirtualne lub co najwyżej prawdziwe serwery w Hostersn. Oznacza to, że tylko w nielicznych przypadkach istnieje prawdziwy sprzęt dla użytkowników. W systemach VServer setki, jeśli nie tysiące, instancji serwerów wirtualnych działają na jednym sprzęcie. Następnie współużytkują one wspólną pamięć RAM, dane SSD i procesory.

Zazwyczaj oczekuje się, że instancja serwera wirtualnego może używać 1 / 4, a nawet całego procesora. Oznacza to w konsekwencji, że informacje wirtualne sprawiają, że klient wydaje się niepoprawny.

Czy to ma VPN Ograniczenia usługi w przypadku korzystania z ograniczonej liczby urządzeń, ilości danych lub ograniczeń czasowych? Następnie używa to również centralnego rejestrowania.


4. Oddzielna sieć? Kupiony czy wynajęty?

Każdy, kto obsługuje własną sieć w Internecie, ma własne routery i sprzęt i może to zrobić tylko wtedy, gdy dostarczył urządzenia i rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych dla wszystkich używanych urządzeń i oprogramowania. Wtedy twoja własna sieć może również stać się częścią Internetu i uzyskać możliwość uzyskania publicznych adresów IP RIPE.

Przyjrzyj się uważnie adresom IP

Najłatwiejszym sposobem na rozpoznanie własnej sieci jest sprawdzenie jej adresów IP VPNSerwer wygląda bliżej. Jeśli ten adres IP jest również zarejestrowany w hoście, operator lokalny udostępnia tylko routery i inne rozwiązania. Część VPNSieć, tak nie jest i nie ma VPN Usługa, a następnie bezpośredni dostęp.

Najlepszym dowodem na istnienie własnej i samodzielnej sieci są zarejestrowane adresy IP również u oferenta. Czy to ma VPN Jeśli to nie działa, to działa indywidualnie VPN Serwer i brak własnej sieci w ramach Internetu.


5. Anonimowość w Internecie - obiecaj, że nie możesz sprawdzić.

Gwarantowane anonimowe użycie jest z pewnością jednym z najbardziej pożądanych VPN Funkcje. Jednak uzyskanie takiego jest praktycznie niemożliwe VPN Usługa również korzystanie anonimowe. Własny adres IP to VPN Serwer znany, płatność w rzeczywistości nigdy nie jest anonimowa. Ponadto witryny często rozpoznają użytkowników za pomocą plików cookie lub środków śledzących. Adres IP staje się coraz bardziej znikomy. Przynajmniej jeśli chodzi o wymagania użytkownika, można VPN zmieniać anonimowo tylko niewielką część danych użytkownika.

Google i Apple wiedzą mimo VPN za dużo o tobie

Jak to zrobić? VPN Używać usługi na smartfonie, aby całkowicie anonimowo korzystać z Internetu? Jeśli korzystasz z urządzenia zarejestrowanego w Google lub Apple, te dwie firmy są stale świadome dokładnych informacji o lokalizacji i numerów telefonów. To, co możesz osiągnąć, to to, że twój własny dostawca usług internetowych nie jest już na bieżąco z korzystaniem z Internetu. Jednak to także wie, które VPN Usługa, z której się korzysta, nawet jeśli nie wie już, jakie inne usługi internetowe są używane.

,de VPN sam nie wystarczy

Anonimowe korzystanie z Internetu wymaga znacznie więcej środków ostrożności niż instalacja VPNUsług. Musisz wtedy upewnić się, że naprawdę nie ujawniłeś żadnych danych, i ostrożnie wybrać sprzęt. Dlatego obietnicą jest Internet przez jeden VPN Aby móc korzystać z usługi anonimowo lub pozostać anonimowym, całkowicie objęty i niewłaściwy.

Nikt nie uzyskuje anonimowości VPNUsługa. Można to dziś osiągnąć jedynie dzięki złożonym działaniom, zbyt mocnym, używane urządzenia są już połączone z producentami. Dlatego jeśli nie przywiązujesz zbyt dużej uwagi do nieużywania systemów operacyjnych, które współużytkują dane z programistami, i nie ma dostępu do Internetu, który można by do ciebie przypisać, możesz uzyskać jedynie ochronę przed niepowiązanymi stronami internetowymi. Anonimowość byłaby znacznie przesadzona.


6. Zawoalowane struktury właściciela

Jako wyraźnie problematyczne zauważyliśmy również, że wielu VPN Usługi nie dostarczają praktycznie żadnych danych firmom działającym w tle. W prawie połowie przypadków, pomimo dobrze znanych marek, normalny użytkownik nie mógł dowiedzieć się, która firma prowadzi usługę. We wszystkich przypadkach nie oferowano numerów telefonicznych.

Bardzo często pozornie różne firmy również należą do tych samych właścicieli: na przykład CyberGhost i zenmate należą do izraelskiego inwestora finansowego Kape. Lub ciągVPN, BezpieczniejVPN, IPVanish, VPN Tunnelbear itp. - należą do amerykańskiej firmy J2Global. czystyVPNIvacyVPN i jedenVPN należą do pakistańskiego operatora.

Jest to również bardzo problematyczne, gdy pozornie niezależne porównywarki mają tych samych inwestorów! I często też to znaleźliśmy!


7. Nie dotyczy informacji o lokalizacji firmy!

W przypadkach 10 lokalizacja firmy wskazana na stronie internetowej nie była zgodna z rzeczywistością. Oznacza to również, że klienci nie wiedzą, pod jaką jurysdykcją lub przepisami ich dane są chronione. Zastosowanie VPNZawsze powinna to być kwestia zaufania. Każdy, kto uważa, że ​​jesteś bezpieczniejszy z anonimowym dostawcą, może również zostać oszukany drastycznie i może nie uzyskać pożądanego działania, a tym samym nie otrzymać środków prawnych ani ochrony.


Zwycięzca „Przejrzystości i szczerości”:

plac vyprvpn min

VyprVPN

Szwajcarska usługa VyprVPN pojawił się we wszystkich naszych testach jako dostawca, który zapewnia najbardziej przejrzyste i uczciwe informacje na temat wszystkich aspektów technicznych. Nie jest to ani przesadzone, ani nieprawdziwe. Ponadto usługa wyjaśnia również w języku niemieckim i jest łatwa do zrozumienia na temat wszystkich okoliczności i funkcji.

VyprVPN przegląd

lokalizacja operacyjnySzwajcaria
lokalizacja rozliczeniowySzwajcaria
Lokalne przepisy wpływają na ochronę klienta
Operacja i fakturowanie osobno
lokalizacje serwerów64
Brak plików dziennika
Własny serwer DNS
Serwer wirtualny
Serwer dedykowany
Serwer dyskowy RAM
Właściciel sprzętu
Właściciel adresów IP

Przegląd fałszywych obietnic VPN Usługi

VPN-AnbieterNiepoprawne informacje o plikach dziennikaBłędne informacje o paśmieNiepoprawne informacje o serwerachBłędne szczegóły dotyczące sieciBłędna obietnica anonimowościNiepoprawne informacje (strona internetowa + warunki)Przejrzyste dane posiadacza
Na północVPN
VyprVPN
BezpieczniejVPN
Strefa zaufania
Surfshark
Perfect-Privacy
GooseVPN
VPN.ac
ZorroVPN
Shellfire
ProtonVPN
wyrazićVPN
VeePN
RVPN
Hide.me VPN
CzystyVPN
OVPN
TunnelBear
FrootVPN
IPVanish
HideMy.Name
Prywatny dostęp do Internetu
Anonina VPN
ActiVPN
VPN.ht
TOR
IvacyVPN
VPNTunel
Proxy.sh
Mullvad
Ironsocket
IVPN
SpyOFF
IPredator
TorrentPrivacy
PrywatnyVPN
powietrzeVPN
onevpn
ZenMate
Windscribe
CyberGhost
Torguard
BTGuard
SilnyVPN
ibVPN
Avast Secure Line
zenVPN
Avira Phantom
PrivateTunnel
WebSecuritas
NajszybszyVPN
HideMyAss VPN
VPNksiążka
ziemiaVPN
F-Secure WOLNOŚĆ
SumaVPN
Kaspersky VPN
VPNNieograniczony
działaćVPN
Wolność w porządku
Steganos Online Shield
VPNpiasta
SurfEasy
AvastSoftware
hotspot Shield
ponad Odtwórz


Utworzono:10 / 02 / 2019

Schreibe einen Kommentar