IMPRINT I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Informacje o wydawcy / miejscu wydania:

Wydawca:
Firma „ooo Герой” (ooo Geroy)
OGRN 1172375019959, reg. Krasnodar, Federacja Rosyjska

Reprezentowany przez:
M.Hanf
Stanowisko: dziennikarz, bloger internetowy

Odpowiedzialność redakcji:
M.Hanf

Publikacja Lokalizacja:
Ulitsa Severnaya, 326 / 707, Krasnodar, Rosja
350000

Treść strony:
Opinie redakcyjne, Brak opinii politycznych lub interesów handlowych.

Opcje kontaktu:

Telefon:
✆ Niemcy: + 49-40-22861140
✆ Austria: + 43-1-3649234
✆ Rosja: + 7-499-6094132
✆ USA: + 1-408-7695407
E-mail: kontakt@vavt.de


Disclaimer (Zastrzeżenie)

Odpowiedzialność za treść

Jako operator strony ponosimy odpowiedzialność za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przesyłanych lub przechowywanych informacji stron trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalne działania użytkowników (np. Funkcja komentowania).

Zobowiązania do usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami pozostają nienaruszone. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu, gdy dowiemy się o konkretnym naruszeniu prawa.

Po powiadomieniu o odpowiednich naruszeniach natychmiast usuniemy tę treść.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Z tego powodu nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te treści zewnętrzne. Odpowiedni dostawca lub operator stron jest zawsze odpowiedzialny za treść połączonych stron. Połączone strony zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawa w momencie tworzenia linku. Żadna nielegalna treść nie była zauważalna w momencie tworzenia linku.

Jednak stała kontrola treści powiązanych stron nie jest uzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia.

Po powiadomieniu o naruszeniach usuniemy takie linki natychmiast.

Prawo autorskie

Treści i prace na tych stronach tworzone przez operatora strony podlegają ochronie praw autorskich. Powielanie, edycja, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystanie poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody odpowiedniego autora lub twórcy. Downloads i kopie tej strony są dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku.

O ile treść z tej strony nie została stworzona przez operatora, bierze się pod uwagę prawa autorskie stron trzecich. W szczególności treści osób trzecich są identyfikowane jako takie. Jeśli nadal zdajesz sobie sprawę z naruszenia praw autorskich, prosimy o notatkę.

Na zgłoszenie naruszenia, natychmiast usuniemy takie treści.

Odpowiedzialność za informacje na czacie na żywo lub przez e-mail

Odpowiadamy na e-maile lub odpowiadamy na prośby czatu od naszych czytelników. Chociaż formułujemy odpowiedzi zgodnie z naszą najlepszą wiedzą i przekonaniem, zwracamy jednak uwagę, że informacje zwrotne i treść odpowiedzi należy traktować jedynie jako przewodnik. Partnerzy ds. Komunikacji nie mogą ponosić żadnej odpowiedzialności w jakiejkolwiek formie. Z daleka nie zawsze możemy mieć wszystkie dostępne informacje, aby rozpoznać dokładny obraz konkretnej sytuacji. W wielu przypadkach opieramy się również na założeniach. Dlatego zawsze formułujemy wszystkie nasze odpowiedzi na powyższe opcje bezpośredniej komunikacji bez gwarancji!