Dlaczego ja z HideMyAss VPN absolutnie doradzam!

HideMyAss VPN jako podwójny agent
HideMyAss VPN jako podwójny agent

,de VPN Usługa „Hide-My-Ass VPN„Jest z pewnością znany wielu czytelnikom. Znam tę usługę od 2008 i muszę powiedzieć, że zawsze była to atrakcyjna strona internetowa i wiele obietnic tam złożonych. Oprogramowanie było stosunkowo zrozumiałe i wybór VPN Liczba serwerów na całym świecie znacznie się rozwinęła, szczególnie w ciągu ostatnich dwóch lat. Szczyt był rok temu VPNJednak serwery w krajach 210 istniały tylko stany uznane przez 193 na całym świecie. Krótko mówiąc, powód do bliższego przyjrzenia się.

Znaleziono posty takie jak ten: HideMyAss „Sprzedaje” członka Lulzec na policję robi obchód w Internecie i istnieje wiele przykładów, że HMA zajmuje się danymi klientów, a nie towarami, których jest wiele. Działacze zajmujący się ochroną prywatności zostali zgłoszeni władzom, a współpracę z NSA i GHCQ można uznać za dowodową.

Oczywiście można teraz wytłumaczyć, że dostarczone osoby zawsze były również hakerami, więc nie były dobre. Nie uzasadnia to jednak monitorowania, że ​​sto tysięcy innych użytkowników usługi również jest monitorowanych. Przekazywanie danych do organów odbywało się również tylko z powodu niskiego naruszenia praw autorskich. O ile służy to interesom amerykańskim lub korporacyjnym, czy można nadpisywać prywatność setek tysięcy? Dlatego z mojego punktu widzenia jest to usługa, która nawet „anonimowość” mówi niemożliwie. Dlatego etyczną i moralną należy zapewnić edukację.

jasny HideMyAss a raczej operator firmy Privax Ltd. dawniej w Stanach Zjednoczonych, a teraz w głównej siedzibie firmy w Wielkiej Brytanii, przestrzegają lokalnych przepisów.

Aktualizacja: Firma została odsprzedana do AVIRA, firmy mającej również siedzibę w Stanach Zjednoczonych i Niemczech. Według moich kontaktów integracja firmy pozostawiła już daleko idące ślady, a wielu długoletnich pracowników szuka nowej pracy.

Dlatego jako użytkownik z Niemiec nie należy oczekiwać żadnej ochrony przed jego własnymi danymi, ponieważ szpiegostwo przeciwko „obcokrajowcom” stało się niemal odpowiedzialnością dla wszystkich organów w Wielkiej Brytanii. Uzasadnione absurdalnymi odniesieniami do niegdyś „molestujących dzieci”, którym należy złożyć statek, dziś jest to zapobieganie terroryzmowi lub cokolwiek innego. Ale faktem jest, że każdy użytkownik teraz HideMyAss VPN Wykorzystuje wszystkie swoje prawa do przesyłanych danych osobowych i przekazuje brytyjskim agencjom wywiadowczym i agencjom. Bez kontroli i bez dalszych możliwości stresu!

Dlaczego nie powinniśmy lekceważyć anonimowości.

Europejska Komisja Praw Człowieka
Artykuł 8 - Prawo do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego

- Każda osoba ma prawo do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego, domu i korespondencji.
- Organ może interweniować w wykonywaniu tego prawa tylko w zakresie, w jakim ingerencja jest wymagana przez prawo i niezbędna w demokratycznym społeczeństwie dla bezpieczeństwa narodowego lub publicznego, dla dobrobytu gospodarczego kraju, dla utrzymania porządku, dla zapobiegania przestępczości, dla ochrony zdrowie lub moralność lub w celu ochrony praw i wolności innych osób.

Ale nie jest to już prawdą w obrębie stanów i wcale nie dotyczy cudzoziemców. Tak to wygląda.

Anonimowość lub umiejętność zachowania w tajemnicy swoich najbardziej osobistych danych jest jednym z podstawowych elementów współczesnych demokracji, podobnie jak wolność wypowiedzi.

Kto zrzeka się swojego prawa do „anonimowości”, ponieważ „nie szkodzi”, powinien rozważyć, czy zrzekłby się prawa do wolności wypowiedzi, tylko dlatego, że obecnie nie ma nic do powiedzenia ani krytyki?

Oczywiście nie powinno to prowadzić do kryminalnych danych jest jasne. Ale nadal nie jest uzasadnione zniesienie prywatności milionów ludzi, aby skazać kilku przestępców. Ci, którzy liczą się jako przestępcy, widzimy również wydarzenia w Turcji lub w Polsce, mogą się szybko zmienić. Jego danych osobowych nie można już cofnąć.

HideMyAss jest częścią systemu nadzoru, który narusza nasze prawa na całym świecie. Przynajmniej taka jest moja opinia. Jest to szczególnie dramatyczne, ponieważ dostawca jest zupełnie inny.

Kto chce być skutecznym strzelcem, powinien szybko zastanowić się, czy nie może dać więcej prywatności za pomocą HMA, niż tak naprawdę chciał wygrać. Dlatego wskazana jest zmiana na usługodawcę, który wyraźnie i zdecydowanie sprzeciwia się zniesieniu anonimowości jako prawa człowieka.

Na szczęście istnieje już wiele takich przykładów. Każdy, kto ma jakieś pytania na ten temat, może również omówić to ze mną na czacie na żywo!


Utworzono:05 / 03 / 2017

Schreibe einen Kommentar