VPN Dostawca bezpłatnie. Porównaj sprawdzone usługi. VPN Usługi bez plików dziennika?

VPN Darmowy dostawca: wielu moich czytelników prosi o bezpłatne VPN Usługi W poniższym porównaniu mam najważniejsze i godne zaufania VPNDostawca z bezpłatnymi stawkami skompilowany.

VPNAle to nie są rozwiązania programowe, które można łatwo kopiować i rozpowszechniać wśród użytkowników tak często, jak chcesz.

każdy VPN zapewnia VPN-Serwer w różnych krajach do połączenia dostępny, a zatem musi pokryć koszty bieżące (prąd, czynsz, przepustowość łącza internetowego, wielkość zakupów, koszty utrzymania itp.). Oznacza to również, że im więcej użytkowników VPN Usługa ma, tym wyższe są jej bieżące wydatki. Tym samym oferta VPNUsługi mają zazwyczaj ograniczony dostęp do niego, aby ograniczyć wzrost klientów i koszty. Dostawcy, którzy nie mają żadnych ograniczeń i mogą swobodnie korzystać z danych osobowych użytkowników. Badania mówią, że ponad 70% wszystkich VPN- Aplikacje na Androida to w rzeczywistości ośmiornice danych, które również uzyskują dostęp do haseł użytkowników i innych danych i często zarabiają pieniądze w Darknet.

Ważne zalecenia bezpieczeństwa dla wszystkich VPN Dostawca bezpłatnie.

Instaluj i używaj tylko VPNs, jeśli możesz również nazwać firmę odpowiedzialną za usługę lub aplikację podając pełne imię i nazwisko, adres, a najlepiej także numery telefonów lub nazwiska osób odpowiedzialnych. W każdym innym przypadku zdecydowanie odradzam instalację! Najlepszym tego przykładem jest securevpn.to.

VPN Dostawca bezpłatnie VPN Dostawca bezpłatnie BEZ plików dziennika

Da VPNDostawcy w niektórych krajach również ponoszą odpowiedzialność, zapewniając dostęp do Internetu za pośrednictwem własnych adresów IP, bezpłatne oferty są zwykle rejestrowane za pomocą protokołów adresów IP (plików dziennika). Dane te mogą być przekazywane w ramach oficjalnych dochodzeń.

Zwykle twórz VPN- Dostawcy bezpłatnie następujących zapisów (plików dziennika):

  • Czas utworzenia połączenia
  • Rzeczywisty adres IP użytkownika
  • Używany adres IP VPN-Dienstes
  • Czas trwania połączenia

Nie należy zatem zakładać, że za darmo VPN- Usługi, które nie zawierają danych użytkowników w celach reklamowych lub innych korzyści wynikających ze świadczenia usługi, sama odpowiedzialność. Dlatego zgodnie z wymogami prawnymi te protokoły użytkowania są zwykle tworzone.

Uważaj na nieuczciwe VPNAplikacje!

Jak wynika z wielu badań międzynarodowych, „za darmo VPNAplikacje są również bardzo często używane do gromadzenia danych lub monitorowania danych. Ostatnie badania przeprowadzone przez 2017 we współpracy z trzema uniwersytetami wykazały, że co najmniej 62% wszystkich jest bezpłatne VPNAplikacje na smartfony oferowane w oficjalnych sklepach z aplikacjami są podejrzane o wykorzystywanie danych użytkowników do innych celów.

Dlatego zdecydowanie odradzam to ”VPN Dostawcy mogą bezpłatnie zainstalować lub używać!

Numer referencyjny: Badanie stycznia 2017 na temat VPNAplikacje na smartfony

VPN Dostawca bezpłatnie

Następujący dostawcy oferują również bezpłatne VPNUsługi nie są jednak uniemożliwiane ze względu na praktyki biznesowe lub warunki gromadzenia danych użytkowników lub przekazywania danych stronom trzecim (firmom). Oznacza to, że korzystanie z tych usług wiąże się z wysokim ryzykiem, że ich własne dane mogą być przekazywane stronom trzecim bez pytania.

Ponieważ nie chcę wspierać tych usług przez wzmiankę w porównaniu, są one wymienione tutaj!

Windscribe VPN

Dostawca, który rzekomo jest darmowy i obsługuje reklamy VPNUsługa reklamuje użytkowników, nie wyklucza transferu danych jako obiektu korporacyjnego. Należy założyć, że oferent zyskuje, sprzedaje także z zyskiem działalność użytkowników.

Niezalecane!

OKFreedom VPN

Dostawca był od Steganos VPN uruchomiony we współpracy z niektórymi niemieckimi firmami medialnymi. Uzyskane dane zostaną udostępnione partnerowi do współpracy na potrzeby własnych działań reklamowych. Nawet możliwość wyboru płatnej taryfy nie wyklucza tego transferu danych.

Niezalecane!