Vilfo - najszybszy VPNRouter dla użytkowników domowych

Router Vilfo

9.3
Geschwindigkeit 9.6
prywatność 8.9
Cechy 9.5
Obsługa klienta 9.2
łatwość 9.5

korzyści

  • najszybszy VPNRouter domowy na rynku
  • Wielo-VPN Połączenia są możliwe
  • Więcej niż 40 VPNs są już wstępnie zainstalowane
  • Urządzenia wybierają w ciągu kilku sekund, czy to VPN Połączenie i lokalizacja, której chcesz użyć
  • Najprostsza konfiguracja pomimo wielu opcji

ujemny

  • Względnie mówiąc, wysoka cena

Z kim jest router domowy VPN-Klient, który chce skorzystać, nie ma dużego wyboru. Wiele się zmieniło od czasu wprowadzenia routera Vilfo. Powszechną metodą kilka lat temu było „flashowanie” routera alternatywnym oprogramowaniem, takim jak DD-WRT czy Tomato, ale stracono nie tylko gwarancję, ale i wiele innych typowych dla modelu funkcji. Ponadto później było założenie własnego VPN-ServiceDla wielu jest to niemożliwe zadanie. To wszystko zmieniło się w ciągu ostatnich 3 lat i mają je również bardzo znani dostawcy, tacy jak ASUS VPNFunkcje klienta wbudowane w router Wi-Fi.

Router Vilfo w sieci domowej
Router Vilfo w sieci domowej
Geschwindigkeit
100%

Najszybszy VPN-Router „Vilfo”!

Widok routera Vilfo
Widok routera Vilfo

Jeśli szukasz routera, który również zapewnia zapierającą dech w piersiach prędkość, znajdziesz go w modelu „Vilfo” ze szwedzkiej produkcji i rozwoju. Router został specjalnie zaprojektowany dla potrzeb użytkowników domowych i spełniający ich wymagania. 

Oprócz naprawdę przekonującej architektury sprzętowej router ten potrafi również przesyłać dane za pomocą maksymalnego szyfrowania o wiele więcej niż 400MBit / s. 

 

wielokrotność VPNUżywaj połączeń równolegle

Istnieje również możliwość więcej niż jednego VPNPołączenie równoległe. Dla użytkownika oznacza to, że stale dodaje kilka VPNNa przykład lokalizacje mogą być powiązane z różnymi krajami. W zależności od wymagań poszczególne urządzenia można przypisać do tych połączeń osobno.

Widok routera Vilfo
Widok routera Vilfo

Typowym przykładem jest tutaj laptop syna, który korzysta z serwera w USA, ponieważ chce tylko oglądać amerykańską serię. Podczas gdy córka z Niemcem VPNLokalizacja może również bezpiecznie wyświetlać treści lokalne. Telewizor z Netflix powinien jednak pochodzić bezpośrednio z VPN Użyj wykluczone.

Ten lub podobny scenariusz aplikacji można łatwo zrealizować za pomocą routera Vilfo. Jeszcze bardziej uważano, że urządzenia korzystające z routera mogą łatwo dostosować preferowane połączenia za pomocą rozszerzeń w przeglądarce. Tak więc zmiana z jednej lokalizacji na drugą odbywa się na poszczególnych urządzeniach nawet w kilka sekund.

Vilfo - najszybszy VPNRouter dla użytkowników domowych 1

Jugenschutz po prostu zrealizowany na routerze Vilfo

Ale dla wielu może być ważne, że możesz nawet indywidualnie regulować użycie routera. Dzięki temu możesz łatwo zablokować nieletnią córkę i korzystanie z Whatsapp do zegara 22h. Oczywiście można zastosować wiele innych filtrów ręcznych lub sterowanych czasowo.

Instalacja routera Vilfo.

Router jest dostarczany w ładnej paczce dostarczanej bezpośrednio do domu. Najpierw możesz to rozpakować, a następnie natychmiast połączyć się z routerem internetowym. Aby to zrobić, router jest podłączony do zasilacza za pomocą dołączonego zasilacza, a dołączony kabel sieciowy jest podłączony do opisanej lokalizacji na routerze i bezpośrednio do wolnego portu LAN (zwykle żółtego) na istniejącym routerze internetowym. Zasadniczo ta konfiguracja jest taka sama, jak podłączenie komputera do własnego routera internetowego. Router jest tam również rozpoznawany i uruchamiany. Następnym krokiem jest połączenie z routerem Vilfo. Albo za pomocą kabla, który łączy twój komputer z routerem Vilfo lub przez Wi-Fi. Hasło Wi-Fi, którego używał router na początku, jest już wygodnie ustalone.

Po nawiązaniu połączenia z routerem możesz już korzystać z administrowania routerem w przeglądarce. Moim zdaniem jest to bardzo jasno skonstruowane i nawet jeśli odbywa się to tylko w języku angielskim, nikomu nie powinno być trudno dostosować go do własnych potrzeb.

Twoje własne VPN-Service osadzić w mniej niż minutę!

Ponieważ już więcej niż 40 różni się VPN-Servicesą wstępnie skonfigurowane, możesz po prostu wybrać własną z listy, a następnie zalogować się przy użyciu danych użytkownika VPNi może mieć już zainstalowane wszystkie funkcje. Całość zajmuje zatem mniej niż 1 minutę i można ją wykonać bez żadnych problemów nawet dla laików.

Jest już wstępnie zainstalowany VPN-Services na routerze Vilfo

wstępnie VPN-Services
wstępnie VPN-Services

Widoki administracyjne routera Vilfo

Ile kosztuje router Vilfo?

Cena Vilfo
Cena Vilfo

Cena Vilfo zależy od lokalizacji, do której można wysłać router, ponieważ dodawany jest lokalny podatek od sprzedaży, jak zwykle w UE. Łącznie z kosztami transportu kwota 400 Euro może szybko się połączyć. Ta kwota z pewnością odstraszy wielu użytkowników, ale należy pamiętać, że jest to produkt specjalny. Z routerami ASUS możesz uzyskać znacznie tańsze, ale ma pewne ograniczenia w porównaniu do routera Vilfo (możliwe tylko jedno połączenie w tym samym czasie, maksymalna prędkość w zależności od modelu do 90MBit / s)

Nawiasem mówiąc, możesz zapłacić routerowi za pomocą kart kredytowych lub konta PayPal. Inne metody płatności są obecnie niedostępne.

Strona internetowa Vilfo (zamówienie ze zniżką)

Jeśli chcesz zaoszczędzić na kosztach wysyłki (20 USD), możesz po prostu skorzystać z kuponu „BEZPŁATNA WYSYŁKA” podczas składania zamówienia!

Moje zalecenie

Przetestowałem Vilfo i muszę powiedzieć, że mam go w ciągłym użyciu w domu. To kuszące, gdy wiele rzeczy i funkcji można wykonać bardzo łatwo i bardzo szybko. Oczywiście chcę mieć bezpieczeństwo w domu, dlatego VPN Router pierwszym wyborem. Jednak z Vilfo nie mam żadnego kompromisu w zakresie wygody i prędkości, dlatego cena boli, ale ostatecznie stanowi opłacalną inwestycję.


cechy

Rozszerzenia przeglądarki (zmiana serwera na urządzeniu)

Vilfo - najszybszy VPNRouter dla użytkowników domowych 2

Speed ​​with OpenVPN

Vilfo - najszybszy VPNRouter dla użytkowników domowych 3

Vilfo szczegółowe statystyki danych 

Vilfo - najszybszy VPNRouter dla użytkowników domowych 4


Utworzono:06 / 17 / 2019

Schreibe einen Kommentar

Podaj linki partnerskie