VPN Router z VPNSkorzystaj z usług. Jak to działa?

"VPN bezpośrednio przez własny router WiFi ”

VPN-Usługi mogą korzystać z odpowiedniego oprogramowania i aplikacji na wielu różnych urządzeniach, ale niektóre urządzenia pozostają po wyjęciu z pudełka. Większość SmartTV, Apple TV lub Android TV Setupboxen nie może być bezpośrednio z VPNPołącz serwer. Może to być dla wielu, którzy lubią oglądać urządzenia takie jak Kodi lub programy telewizyjne z zagranicy, ale mało satysfakcjonujące.

Ten problem można rozwiązać za pomocą VPNPołączenie z dostawcą utworzone bezpośrednio przez router w domu. Wszystkie urządzenia, które są następnie połączone kablowo lub bezprzewodowo z tym routerem, mogą zostać zabezpieczone VPNTunel

Zalety VPN Routery w domu:

 • Możesz VPN- Użyj routerów klienta, aby połączyć się bezpośrednio z całą siecią domową VPN Połącz usługę. Wszystkie twoje urządzenia będą podłączone równo i 24 godziny na dobę bez potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania.
 • Routery są DODATKOWO używane dla każdego istniejącego routera dostępu do Internetu, a tym samym umożliwiają również korzystanie z Internetu, tak jak poprzednio, dzięki czemu telefonia i wszystkie inne usługi pozostają niezmienione. Telefonia lub inne usługi będą nadal działać.
 • Wybierając używany router (połączenie Wi-Fi lub kablowe) nadal możesz zdecydować, czy urządzenie jest podłączone do Internetu VPN lub bez VPN używać bezpośrednio.
 • Nie są wymagane żadne zmiany w istniejących routerach internetowych (FritzBox, Speedport itp.). Uruchomiony w mniej niż 10 minut.
 • VPN-Routery klienckie są łatwe w instalacji i nie wymagają zaawansowanej wiedzy. Stworzyliśmy wiele instrukcji dla wszystkich opisanych routerów i chętnie pomożemy w konfiguracji i uruchomieniu. Nie otrzymujemy jednak prowizji od producentów ani nie mamy z nimi żadnych innych kontaktów biznesowych.
 • VPN Router + VPN Usługi zapewniają niezawodną ochronę przed badaniami i ostrzeżeniami i nie są łatwo omijane przez młodych ludzi w domu, co czyni je idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz niezawodnie chronić całe gospodarstwo domowe.
VPN Usługa bezpośrednio z VPN Użyj routera
VPN Usługa bezpośrednio z VPN Użyj routera

VPN- Domowe routery zastępują oprogramowanie na urządzeniach

VPN Routery zapisują aplikacje VPNDostawcy na urządzeniach końcowych
VPN Routery zapisują aplikacje VPNDostawcy na urządzeniach końcowych

Czego potrzebujesz? VPNRouter w domu?

Wszystko, czego potrzebujesz do jednego VPNRouter w domu z jednym VPNMożesz znaleźć w tym artykule. Użyj poniższych opcji, jeśli chcesz przejść bezpośrednio do tematu.

1. VPN Wybierz router
1. VPN Wybierz router

VPN Router
VPN Router

VPN-Router

Router Wi-Fi z VPNFunkcja klienta dla PPTP, L2TP lub OpenVPN (minuty)

2. VPNWybierz dostawcę
2. VPNWybierz dostawcę

VPN Oferta
VPN Oferta

VPN-services

Einen VPN Usługa, z której można korzystać na routerach, jest również wygodna i bezpieczna.

3. Instrukcje i pomoc
3. Instrukcje i pomoc

VPN Instrukcje
VPN Instrukcje

Instrukcje

Niemieckie instrukcje dotyczące uruchomienia routera i VPN w użyciu.

Który VPN Funkcje potrzebne routerowi?

Istnieją dwa różne VPNFunkcje routerów:

Router łączy się z jednym VPNUsługa, wtedy potrzebujesz VPNklient Funkcja.

W drodze do routera przez VPN połączyć się z VPNserwer Funkcja

Potrzebujesz: "VPN-Funkcja klienta ”na routerze!

Funkcja, którą router może wywoływać u większości dostawców: "VPN klientem" Istnieją jeszcze różne protokoły, które są obsługiwane z.Bsp. PPTP, L2TP / IPsec lub OtwórzVPN, Może to być w specyfikacji routera: VPNKlient PPTP lub też VPNKlient otwartyVPN.

W instrukcjach lub specyfikacjach dostawcy czyta się to na przykład w następujący sposób:

 • VPN klientem
 • Klient PPTP
 • Klient L2TP
 • ZałóżVPN klientem
 • Klient Wireguard

Nie z innymi VPNPomieszaj funkcje!

Jednak inne można łatwo pomylić VPNFunkcje routerów, takich jak ZB "VPN Przejść przez" Funkcje (tj. Optymalizacja sieci przy VPN przez router) lub "VPNserwer" (A więc z zewnętrznego do routera za pomocą VPN To ci nie pomoże, więc wypełniaj inne zadania!

Uwaga: te funkcje pomagają NIE radzić sobie z jednym VPNDostawca do połączenia:

 • Przekazywanie IPSec
 • PPTP Pass-Through
 • L2TP Pass-Through
 • Serwer PPTP
 • VPN serwer

Uważaj na „VPNFunkcja klienta routera!
Um VPNAby korzystać z usług, potrzebujesz specjalnych właściwości routera: „Klient PPTP”, „Klient Wireguard” lub „OtwórzVPN Klient”.

Umierać VPN Protokoły są wspólnym językiem między routerem a VPN-Anbieter

VPN- Protokoły opisują, w jaki sposób urządzenie (klient) z VPNSerwer się komunikuje. Protokoły są niezbędne do mediacji i zawierają również algorytmy szyfrowania. VPN-Client i VPNSerwery muszą zatem spełniać te same standardy.

Najbardziej VPN Dostawcy obsługują również OpenVPN, jednak otwarteVPN Niestety, obecnie występują problemy z oczekiwanymi prędkościami transmisji danych, ponieważ ten protokół wymaga dużych zasobów. Najwyraźniej jednak otwórzVPN Routery są wciąż największą ofertą i zwykle są bardzo łatwe w użyciu.

W nadchodzących latach zobaczymy jednak triumfalny marsz Wireguarda, nowoczesny, niezwykle szybki VPN Protokół, który został już zintegrowany z wieloma urządzeniami, takimi jak Windows, Android, Linux, Apple macOS i iOS, a także będzie dostępny w wielu routerach w przyszłości. Tylko bardzo mało VPN Jednak dostawcy obsługują również stosowanie tego standardu w przypadku urządzeń zewnętrznych, takich jak routery.

dostępny VPNProtokoły na routerach

 • PPTP to bardzo stary protokół, który jest dziś najczęściej używany z szyfrowaniem 128-bitowym. PPTP może być używany szybko i bardzo kompatybilny na wielu urządzeniach. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, istnieje wiele uprzedzeń w stosunku do PPTP, ale są one w większości istotne tylko w związku z użyciem w systemie Windows. W użyciu z VPN PPTP jest nadal uważany za bezpieczny dla routerów.
 • L2TP (IPsec) jest wypróbowanym i przetestowanym protokołem, niestety jest rzadko używany, a funkcja klienta L2TP działa na wielu VPN Routery są dostępne, ale nie mogą z nimi współpracować VPNDostawcy są wykorzystywani (VPNUsługi zasadniczo nie obsługują już protokołu)
 • ZałóżVPN należy do protokołów opartych na certyfikatach i jest używany z siłą szyfrowania do 256 bitów. otwartyVPN ale wymaga dużo zasobów i dlatego jest zwykle wolniejszy niż inne protokoły.
 • Wireguard to bardzo nowy, innowacyjny i przede wszystkim szybki protokół. Wireguard prawie nie potrzebuje żadnych dodatkowych zasobów, pomimo maksymalnej siły szyfrowania.

Dlaczego warto korzystać z dwóch routerów w domu?

Należy wziąć pod uwagę, że zamiast dodatkowego routera potrzebujesz tylko połączonego DSL / LTE i VPN-Router klienta, powinieneś być świadomy ograniczeń:

 • Telefonia (telefon stacjonarny) jest możliwe tylko przez dostęp do Internetu / adres IP dostępu do Internetu. Więc to nie koniec VPN i możliwe z innym adresem IP. Dlatego odpowiednie urządzenia muszą być BEZ VPN być połączonym.
 • Portale telewizyjne Dostawcy usług internetowych, tacy jak MagentaTV, 1und1 TV itp. Również używają adresu IP dostępu do Internetu w celu uwierzytelnienia i nie mogą używać żadnego z nich VPN być użytym. Dlatego odpowiednie urządzenia muszą być BEZ VPN być połączonym.
 • Netflix, DAZN Sky i inne platformy wideo często można to zrobić tylko bez VPN użycie (w zależności od użytego VPN Service). Odpowiednie urządzenia również nie powinny mieć VPN być używane.
 • Dodatkowe bezpieczeństwo, ponieważ twój VPNRouter i podłączone do niego urządzenia nie bezpośrednio (bez VPN) można uzyskać za pośrednictwem Internetu.

Dlatego ma to sens w wielu wariantach, dwóch routerach (router internetowy + jeden podłączony do niego VPN-Router), ponieważ zapewniasz możliwość indywidualnego dostępu do Internetu BEZ VPN Połączenie

Dlaczego są VPNRouter przy różnych prędkościach?

Inny używany sprzęt, ale także ten używany VPNProtokół odgrywa dużą rolę w osiągalnej prędkości VPN-Routers. W następnym artykule wyjaśniamy, w jaki sposób te czynniki są powiązane i który router z którym protokołem i VPNDostawcy zapewnią najszybsze wyniki. Dlatego zalecamy zapoznanie się z tym artykułem, być może zanim zdecydujesz się na router.

Typowe czynniki:
Używane VPN Protokół; Lokalizacja VPNSerwer; Siła szyfrowania; Sprzęt sprzętowy routera; itp

Prędkość z VPN-Router (wyjaśnienie)

 • Zwróć także uwagę na router VPN- Dlatego wybór usługi na naszym VPNWyniki testu routera (Można zmierzyć wartości na liście routerów).
 • Zwróć uwagę na odpowiedni VPN minut: Ogólnie rzecz biorąc, następujące VPN- logi z VPNUsługi i VPN-Routery obsługiwane i muszą oczywiście być kompatybilne: PPTP, otwarteVPN, Wireguard lub Shadowsocks

Często zadawane pytania na temat VPN-Router

Jakie zmiany muszę wprowadzić w routerze internetowym?

Ogólnie jeśli masz VPN Router w domu nie wprowadza żadnych zmian w routerze internetowym. The VPN-Router jest podłączony do istniejącego routera internetowego za pomocą kabla (w wyjątkowych przypadkach za pośrednictwem Wi-Fi) i zapewnia własną nową sieć Wi-Fi. Urządzenia następnie z VPN-Routery mogą być również używane VPN Skorzystaj z usługi.

Czy mogę uzyskać router internetowy przez VPN- wymienić router?

Zasadniczo pochodzi również od firmy ASUS VPN Routery z zainstalowanymi modemami DSL lub LTE. Te routery zazwyczaj kosztują więcej. Musisz także wziąć pod uwagę, że możesz używać tylko wszystkich urządzeń lub żadnego z nich VPNUsługa będzie mogła być używana. W rezultacie niektóre usługi, takie jak telefonia lub program telewizyjny dostawcy Internetu, przestaną być użyteczne. Dlatego zawsze zalecamy taki VPN-Użyj routera oprócz istniejącego routera internetowego. Oznacza to, że usługi te pozostają osobne i nadal są niedostępne VPN-Aby móc korzystać z usługodawców.

Ile zużytej energii elektrycznej VPN Router?

VPN-Routery i ogólnie routery Wi-Fi o zużyciu energii od 4 do 8 watów nie są dużymi gospodarstwami domowymi.

Czy mogę używać mojego Fritzboksa z VPN Korzystasz z usługi?

Routery AVM Fritzbox nie mogą połączyć się bezpośrednio z jednym VPNPołącz serwery z obsługą VPN na Fritzbox są zastrzeżone i nadają się tylko do użytku między aplikacjami Fritzbox i routerami.

Ale możesz po prostu go zdobyć VPNPodłącz router do Fritzbox i skorzystaj z powyższych usług. w tym celu nie są wymagane żadne zmiany konfiguracji Fritzboksa.

Czy mogę używać routera Speedport z VPN Korzystasz z usługi?

Routery Speedport mają tylko zintegrowany protokół Wireguard w najnowszych wersjach. Jest to jednak ograniczone i nie można go używać VPNUsługi są wykorzystywane. W przypadku routerów Telekom Speedport zazwyczaj nie są one bezpośrednio połączone VPN-Połącz serwery.

Alternatywnie jednak wszystkie są odpowiednie VPN Router bez żadnych dodatkowych czynności konfiguracyjnych musi być podłączony i używany bezpośrednio na routerze Speedport.

Który VPN Usługi obsługują Wireguard dla VPNRouter już?

Chociaż wiele VPN Dostawcy używają teraz również Wireguard, więc tylko nieliczni przestrzegali standardów protokołów i dlatego nie można ich używać w normalnych klientach Wireguard. Obecnie dostawca OVPN wyłącznie z VPN-Użyj routerów. Jednak w przyszłości stanie się to jeszcze bardziej.

Czy nadal mogę korzystać ze wszystkich platform przesyłania strumieniowego (Netflix itp.)?

viele VPN Dostawcy są blokowani w domowych platformach streamingowych, takich jak Netflix, DAZN, Amazon Prime Video, Sky itp. Powodem tego są obawy dotyczące praw autorskich, ponieważ VPN Z usług można także obchodzić ograniczenia geograficzne. Ale jest kilka VPN Usługi, które już odpowiedziały na to i podjęły odpowiednie środki. Usługi, które są zalecane w tym przypadku VyprVPN w użyciu, które zostały również specjalnie przygotowane na niemieckie platformy.

Alternatywą może być użycie funkcji BYPASS niektórych routerów w celu podłączenia urządzeń, które mają korzystać z tych platform do VPN Przejdź tunelem i używaj go z normalnym dostępem do Internetu. Lub masz istniejący router internetowy BEZ VPN w domu i może korzystać z połączenia bezpośrednio bez VPN aby móc korzystać z tej usługi.

Czy jesteś z jednym? VPN Router jest bezpieczny od ostrzeżeń?

,de VPN Sam router łączy się tylko z jednym VPN Usługi te są zawsze płatne, a następnie niezawodnie chronią wszystkich użytkowników przed badaniami i ostrzeżeniami.

W związku z tym VPN Router w połączeniu z VPN Serwis zaleca się również, aby chronić rodziny z młodzieżą przed ostrzeżeniami.

Poniżej VPN Zalecane są routery:

 1. Router, który działa "VPN klient " już uwzględnione
 2. Routery przez „Zmiana systemu operacyjnego” z VPN Funkcja może się rozszerzyć (OpenWRT, DD-WRT, Pomidor itp.), A zatem i funkcja VPNKlient w komplecie.
 3. "VPN Boks routera ” (Mały router Wi-Fi z VPN Funkcja połączenia z istniejącym routerem)
 4. Możesz „wstępnie VPNRouter " kupić w handlu

Szybki przegląd VPN Router z już zintegrowanym VPNklient:

Router WiFi ASUS są uniwersalne i mogą być stosowane w dowolnej sieci i niedrogie.

Router ASUS
Link do raportu z testu: Router ASUS
 • VPN-Usługa niezależnie
 • Może być stosowany w dowolnej sieci domowej
 • Dostępny KillSwitch
 • Kontrola rodzicielska
 • PPTP, L2TP i OpenVPN minut
 • Różne klasy i modele Wi-Fi
 • Modele o prędkości do 110 Mbps powyżej VPN dostępny

Router VILFO są szczególnie dla najszybszych VPN Użyj opracowany w sieci domowej

VILFO VPN-Router
Link do raportu z testu: VILFO VPN-Router
 • Więcej niż 30 VPN Usługi są zainstalowane fabrycznie, ale można je używać niezależnie
 • Może być stosowany w dowolnej sieci domowej
 • Dostępny KillSwitch
 • Kontrola rodzicielska
 • mehrere VPNUżywaj połączeń równolegle
 • Indywidualne trasy (urządzenia z określonym VPNPodłącz serwer lub bez niego VPN trasa)
 • ZałóżVPN minut
 • Dostępny model 1
 • Do 600 MBit / s przez OpenVPN używalny

Router Gl-iNet są małe i mobilne do użytku z otwartym systemem operacyjnym OpenWRT

GL-iNet VPN-Router
Link do raportu z testu: GL-iNet VPN-Router
 • VPN-Usługa niezależnie
 • Może być stosowany w dowolnej sieci domowej
 • Dostępny KillSwitch
 • ZałóżVPN minut
 • Różne klasy i modele Wi-Fi
 • Możliwe jest także korzystanie z urządzeń mobilnych z zainstalowanym LTE lub zasilanym przez ładowarki USB z zasilaniem
 • Modele o prędkości do 75 Mbps powyżej VPN dostępny

Shellfire VPN opracował własne urządzenie, które służy jako router w sieci domowej.

Shellfire VPN Zestawy
Link do raportu z testu: Shellfire VPN Zestawy
 • Tylko z ShellfireVPN użyteczny, już zintegrowany
 • Może być stosowany w dowolnej sieci domowej
 • Dostępny KillSwitch
 • ZałóżVPN minut
 • Model 1, bez wyboru
 • Niski zasięg Wi-Fi
 • Do 48 MBit / s przez OpenVPN używalny

Niezależność naszych testów

Mamy nawet link do „stron produktów producentów” brak bezpośredniego kontaktu do tego producenta. Dostajemy ani prowizji, ani żadnego innego wynagrodzenia i każdy test produktu został wykonany przez nas przeprowadzane na własny rachunek! Każdy z określonych routerów został przez nas kupiony prywatnie, a następnie odpowiednio przetestowany, aby móc zaoferować naszym czytelnikom najlepsze informacje na jego temat!

VPNOgólny przegląd routera (standard VPN-Client routera bez wysiłku)

VPNLista routerów

Poniżej VPN-Routery mają funkcje VPN-Client PPTP, OtwórzVPN lub wireguard i dlatego można go używać z różnymi VPNbyć używane. Routery można podłączyć do dowolnego istniejącego modemu internetowego (Fritz! Box, Speedport, A1 Hybridbox, Easybox itp ... - urządzenia te NIE mają koniecznego VPNFunkcja klienta!), Zwykle nie są wymagane żadne zmiany w tych urządzeniach.

Wybór urządzenia zależy od kilku czynników, są to głównie: Zasięg sieci WLAN i Przekrocz prędkość VPN:

ModellDaneWi-Fi * 1
LAN
Geschwindigkeit
przez PPTP
Geschwindigkeit
przez otwarteVPN
Geschwindigkeit
o Wireguard
cechyCena orientacyjna
ASUS RT-N12E
(Stary model)
Dane
N12E
do 70㎡
Wifi: pojedyncze pasmo 802.11 b / g / n
4x 100MBit / s LAN
do 12.000
kbit / s
--VPNKlient: PPTP
AiCloud 1.0
Tylko PPTP!
Killswitch

€ 28

Sklep internetowy

ASUS RT-N18UDane
N18U
do 70㎡
Wifi: pojedyncze pasmo 802.11ac
4 100MBit / s LAN
do 16.000
kbit / s
do 16.000
kbit / s
-VPNKlient: PPTP, otwartyVPN
Killswitch

około € 32

nicht verfügbar

ASUS RT-AC51UDane
AC51U
do 70㎡
Wifi: dwuzakresowy 802.11ac
4x 100MBit / s LAN
do 27.000
kbit / s
do 12.000
kbit / s
-VPNKlient: PPTP, otwartyVPN
Killswitch

€ 40

Sklep internetowy

ASUS RT-AC52UDane
AC52U
do 70㎡
Wifi: dwuzakresowy 802.11ac
4 Gigabit LAN
do 27.000
kbit / s
do 15.000
kbit / s
-VPNKlient: PPTP, otwartyVPN
Killswitch

€ 49

Sklep internetowy

ASUS RT-AC53Dane
AC53U
do 80㎡
Wifi: dwuzakresowy 802.11ac
4 Gigabit LAN
do 27.000
kbit / s
--VPNKlient: PPTP
Tylko PPTP!
Killswitch

€ 50

Sklep internetowy

ASUS RT-AX56U AX1800 AiMeshDane
AX56U
do 120㎡
Wifi: AX1800
4 Gigabit LAN
MESH
do 75.000
kbit / s
do 39.000
kbit / s
-VPNKlient: PPTP, otwartyVPN
AiProtection * 3
Killswitch

około € 139

Sklep internetowy

Karta ASUS RT-AC57U V2Dane
AC57U V2
do 120㎡
Wifi: AX1800
4 Gigabit LAN
do 65.000
kbit / s
do 33.000
kbit / s
-VPNKlient: PPTP, otwartyVPN
AiProtection * 3
Killswitch

€ 60

Sklep internetowy

Karta ASUS RT-AC58U V2Dane
AC58U V2
do 100㎡
Wifi: AC1300
4 Gigabit LAN
do 69.000
kbit / s
do 35.000
kbit / s
-VPNKlient: PPTP, otwartyVPN
Killswitch

około € 110

Sklep internetowy

ASUS RT-AX58U AX3000 AiMesh Dane
AX58U
do 100㎡
Wifi: AX3000
4 Gigabit LAN
MESH
do 89.000
kbit / s
do 69.000
kbit / s
-VPNKlient: PPTP, otwartyVPN
AiProtection * 3
Killswitch

€ 183

Sklep internetowy

ASUS RT-AC68UDane
AC68U
do 110㎡
Wifi: AC1900
4 Gigabit LAN
do 50.000
kbit / s
do 32.000
kbit / s
-VPNKlient: PPTP, otwartyVPN
AiProtection * 3
KillSwitch, bypass (Merlin)

€ 133

Sklep internetowy

ASUS RT-AC85PDane
AC85P
do 120㎡
Wifi: AC2900
4 Gigabit LAN
do 130.000
kbit / s
do 108.000
kbit / s
-VPNKlient: PPTP, otwartyVPN
Killswitch

€ 123

Sklep internetowy

ASUS RT-AC86UDane
AC86U
do 120㎡
Wifi: AC2900
4 Gigabit LAN
do 140.000
kbit / s
do 112.000
kbit / s
-VPNKlient: PPTP, otwartyVPN
AiProtection * 3
KillSwitch, bypass (Merlin)

€ 183

Sklep internetowy

ASUS RT-AC87UDane
AC87U
do 120㎡
Wifi: AC2400
4 Gigabit LAN
do 62.000
kbit / s
do 45.000
kbit / s
-VPNKlient: PPTP, otwartyVPN
AiProtection * 3
KillSwitch, bypass (Merlin)

około € 200

nicht verfügbar

ASUS RT-AC88UDane
AC88U
do 120㎡
Wifi: AC3100
8 Gigabit LAN
do 92.000
kbit / s
do 49.000
kbit / s
-VPNKlient: PPTP, otwartyVPN
AiProtection * 3
KillSwitch, bypass (Merlin)

€ 233

Sklep internetowy

ASUS RT-AX88U
AX6000 AiMESH
Dane
AX88U
do 120㎡
Wifi: AX6000
8 Gigabit LAN
MESH
do 190.000
kbit / s
do 134.000
kbit / s
-VPNKlient: PPTP, otwartyVPN
AiProtection * 3
Killswitch

€ 333

Sklep internetowy

ASUS RT-AX92U AX6100 AiMESHDane
AX92U
od 120㎡ do nieograniczonej
Wifi: AX6100
4 Gigabit LAN
MESH
do 120.000
kbit / s
do 104.000
kbit / s
-VPNKlient: PPTP, otwartyVPN
AiProtection * 3
Killswitch

około 191 €

nicht verfügbar

ASUS RT-AC3200Dane
AC3200
do 120㎡
Wifi: AC3200
do 75.000
kbit / s
do 49.000
kbit / s
-VPNKlient: PPTP, otwartyVPN
AiProtection * 3
KillSwitch, bypass (Merlin)

około € 230

nicht verfügbar

Gl-iNet AR750 Slate
(router mobilny)
Dane
AR750S
do 90㎡
Wifi: AC750
2 (3) Gigabit LAN
-do 25.000
kbit / s
do 85.000
kbit / s
VPN-Klient: OpenWRT, Wireguard, Shadowsocks
KillSwitch, bypass

$ 69

Sklep internetowy

GL-iNet B1300Dane
B1300
do 100㎡
Wifi: AC1300
3 Gigabit LAN
-do 29.000
kbit / s
do 120.000
kbit / s
VPN-Klient: OpenWRT, Wireguard, Shadowsocks
KillSwitch, bypass

$ 89

Sklep internetowy

GL-iNet S1300Dane
S1300
do 100㎡
Wifi: AC1300
3 Gigabit LAN
-do 35.000
kbit / s
do 140.000
kbit / s
VPN-Klient: OpenWRT, Wireguard, Shadowsocks
KillSwitch, bypass

$ 159

Sklep internetowy

GL-iNet BrumeDane
BRUME
brak wifi
4 Gigabit LAN
-do 89.000
kbit / s
do 195.000
kbit / s
VPN-Klient: OpenWRT, Wireguard, Shadowsocks
KillSwitch, bypass

$ 129

Sklep internetowy

Router VILFO
Najszybszy router
Dane
Vilfo
do 100㎡
Wifi: AC750
4 Gigabit LAN
-do 490.000 kbit / s-VPN-Client: OtwórzVPN
KillSwitch, obejście Możliwe wiele połączeń równoległych.

€ 390

Sklep internetowy

Shellfire VPN
Box 4k
Dane
Shellfire
Box 4k
do 40㎡
Wifi: 820.11
1 x 100 MBit / s LAN
-do 15.000
kbit / s
do 55.000
kbit / s
VPN- Klient właściwy dla Shellfire VPN, KillSwitch, Bypass

Pudełko tylko 40 € + 1 rok ShellfireVPN za 79.95 €

Sklep internetowy

Ceny są przybliżonymi cenami orientacyjnymi z oficjalnego sklepu internetowego.

Informacje o informacjach w tabeli:

 1. Zasięg Wi-Fi zależy od ścian i pomieszczeń, dlatego podane wartości są jedynie wartościami przybliżonymi, umożliwiającymi porównanie siły nadawania / odbioru
 2. prędkość: Podane wartości są wartościami transmisji netto przy „DownloadMierzone przez protokół połączenia PPTP i standardową procedurę testową (VPN Zmierz prędkość porównywalną - procedurę testową).
  Rozumiem przez to, że te dane zostały zmierzone już wykorzystują Internet jako ścieżkę transmisji. Wartości podane przez dostawców Internetu, np. 100.000 kbit / s, są wartościami, które są dostępne z modemu internetowego do dostawcy usług internetowych, ale jeszcze nie przez Internet. Są to zatem zawsze wskaźniki wartości GROSS. Na przykład dla danego połączenia internetowego z określonym 100.000kbit / s jest to transfer netto VPN z 65.000kbit / s, prawie żadne odpowiednie ograniczenie nie będzie reprezentować.
 3. AiProtection Zapewniając bezpieczeństwo na poziomie sieci korporacyjnej, włączając najnowsze trzypunktowe zabezpieczenia z technologii Trend Micro Deep Packet Inspection (DPI) dla sieci domowej, funkcje te sprawiają, że router ASUS jest jednym z najbezpieczniejszych domowych routerów. AiProtection stale monitoruje bezpieczeństwo Twojej sieci domowej. (Objaśnienia od ASUS)
 4. Killswitch to funkcja, za pomocą której uniemożliwia się połączenie danych BEZ VPN nadal istnieje i dlatego nadal może niezauważalnie przesyłać dane.
 5. Obejście to funkcja umożliwiająca skonfigurowanie przekierowania dla poszczególnych urządzeń lub stron internetowych, aby nie działała jak wszystkie inne urządzenia VPN Użyj tunelu. Jest to często używane, aby umożliwić pojedyncze urządzenie BEZ VPN korzystać z Internetu.

Informacje ogólne:

Uwaga blokady PPTP.
Zwykle istnieją ograniczenia niektórych dostawców Internetu VPN-Block protokół „PPTP”. Zwłaszcza z dostawcą Internetu „1 i 1” musisz żyć z faktem, że transmisje są w większości blokowane przez „PPTP”. Aby to zrobić, należy wybrać router korzystający z opcji „OtwórzVPN”Obsługuje. Zwróć na to uwagę przy wyborze routera!

Korzystaj z telefonii, telewizji internetowej lub portali wideo za pośrednictwem poprzedniego routera internetowego
Jeśli korzystasz z telefonów, powinny one być nadal używane przez poprzedni router internetowy. Wiele usług telekomunikacyjnych używa adresów IP telefonów do uwierzytelniania. Dlatego telefony, które je mają VPN-Usługi nie są rozpoznawane na serwerze telefonicznym. Dlatego routery ASUS z wbudowanym modemem VDSL lub LTE nie nadają się do wymiany istniejącego routera!

Protokół Wireguard
Protokół Wireguard jest obecnie używany tylko przez kilka osób VPN Obsługiwane usługi. Zmodyfikowane wersje protokołu niekoniecznie są kompatybilne z routerem.

Zalecamy kupowanie routerów ASUS bezpośrednio od ASUS, po pierwsze, często jest to tańsze i jest świetna usługa! Aktualny przegląd routerów WEBSHOP firmy ASUS

ASUS VPN Router - niedrogi i dobry.

ASUS VPN Routery mogą być używane bez wyjątku i oprócz dowolnego istniejącego routera internetowego z dowolnym dostawcą Internetu! Nie są wymagane żadne zmiany konfiguracji. Routery Wi-Fi ASUS są sprzedawane w sklepach i są dostępne prawie na całym świecie.

ASUS VPN Router posiada wiele dodatkowych funkcji

Mając do dyspozycji więcej niż 15 różnych modeli z systemem operacyjnym ASUS ASUSWRT, dostawca oferuje największy wybór VPNRoutery obsługujące klientów. To uruchamia przepustowość już od 35 Euro i idzie do obszaru TOP.

Wystrój VPNPołączenia z dostawcami zwykle mogą być synonimami ponad wszystko, co ważne VPNProtokoły tworzą PPTP, L2TP / IPsec, a także OpenVPN, W konfiguracji możesz skonfigurować do 10 różnych serwerów, a zmiana połączenia następuje za pomocą kilku kliknięć myszą. To jedno z najlepiej przemyślanych rozwiązań, jakie znam na temat jego względnego komfortu VPNDostawcy bezpośrednio na routerze do użycia. Ponadto routery Asus są również oferowane jako VDSL lub jako routery kablowe, dzięki czemu integrują się z prawie każdym środowiskiem.

Do użytku domowego 24h w ciągu dnia, a także przez wiele miesięcy w domu na jednym VPNUsługa, jest to idealne rozwiązanie i całkowicie niezależne od używanego routera internetowego.

Routery WiFi ASUS są również bardzo łatwe w konfiguracji. Z „Jak korzystać z routera ASUS” Powinien więc być wygodny dla wszystkich.

Wszystkie urządzenia BEZ oprogramowania za pośrednictwem VPN Router

W moim przykładzie zwykły router ASUS jest zatem również podłączony do istniejącego routera internetowego. Może to być dodatkowe urządzenie w Twojej sieci, ale ma kilka zalet.

 • Z jednej strony wszystkie funkcje dostarczone przez poprzedni router (telefonia, przekierowanie portów NAS itp.) Są zachowane.
 • Z drugiej strony możesz także obsługiwać dwie sieci Wi-Fi w domu:
  Jeden z VPN (Router ASUS) i jeden BEZ VPN (poprzednia sieć)
  Może to przynieść korzyści, jeśli masz urządzenia, które NIE mają VPN Tunel powinien być prowadzony.
Router ASUS w sieci domowej
Router ASUS w sieci domowej

Routery ASUS WiFi oferują wiele dodatkowych funkcji bezpieczeństwa!

Dzięki opisanym routerom ASUS WLAN dodatkowe funkcje mogą również zwiększyć bezpieczeństwo wszystkich urządzeń w domu.

 • Możesz ustawić ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i inteligentne reguły zapory ogniowej (które urządzenie może uzyskać dostęp do Internetu i kiedy. Które aplikacje mogą łączyć się z Internetem. Ochrona przed dziećmi blokuje nieodpowiednie strony internetowe itp.).
 • Masz również wybór prawie każdego VPNDlatego nie możesz liczyć na jedną lub kilka usług VPNZwiązany dostawca.

Rozszerzenie własnej sieci za pomocą routera ASUS ma zatem obok VPNFunkcja ma również inne zalety.

Konfiguracja routera ASUS w domu (wideo)

Łatwa konfiguracja routera ASUS umożliwia korzystanie z niego wszystkim w sieci domowej. Routery ASUS zawierają te funkcje w standardzie i nie trzeba ich dostosowywać dzięki specjalnej wiedzy technicznej.

Na pokazanym filmie widać typowy proces konfiguracji routera ASUS, a to nie trwa dłużej niż 15 minut! Jest to więc bardzo łatwe i szybkie dla wszystkich.

W poniższym filmie pokazujemy wszystkie kroki i mamy odpowiednie instrukcje dla praktycznie wszystkich typów routerów i VPNUsługi utworzone. W razie wątpliwości jesteśmy po twojej stronie przez czat, e-mail lub telefon. Bezpłatnie!

VPN Router z VPNSkorzystaj z usług. Jak to działa? 1

Routery ASUS zawierają dodatkowe funkcje bezpieczeństwa

Niektóre funkcje są dostępne tylko w zależności od modelu:

 • AiProtection: Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i ochrona dzieci / młodzieży
 • AiMesh: Podłącz kilka routerów, aby pokryć cały zasięg Wi-Fi
 • AiCloud: Udostępniaj dyski sieciowe bezpośrednio routerowi, jakby były we własnej chmurze

Umierać VPNFunkcja klienta Ale jest już uwzględniony w standardzie dla wszystkich wymienionych i przetestowanych modeli routerów i bez większego wysiłku z większością VPN Usługi użyteczne!

Funkcje bezpieczeństwa routera ASUS AI Protect
Funkcje bezpieczeństwa routera ASUS AI Protect

Łatwy w obsłudze

Router ASUS VPN-Zarządzanie klientami
Router ASUS VPN-Zarządzanie klientami
Zintegrowany router / ochrona dziecka / routera ASUS (opcjonalnie)
Zintegrowany router / ochrona dziecka / routera ASUS (opcjonalnie)
Router ASUS AI chroni ochronę sieci
Router ASUS AI chroni ochronę sieci

VILFO VPN Router - najszybszy VPN Router na rynku

VILFO Router Figura
VILFO Router Figura

Szwedzki router VILFO jest wyjątkowy i przeznaczony tylko dla VPNUsługa Korzystanie z routera zaprojektowanego w sieci domowej, który został wyposażony w funkcje wymagane przez użytkowników. To było od początku do najlepszej możliwej prędkości, która jest przestrzegana, co jest również w Szybkości przesyłania danych przekraczają 400MBit / s, a nawet do 600MBit / s z OpenVPN zeigt.

Routery VILFO mają korzystne funkcje dla sieci domowej:

 • SplitTunneling
  W ten sposób można określić dla każdego urządzenia, czy jest ono nad jednym VPNTunel lub bez korzystania z Internetu
 • Killswitch
  W tym można określić, że urządzenia nie są pozbawione odpowiednich VPNTunele mogą korzystać z Internetu
 • równoległy VPN Połączenia
  Router może współpracować z kilkoma jednocześnie VPNWitryny są połączone, dlatego urządzenia mogą się różnić w zależności od przypisania VPNUżyj lokalizacji
 • VPNWybór - rozszerzenie przeglądarki
  Dostępne rozszerzenia przeglądarki pozwalają użytkownikom szybko zmieniać własne na jednym urządzeniu VPNLokalizacja, niezależnie od jakichkolwiek innych urządzeń w sieci domowej
 • Nieletni
  Dzięki funkcjom ochrony młodzieży można monitorować i kontrolować wykorzystanie poszczególnych członków rodziny.
 • VPNUsługi wstępnie skonfigurowane
  Więcej niż 30 inny VPN-Usługi są już wstępnie zainstalowane i wystarczy wprowadzić dane użytkownika, aby natychmiast wybrać wszystkie istniejące lokalizacje. Łatwiejsze może być uruchomienie VPNUsługi nie odbywają się na routerze.

Routery Vilfo umożliwiają kilka funkcji, które nie są dostępne w routerach ASUS:

 1. Pojedyncze urządzenia z VPN Wyklucz użycie do urządzeń, z których portale wideo powinny korzystać bez VPN do użycia (funkcja BYPASS)
 2. Poszczególne strony internetowe mogą być przeglądane z VPN Zastosowanie jest wykluczone. (Funkcja BYPASS)
 3. Może być kilka połączeń równolegle do różnych lokalizacji lub również VPN-Usługi są konfigurowane równolegle i wykorzystywane przez poszczególne urządzenia. (WieloVPN Funkcjonować)
 4. Urządzenia końcowe mogą wybrać bezpośrednio za pomocą rozszerzeń przeglądarki, czy to za pośrednictwem VPN Połączenie i przez którą podłączoną lokalizację chcesz korzystać z Internetu (rozszerzenia przeglądarki)

CENA:

Z ceną ponad 350 Euro router nie jest tani, ale oferuje także zakres funkcji i prędkości powyżej najwyższej klasy VPN-Heimrouter.

VILFO Pokaż działanie wideo i routera

VPN Router z VPNSkorzystaj z usług. Jak to działa? 2
Błąd: widok 0186f0a1vr może nie istnieć

Konfigurowanie routera (pierwsze kroki)

VPN Router z VPNSkorzystaj z usług. Jak to działa? 3

Zarządzaj połączeniami na routerze Vilfo

VPN Router z VPNSkorzystaj z usług. Jak to działa? 4

Speedtest z routerem VILFO

VPN Router z VPNSkorzystaj z usług. Jak to działa? 5

Recenzja routera Vilfo

Gl.iNet Router (OpenWRT)

Maluchy Gl.iNet VPN-Router są nie tylko tanie, ale prawdziwe Powerzwerge. Najlepsze jest to, że masz te małe VPN-Router może być używany nawet w podróży za pomocą zwykłej ładowarki do smartfona.

Ponadto można z nim korzystać prawie z każdego istniejącego dostępu do Internetu. Podłącz więc bezpośrednio do sieci hotelowej za pośrednictwem sieci WLAN, podłącz pamięć LTE / USB, podłącz do smartfona za pomocą kabla USB lub oczywiście użyj dowolnego połączenia internetowego za pomocą kabla LAN. Te krasnoludy z PPTP, a także z OpenVPN połączyć bardzo szybko i łatwo i prawie wszyscy VPN-Usługa serwisowa. Połączyć: Więcej informacji o routerze Gl.iNet

Routery Gl-iNet udostępniają kilka funkcji, które nie są możliwe w przypadku routerów ASUS:

 1. Pojedyncze urządzenia z VPN Wyłącz korzystanie, na przykład w przypadku urządzeń, które mają korzystać z portali wideo bez niego VPN używać
 2. Nie jest wymagane połączenie kablowe z routerem internetowym, połączenie można również ustanowić i połączyć przez sieć WLAN
 3. Można zastosować szybsze, oszczędzające zasoby protokoły, takie jak Wireguard lub Shadowsocks.
 4. AdBlock (Tracking Blocker) można zintegrować bezpośrednio z routerem dla wszystkich urządzeń

Routery Gl.iNet są niezależne i mają prawie wszystkich VPNUsługa użyteczna!

Ważna uwaga / zalety:

Pamiętaj, że routery Gl-iNet oferują dodatkowe opcje, takie jak OBJAZD (Urządzenia włączone VPN pass) lub też Killswitch (VPN- przerwanie awarii) i dalej nie potrzebujesz bezpośredniego połączenia kablowego z routerem internetowym (Połączenie Wi-Fi jest wystarczające) Może to dać przewagę w zakresie wyboru dla tych routerów w domu.

Gl.iNet VPNKonfiguracja routera - instrukcje z VyprVPN (Wideo)

VPN Router z VPNSkorzystaj z usług. Jak to działa? 6

VyprVPN przegląd

Gl.iNet VPN Przegląd routera:

ModellDanepołączenia
WLAN * 1 i LAN
Prędkość.
o VPN *2
cechyAmazonka
Cena
VPN Router z VPNSkorzystaj z usług. Jak to działa? 7Szczegóły i test

Gl.iNet
GL MT300

do 35㎡
Wifi: dwuzakresowy 802.11ac
1x 100MBit / s LAN
1x USB
do 11.000 kbit / s
11 MBit / s
VPNklient: PPTP, otwarteVPN
Połączenie z Internetem:
Wifi, kabel LAN, pamięć USB, tethering do smartfona USB
prąd: Port ładowania USB 5V

$ 22

Sklep internetowy

VPN Router z VPNSkorzystaj z usług. Jak to działa? 8Szczegóły i test

Gl.iNet
GL AR750

do 45㎡
Wifi: dwuzakresowy AC750
2x 100MBit / s LAN
1x USB
do 16.000 kbit / s
16 MBit / s
VPNklient: PPTP, otwarteVPN
Połączenie z Internetem:
Wifi, kabel LAN, pamięć USB, tethering do smartfona USB
prąd: Port ładowania USB 5V

$ 69

Sklep internetowy

VPN Router z VPNSkorzystaj z usług. Jak to działa? 9Szczegóły i test

Gl.iNet
GL-Mifi 4G

do 45㎡
Wifi: dwuzakresowe 802.11n
1x 100MBit / s LAN
1x USB
do 17.000 kbit / s
17 MBit / s
VPNklient: PPTP, otwarteVPN
Połączenie z Internetem:
Wifi, kabel LAN, pamięć USB, tethering do smartfona USB, wbudowany modem 3G i 4G
prąd: Wbudowana bateria (do czasu działania 36h) i port ładowania USB 5V

$ 109

Sklep internetowy

VPN Router z VPNSkorzystaj z usług. Jak to działa? 10Szczegóły i test

Gl.iNet
GL B1300

do 90㎡
Wifi: dwuzakresowy AC1300
Gigabitowa sieć LAN 2x
1x USB
Funkcjonalność MESH
do 29.000 kbit / s
29 MBit / s
VPNklient: ZałóżVPN, Wireguard
Połączenie z Internetem:
Wifi, kabel LAN, pamięć USB, tethering do smartfona USB
prąd: Dołączony własny zasilacz

$ 89

Sklep internetowy

NOWOŚĆ: router domowy Gl.iNet, z siecią WLAN i VPN Funkcja!

Gl.iNet GL-B1300 jest pierwszą funkcją MESH WLAN VPNRouter. Dzięki niemu budynki i otwarte przestrzenie mogą zostać pokryte do 100% za pomocą sieci WLAN, bez przerw i z automatycznym przełączaniem połączenia z urządzeniami mobilnymi.

Gl.iNet MESH WLAN VPN-Router
Gl.iNet MESH WLAN VPN-Router

Przykład: samouczek wideo (Surfshark VPN ustawienie)

VPN Router z VPNSkorzystaj z usług. Jak to działa? 11

Surfshark VPN przegląd

Przykład: instrukcja wideo (północVPNVPN ustawienie)

VPN Router z VPNSkorzystaj z usług. Jak to działa? 12

Na północVPN przegląd

GL-B1300 to pełny router WLAN, którego można używać samodzielnie lub w połączeniu z tymi samymi modelami można rozszerzyć na ogólnopolską sieć Wi-Fi. Dlatego idealny do mniejszych i większych domów! A za około 85 Euro na urządzenie również absolutnie tanie z bardzo imponującymi osiągami!


Shellfire VPN Box (router WiFi)

Shellfire VPN Router
Shellfire VPN Router

Firma Shellfire VPN (z Niemiec) ma na własną rękę VPNSerwis box opracowany w oparciu o system OpenWRT, który po prostu podłączono do istniejącego routera, pełne wykorzystanie wszystkich dostępnych VPNSerwer na całym świecie. Zasięg WLAN tego rozwiązania jest oczywiście ograniczony, ale umożliwia również równoległe działanie poprzedniego i czystego VPNDostęp do sieci w domu.

Za około 40 € pudełko jest również więcej niż niedrogie, ale można go używać tylko z Shellfire VPNUsługa, więc dodaje się roczne opłaty za użytkowanie w wysokości około 79,95 €. Korzystanie jest bardzo łatwe, a nawet dla mniej doświadczonych użytkowników w ciągu kilku minut pracy.

Shellfire VPN Zestawy

Umierać Shellfire VPN Box jest TYLKO z aktywnym ShellfireVPN Subskrypcja dostępna!

Chłopcy z Shellfire mieć z małym VPNBox naprawdę stworzył dobry produkt. Małe pudełko jest po prostu dostarczane już skonfigurowane i dlatego jest w mniej niż minutę w akcji! To miłe i łatwe. Jednak takie małe pudełko ma oczywiście ograniczony odbiór WiFi i możesz tylko Shellfire VPN użyj tego. Ale każdy, kto szuka prostego rozwiązania, jest dobrze obsłużony.

Router Netgear z Tomato, OpenWRT lub DD-WRT

Mimo że Netgear oferuje routery, które dobrze nadają się do korzystania z alternatywnego systemu operacyjnego, Netgear nie oferuje pojedynczego routera, który już spełnia tę potrzebę w przypadku standardowego oprogramowania. I chociaż ponad 50% wszystkich użytkowników alternatywnych systemów operacyjnych dla routerów zmienia się z tego powodu VPNFunkcjonalność ołowiu. Urządzenia Netgear idealnie nadają się do grania w DD-WRT, Tomato lub OpenWRT jako system operacyjny, a następnie w pełni VPNFunkcjonalność z tym.

Ponieważ proces „flashowania” routera jest zarezerwowany dla ekspertów IT lub osób lubiących eksperymentować, jest on dostępny tylko dla mniejszej grupy osób. Które urządzenia Netgear mogą być używane z tymi systemami operacyjnymi typu open source, zostaną opisane w dalszej części tego artykułu.


„Flashowanie” routera z oprogramowaniem OpenSource DD-WRT, Tomato, OpenWRT itp

Od około X lat rośnie społeczność obserwujących alternatywne systemy operacyjne dla routerów. Doprowadziło to do niezliczonych modyfikacji oryginalnego systemu opartego na Linuksie. Najbardziej znani i najważniejsi z nich to dziś:

 • DD-WRT
 • OpenWRT
 • Pomidor (w wielu różnych wersjach)

Systemy operacyjne typu open source do użytku z istniejącymi routerami WLAN

tylko DD-WRT a także Pomidor Tomato od Shibby) są dostępne w prostych i małych wersjach (poniżej rozmiaru 4MB dla starszych systemów z małą ilością miejsca), a także w VPN Dostępne wersje lub większe wersje, które zapewniają lepszą implementację graficzną.

Ale dzisiaj nie używałbym tych systemów operacyjnych bez ograniczeń!

Są to zwykle standardy, które nie obsługują już specjalnych funkcji nowoczesnych routerów WLAN. Oznacza to, że z jednej strony VPNFunkcja klienta może wygrać, ale nie będzie to zbyt szybkie na prędkości (maks. 10MB / s przy VPN), a ponadto inne funkcje WLAN lub dodatkowe funkcje routera nie będą już obsługiwane. Właśnie dlatego przejście na DD-WRT lub Tomato oznacza dzisiaj pozbycie się wielu rzeczy!

Wady routerów „flashowanych”:

 • Oprogramowanie układowe jest takie samo dla wielu routerów WLAN i nie obsługuje specjalnych funkcji sprzętowych w routerach.
 • Gwarancja i obsługa klienta producenta nie mogą już pomóc.
 • Prędkość z VPN jest częściowo bardzo zły, co wynika z ogólnego, a nie indywidualnego wykorzystania zasobów sprzętowych
 • Konfiguracja jest skomplikowana i podatna na błędy.
 • Urządzenia z już istniejącymi VPNFunkcje klienta są dostępne niedrogo, więc nie ma dziś powodu, aby „flashować” router.

VyprVPN Rozszerzenie do routera pomidorowego!

Dla systemu z Pomidor Shibby istnieją również rozszerzenia takie jak „VyprVPN Rozszerzenie routera ”. Daje to ulepszony również atrakcyjny graficznie interfejs użytkownika i funkcję specjalizującą się w użyciu VyprVPN Usługi Testowałem tę opcję obszernie 3 lata temu i działa ona bardzo dobrze.

W porównaniu do użycia na przykład VyprVPN na routerze ASUS masz również opcję wszystkich istniejących VPNWitryny, czasy pingowania (czasy odpowiedzi), aby móc śledzić serwer, a także ustawić specjalne reguły (urządzenie MUSI używać VPN, to urządzenie NIE potrzebuje VPN Połączenie itp.). Należy jednak pamiętać, że potrzebujesz urządzenia do „flashowania” i odpowiedniej wiedzy technicznej o zaletach, dlatego chciałbym niedoświadczonym użytkownikom rozwiązanie za pośrednictwem routera ASUS do serca. (patrz wyżej)

VyprVPN Raport dotyczący rozszerzenia / testu routera

The VyprVPN Rozszerzenie jest naprawdę świetne, ale działa tylko na routerze „Tomato by Shibby”.

Świadomie odradzam używanie oprogramowania układowego „Pomidor” + VyprVPN Aplikacja do użytku na nowszych routerach!

Powodem tego jest to, że system operacyjny Pomidor Shibby nie jest rozwijany od dwóch lat, a wybór routerów Wi-Fi obsługujących ten system operacyjny jest raczej niewielki. Obsługiwane są nawet starsze routery.

Ponadto nowsze urządzenia otrzymały wiele nowych funkcji, a Tomato oznacza, że ​​wielu z tych funkcji nie można już używać. Dlatego instalacja Tomato na własnym routerze ma sens tylko wtedy, gdy nie jest inaczej VPN byłoby odpowiednie. Tak jednak jest ze wszystkimi nowszymi routerami ASUS VPN-Client ten do korzystania z VyprVPN już na nim zawarte i dlatego nie musisz przechodzić przez Pomidor + VyprVPN Użyj aplikacji „flash” z innym systemem operacyjnym niż oryginalny.


Uważaj na zniszczenie urządzenia

Podczas flashowania własnego routera należy zachować ostrożność, ponieważ awaria może wpłynąć na żywotność urządzenia, a nawet doprowadzić do całkowitej awarii. Dlatego wskazane jest, aby dobrze rozważyć ten proces i, jeśli to konieczne, skorzystać z alternatyw.

Korzyści z OpenSource

Zaletą jest jednak to, że można wyposażyć starsze routery, używając jednego z wymienionych systemów operacyjnych z nowymi funkcjami. Bardzo ważnym celem wszystkich tych rozwiązań typu open source jest zawsze poprawa kontroli i prywatności podczas korzystania z routerów. Niesamowite jest także to, jak uczynić router Wi-Fi 30 Euro całkiem potężnym urządzeniem. Przykład Linksys E2500 z VyprVPN.

Wstępnie skonfigurowana lampa błyskowa VPN-Router

Jako „flashowanie” routera z oprogramowaniem typu open source i obsługą VPNRoutery są prawdziwym wyzwaniem dla niektórych, niektórzy sprzedawcy internetowi specjalizują się w sprzedaży wstępnie skonfigurowanych routerów. Możesz więc zamówić swój ulubiony router z systemem operacyjnym DD-WRT, OpenWRT lub Tomato. Istnieją nawet specjalne wersje VPN- Dostawcy są już wstępnie skonfigurowani.

Ta usługa ma swoją cenę, oczywiście należy się spodziewać, że routery będą kosztować około 100 USD więcej niż bez konfiguracji, a dodatkowe koszty wysyłki będą również naliczane z USA. Nie jest to niewątpliwie najtańsza alternatywa, ale oczywiście bardzo wygodna i bezpieczna.

Kup Flashrouters - wstępnie skonfigurowane routery

Nie polecam tej metody, ponieważ nie przynosi ona żadnych korzyści w stosunku do wersji z routerami ASUS, które już zawierają wszystkie funkcje w standardowym zakresie. Są to routery flash z powodu podatków i marż 150 Euro na urządzenie droższe niż porównywalne urządzenia standardowe. Te pieniądze lepiej inwestować w rozsądny sposób VPNService!

Wady produktów Flashrouter:

 • Zbyt drogie, a sam sprzęt stanowi tylko niewielką jego część
 • Długi czas dostawy wysyłką z USA
 • Brak obsługi klienta dostawcy

Router AVM Fritzbox z VPN

AVM Fritzbox oferuje również opcję jednego VPN-Podłącz do innego routera FritzBox! (Uwaga: Nie należy mylić z połączeniem z VPN-Anbieter!)

Routery Fritzbox tylko to oferują Protokół „IPsec / x-auth” i w moim teście, że mogłem osiągnąć maksymalną prędkość transferu około 3-5 MBit / s. Wygląda na to, że procesor zainstalowany w tym routerze nie jest wystarczająco szybki. Jednak powiązania z nim były co najmniej stabilne.

Fritzbox potrafi wiele, ale niestety nie wszystko!

Tak popularne jak routery Fritbox, niestety ich nie mają VPN Funkcje klienta, których potrzebujesz w domu. AVM nie planuje również, że zostanie to zintegrowane w przyszłości. AVPM nadal koncentruje się na przeprowadzeniu routera przez siebie VPN Aby być dostępnym z zewnątrz dzięki specjalnie opracowanym Fritzapps. Połączenia z reklamą VPN Usługi jednak nadmiernie obciążałyby warunki istniejących urządzeń i ich zasobów sprzętowych oraz powodowałyby dodatkowy wysiłek w zakresie obsługi klienta. Jednak AVM najwyraźniej nie widzi w tym szansy na wygenerowanie dodatkowego dochodu i dlatego nie stara się, aby było to możliwe w przyszłości.

FritzBox + ASUS VPN-Routery razem są dobrym połączeniem w domu!

Fritzbox z ASUS VPN Użyj routera razem
Fritzbox z ASUS VPN Użyj routera razem

Router AVM Fritz! Box

AVM Fritzbox jest częścią sieci domowej wielu milionów gospodarstw domowych od początku XXI wieku i ma dużą rzeszę fanów, szczególnie w Niemczech. Producent ma jednak niewielki sukces poza regionem niemieckojęzycznym i dlatego jest jednym z mniejszych dostawców nisz routerowych na rynku międzynarodowym w segmencie routerów. Ale istnieje również dość duży asortyment produktów dla użytkowników Internetu kablowego, LTE, VDSL, a nawet dostawców usług światłowodowych, a integracja telefonii i innych usług została również doskonale wdrożona. Tak jak VPN Routery do zabezpieczenia sieci domowej byłyby przydatnym dodatkiem, ale AVM już kilkakrotnie wypowiadał się przeciwko tej integracji we własnych produktach.

fritzbox VPN zgodność

FRITZ! Box! VPN funkcjonalność
FRITZ! Box! VPN funkcjonalność

„Urządzenia Fritz! Box można zmienić na inny Fritz! Box VPN połączyć. Nie, ale też NIE VPNUsługi! Proszę się nie mylić.

Przyznaję, że to trochę mylące, dlaczego Fritz! BBox z innymi urządzeniami Fritz! Box na VPNKlient może się połączyć, ale nie za bardzo VPNLub dostawców. Ale tak po prostu jest. Zalecana wcześniej wersja z routerem ASUS bezpośrednio do Fritzbox jest zalecanym rozwiązaniem.


VPN Usługi dla routerów

Nie wszyscy VPN-Usługa, z której można korzystać na routerze w domu zapewnia również pożądaną stabilność i bezpieczeństwo. Właśnie dlatego wstałem specjalna strona, porównywana i zapewniająca najważniejsze usługi Zalecenia do tego.

Ważne kryteria decyzyjne dla VPN dostawca:

 1. Wybierając odpowiedni VPN Usługi powinny najpierw opierać się na istniejącym protokole VPN Zwróć uwagę na router (PPTP, OtwórzVPN, Wireguard).
 2. Ponadto funkcja „LoadBalancing” może umożliwić routerowi szybkie połączenie z usługą przez wiele lat.
 3. Jeśli chcesz również korzystać z usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Amazon Prime Video, DAZN, Sky lub inne za pośrednictwem routera, powinieneś również zwrócić uwagę na ich kompatybilność.
 4. Wszystkie wymienione są zabezpieczone przed ostrzeżeniami VPNUsługi 100%

Polecam również przeczytanie naszych recenzji i być może samodzielne uzyskanie wrażenia.

Najlepsze usługi dla VPN-Router

VyprVPN

VyprVPN logo

Szybkie, bezpieczne, idealne przesyłanie strumieniowe

Schweizer VPN Usługa bardzo odpowiednia dla routerów.

 • LoadBalancing (architektura bezawaryjna)
 • Wszystko Własny sprzęt i infrastruktura (Bardzo szybko)
 • Wiele aplikacji i aplikacji
 • Niezawodna ochrona przed badaniami i monitoringiem

Protokoły: PPTP, otwarteVPN (UDP)

Streaming

Netflix. Prime wideo. DAZN. niebo
Netflix. Prime wideo. DAZN. niebo

Przetestuj 30 dni bez ryzyka

Koszt: od 30 euro rocznie


przegląd

Surfshark

Surfshark VPN

Niedrogie + innowacyjne aplikacje

innowacyjny VPN Usługa bardzo odpowiednia dla routerów.

 • LoadBalancing (architektura bezawaryjna)
 • Również Cienie Dostępny protokół
 • Niezawodna ochrona przed badaniami i monitoringiem

Protokoły: otwarteVPN (TCP + UDP), Shadowsocks

Streaming

Tylko Netflix DE nie jest blokowany
Można używać tylko Netflix

Przetestuj 30 dni bez ryzyka

Koszty: od ok. 24 euro rocznie


przegląd

OVPN

VPN Router z VPNSkorzystaj z usług. Jak to działa? 13

Super szybki + bezpieczny

najszybszy VPN Usługą z naszych testów jest twórca „routera Vilfo”. Ale działa również na wszystkich innych VPN Router bezbłędny!

 • Również Wireguard Dostępny protokół
 • Niezawodna ochrona przed badaniami i monitoringiem

Protokoły: otwarteVPN (TCP + UDP), Wireguard (standard)

Streaming

Netflix. Prime wideo. DAZN. niebo
Netflix. Prime wideo. DAZN. niebo

Przetestuj 14 dni bez ryzyka

Koszty: od ok. 50 euro rocznie


przegląd

ZorroVPN

ZorroVPN logo

Bezpieczny z kaskadami

Maksymalna anonimowość z VPNKaskady również na routerze:

 • LoadBalancing (architektura bezawaryjna)
 • VPN kaskady utwórz ręcznie i użyj na routerze
 • Niezawodna ochrona przed badaniami i monitoringiem

Protokoły: otwarteVPN (TCP + UDP)

Streaming

Tylko Netflix DE nie jest blokowany
Można używać tylko Netflix

Przetestuj 14 dni bez ryzyka

Koszty: od ok. 90 euro rocznie


przegląd

wyrazićVPN

wyrazićVPN logo

Dobry do przesyłania strumieniowego, ale drogi!

Znany, ale stosunkowo drogi dostawca, odpowiedni dla routerów:

 • Brak równoważenia obciążenia (Architektura bezawaryjna)
 • Szybkie serwery, stabilne połączenia, wiele aplikacji i aplikacji
 • Niezawodna ochrona przed badaniami i monitoringiem

Protokoły: PPTP, otwarteVPN (TCP + UDP)

Streaming

Netflix. Prime wideo. DAZN. niebo
Netflix. Prime wideo. DAZN. niebo

Przetestuj 30 dni bez ryzyka

Koszt: od 95 euro rocznie


przegląd

Na północVPN

Na północVPN logo

Dobrze znany dostawca, ale nie idealny dla routerów

Bardzo znana usługa wielu klientów, możliwa do użycia na routerze:

 • Brak równoważenia obciążenia (Architektura bezawaryjna)
 • Wiele serwerów na całym świecie do wyboru, dobre aplikacje dla wielu urządzeń
 • Niezawodna ochrona przed badaniami i monitoringiem

Protokoły: otwarteVPN (TCP + UDP)

Streaming

Tylko Netflix DE nie jest blokowany
Można używać tylko Netflix

Przetestuj 30 dni bez ryzyka

Koszt: od 36 euro rocznie


przegląd

Przesyłanie strumieniowe za pomocą VPN-Router

Każdy w domu VPN-Router używa, który oczywiście chciałby móc jak zwykle odbierać całą zawartość z Internetu. Oczywiście obejmuje to również Netflix, DAZN, Sky, Amazon Prime Video i wiele innych ofert przesyłania strumieniowego. To jest dokładnie, gdzie dołączyć VPN Problemy z prawami autorskimi dostawcy. Choć na pierwszy rzut oka może się to wydawać absurdalne, jest VPN Usługi mogą być wykorzystywane do obchodzenia bloków geograficznych ze względu na prawa autorskie VPN Usługi zablokowane w wielu ofertach.

Ten fakt był oczywiście przez niektórych VPN Usługi wykorzystano również jako okazję do podjęcia środków technicznych, ale tylko kilku dostawców wdrożyło to na rynek niemiecki. W przypadku większości dostawców urządzenia pozostają najbardziej VPN Router jest podłączony i bezpośrednio przez VPN Chcesz zablokować przesyłanie strumieniowe usług.

Istnieją trzy podejścia jako rozwiązanie:

 1. Urządzenia korzystające z przesyłania strumieniowego powinny łączyć się bezpośrednio z routerem internetowym, a zatem nie za pośrednictwem VPN- Pozwól dostawcom korzystać z Internetu.
 2. VPN-Router z funkcją BYPASS może być używany do poszczególnych urządzeń lub stron internetowych VPN-Z wyjątkiem użytkowania.
 3. Używasz jednego VPN Dostawcy, którzy używają różnych technik w celu ominięcia tych blokad.

W odniesieniu do rozwiązania 3 należy również zwrócić uwagę na:

Umierać VPN- Dostawcy zwykle używają własnej usługi SmartDNS w celu obejścia bloków geograficznych. Oznacza to, że masz ten DNS w VPNRouter musi być używany, a podłączone urządzenia muszą korzystać z tych serwerów DNS. Teraz jednak niektóre aplikacje do przesyłania strumieniowego weszły na swoje własne usługi DNS na różnych urządzeniach, takich jak telewizory SmartTV, na przykład z tymi aplikacjami. Aplikacja Netflix, a następnie SmartDNS dostawcy nie będzie z niej korzystać. Dlatego ta metoda nie działa na wszystkich urządzeniach. Na poniższej liście możesz zobaczyć, które urządzenia zazwyczaj omijają blokady geograficzne za pośrednictwem DNS /VPN będzie działać i dla których nie będzie działać:

Urządzenia / platformy z VPNRouter + VPN- Można użyć dostawców:

Wygrana / MacOS
przeglądarka

AppleTV
Aplikacja

iPhone / iPad
Aplikacja

Urządzenia z Androidem
Aplikacja

SmartTV
Aplikacja

FireTV
Aplikacja

Amazon Prime Video (DE)OKnieOKOKnienie
NetflixOKnieOKOKnienie
DAZN (EN)OKnieOKOKnienie
SkyOKnieOKOKnieOK
ARD, ZDF, BR (DE)OKOKOKOKOKOK
ORF (AT)OKOKOKOKOKOK
SRF (CH)OKOKOKOKOKOK
zattoo (CH)OKOKOKOKOKOK

Wskazówka dotycząca przesyłania strumieniowego na urządzeniach telewizyjnych:

Jeśli Twój telewizor SmartTV jest zablokowany, możesz po prostu użyć urządzenia z systemem Android TV, a tym samym skorzystać z kilku innych portali do przesyłania strumieniowego.


Router z funkcją BYPASS

kilka VPN Routery pozwalają na ominięcie VPN Połączenie dla podłączonych urządzeń. Ta funkcja jest najczęściej określana jako „obejście”.

 • Routery ASUS wymaga to zmiany w systemie operacyjnym, co nie jest możliwe we wszystkich modelach. (asuswrt-merlin.de)
 • Router Gl-iNet już zintegrowałem tę funkcję ze standardem, co sprawia, że ​​proces ten jest bardzo łatwy
 • Router Vilfo już również zintegrowały tę funkcję.

który VPN- Czy dostawca może ominąć bloki geograficzne?