O autorze i VPNTester.

Chciałbym się tu krótko przedstawić. Jestem w branży IT i telekomunikacyjnej od 1996 i oczywiście dla dostawcy usług internetowych. Z jednej strony wierzyłem w wolność i innowacyjną moc Internetu w ostatnich dziesięcioleciach, ale dziś jestem trochę rozczarowany.

Wolność w Internecie

Wolność w Internecie jest coraz bardziej ograniczana przez przepisy ustawowe i wykonawcze. Zatrzymywanie danych i niebiurokratyczne wnioski policji i służb wywiadowczych w coraz większym stopniu podważają ochronę prywatności obywateli. Zasadniczo politycy w ostatnich latach starają się zalegalizować już istniejące państwo prawem. (Zatrzymywanie danych lub jak dziś nazywają). Oczywiście uważam również, że przestępcy powinni być prześladowani. Jednak nie każdy, kto tu szpieguje, jest przestępcą, a właściwie tylko najmniej!

Terror w każdym razie stara się komunikować, co nie może zmienić zniesienia prywatności milionów!

Uważam to za coś więcej niż cyniczne, jeśli wybrani przedstawiciele myślą teraz, że samo szyfrowanie danych umożliwia terror! Nie jest również śmieszne, aby Edward Snowden był współodpowiedzialny, ponieważ terroryści nauczyli się chronić.

Prawie codziennie spotykam się z przypadkami, w których prawa obywatelskie są po prostu ignorowane. Kontrola praw obywatelskich istnieje, ale tylko na papierze.

Zablokowane treści w Internecie.

Oczywiście branża praw autorskich czerpie korzyści z podnoszenia opłat licencyjnych i płacenia zaliczek za publikację twoich dzieł. Powinieneś również to uszanować. Ale to absurd, jeśli amerykańscy prawnicy od partnera streamingowego takiego. Netflix dostaje pieniądze na transmisję, a Niemcy przepraszają, jeśli chcesz odsprzedać te same filmy w Niemczech. Dlatego, zgodnie z moim rozumieniem, jest to uzasadnione tylko wtedy, gdy masz dostęp do treści za granicą swobodnie i na takich samych warunkach jak gdziekolwiek. VPN umożliwia to teraz. Dziwne jest również to, że GEMA lub programy finansowane z obowiązkowych opłat nie są również dostępne w bibliotekach medialnych. Gdzie są tysiące produkcji? I dlaczego, kiedy jestem na wakacjach, dlaczego nie mogę zobaczyć wiadomości ZDF w Internecie?

Cóż, to prawdopodobnie nie ma żadnej logiki (przynajmniej żadnej, która nie jest oznaczona jako teorie spiskowe), ale istnieją sposoby, aby uczynić Internet „miejscem bez nadzoru” i „nieograniczonym” dla siebie.

Dlatego sam go używam VPNDostawca i dostawca i chcieliby przesłać na tej stronie również moje doświadczenia i ocenę. Mamy nadzieję, że możesz również dowiedzieć się o dostawcach, a następnie sam zdecydować.