Dlaczego ja z HideMyAss VPN absolutnie doradzam!

HideMyAss VPN jako podwójny agent
HideMyAss VPN jako podwójny agent

,de VPN Usługa „Hide-My-Ass VPN„Jest z pewnością znany wielu czytelnikom. Znam tę usługę od 2008 roku i muszę powiedzieć, że zawsze była to atrakcyjna strona internetowa i składano tam wiele obietnic. Oprogramowanie było stosunkowo zrozumiałe i wybory VPN Liczba serwerów na całym świecie znacznie się rozwinęła, szczególnie w ciągu ostatnich dwóch lat. Szczyt był rok temu VPNJednak serwery w krajach 210 istniały tylko stany uznane przez 193 na całym świecie. Krótko mówiąc, powód do bliższego przyjrzenia się.

Znaleziono posty takie jak ten: HideMyAss „Sprzedaje” policję członkowie Lulzec krążą po Internecie i istnieje wiele przykładów na to, że HMA traktuje dane klientów bardziej jak towary. Nawet działacze ochrony prywatności zostali zgłoszeni władzom i można założyć, że współpraca z NSA i GHCQ została udowodniona.

Oczywiście można teraz wytłumaczyć, że dostarczone osoby zawsze były również hakerami, więc nie były dobre. Nie uzasadnia to jednak monitorowania, że ​​sto tysięcy innych użytkowników usługi również jest monitorowanych. Przekazywanie danych do organów odbywało się również tylko z powodu niskiego naruszenia praw autorskich. O ile służy to interesom amerykańskim lub korporacyjnym, czy można nadpisywać prywatność setek tysięcy? Z mojego punktu widzenia jest to niemożliwe w przypadku usługi, która mówi o „anonimowości”. Dlatego też z etycznego i moralnego punktu widzenia należy wyjaśnić.

jasny HideMyAss a raczej operator firmy Privax Ltd. dawniej w Stanach Zjednoczonych, a teraz w głównej siedzibie firmy w Wielkiej Brytanii, przestrzegają lokalnych przepisów.

Aktualizacja: Firma została odsprzedana do AVIRA, firmy mającej również siedzibę w Stanach Zjednoczonych i Niemczech. Według moich kontaktów integracja firmy pozostawiła już daleko idące ślady, a wielu długoletnich pracowników szuka nowej pracy.

Jako użytkownik z Niemiec nie możesz jednak oczekiwać żadnej ochrony, jeśli chodzi o własne dane, ponieważ szpiegowanie „obcokrajowców” stało się obowiązkiem wszystkich władz w Wielkiej Brytanii. Uzasadnione absurdalnymi odniesieniami do byłych „molestujących dzieci”, którzy dziś musieli powstrzymać handel, jest to zapobieganie terroryzmowi lub cokolwiek innego. Ale faktem jest, że każdy użytkownik teraz HideMyAss VPN Wykorzystuje wszystkie swoje prawa do przesyłanych danych osobowych i przekazuje brytyjskim agencjom wywiadowczym i agencjom. Bez kontroli i bez dalszych możliwości stresu!

Dlaczego nie powinniśmy lekceważyć anonimowości.

Europejska Komisja Praw Człowieka
Artykuł 8 - Prawo do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego

- Każdy ma prawo do poszanowania swojego życia prywatnego i rodzinnego, swojego domu i swojej korespondencji.
- Organ może interweniować w wykonywaniu tego prawa tylko wtedy, gdy ingerencja jest przewidziana przez prawo i jest konieczna w demokratycznym społeczeństwie ze względu na bezpieczeństwo narodowe lub publiczne, dobrobyt gospodarczy kraju, utrzymanie porządku, zapobieganie przestępstwom, ochronę. zdrowia lub moralności lub w celu ochrony praw i wolności innych osób.

Ale nie jest to już prawdą w obrębie stanów i wcale nie dotyczy cudzoziemców. Tak to wygląda.

Anonimowość lub umiejętność zachowania w tajemnicy swoich najbardziej osobistych danych jest jednym z podstawowych elementów współczesnych demokracji, podobnie jak wolność wypowiedzi.

Każdy, kto zrzeka się swojego prawa do „anonimowości”, ponieważ „nie szkodzi”, powinien rozważyć, czy zrzekłby się również prawa do wolności wypowiedzi tylko dlatego, że obecnie nie ma nic do powiedzenia ani do krytykowania?

Oczywiście nie powinno to prowadzić do kryminalnych danych jest jasne. Ale nadal nie jest uzasadnione zniesienie prywatności milionów ludzi, aby skazać kilku przestępców. Ci, którzy liczą się jako przestępcy, widzimy również wydarzenia w Turcji lub w Polsce, mogą się szybko zmienić. Jego danych osobowych nie można już cofnąć.

HideMyAss jest częścią systemu nadzoru, który narusza nasze prawa na całym świecie. Przynajmniej taka jest moja opinia. Jest to szczególnie dramatyczne, ponieważ dostawca jest zupełnie inny.

Kto chce być skutecznym strzelcem, powinien szybko zastanowić się, czy nie może dać więcej prywatności za pomocą HMA, niż tak naprawdę chciał wygrać. Dlatego wskazana jest zmiana na usługodawcę, który wyraźnie i zdecydowanie sprzeciwia się zniesieniu anonimowości jako prawa człowieka.

Na szczęście istnieje już wiele takich przykładów. Każdy, kto ma jakieś pytania na ten temat, może również omówić to ze mną na czacie na żywo!

 


Utworzono:05 / 03 / 2017

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie