Surfshark Wireguard jest teraz nowością na rynku!

Wireguard to nowoczesny i popularny protokół, który jest obecnie coraz częściej używany przez VPNs jest używany. Teraz jest wreszcie Surfshark Wireguard! Potężny protokół jest teraz dostępny w popularnych systemach operacyjnych Windows, Android, iOS i macOS. Warto było więc czekać, ponieważ protokół oferuje wyjątkowe prędkości!

Wireguard - co to właściwie jest?

Logo Wireguard

Protokół Wireguard to całkiem nowe oprogramowanie typu open sourceVPN-Protokół. Początkowo został uruchomiony tylko dla jądra Linuksa. Z biegiem czasu został jednak dostosowany również do popularnych systemów operacyjnych Android, Windows, iOS i macOS. Posiada łatwy do zweryfikowania kod i jest wyposażony w bardzo mocne podstawowe elementy kryptograficzne. Wireguard nie jest jeszcze tak rozpowszechniony, było to możliwe tylko dzięki NordVPN i OVPN Znaleźć!

Jakie pozytywne punkty nasuwają Surfshark Wireguard wyróżnia się z tłumu?

Jak wspomniano wcześniej, protokół wykorzystuje kod, który jest łatwy do zweryfikowania. Oznacza to, że używanych jest mniej niż 4.000 linii kodu. Dla porównania: At OpenVPN jest ich około 400.000 XNUMX. Dzięki temu dziennik jest mniej podatny na naruszenia bezpieczeństwa, ponieważ jest znacznie bardziej przejrzysty i łatwiejszy w zarządzaniu.

Najwyższe prędkości z Surfshark Wireguard

Wireguard znacznie przewyższył swoich konkurentów. Jest szyfrowany przy użyciu najnowocześniejszych technik i protokołów. To zawiera:

  • SipHash24 - Klawisz tablicy skrótu
  • Curve25519 - ECDH
  • ChaCha20 - szyfrowanie symetryczne i uwierzytelnianie za pomocą Poly1305
  • HKDF - wyprowadzenie klucza
  • BLAKE2s - Haszowanie i haszowanie z kluczem

Ponadto „handshake połączenia” odbywają się mniej więcej co kilka minut. Zapewnia obrotowe klucze, które zapewniają tajemnicę przyszłości. Protokół quote-on-quote jest bezpołączeniowy i ogranicza utratę pakietów. W ten sposób zapewnia użytkownikom płynną pracę.

Wireguard jest po prostu futurystyczny i wyróżnia się z tłumu swoją wydajnością. Niesamowite, że wciąż jest w fazie rozwoju i już teraz pokazuje niesamowite prędkości i łatwość użycia.

Surfshark Logo Wireguard
Surfshark Logo Wireguard

Surfshark optymalizuje Wireguard

Każdy, kto jest bardziej zaznajomiony z protokołem, wie również, że tu i ówdzie jest oczywiście kilka słabych punktów. Surfshark wielokrotnie poprawia jego szybkość, poprzez implementację Wireguard oraz oferuje własną ochronę przed słabymi punktami protokołu w celu zagwarantowania użytkownikowi 100% bezpieczeństwa.

Podwójny NAT ma zapewniać dodatkową ochronę

W porównaniu z innymi protokołami, protokół Wirguard zawsze zapewnia użytkownikowi ten sam statyczny adres IP. Ale to może zagrozić bezpieczeństwu klientów i właśnie dlatego Surfshark ma teraz zainstalowany podwójny system NAT. Daje użytkownikowi dynamiczny, zmieniający się adres IP za każdym razem, gdy łączy się z nowym protokołem. Nie ma więc zachęty do zapisywania danych na serwerach. Surfshark Wireguard i system Double NAT zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i niewiarygodne prędkości. Jest to idealne uzupełnienie serwerów w 100% z czystą pamięcią RAM, które usługa skonfigurowała na początku tego roku.


Utworzono:10 / 28 / 2020

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie