IMPRINT I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Odcisk - Informacje o wydawcy / lokalizacji:

Wydawca (podmiot prawny):

Firma „ooo Герой” (ooo Geroy), spółka zarejestrowana (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością)
OGRN 1172375019959, reg. Krasnodar, Federacja Rosyjska

Publikacja Lokalizacja:

Ulitsa Severnaya, 326 / 707, Krasnodar, Rosja
350000

możliwości kontaktu

Telefon:

✆ Niemcy: + 49-40-22861140
✆ Austria: + 43-1-3649234
✆ Rosja: + 7-499-6094132
✆ USA: + 1-408-7695407

Treść strony:

  • Raporty z testów redakcyjnych i platforma wymiany poglądów na ten temat:
    „Ochrona Twojej prywatności w Internecie”.
  • Brak formowania się opinii politycznych.
  • Brak interesów handlowych.
  • Brak płatnych reklam.
  • Żadne strony trzecie nie miały wpływu na artykuły.

Bezstronność jest podstawowym kryterium wszystkich naszych działań, możemy to zrobić tylko dzięki niezależności finansowej i niskim wydatkom, bez konieczności oszczędzania na treści dla naszych czytelników. Działanie strony internetowej jest w dużej mierze finansowane ze środków prywatnych, a wszystkie dochody / wydatki są publikowane w przejrzysty sposób na stronie.

  • Nie oferujemy żadnych usług i nie sprzedajemy niczego naszym czytelnikom!
  • Testujemy produkty, pomagamy naszym czytelnikom i dajemy ogólne rekomendacje.
  • Opublikowane artykuły odpowiadają opiniom autorów i nie muszą reprezentować opinii wydawcy tej witryny.

Disclaimer (Zastrzeżenie)

Odpowiedzialność za treść

Jako operator strony, jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z prawem powszechnym. Nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji, lub do zbadania okoliczności, że (na przykład funkcja komentarz) na nielegalną działalność użytkowników zauważył.

Obowiązek usunięcia lub zablokowania wykorzystania informacji na mocy ogólnego prawa pozostaje nienaruszony. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa tylko od momentu stwierdzenia określonego naruszenia.

Po powiadomieniu o odpowiednich naruszeniach natychmiast usuniemy tę treść.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, których treści nie mamy wpływu. Dlatego też nie możemy ponosić odpowiedzialności za treść tych firm. Odpowiadający dostawcy lub operator stron jest zawsze odpowiedzialny za zawartość stron połączonych. Połączone strony zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawnych w czasie łączenia. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie łączenia.

Jednak stała kontrola treści powiązanych stron nie jest uzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia.

Po powiadomieniu o naruszeniach usuniemy takie linki natychmiast.

Prawo autorskie

Treści tworzone przez operatorów strony i prace na tych stronach podlegają ochronie praw autorskich. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody odpowiedniego autora lub twórcy. DownloadKopie tej witryny są przeznaczone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

O ile treść z tej strony nie została stworzona przez operatora, bierze się pod uwagę prawa autorskie stron trzecich. W szczególności treści osób trzecich są identyfikowane jako takie. Jeśli nadal zdajesz sobie sprawę z naruszenia praw autorskich, prosimy o notatkę.

Na zgłoszenie naruszenia, natychmiast usuniemy takie treści.

Odpowiedzialność za informacje w czacie na żywo lub przez e-mail

Odpowiadamy na wiadomości e-mail lub odpowiadamy na prośby o czat od naszych czytelników. Chociaż formułujemy nasze odpowiedzi zgodnie z naszą najlepszą wiedzą i przekonaniem, zwracamy uwagę, że informacje zwrotne i treść odpowiedzi należy rozumieć wyłącznie jako orientacyjne. Nie może być żadnej odpowiedzialności partnerów komunikacyjnych w jakiejkolwiek formie. Z daleka nie zawsze możemy mieć wszystkie dostępne informacje, aby uzyskać dokładny obraz konkretnej sytuacji. W wielu przypadkach zależymy również od założeń. Wszystkie nasze odpowiedzi na wymienione możliwości bezpośredniej komunikacji, formułujemy zatem zawsze bez gwarancji!